Σεξ: η πρώτη φορά

Πόσο χρονών ήσασταν την πρώτη φορά που κάνατε σεξ;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 319)
  • 13-15

    Ψήφοι: 20 6.3%
  • 15-17

    Ψήφοι: 59 18.5%
  • 17-19

    Ψήφοι: 89 27.9%
  • >19

    Ψήφοι: 18 5.6%
  • δεν έχω κάνει

    Ψήφοι: 133 41.7%

ssalex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ssalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
ρε σεις παίδες ηρεμήστε λίγο..παιδί είναι και έκανε μία ερώτηση..γιατί πρέπει να τον φάτε έτσι.....αυτό τον ανυσήχησε αυτό ρώτησε έλεος ρε σεις..απαντήστε του σε αυτό που ρώτησε αν δεν θέλετε μην απαντάτε..
α! και πιστεύω πως όλοι λέμε η 1η φορά έρωτας κλπ κλπ με κάποιον που αγαπάμε αλλά σπάνια γίνεται....................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
εσενα τουλαχιστον,θα σου αρεσε ο συνδυασμος ενος ατομου οπου με την παρεα του και γενικα εξω και με τους αλλους θα ηταν ψιλο τσογλανος αλλα οταν θα μιλαει σε εσενα θα ειναι "ηρεμος" (:P) και με τροπους,με ευγενεια κλπ??
οταν λεω οτι θα μιλαει σε εσενα,οχι απαραιτητα με αποτερο σκοπο "να σε ριξει",αλλα γενικα σε μια απλη κουβεντα σε μια μεγαλη παρεα.

προς την Λαουρα παει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
εσενα τουλαχιστον,θα σου αρεσε ο συνδυασμος ενος ατομου οπου με την παρεα του και γενικα εξω και με τους αλλους θα ηταν ψιλο τσογλανος αλλα οταν θα μιλαει σε εσενα θα ειναι "ηρεμος" (:P) και με τροπους,με ευγενεια κλπ??
οταν λεω οτι θα μιλαει σε εσενα,οχι απαραιτητα με αποτερο σκοπο "να σε ριξει",αλλα γενικα σε μια απλη κουβεντα σε μια μεγαλη παρεα.

προς την Λαουρα παει :)

Μωρέ, εγώ τα θέλω όλα, αλλά όχι και να το παίζει κάποιος άλλος. Δε μου αρέσει το δήθεν:P
Θέλω να δω πραγματικά αυτό που είναι. Να είναι και τσόγλανος(lol ωραία λέξη:P) ξέρω γω, και γλυκούλης, να είναι απ 'ολα δηλαδή.:P
Να μη μου φέρεται πάντα με ευγένεια και τέτοια, να εξωτερικεύει τη γκρίνια και τα νεύρα του, και τα όλα του μέσα, όπως κάνω και εγώ.

(αλλά είναι λίγο οφφ αυτό:redface:)

Τέσπα, είναι και γούστα μωρέ αυτά. Άλλες θέλουν ρομαντικούς, άλλες όχι. Είναι το τι σου βγάζει ο άλλος από τη πρώτη στιγμή.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
oκ..σκεωου ομως οτι μπορει να μην το κανει προσποιητα,αλλα επειδη θελει να ειναι με το "ασθενες φυλο" ποιο...επιηκης ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
oκ..σκεωου ομως οτι μπορει να μην το κανει προσποιητα,αλλα επειδη θελει να ειναι με το "ασθενες φυλο" ποιο...επιηκης ;)

yeap, το ξέρω.
Είναι κάτι σαν "σεβασμός" προς το πρόσωπό της, και δεν το λέω ειρωνικά. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
Σεβασμος,ετσι.. :)

αλλα αν στην κουβεντα ριξει κανενα γαμοσταβριδι δε θα σε χαλασει κιολας :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manitari

Νεοφερμένος

Η manitari αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
δεν ξερουν τι θελουν παιδια...
οταν εισαι γλυκος και τρυφερος εισαι φλωρος,τι να σε κανουν...θελουν να ησουν μαγκας και κωλοπαιδο...
οταν εισαι κωλοπαιδο και τσογλανος εισαι μαλακας και αγενης,χρειαζονται και οι τροποι και η γλυκητητα και τα αισθηματα....
και στο τελος καταληγουν να αραχνιαζουν...
για αυτο ας ειστε αυτοι που ειστε και οχι αυτοι που πρεπει να ειστε για να κερδισετε καποια γιατι δεν θα μπορειτε να ειστε κατι διαφορετικο απο τον εαυτο σας,τουλαχιστον για πολυ καιρο....και θα καταληξετε τελικα με καποια που να ταιριαζετε

μου θυμιζει αυτο που συμβαινει στον γαμο...

παντρευονται οι γυναικες καποιον ο οποιος εχει καποια καλα αλλα και καποια "κουσουρια" ..και ειναι με το παραπονο του στυλ "μακαρι να ησουν αλλιως"..Περνανε τα χρονια μεσα στον γαμο και σιγα σιγα με την κλασσικη μιρλα τον αλλαζουν κατα καποιο τροπο και μετα εχουν το αλλο θεικό :"Δεν εισαι αυτος που γνωρισα".....

τι να πεις...




:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
εσκισες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.
Και φυσικά, δεν ισχύει μόνο για μας τις σκύλες γυναίκες (:P), αλλά γενικώς για τον άνθρωπο. Ποτέ δεν είναι ευχαριστημένος με αυτό που έχει.

Και οι άντρες δεν είναι ευχαριστημένοι με αυτό που έχουν. Πάντα ψάχνουν για μια ιδανικότερη, έως ότου περάσουν οι δεκαετίες και αρχίσουν τα καρδιακά επεισόδια λόγω γεραμάτων. Η γριά τους βρωμάει ενώ πάσχει από ξηροκολπίες και καρδιακά (και αυτή αν έχει ξεπέσει λόγω ηλικίας) ή από μουρμουρίτιδα (λόγω σεξουαλικής αποχής). Βασικά ως δια μαγείας, οι γυναίκες ζουν περισσότερο από τους άντρες. Παλιά στα χωριά λέγανε πάντα «ποιος πέθανε» και όχι «ποια πέθανε». Οι γριές είναι ευτάψυχες. :D Σεξουαλικώς τεκμηριωμένο. Ζούνε καλύτερα την ερωτική ζωή οι γυναίκες σε όλη την φάση της ζωής τους.

Απλά, όλοι οι άνθρωποι εκτιμούν αυτό που έχουν όταν κινδυνεύουν να το χάσουν μόνιμα. Πρέπει να είναι ο άλλος ή η άλλη ζώο για να είναι αναίσθητος ή αναίσθητη αντίστοιχα, τότε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria17

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Ποτε κάνατε γιαπρωτη φορα σεξ ..ή πότε σκοπεύετε να κάνετε(?)
δεν εχω κανει αλλα νιωθω ετοιμη με καποιο ατομο το ιδιο κ αυτος..μακαρι να γινει συντομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
Γ Λυκειου εισαι...συντομευε το...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Ναι μην τυχον και χασει το κελεπουρι!
Τι λετε ρε στην κοπελα!
Οταν θελει θα το κανει..!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ρε, τι λέτε; Δε ξέρατε ότι στη Γ' λυκείου πρέπει να το έχουν κάνει ΟΛΟΙ;;;;;;; Μα πού ζείτε;:P




-.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μα γιατί πιάνεστε όλοι από κάποιον που λέει κάτι για να τρολλάρει; Μου φαίνεται κάπως να πιστεύει τα όσα έγραψε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
εχεις δικιο Θεοδωρα τρολαρω ακατασχετα

το κακο της τεχνολογιας ειναι οτι αντικαθιστα την ομιλια και δεν μεταφερεται ο τονος και το υφος γραπτα,και μαλιστα μεταξυ αγνωστων

και ναι το πιστευω αυτο που εγραψα,θα ηταν ανουσιο και βλακωδες να γραψω κατι χωρις να το πιστευω απλα και μονο για να πω κατι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ok, λάθος μου τότε.
Γιατί λοιπόν θεωρείς πως κάποιος πρέπει να έχει ολοκληρώσει στα 17; Επίσης, η ολοκλήρωση πρέπει να γίνει με όποιον τύχει αν εκείνο το διάστημα δεν είσαι σε σχέση ή είσαι σε σχέση με κάποιον που δε νιώθεις έτοιμη; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Και νομίζεις ότι θα στο έλεγα ? :PP
και κυρίως το δεύτερο μέλος που λέει πότε σκοπεύετε είναι λίγο χαζούλι
δεν προγραμματίζεις αυτά τα πράματα
πάντως στην Γ λυκείου αποχή από το sex :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Μα γιατί αποχή??
Είναι ένας καλός τρόπος να ξεδίνεις από τα νεύρα και το διάβασμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
Η νεολαια πιστευω ειναι πλεον πολυ ανοιχτομυαλη και προοδευτικη,θελει να περναει καλα και να γεμιζει εμπειριες χωρις ανασφαλειες,μα μου,αν το ενα τοτε ισως το αλλο,τι θα πει ο ταδε/η ταδε.τι θα γινει μετα κλπκλπ

Ολα ειναι θεμα εμπειριων,θα το κανεις και με καποιον που θες και με καποιον που δεν θες γιατι αυτη ειναι η ηλικια (απο κοπελες στα 17 μεχρι γυναικες στα 28-29) που εχεις το ελευθερο να χαρεις και να ευχαριστηθεις πραγματα που δεν θα μπορεις αργοτερα επειδη θα αλλαξουν παρα πολλα πραγματα στην ζωη σου (γενικα,οχι εσενα)Μπορει να προκειται (ιδιαιτερα για την πρωτη φορα) ενα καθαρα συναισθηματικο γεγονος αλλα αποκει και περα δεν παυει να ειναι μια καθαρα σαρκικη απολαυση και αναγκη και ετσι πρεπει να την εκλαμβανουμε/ετε.Το συναισθημα απλα το κανει καλυτερο ή χειροτερο στο συνολο της.

Ευη,αγνωστοι μεταξυ αγνωστων ειμαστε,δεν υπαρχει θεμα..

Το ιντερνετ ειναι ο πλεον ευκολος τροπος να ανοιχτεις και να πεις πραγματα τα οποια δεν θα ελεγες ευκολα σε αλλους
Οπως με τις καφριλες,κανε οτι θες βρε αδερφε,θα μας ξαναδουν αλλωστε?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

w1n5t0n

Δραστήριο μέλος

Ο w1n5t0n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 442 μηνύματα.
Λοιπον εγω αν και μικρος εχω κανει και ηταν υπεροχο δεν το λεω για πλακα.απλα ετυχε.can't be timed:redface:απλα θα σου προτεινα αν δεν εχεις κανει ηδη να επιλεξεις σωστα με ποιαν θα κανεις σεξ την ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ.Επισης το σεξ δεν εχει ηλικια.Οργασμο θελει απλα.
ΑΝΤΙΟ!!;)
:eek:!!! sorry αλλα εχει καποια ηλικια και νομοσ λεει οτι πριν τα 15 διοκεσαι ποινικα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top