Σίτιση

salonikios007

Νεοφερμένος

Ο salonikios007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
μια φιλη μου εχει λαθος την ημερομηνια γεννησης οταν μπαινει στην ηλεκτρονικη αιτηση.τι πρεπει να κανει?η προθεσμια τελειωνει...

Γιάννη σε ποια ηλεκτρονική αίτηση έχει πρόβλημα η φίλη σου? αν έχει στην αίτηση μαθημάτων πολύ απλά θα απευθυνθεί στη γραμματεία της σχολής της για να διορθωθεί το πρόβλημα(το ίδιο είχε πάθει μια φίλη μου).αν αφορά την αίτηση για φοιτητικό πάσο τότε ή αλλάζει από μόνη της την ημερομηνία(εγώ πχ διόρθωσα το επώνυμο μου που ήταν λάθος από πέρυσι) ή παίρνει στο τηλέφωνο που λογικά θα υπάρχει στο σάιτ για την ακαδημαϊκή ταυτότητα και θα τη βοηθήσουν.δεν ξέρω αν βοήθησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
παιδια ερωτηση επειγον...μεσα στα δικαιολογητικα που πρεπει να μαζεψω για την καρτα σιτισης μου λεει και υπευθυνη δηλωση οτι δεν κανω φορολογικη δηλωση αλλα μεσα σε παρενθεση λεει οπου απαιτειται.εγω πρεπει να κανω τετοια δηλωση ?και αν ναι πρεπει να παω στην εφορια της πολης μου η οπου να ναι??

παιδια ξερει κανειςςςςςςςςςς??????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Cydonian Knight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Cydonian Knight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Κάνεις φορολογική δήλωση;
Αν όχι, θα προσκομίσεις στην γραμματεία για τη σίτιση το εκκαθαριστικό της εφορίας της οικογένειας. Δε χρειάζεται αλλιώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
αα το εκκαθαριτικο το ζητανε ετσι κι αλλιωσ αρα αφου δεν κανω φορολογικη δηλωση δεν το παω ετσι?ωραιοτατα ευχαριστω πολυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
παιδια ερωτηση επειγον...μεσα στα δικαιολογητικα που πρεπει να μαζεψω για την καρτα σιτισης μου λεει και υπευθυνη δηλωση οτι δεν κανω φορολογικη δηλωση αλλα μεσα σε παρενθεση λεει οπου απαιτειται.εγω πρεπει να κανω τετοια δηλωση ?και αν ναι πρεπει να παω στην εφορια της πολης μου η οπου να ναι??

Εφορία της πόλης σου, για να εξασφαλίσεις το μαγικό χαρτάκι. Αν θες να είσαι σίγουρη, ρώτα εκεί που θα υποβάλεις τα δικαιολογητικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
οκ βρε να σαι καλα αυτο θα κανω!!θα ρωτησω στη γραμματεια!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.

MixLazarKal

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Παιδιά (των τμημάτων του Ηρακλείου), το κέντρο σίτισης βρίσκεται στην Πανεπιστημιούπολη ή στο κέντρο του Ηρακλείου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Παιδιά (των τμημάτων του Ηρακλείου), το κέντρο σίτισης βρίσκεται στην Πανεπιστημιούπολη ή στο κέντρο του Ηρακλείου;

Είναι στις Βούτες, μέσα στο Πανεπιστήμιο. Έχει δύο, μια στο φοιτητικό Κέντρο όπου πάει και ο περισσότερος κόσμος και μια στην Ιατρική. Λειτουργεί κάθε μέρα (και τα ΣαββατοΚυριακα!) από τις 13.00-16.00 για μεσημεριανό και 19.00-21.00 για βραδινό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MixLazarKal

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Είναι στις Βούτες, μέσα στο Πανεπιστήμιο. Έχει δύο, μια στο φοιτητικό Κέντρο όπου πάει και ο περισσότερος κόσμος και μια στην Ιατρική. Λειτουργεί κάθε μέρα (και τα ΣαββατοΚυριακα!) από τις 13.00-16.00 για μεσημεριανό και 19.00-21.00 για βραδινό!

Aαα ωραία.. σε ευχαριστώ πολύ!

Είναι στις Βούτες, μέσα στο Πανεπιστήμιο. Έχει δύο, μια στο φοιτητικό Κέντρο όπου πάει και ο περισσότερος κόσμος και μια στην Ιατρική. Λειτουργεί κάθε μέρα (και τα ΣαββατοΚυριακα!) από τις 13.00-16.00 για μεσημεριανό και 19.00-21.00 για βραδινό!

Από φαγητά τι λέει; Τρώγονται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Από φαγητά τι λέει; Τρώγονται;

Πέρσυ, όχι όλα. :P ΜΗΝ πλησιάσεις ποτέ την ομελέτα! :P

Ακούστηκε για καινούργιο catering για φέτος, ελπίζω να μην είναι χειρότερο από το περσυνό. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MixLazarKal

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Πέρσυ, όχι όλα. :P ΜΗΝ πλησιάσεις ποτέ την ομελέτα! :P

Ακούστηκε για καινούργιο catering για φέτος, ελπίζω να μην είναι χειρότερο από το περσυνό. :/:

Eτσι και αλλιώς δεν τρωω ομελέτα :P Το ελπίζω και εγώ για το catering να είναι καλό! Αλλιώς κάνα φαγάδικο θα το κάνω πλούσιο! Ειδικά αν είναι και κοντά στο σπίτι μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dickensian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dickensian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Επειδή εψαξα και δεν μπόρεσα να βρω κατι , τι χαρτιά χρειάζονται για να κάνω αιτηση για σίτιση στο ΠΑΜΑΚ ;; Ευχαριστώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
και συνεχίζω εγω:
Παρατεινεται η προθεσμια καταθεσης δικαιολογητικων για την παροχη δωρεαν σιτισης εως και την Δευτερα 21 Οκτωβριου 2013.

Επισης, οι φοιτητες που εχουν δωρεαν καρτα σιτισης για το Ακαδ. Ετος 2012-2013 μπορουν να συνεχισουν να σιτιζονται με την ιδια καρτα εως και τις 10 Οκτωβριου 2013.


Απο τη φοιτητικη μεριμνα
Πηγή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dickensian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dickensian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Ευχαριστώ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Tυχεροί όσοι δικαιούστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

majestic

Νεοφερμένος

Ο majestic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
εκανα τα χαρτια για τη δωρεαν σιτιση αλλα μετα δεν ξερω τι κανεις...περιμενω να με ενημερωσουν για το αν με δεχτηκαν;;τι ακριβως πρεπει να κανω;Για το πανεπιστημιο κρητης αναφερομαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βασιλική1997

Νεοφερμένος

Η Βασιλική1997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Σήμερα ανακοίνωσαν τα δικαιολογητικά για δωρεάν σίτιση στο Δημοκρίτειο! Τα είδε κάποιος από εσάς ή έκανε αίτηση;;
Όταν λέει να στείλουμε και βεβαίωση από τη γραμματεία;; Πού μπορούμε να τη βρούμε εμείς;; Δεν μπορούν απλώς να τη συμπληρώσουν εκεί;
Επίσης κάτι ακόμα! Ζητάει δύο φωτογραφίες! Πάλι τύπου αστυνομικής ταυτότητας ή οτιδήποτε;
Η υπεύθυνη δήλωση που ζητείται θέλει το γνήσιο της υπογραφής;
Ακόμα, όσοι είστε φοιτητές σε Αλεξανδρούπολη-Ξάνθη-Κομοτηνή είναι εύκολη η πρόσβαση της κάθε σχολής από τη λεσχη; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steve391242

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Τωρα μολις που μπηκα και τα ειδα λεει (δεν θα αποσταλεί από τον αιτούντα. Θα προσκομισθεί σε μεταγενέστερο χρόνο από τη Γραμματεία του Τμήματος)
οποτε για το συγκεκριμενο μην ανησυχεις.
Για Αλεξανδρουπολη που εισαι εσυ συγκεκριμενα και ξερω και εγω, απο εμας που ειμαστε μεγαλυτερο ετος και καναμε αιτηση τον Μαιο δεν μας ζητησαν φωτογραφια( για μοριακη τουλαχιστον δεν ηθελαν,απο οσο ξερω ουτε τα αλλα 3 τμηματα της πολης θελουν). Δεν μας ειχαν ζητησει ουτε στο 1ο ετος για την σιτηση.
Μεχρι περσι τουλαχιστον δεν μας εδιναν καν καρτα,πηγαινες στη λεσχη ελεγες σχολη και αριθμο μητρωου της σχολης σου και σου ελεγε αν δικαιουσαι η οχι. Η λεσχη ειναι στον ιδιο χωρο με το παιδαγωγικο και το νηπιαγωγων, στη χηλη. Εμεις που τα κτηρια μας ειναι διπλα απο το νοσοκομειο παιρνουμε λεωφορειο απο σχολη για λεσχη,και μετα αλλο απο λεσχη για κεντρο (εκτος αν νοικιαζεις χηλη).

Κομοτηνη εχει 2 λεσχες, 1 μεσα στην πολη στην παλια νομικη,εκει που κανει μαθημα το ιστορικο, και αλλη 1 στην πανεπιστημιουπολη διπλα ακριβως απο την φιλολογια.
Ξανθη εχει επισης 2, 1 στην πολη σε ψιλοασχετο μερος, κανενα 10λεπτο απο τα κτιρια των πολιτικων και αλλη 1 στις εστιες που βρισκονται εξω απο την πολη.
Εμεις αδικημενοι βγαινουμε τωρα που το σκεφτομαι με 1 μονο λεσχη :P

Βεβαια καλου κακου για τις φωτο παρε ενα τηλεφωνο στη γραμματεια, η στειλε ενα μειλ αν δεν σου απαντανε στην γραμματεια της σχολης σου, συνηθως απαντανε αμεσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top