Γενικό - Σας αρέσει η Α' Γυμνασίου;

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Δεύτερη μέρα σχολείου στις 5 Οκτωβρίου?? Έχεις συνειδητοποιήσει ότι φάγατε σχεδόν ένα μήνα κανονικής σχολικής χρονιάς?

Εκτός αν είσαι σε σχολείο άλλης χώρας με διαφορετικό πρόγραμμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emile

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Δεύτερη μέρα σχολείου στις 5 Οκτωβρίου?? Έχεις συνειδητοποιήσει ότι φάγατε σχεδόν ένα μήνα κανονικής σχολικής χρονιάς?

Εκτός αν είσαι σε σχολείο άλλης χώρας με διαφορετικό πρόγραμμα.

Είμαι στην Ελληνική Κοινότητα Καϊρου. Ελληνικό σχολείο αλλά ακολουθεί το ελληνικό Υπ. Παιδείας.

Είχε κλείσει λόγω γρίπης....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 136129

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να πω την αληθεια στην αρχη ειμουν πολυ αγχωμενος αλλα τωρα μου αρέσει παρα πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emile

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Emile αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Τώρα που είδα και περισσότερα, φαίνεται πολύ καλή!

Και είμαστε πάρα πολλοί οι καινούργιοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christine...erag

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
για να σου πω την αληθεια δεν βρισκω καμια διαφορα με το δημοτικο !η μονη διαφορα ειναι οτι εχει διαφορετικα και πιο δυσκολα μα9ηματα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
ε οχι και 5 ωρες
εγω με 1- αντε δυο ωρες το πολυ τελειωνα....
και εβγαλα 19 κ 12
δεν ειναι και τοσο δυσκολη η ταξη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Ναι, συγχαρητήρια.

Αλλά ξεχνάτε ότι διαφορετικά τα καταφέρνει κάθε άνθρωπος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
Ναι, συγχαρητήρια.

Αλλά ξεχνάτε ότι διαφορετικά τα καταφέρνει κάθε άνθρωπος.

βεβαιως αλλα οχι και 5 ωρες...
ελεος δηλαδη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ProSinnerz

Νεοφερμένος

Ο ProSinnerz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ναι
εχω κανει μονο 1 φορα 7εφταωρο.. και σχολαω παντα ή 4ωρο ή 5ωρο ή 6ωρο.,.. ωραιο το γυμνασιο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lol

Νεοφερμένος

Η Maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
guys..ναι!!Μου αρέσει γιατί είναι πιο σοβαρά τα πράγματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bojokolos

Νεοφερμένος

Ο Bojokolos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ποοο οποιος δεν εχει να διαβασει οικ.οικονομια να μην μιλαει :@ αυτη η κιρια μας εχει .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Μου αρεσε αρκετα, αλλα η Β ειναι πιο ενδιαφερουσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spirela

Νεοφερμένος

Η spirela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Καλή είναι . Αλλά δεν τρελαίνομαι κιόλας . :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Μου αρεσε αρκετα, αλλα η Β ειναι πιο ενδιαφερουσα...


Συμφωνώ.Επίσης και πιο εύκολη για εμένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΞΙΜ

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΞΙΜ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
καθολου γιατι τα μαθηματα πολλαπλασιαστηκαν και ο ελευθεροσς χρονοσς μειοθηκε:mad::'(.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Ότι ο χρόνος μειώθηκε,εντάξει,αλλά μου αρέσει πολύ το γυμνάσιο γιατί τα μαθήματα είναι ΠΑΝΕΥΚΟΛΑ (μέχρι στιγμής),κάνουμε περισσότερη πλάκα μέσα στην τάξη(με την θρησκευτικού μας...:P)και έχουμε μία τέλεια φιλόλογο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Τώρα που μπήκε η χρόνια δεν μου αρέσει καθόλου ούτε η πρώτη Γυμνασίου αλλά ούτε γενικώς το Γυμνάσιο.Είναι δύσκολα.Οι καθηγητές σοβαροί,δεν παίρνουν ούτε μία πλάκα.Στο Δημοτικό είναι 100 φορές καλύτερα..Οι δάσκαλοι ήτανε αστείοι και καλοί και δεν φορτώνανε.Εγώ τώρα κάθε μέρα ξοδεύω 2,5 ώρες στο διάβασμα + 2 ώρες μάθημα φροντιστήριο και κάθομαι πολύ λιγότερο..Το Γυμνάσιο μου είναι παλιό και έχουν πολλούς χαζούς,στο Δημοτικό ήμουνασ ο ''Μεγάλος'' ποιος θα με πείραζε;Το ''Πρωτάκι'';;Να δω πως θα αντέξω άλλους επτά μήνες:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Κουραγιο φιλε, αρχη ειναι ακομα, θα συνηθισεις....αν λες τωρα ετσι, ποσω μαλλον οταν θα αρχισουν τα διαγωνισματα...(σ'εμας εχουν ηδη αρχισει..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Αυτό κάνω,κουράγιο..Έχουν αρχίσει ήδη φίλε διαγωνίσματα για τα καλά..Δεν τα προλαβαίνω να πούμε..Ήδη έχουμε γράψει 6..Εμένα μου λές..Το κόλπο στα διαγωνίσματα είναι να βρεις έναν άριστο δίπλα σου..Τότε αυτά που ξέρεις + τα δικά σου το πέρνεις ένα 2 + δώρο ένα κουλουράκι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lydiaki42100

Νεοφερμένος

Η Lydia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Εεεε.... καλη ειναι... δεν λες...

Τα μαθηματα ειναι λιγο χαλια... :(

Ενωω πολλα μαζι...

Αλλα ειναι επειδη δεν εχουμε συνηθησει...

Επειδη το γυμνασιο δεν ειναι σαν το δημοτικο... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top