Σας αρέσουν τα Λατινικά;

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
εγω προσωπικα που αρχισα φετος μου φαινονται αρκετα ευκολα...εμεις καναμε το πρωτο κειμενο μεχρι στιγμης...Οvidius poeta in terra Pontica exulat... ευκολο ηταν! βλεπω να μου αρεσουν..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Κι εμείς κάναμε! Μου αρέσου πολύ. :D
Και ο καθηγητής είναι τέλειος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Vampi..μαζέψου:fss:..με τον καθηγητή ?:P:P
Ακούω πως είναι ποιο εύκολα από τα αρχαία .Εσείς πως το βλέπετε ?(εγώ τεχνολογική είμαι:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Τι λες καλέ; Κάνει το μάθημα καλά εννοώ. Αμέσως.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indiespyllak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σπύλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Έχουμε κάνει αρκετές φορές και μ' αρέσουν πάάάάάάάάάάάρα πολύ!!!Μέχρι στιγμής είναι πολύ εύκολα και εκτός αυτού είναι πολύ ενδιαφέρον μάθημα! Είναι τρομερό να μαθαίνουμε ακόμα μία τόσο εύηχη γλώσσα!! :) Πετάω απ' τη χαρά μου όταν έχω να διαβάσω λατινικά!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
πλακα εχουν...κι εμενα μ αρεσουν μεχρι τωρα τουλαχιστον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
τα λατινικά είναι πολύ ωραία!!! Είναι αρχή ακόμα και αρχίζω δηλά δηλά να βρίσκω ρίζες τους σε αγγλικά και γαλλικά!! επειδή κάνω φροντιστήριο έχω φτάσει στην 6η ενότητα... Δεν δυσκολεύουν καθόλου, αλλά απαιτούν να αφιερώσεις ώρα για να μην αφήσεις κανένα κενό!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
πριν τα ξεκινησω ημουν ξετρελαμενη και μονο στην ιδεα οτι θα κανω λατινικα.αλλα τωρα που ξεκινησα δεν ειμαι τοσο ενθουσιασμενη.οκ,μ'αρεσουν,αλλα ενταξει.δεν κοβω φλεβα.αλλα εειναι ωραια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
εμεις εχουμε κανει μονο εισαγωγη και τετοια..απο την αλλη φορα κανουμε κειμενο, αλλα κ μενα ευκολα μου φαινονται απ τα λιγα που μας ειπε...
αλλα αν προσεξεις απο την αρχη δν θα τα βρεις σκουρα κ δεν θαχεις κενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
ρε παιδια αυτη την εισαγωγη τι την μαθαινουμε?αυφου δεν τη δινουμε στα διαγωνισματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nix

Νεοφερμένος

Ο nix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Με αρεσουν παααρα πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
ρε παιδια αυτη την εισαγωγη τι την μαθαινουμε?αυφου δεν τη δινουμε στα διαγωνισματα!

δεν την δινουμε? :(
ρε συ δεν θα χει στο τελος ομως καμια ερωτηση εισαγωγης οπως στα αρχαια??:what: ετσι θυμαμαι =/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Στη Β δεν ξέρω.Αλλά στη Γ από ότι ξέρω δεν έχει εισαγωγή:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
iliaso ακομα ειναι κρυφη η κατευθυνση?:P

εμεις παντως νομιζω δεν θα κανουμε εισαγωγη :yeah:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
δεν την δινουμε? :(
ρε συ δεν θα χει στο τελος ομως καμια ερωτηση εισαγωγης οπως στα αρχαια??:what: ετσι θυμαμαι =/
για κοιτα εδω
σε αυτο το διαγωνισμα υπαρχει εισαγωγη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
για κοιτα εδω
σε αυτο το διαγωνισμα υπαρχει εισαγωγη


ναι κατι τετοιο θα υπαρχει και στο τελος
εξαλλου εισαγωγη παντα χρειαζεται σε μια new γλωσσα για να κανεις μια "προθερμανση"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Τα Λατινικά έχω αρχίσει να τα λατρεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
iliaso ακομα ειναι κρυφη η κατευθυνση?:P

εμεις παντως νομιζω δεν θα κανουμε εισαγωγη :yeah:

Όχι ρε:PΔεν βλέπεις στο μσν που βρίζω και καταριέμαι τη χημεία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

superman

Δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
ελεος μ αυτες τις εισαγωγες ετσι?αντε τα πηρα τωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
καλά οι εισαγωγές στα λατινικά είναι το τελείως παράλογο στα λατινικά της θεωρητικής!! Δεν μπορώ να καταλάβω σε τι βοηθάει!!! έλεος δηλαδή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top