Γενικό -  Σας ζορίζει η χρονιά;

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Τι τέσσερα και πέντε και δυο και τρία; :P

Έξι μαθήματα θα δώσουμε (7 όσοι επιλέξουν ΑΟΘ). Όλα θέλουν διάβασμα, εκτός κι αν σχεδιάζετε από τώρα να δώσετε δεύτερη φορά.

:no1:Aπομυθοποίηση τώρα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Αυτό λέω σαντοου !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
:no1:Aπομυθοποίηση τώρα:)

Τι εννοείς; Συμφωνείς ή διαφωνείς; Γιατί στην προηγούμενη σελίδα σε είδα πιο cool. :P

Αυτό λέω σαντοου !

Εμείς συμφωνούμε τότε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Συμφωνώ στο ότι είναι εξετάσεις που θέλουν διάβασμα.Όχι πανικό.Θα αντιμετωπίσουμε(ή μερικοί αντιμετωπίσαν) ήδη πιο δύσκολες:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Hmm, δεν μπορώ να πω ότι ζορίζομαι από άποψη δυσκολίας, μιας και ασχολούμαι μόνο με τα μαθήματα που μου αρέσουν (γνωστική μονομέρεια ftw) τα οποία δε με δυσκολεύουν ιδιαίτερα. Από άποψη χρόνου, ναι, αλλά ok, σκέφτομαι ότι του παραχρόνου τέτοια μέρα αν όλα πάνε καλά θα' μαι φοιτητής στη σχολή που θέλω :D.

Όσο για τις Πανελλήνιες στη Β' λυκείου, εδώ τρέχουνε και δε φτάνουνε τα παιδιά θα τους βάλουνε και πανελλήνιες στη Β' λυκείου, με τι δυνάμεις θα πάνε στη Γ'; Μπορεί να πει κάποιος ότι θα υπάρχει οικειότητα με τις εξετάσεις. Εγώ ένα έχω να πω:

"Μην τρελαινόμαστε, έχουμε θεοποιήσει τις πανελλήνιες και φαντάζουνε βουνό. Όποιος δουλέψει συστηματικά κατά τη διάρκεια της χρονιάς, δεν έχει να φοβάται ΤΙΠΟΤΑ και είναι κουτό να φοβάται μια εξετάση τριών ωρών!!! Πάμε με τσαγανό και με αυτοπεποίθηση να τους δείξουμε τι αξίζουμε:p"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Του παραχρόνου ή μιλάς για το τι θα σκέφτεσαι του χρόνου;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Του παραχρόνου. Μπερδεύτηκα ντε, μη με φάτε :oops:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Του παραχρόνου. Μπερδεύτηκα ντε, μη με φάτε :oops:

Ok εγώ χόρτασα με τα αυγά μου μην ανησυχέις:P Είναι μια καλή σκέψη πάντως:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Ε, το λέει και το τραγούδι. Always look on the bright side of life...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostasosfp

Νεοφερμένος

Ο ΚΩΣΤΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εγω φετος σε σχεση με αλλες χρονιες που ενα 19 και κατι το εβγαζα στο τετραμηνο τελειως χαλαρα εχω ζοριστει (για τα δικα μου παντα δεδομενα που το ρεκορ μου ηταν 3 ωρες διαβσαμα σε μια μερα).φετος η αληθεια ειναι οτι το εχω ξεφτυλισει...κατι εχω παθει και διαβαζω πολυ:P
τι να κανουμε 1,5 χρονος εμεινε δεν θα περασει θα περασει τι θα κανει...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Εγώ είχα συνηθίσει 4 χρόνια τώρα να μη διαβάζω ποτέ και για τίποτα....πήγαινα αγγλικά μέχρι και πέρσι αλλά και εκεί χαλαρά....φέτος λοιπόν μου φάνηκε περίεργη η μετάβαση στο συστηματικό διάβασμα και το φορτωμένο πρόγραμμα λόγω φροντιστηρίου...δεν μπορώ να πω ότι ζορίζομαι....με βοηθάει πολύ η παράδοση στο μάθημα και το διάβασμα που έχω το κάνω πιο πολύ στο σχολείο :P Γενικά εύκολα μου φαίνονται τα πράγματα...του χρόνου να δούμε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράνοια

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
ζορίζομαι αρκετά μπορώ να πω.έχω πολλές ώρες φροντιστήρια τα οποία δεν μου αφήνουν και πολύ ελεύθερο χρόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Διαβάζω αρκετά, δε λέω, αλλά δεν νομίζω να ζορίζομαι, καθώς αυτά που διαβάζω μου αρέσουν. Δεν βλέπω ποσοτική διαφορά από τη Β λυκείου, γιατί πέρυσι διάβαζα και για την τάξη μου και για την ύλη της Γ. Δεν έχω πολλές ώρες φροντιστήριο, κάνω συνολικά 7 ώρες ιδιαίτερο, έτσι δεν χάνω χρόνο και ενέργεια ούτε και στο πήγαινε-έλα. Έτσι μπορώ να διαβάζω όσο θέλω, αλλά και μου μένει και ελεύθερος χρόνος για ξεκούραση και ψυχαγωγία. Αυτά πρός το παρόν, αν αργότερα τα πράγματα σφίξουν, δεν ξέρω.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Εξ απο ανεκαθεν και απο παλια διαβαζα με συστημα δεν αφηνα κενα γιατι οπως μου ελεγε κ η μανα μου-καποια στιγμη θαπεφτα μεσα στα κενα-κ ετσι δεν ζοριζομαι καθολου. Διαβαζω οπως παντα,ισως αργοτερα θα ζοριστω ,δεν ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TolisDream

Νεοφερμένος

Ο TolisDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Λοιπον παω β λυκειου και στην αρχη της χρονιας πηγαινα πολυ καλα στα μαθηματα και εγραφα καλα. Τωρα ομως χειροτερευω σαν μαθητης και απο 18 χημεια γενικης εγραψα 8 :eek: . Γενικα οι επιδοσεις μου εχουν πεσει και φοβαμαι για του χρονου περισσοτερο αφου στοχευω σε ημμυ κυριως.Τι νομιζετε οτι φταιει?
Ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Mήπως φταίει λίγο η άνοιξη...; :P Διαβάζεις όπως διάβαζες πριν ή μήπως έχεις παραμελήσει λίγο τα μαθήματα;
Μην ανησυχείς από τώρα για του χρόνου (και ειδικά για τη χημεία, αφού για να περάσεις ημμυ το καλύτερο είναι να πας από τεχνολογική και δεν θα έχεις χημεία). Αφού ήσουν καλός μαθητής, αν στρωθείς λίγο μια χαρά θα τα πας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TolisDream

Νεοφερμένος

Ο TolisDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Τι να σου πω δεν ξερω τι φταει..Οτι τα εχω παραμελησει ναι ειναι αληθεια.. :P ναι σκοπευω να στρωθω αφου οι απαιτησεις ειναι πολλες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Signor Positivo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Signor Positivo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Εσύ ξέρεις τι φταίει. :P

Αν δε διαβάζεις όσο χρειάζεται λόγω τεμπελιάς, τότε να είσαι ειλικρινής με τον εαυτό σου. Αν πάλι νιώθεις ότι διαβάζεις αρκετά και παρ' όλα αυτά δεν αποδίδεις, ίσως να υπάρχουν πράγματα που δεν έχεις καταλάβει καλά και δεν το ξέρεις, στην οποία περίπτωση θα ήταν καλό να βρεις ποια είναι και να ζητήσεις βοήθεια από τον αντίστοιχο καθηγητή σου, γιατί όσο περνάει ο καιρός τα κενά μαζεύονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TolisDream

Νεοφερμένος

Ο TolisDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Κοιτα δεν μπορω να πω οτι δεν διαβαζω ουτε οτι δεν τα κατανοω απλως πιστευω οτι χρειαζεται μεγαλυτερη προσπαθεια !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Signor Positivo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Signor Positivo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Αν προσπαθήσεις περισσότερο πιστεύω πως το θέμα θα γίνει πιο ξεκάθαρο για σένα. ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top