Σας αρέσει η Φυσική;

Μαθητής του 15

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μαθητής του 15 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Η φυ.. η φυσική εεε μ-μου...


ΝΑ ΠΑ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙ Η ΦΥΣΙΚΗ, ΟΥΤΕ ΜΕ ΕΠΙΦΟΙΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ EINSTEIN ΚΑΙ ΤΟΝ ROEΝTGEN ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΛΥΣΩ ΑΣΚΗΣΗ!

Το πρώτο ήταν μια υπερβολή, το μαθήμα το σιχαίνομουν παρόλα αυτά δέχομαι οτι οφειλούμε πολλά στην επιστήμη της φυσικής, τώρα όμως που βλέπω οτί τα θεωρητικά γνωστικά αντικείμενα οδηγούν στην ανεργία θα δοκιμάσω μετά την σχολή να δώσω ξανά αλλάζοντας πεδίο για μια καλύτερη τύχη, οπότε πρέπει να συμπαθήσω την φυσική αν θέλω να έχω καλύτερη ζωή.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Than003

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Than003 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Η φυ.. η φυσική εεε μ-μου...


ΝΑ ΠΑ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙ Η ΦΥΣΙΚΗ, ΟΥΤΕ ΜΕ ΕΠΙΦΟΙΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ EINSTEIN ΚΑΙ ΤΟΝ ROETGEN ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΛΥΣΩ ΑΣΚΗΣΗ!

Το πρώτο ήταν μια υπερβολή, το μαθήμα το σιχαίνομουν παρόλά αυτά δέχομαι οτι οφειλούμε πολλά στην επιστήμη της φυσικής, τώρα όμως που βλέπω οτί τα θεωρητικά γνωστικά αντικείμενα οδηγούν στην ανεργία θα δοκιμάσω μετά την σχολή να δώσω ξανά αλλάζοντας πεδίο για μια καλύτερη τύχη, οπότε πρέπει να συμπαθήσω την φυσική αν θέλω να έχω καλύτερη ζωή.
Νομίζω πιο ξεκάθαρος δεν μπορούσες να γίνεις 😂
 

littlefungi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο littlefungi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Στην αρχή μου άρεσε, μετά τα χαλάσαμε, μετά λίγο έφτιαξε το πράγμα. Τώρα θα πω ότι είμαστε οκει τη συμπαθώ.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,575 μηνύματα.
Στην αρχή μου άρεσε, μετά τα χαλάσαμε, μετά λίγο έφτιαξε το πράγμα. Τώρα θα πω ότι είμαστε οκει τη συμπαθώ.
Την φυσικη ή θα την αγαπησεις τρελα ή θα την μισησεις τρελα....
και τα δυο ειναι τρελος ερωτας.
Οτι και να γινει αυτη θα σε αγαπα πολυ και θα σου δινει πραματα σε καθε βημα της ζωης σου
 
Top