Σας αρέσει η ζωή σας;

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Μου αρέσει η ζωή μου (αν και όπως όλοι περνάω κάποιες ''μαύρες'' στιγμές).... Αλλά πραγματικά δεν θα ήθελα να ήμουν κάποια άλλη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silia_italiki

Νεοφερμένος

Η Σιλια Μπουρτζόνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ουυυυυυυ ... δεν με βλεπεις ? ειμαι τοσο ευτυχισμενη που στην ελλαδα εχουμε πανελληνιες και στην αμερικη μπαινουν στο ντουκου τα αχρηστα στα πανεπιστημια ... ποσο μαλλον για να κυκλοφορισω το βραδυ, εκει να δεις γλεντια ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
ειμαι τοσο ευτυχισμενη που στην ελλαδα εχουμε πανελληνιες και στην αμερικη μπαινουν στο ντουκου τα αχρηστα στα πανεπιστημια ...

Ρε είστε μαλάκες; Ή σαν τον άλλο που δε θεωρεί γιατρό οποιονδήποτε σπούδασε έξω απ' την Ελλάδα; Μη σας γαμάει το μυαλό η τηλεόραση, ξυπνήστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
οχι καθολου δεν μαρεσει η ζωη μου αλλα επροκειτο να το αλλαξω συντομα αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Χο Χο Χο, ότι να'ναι θρέντια μπορείς να βρεις στο iSchool :P

Ον: ΝΑΙναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silia_italiki

Νεοφερμένος

Η Σιλια Μπουρτζόνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
@shadowfax ... δεν σε πιανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Λέω ότι δεν είναι όλοι οι Αμερικανοί παχύσαρκα, κακομαθημένα, ηλίθια ή-όποιο-άλλο-στερεότυπο κωλόπαιδα. Δε μπαίνεις στο ντούκου MIT.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
οχι,κοπελα δεν εχω,σπιτι δεν εχω,οικονομικη ανεξαρτησια δεν εχω,πανελληνιες δεν εγραψα και τοσο super,καλους φιλους εχω 2 και αυτη τη στιγμη δεν ειναι αθηνα

γιατι να μου αρεσει ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Γιατί έχεις την υγεία σου και μπορείς να περιμένεις αισιόδοξα τους φίλους σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
οχι,κοπελα δεν εχω,σπιτι δεν εχω,οικονομικη ανεξαρτησια δεν εχω,πανελληνιες δεν εγραψα και τοσο super,καλους φιλους εχω 2 και αυτη τη στιγμη δεν ειναι αθηνα

γιατι να μου αρεσει ;;;
γιατι κοπελα μπορεις να βρεις , γιατι σπιτι μπορεις να αποκτησεις με τα χρονια , γιατι οικονομικη ανεξαρτησια δεν εχει σχεδον κανενας στην ηλικια σου , γιατι οι πανελληνιες δεν ειναι το τελος της ζωης μας , γιατι υπαρχουν ανθρωποι που δεν εχουν κανενα φιλο και γιατι οι φιλοι θα ρθουν οπου να ναι...γιατι ολα σου τα προβλημα με θεληση ειναι επιλυσημα και γιατι οπως ειπε και ο απο κατω εχει την υγεια σου οτι πιο σημαντικο δηλαδη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
μου αρεσει πολυ η ζωη μου..!!! ειμαι απο τους τυπους που λενε tgif και φιλοσοφουνε καθε παρασκευή τα κίνητρα που οδηγούν τη σκέψη να αναζητήσει τους παράγοντες εκεινους που επιδρουν θετικα οχι μονο στη διαμορφωση αλλα και στην εξιδανικευση μια φιλοσοφικης οντοτητας στα πλαισια παντα ενος πολυμορφικου συμπανος και μια ακατσχετης σκεπτικισμικου περιβαλλονος σκεψη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theseus

Νεοφερμένος

Ο Theseus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Άγιοι Θεόδωροι (Κόρινθος). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
οχι δε με αρεσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Προσπαθώ να μου αρέσει! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Katerina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Συμφωνώ με την αποπάνω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fAzR

Νεοφερμένος

Ο fAzR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
καμια φορα μαρεσει καμια οχι... αλλα παντοτε :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
1.γιατι κοπελα μπορεις να βρεις ,
2.γιατι σπιτι μπορεις να αποκτησεις με τα χρονια ,
3.γιατι οικονομικη ανεξαρτησια δεν εχει σχεδον κανενας στην ηλικια σου ,
4.γιατι οι πανελληνιες δεν ειναι το τελος της ζωης μας ,
5.γιατι υπαρχουν ανθρωποι που δεν εχουν κανενα φιλο και γιατι οι φιλοι θα ρθουν οπου να ναι...
6.γιατι ολα σου τα προβλημα με θεληση ειναι επιλυσημα και
7. γιατι οπως ειπε και ο απο κατω εχει την υγεια σου οτι πιο σημαντικο δηλαδη!

εεεεεεεεε μην απαντας σε εξομολογήσεις απο την ψυχη μου νταλα βραδι νιωθω αβολα:whistle:
τεσπα θα μπω στο κοπο να απαντησω
1.εεεεεεε κάποτε χαίρω πολυ εγω τωρα θελω:whistle:
2.ε και και παλι αποτελει προβλημα αυτο...αλλο τωρα αν θα αποκτησω στο μελλον
3.δεν με νοιαζει τι κανουν οι αλλοι εγω βλεπω την υφισταμένη κατασταση to me only:whistle:
4.οχι αλλα ειναι κατι που θα καθορίσει ενα πολυ μεγαλο μερος του υπολοιπου=σπουδες και επαγγελμα(κυριως το 1ο)
5.α ναι τι ωρα ακριβως θα ερθουν;;;αυτο που λες ειναι το μονο αβεβαιο
6.ναι καλα τρομερη συμβουλη και μετα θα ερθει η μαγικη νεραιδα και ολα θα γινουν μια χαρα...
7.σε αυτο συμφωνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Τίποτα λιγότερο από τα πάντα, ε?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fAzR

Νεοφερμένος

Ο fAzR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
εεεεεεεεε μην απαντας σε εξομολογήσεις απο την ψυχη μου νταλα βραδι νιωθω αβολα:whistle:
τεσπα θα μπω στο κοπο να απαντησω
1.εεεεεεε κάποτε χαίρω πολυ εγω τωρα θελω:whistle:
2.ε και και παλι αποτελει προβλημα αυτο...αλλο τωρα αν θα αποκτησω στο μελλον
3.δεν με νοιαζει τι κανουν οι αλλοι εγω βλεπω την υφισταμένη κατασταση to me only:whistle:
4.οχι αλλα ειναι κατι που θα καθορίσει ενα πολυ μεγαλο μερος του υπολοιπου=σπουδες και επαγγελμα(κυριως το 1ο)
5.α ναι τι ωρα ακριβως θα ερθουν;;;αυτο που λες ειναι το μονο αβεβαιο
6.ναι καλα τρομερη συμβουλη και μετα θα ερθει η μαγικη νεραιδα και ολα θα γινουν μια χαρα...
7.σε αυτο συμφωνω






φιλε μου οσον αφορα το 1, εκ πειρας σου λεω οτι θα ερθει και θα φυγει πολλες φορες και θα ειναι διαφορετικη, μην ανησυχεις γιαυτο λλωστε ολοι στην ιδια θεση ειμαστε εκτος απο ελαχιστες εξαιρεσεις που ειναι μετρημενα ατομα που αν και εχουν τα παντα χαλανε τη ζωη τους................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kossal

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Την λατρεύω :D I don't give a crap about anything και είμαι ευτυχισμένος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Τίποτα λιγότερο από τα πάντα, ε?;)

τουλαχιστον υπαρχουν και αισιοδοξα ατομα σαν εσενα εγω παλι τωρα τελευταια εχω τις μαυρες μου.τεσπα αντε για να νιωσεις καλυτερα θα σου βαλω +1;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top