Σας αρέσουν τα Θρησκευτικά;

!maira!<3

Νεοφερμένος

Η Maira αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Παπάγος (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
τα θρη/κα ειναι το χειροτερο μου μαθημα..και η καθηγητρια που εχουμε ζει στην κοσμαρα της*!εσας σας αρεσουν??
*ειναι ενα πραγμα σαν την ευλογησον:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ntontini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ερυθρές (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Έτσι κι έτσι...καλά είναι μωρέ...δουλειά να υπάρχει!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Όχι, με τον τρόπο που διδάσκονται.... Η θρησκειολογία θα μου άρεσε, όχι όμως η πλύση εγκεφάλου που αποκαλούν θρησκευτικά. :nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Παιδιά,εμένα μου αρέσουν αρκετά τα θρησκευτικά,αλλά έχουμε έναν καθηγητή που είναι για το Δαφνί!!!!:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamy girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dreamy girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
καλα ειναι,ωραια και ο θρησκευτικος μας καλος ειναι κι αυτος,απλως καμια φορα βαριεμαι οπως ολοι αλλωστε λιγο-πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρσενοη

Νεοφερμένος

Η Αρσενοη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Άλιμος (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Δε μπορω να πω πως ειναι το αγαπημενο μου μαθημα αλλα μαρεσουν.Ο καθηγητης μας ειναι τελειος.:iagree::):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ο μόνος λόγος που τα συμπαθώ είναι ότι τα μαθαίνω με την πρώτη φορά διάβασμα

Άλεξανδρε τώρα είδα το προηγούμενο σου μήνυμα...Γιατί λες πλύση εγκεφάλου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Ε.... υπό την έννοια ότι με διάφορους τρόπους προσπαθούν να μας περάσουν το μήνυμα ότι η δικιά μας θρησκεία είναι η σωστή και οι άλλες δεν είναι, ενώ θα έπρεπε να μαθαίνουμε και για άλλες θρησκείες, και μάλιστα με αντικειμενικότητα.... Δεν ξέρω αν κατάλαβες, αλλά τώρα δεν προλαβαίνω να σου εξηγήσω περαιτέρω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Να πληροφορήσω ότι η δικιά μας η θεολόγος ποτέ δεν θέλησε να πείσει τους μαθητές να κάνουν κάτι τέτοιο..Μήπως εσύ δεν καταλαβαίνεις σωστά αυτό που προσπαθεί να σας μεταφέρει η καθηγήτρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ε.... υπό την έννοια ότι με διάφορους τρόπους προσπαθούν να μας περάσουν το μήνυμα ότι η δικιά μας θρησκεία είναι η σωστή και οι άλλες δεν είναι, ενώ θα έπρεπε να μαθαίνουμε και για άλλες θρησκείες, και μάλιστα με αντικειμενικότητα.... Δεν ξέρω αν κατάλαβες, αλλά τώρα δεν προλαβαίνω να σου εξηγήσω περαιτέρω....


Καλά τα λες!!!Σήμερα όλοι οι θρησκευτικοί θέλουν να πουν στους μαθητές τους ότι η θρησκεία που διδάσκουν είναι η πιο σωστή!Εγώ ειλικρινά πιστεύω ότι όλες οι θρησκείες λατρεύουν τον Θεό αλλά με διαφορετικό τρόπο η καθεμία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Κάνετε λάθος..Πείτε μου ένα παράδειγμα που σας έκανε να νομίζετε κάτι τέτοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Οk, μπορεί και να το ερμηνεύω λάθος..... Αυτό παιδιά είναι υποκειμενικό....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Φυσικα :D
Δεν έχω ακουσει ποτε αλλου τόσες συσσωρευμένες μ@λ@κιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρια Σταμπουλη

Νεοφερμένος

Η Μαρια Σταμπουλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
μου αρεσουν και γιατι ειναι ευκολα αλλα και επειδη εχουμε τελεια καθηγητρια!!!!!!!!!!:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::yeah::yeah::yeah::yeah::yeah::yeah::yeah::yeah::yeah::yeah::yeah::yeah::yeah:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Κάνετε λάθος..Πείτε μου ένα παράδειγμα που σας έκανε να νομίζετε κάτι τέτοιο


Μην θυμώνεις!Απλά ΚΑΠΟΙΟΙ καθηγητές όχι όλοι!!!Αλλά συνήθως έτσι κάνουν!Εσύ θα κατηγορούσες ποτέ έναν κλάδο του χριστιανισμού που δεν είναι ο δικός σου ότι λατρεύει λάθος τον Θεό?Κάποιοι το κάνουν!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giani0

Νεοφερμένος

Ο giani0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Και εμενα μου αρεσουν επειδη με μια αναγνοση τα εχεις μαθει νερακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ksiros

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ζεφύρι (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλά τα λες!!!Σήμερα όλοι οι θρησκευτικοί θέλουν να πουν στους μαθητές τους ότι η θρησκεία που διδάσκουν είναι η πιο σωστή!Εγώ ειλικρινά πιστεύω ότι όλες οι θρησκείες λατρεύουν τον Θεό αλλά με διαφορετικό τρόπο η καθεμία...

Εισαι πολυ σωστος φιλε ακριβως αυτο γινετε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Μην θυμώνεις!Απλά ΚΑΠΟΙΟΙ καθηγητές όχι όλοι!!!Αλλά συνήθως έτσι κάνουν!Εσύ θα κατηγορούσες ποτέ έναν κλάδο του χριστιανισμού που δεν είναι ο δικός σου ότι λατρεύει λάθος τον Θεό?Κάποιοι το κάνουν!:iagree:


Συγγνώμη αλλά μου την έδωσε αυτό..Από που έως που να γίνει κάτι τέτοιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrisnats16

Νεοφερμένος

Ο chrisnats16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Σαν μάθημα δεν με ενθουσιάζουν αλλά ο καθηγητής μας είναι καταπληκτικός. Ποτέ δε μένει στο βιβλίο και το μάθημα έχει πολύ ενδιαφέρον, κάτι που δε συνέβαινε σε άλλες τάξεις στα θρησκευτικά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gsakellakis

Νεοφερμένος

Ο george sakellakis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κάρπαθος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
το πιο βαρετο και το χειροτερο μου μαθημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top