Σας αρέσουν τα μαθηματικά;

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,818 μηνύματα.
για μένα τα μαθηματικά είναι μια δύσκολη ερωμένη η οποία καθημερινά μου ψήνει το ψάρι στα χείλη θέλοντας να της αποδεικνύω πόσο εμπιστοσύνη της έχω και πόσο την αγαπώ...:P :lol:
ξέρω φυσικά, ότι αν την αφήσω θα με παρατήσει και αυτή χωρίς να μετανιώσει για την πρώην ερωτική σχέση μας :P :lol: :lol:
μπορεί να είναι δύσκολη ερωμένη...αλλά στο τέλος με ανταμοίβει με ευχάριστα αισθήματα λόγω επιτυχιών σε βαθμούς κτλ..:D

η αγάπη και ο έρωτας...προέκυψαν από τρελή επιμονή και προσωπικό πείσμα για δουλειά, δουλειά, δουλειά,..., δουλειά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
εγω και τα μαθηματικα:εχουμε μια σχεση μισους...αλλα και παθους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Τα μαθηματικα ηταν το αγαπημενο μου μαθημα οσο ημουν στο σχολειο, τα διαβαζα πραγματικα γιατι μου αρεσαν, αλλα απο τοτε που μπηκα στη σχολη εχω κανει στροφη 180 μοιρων στο συγκεκριμενο θεμα...Δυστυχως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eleni27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
γεωμετρία :sick: άλγεβρα χίλιες φορές καλύτερη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwannitca

Νεοφερμένος

Η iwannitca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Όχι, δεν μου αρέσουν. Είχα 13 στα τρίμηνα και έγραφα κάτω από τη βάση ( όχι πάντα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.
math :inlove: η ζωή μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δυστυχώς από πέρσι τα έχω σιχαθεί τα μαθηματικά:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire14<3

Νεοφερμένος

Η Claire(tvd 4everr):) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Λατρεύωω μαθηματικά!Το αγαπημένο μου μάθημααα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fibu

Νεοφερμένος

Ο fibu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Μαθηματικά το τέλειο εργαλείο για να μιλάς στο κόσμο και να περιγράφεις τη φύση. Ποιος το έγραψε κάπου σε άλλο Post το είδα. <Η γλώσσα του σύμπαντος> Φαντάζομαι πως όταν μάθω περισσότερα δεν θα υπάρχει κάτι που να μην μπορώ να περιγράψω χωρίς αυτά. Ανυπομονώ να πάω σε ανώτερα μαθηματικά. Ήδη προσπαθώ και διαβάζω. Γιατί με ταλαιπωρούν οι κάφροι μετα αρχαία? :angry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μαθηματικα :inlove: υπεροχο μαθημα! Μαθημα που σου μαθαινει να σκεφτεσαι! Μαθηματικα... Ενας διαφορετικος τροπος για να εκφρασεις αυτα που θες... Μια μαγικη γλωσσα..... :inlove::clapup::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μαθηματικα :inlove: υπεροχο μαθημα! Μαθημα που σου μαθαινει να σκεφτεσαι! Μαθηματικα... Ενας διαφορετικος τροπος για να εκφρασεις αυτα που θες... Μια μαγικη γλωσσα..... :inlove::clapup::redface:
Και εγώ αυτά έλεγα.

Φέτος θέλω να τα κάψω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Τα μαθηματικά είναι σκέτη ομορφιά!

Είναι η γλώσσα της φύσης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τα μαθηματικά είναι σκέτη ομορφιά!

Είναι η γλώσσα της φύσης!
Και το βασανιστήριο μου επίσης:P

Μέχρι πέρσι τα αγαπούσα, φέτος μαλώσαμε :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τα μαθηματικά είναι σκέτη ομορφιά!

Είναι η γλώσσα της φύσης!

Πες τααααα!
Σοφακι. Ειναι δυσκολα αλλα υπομονη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Θα αναγκαστώ να τα υποστώ μέχρι το τέλος του λυκείου. Τα μαθηματικά κατεύθυνσης της Β είναι σιχαμένα. ΣΙΧΑΜΕΝΑ. Αυτά που κάνουμε στην προετοιμασία για τη Γ είναι συμπαθητικά, αλλά έχω την αίσθηση ότι θ' αλλάξω γνώμη πολύ σύντομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Και το βασανιστήριο μου επίσης:P

Μέχρι πέρσι τα αγαπούσα, φέτος μαλώσαμε :hehe:

Εγώ πάντα τα γούσταρα, αλλά φέτος είναι το κάτι άλλο! :P
Ειδικά αυτά που κάνουμε φέτος είναι γαμάτα ρε συ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ πάντα τα γούσταρα, αλλά φέτος είναι το κάτι άλλο! :P
Ειδικά αυτά που κάνουμε φέτος είναι γαμάτα ρε συ!
ου ναι καταπληκτικά τι να σε πω, τα αγαπάω τόσο πολύ που σκέφτομαι πως θα καταστρέψω το βιβλίο και χαίρομαι μόνο με τη σκέψη:D
Θα αναγκαστώ να τα υποστώ μέχρι το τέλος του λυκείου. Τα μαθηματικά κατεύθυνσης της Β είναι σιχαμένα. ΣΙΧΑΜΕΝΑ. Αυτά που κάνουμε στην προετοιμασία για τη Γ είναι συμπαθητικά, αλλά έχω την αίσθηση ότι θ' αλλάξω γνώμη πολύ σύντομα.
Δεν θα θες να τα βλέπεις κατά 99.9%

Και εμένα από τα μαθηματικά της β άρχισε η αντιπάθεια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Και εμένα από τα μαθηματικά της β άρχισε η αντιπάθεια
Άλγεβρα, γεωμετρία, όλα ένας αχταρμάς...
Και στην τελική, τι θα θέλω να βλέπω στην 3η λυκείου; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Άλγεβρα, γεωμετρία, όλα ένας αχταρμάς...
Και στην τελική, τι θα θέλω να βλέπω στην 3η λυκείου; :P
Εγώ τη βιολογία θέλω να βλέπω, άντε και τη χημεία:P

Για σένα δεν ξέρω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Μεχρι στιγμης ειλικρινα τα λατρευω , ειδικα την Αλγεβρα!
Φετος δε , ειναι ακομη πιο ενδιαφεροντα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top