Σεξ: η πρώτη φορά

Πόσο χρονών ήσασταν την πρώτη φορά που κάνατε σεξ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 319)
  • 13-15

    Ψήφοι: 20 6.3%
  • 15-17

    Ψήφοι: 59 18.5%
  • 17-19

    Ψήφοι: 89 27.9%
  • >19

    Ψήφοι: 18 5.6%
  • δεν έχω κάνει

    Ψήφοι: 133 41.7%

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ναι αλλα ετσι δεν εχει και περισσοτερες πιθανοτητες να το μετανιωσει???ειδικα για τα κοριτσια ειναι ενας μαγαλος φοβος (οχι οτι δεν ειναι για τα αγορια)αλλα τα κοριτσια θα ερθουν καποτε αντιμετωπες με την εννοια και την προκαταληξη-παρθενα κλπ-

προκαταληψη*

τι λετε ρε παιδια?που ζουμε?
:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
προκαταληψη*

τι λετε ρε παιδια?που ζουμε?
:confused:


εγω παλι εχω την εντυπωση οτι και υτη η προκαταληψη δεν εχει εξαφανιστει καθολου....:whistle::whistle:δυσκολος καιρος για πριγκηπες...απ οτι μαλλον ακουω απο τα αγορια της ταξης μου και γενικα τους συνομιληκους μου τα πραγματα ετσι ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ να ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr Positive

Δραστήριο μέλος

Ο Mr Positive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
oι προκαταλήψεις θα μας φάνε...

διώχτε τις προκαταλήψεις και κάνετε έρωτα..:redface:

αυτά τα πράγματα δεν θέλουν τόση φιλοσοφία του καναπέ ..
Πες τα... μεγάλε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Πες τα... μεγάλε!

παιδια στην θεωρια ολα αυτα ειναι καλα ..αλλα τι γινεται με την πρασγματικοτητα..??εγω δεν διαφωνω μαζι σας:D αλλα στις μερες μας ολοι λενε για ..΄΄εμπειριες΄΄...αν καποιος αλλος ειναι αμαθος-η τοτε οι περισσοτεροι θα σχολιασουν.εδω αν δεν εχεις φιληθει μεχρι τα 17 θεωρειτε εγκλημα...για τον ερωτα δεν θα υπηρχαν αυτα ?:hmm::hmm:αληθεια ποσοι λετε να το πιστευουν αυτο και να το ΤΗΡΟΥΝ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr Positive

Δραστήριο μέλος

Ο Mr Positive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
παιδια στην θεωρια ολα αυτα ειναι καλα ..αλλα τι γινεται με την πρασγματικοτητα..??εγω δεν διαφωνω μαζι σας:D αλλα στις μερες μας ολοι λενε για ..΄΄εμπειριες΄΄...αν καποιος αλλος ειναι αμαθος-η τοτε οι περισσοτεροι θα σχολιασουν.εδω αν δεν εχεις φιληθει μεχρι τα 17 θεωρειτε εγκλημα...για τον ερωτα δεν θα υπηρχαν αυτα ?:hmm::hmm:αληθεια ποσοι λετε να το πιστευουν αυτο και να το ΤΗΡΟΥΝ?
Έχει σημασία σε σχέση με το σύνολο;
Αυτό είναι θέμα προσωπικό του καθενός. Εγώ απλώς εξέφρασα τη συμφωνία μου με τον φίλο nPb.
Άσε που δε νομίζω να απέχει κατά πολύ η θεωρία από την πράξη σ' αυτό το θέμα. Όταν ένα άτομο έχει τα κόμπλεξ, τα δείχνει. Ακόμα όμως, είναι δικό του θέμα, προσωπικά δικό του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
παιδια στην θεωρια ολα αυτα ειναι καλα ..αλλα τι γινεται με την πρασγματικοτητα..??εγω δεν διαφωνω μαζι σας:D αλλα στις μερες μας ολοι λενε για ..΄΄εμπειριες΄΄...αν καποιος αλλος ειναι αμαθος-η τοτε οι περισσοτεροι θα σχολιασουν.εδω αν δεν εχεις φιληθει μεχρι τα 17 θεωρειτε εγκλημα...για τον ερωτα δεν θα υπηρχαν αυτα ?:hmm::hmm:αληθεια ποσοι λετε να το πιστευουν αυτο και να το ΤΗΡΟΥΝ?

πολλοί νέοι που παιρνούν απαρατήρητοι έχουν τελείως διαφορετική οπτική...:)

αδιαφορώ για τα ταμπού στερημένων Ελλήνων που θέτουν ηλικιακά όρια στον έρωτα ή στο σεξ...δηλ., αυτοί θα μου επιβάλλουν τον τρόπο να ζήσω την προσωπική ζωή μου ή να κάνω έρωτα; αυτά θα μας φάνε, ξαναλέω...

εκεί που ακούτε για "εμπειρίες" κρατάτε μικρό καλάθι...

εξάλλου όποιος σχολιάζει αρνητικά τις σεξουαλικές επιδόσεις του συντρόφου του, δεν τον αγαπά...

στον έρωτα ή στο σεξ συγκεκριμένα, δεν κάνουμε διαγωνισμό επιδόσεων

έλεος
πού ζω; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Στην Ελλαδα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jeator

Νεοφερμένος

Ο Jeator αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 20 μηνύματα.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Ε και τι, συγνώμη, ποιος άνθρωπος έχει γεννηθεί με ΤΙΣ εμπειρίες? Όλοι άπειροι γεννιόμαστε, και μαθαίνουμε με τον καιρό! Για ΟΛΟΥΣΣΣΣ υπάρχει πρώτη φορά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Ε και τι, συγνώμη, ποιος άνθρωπος έχει γεννηθεί με ΤΙΣ εμπειρίες? Όλοι άπειροι γεννιόμαστε, και μαθαίνουμε με τον καιρό! Για ΟΛΟΥΣΣΣΣ υπάρχει πρώτη φορά...

Μην το λες.Εγώ αμέσως μόλις γεννήθηκα έκανα σεξ με τη νοσοκόμα στο μαιευτήριο.Ήταν η πρώτη της φορά,ενώ εμένα η πέμπτη μου. :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakisHerculista

Νεοφερμένος

Ο Makis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κρύα Βρύση (Πέλλας). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
:P:P:Pεισαι ο chuck norris???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Μην το λες.Εγώ αμέσως μόλις γεννήθηκα έκανα σεξ με τη νοσοκόμα στο μαιευτήριο.Ήταν η πρώτη της φορά,ενώ εμένα η πέμπτη μου. :P:P:P

:worship::worship::worship::rofl:Σκάσε ρε εχω λιώσει!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

G!Ot@K/

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
χαχαχααα ελεοςςς τι λεειιι εγω 1η μου φοραα περσυ τον ιανουαριοο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
:eek:απο τα 14??
Αλλα ενταξει αν ησουν ετοιμη κατι παραπανω ξερεις!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
δηλαδη εγω να αρχισω να ανησυχω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
:eek:απο τα 14??
Αλλα ενταξει αν ησουν ετοιμη κατι παραπανω ξερεις!:)

μπορεί να εννοεί άλλο πράγμα...;)

κράτα μικρό καλάθι φίλε...όλοι λένε ότι ξέρουν το σεξ αλλά "λένε"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Σαν τι να εννοεί δηλαδή; Στα 15 νομίζω όλοι ξέρουν τι εστί σεξ, έστω θεωρητικά. Τι μπορεί να μην κατάλαβε στον τίτλο και να εννοεί άλλο πράγμα;

Ένι γουέη, μην αρχίσετε τις κομπλεξικαριές ( υπάρχει τέτοια λέξη; ) πάλι.
Καλά έκανε που το έκανε άμα το ήθελε -.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Μην το λες.Εγώ αμέσως μόλις γεννήθηκα έκανα σεξ με τη νοσοκόμα στο μαιευτήριο.Ήταν η πρώτη της φορά,ενώ εμένα η πέμπτη μου. :P:P:P


Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Είσαι καλόοοοοοος εσύ...;);););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Ποπο τον τυχερο εγω δεν ειχα τετοια τυχη!!!!!!:P

Ας ημαστε ολοι ελευθεροι:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Στα 18 μου με καποιον που ηθελα πραγματικα και ειμαστε ακομα μαζι........απλα θεικα...... :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top