Σίτιση

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Και γω πρέπει να πάω αυτές τις μέρες να κάνω τα χαρτιά γιατί το ξέχασα αρκετά? Μόνο για τους πρωτοετείς ισχύει η προθεσμία αίτησης ή για όλους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana_Era

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ariana_Era αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Και γω πρέπει να πάω αυτές τις μέρες να κάνω τα χαρτιά γιατί το ξέχασα αρκετά? Μόνο για τους πρωτοετείς ισχύει η προθεσμία αίτησης ή για όλους?

Για τους παλαιους φοιτητες πηρε παραταση μεχρι τις 15 οκτωβρη, τουλαχιστον στο δικο μας ετσι γραφει η ανακοινωση που εβγαλε , λογικα κατι αναλογο θα ισχυει και για τα αλλα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Για τους παλαιους φοιτητες πηρε παραταση μεχρι τις 15 οκτωβρη, τουλαχιστον στο δικο μας ετσι γραφει η ανακοινωση που εβγαλε , λογικα κατι αναλογο θα ισχυει και για τα αλλα... :P
Ευχαριστώ. Ευτυχώς κατάφεραν να μου στείλουν σήμερα τα χαρτιά, οπότε θα πάω αύριο για σιγουριά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cydonian Knight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Cydonian Knight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Ρε παιδιά, να ρωτήσω, εκεί που ζητάει βεβαίωση Δημόσιας Αρχής για τη μόνιμη κατοικία, εννοεί βεβαίωση για τη δική μας ή των γονέων μας;;
Δηλαδή, αν έχω έγγραφο από το Δημαρχείο που να πιστοποιεί ότι εγώ μένω στο τάδε μέρος και δεν αναφέρει την οικογένεια, θα έχω πρόβλημα;;;; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosnt

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thanosnt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
παιδια στο ΑΠΘ ζηταν την καρτα σιτησης αμα πας στην λεσχη ή δεν γινεται κανενας ελεγχος...γιατι απο οτι ξερω μεχρι περισυ ετρωγε οποιος ηθελε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
ρε παιδια να ρωτησω κατι?γιατι σε καθε ιστοσελιδα εχει διαφορετικα δικαιολογητικα για τη σιτιση?δεν ξερω ποιο να πιστεψω?ξερει κανεις να μου στειλει ενα λινκ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
ρε παιδια να ρωτησω κατι?γιατι σε καθε ιστοσελιδα εχει διαφορετικα δικαιολογητικα για τη σιτιση?δεν ξερω ποιο να πιστεψω?ξερει κανεις να μου στειλει ενα λινκ?
Θα σου τα πω εγω συντομα:
1) 3 φωτογραφιες
2) 2 Αιτησεις που σου δινουν να συμπληρωσεις εκει
3) φωτοτυπια επικυρωμένη του εκαθαριστικου του 2012
4) Ενα προσφατο λογαριασμο ΔΕΚΟ ( ΟΤΕ, ΔΕΗ, ΕΥΔΑΠ κλπ.) το οποιο θα το φωτοτυπισεις και αυτο και θα τους το πας, για να μπορουν να δουν που μενεις.(πιστοποιητικο εντοπιοτητας που τους πηγα...δεν τους αρεσε)
5) Τωρα αν ανήκεις σε καποιες αλλες κατηγοριες τοτε θελεις και αντιστοιχα δικαιολογιτικα.Εγω μονο για την πολυτεκνεια γνωριζω γιατι εκει ανηκα....και επρεπε να φερω πιστοποιητικο απο την ενωση Πολυτεκνων.

Αυταααα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
Θα σου τα πω εγω συντομα:
1) 3 φωτογραφιες
2) 2 Αιτησεις που σου δινουν να συμπληρωσεις εκει
3) φωτοτυπια επικυρωμένη του εκαθαριστικου του 2012
4) Ενα προσφατο λογαριασμο ΔΕΚΟ ( ΟΤΕ, ΔΕΗ, ΕΥΔΑΠ κλπ.) το οποιο θα το φωτοτυπισεις και αυτο και θα τους το πας, για να μπορουν να δουν που μενεις.(πιστοποιητικο εντοπιοτητας που τους πηγα...δεν τους αρεσε)
5) Τωρα αν ανήκεις σε καποιες αλλες κατηγοριες τοτε θελεις και αντιστοιχα δικαιολογιτικα.Εγω μονο για την πολυτεκνεια γνωριζω γιατι εκει ανηκα....και επρεπε να φερω πιστοποιητικο απο την ενωση Πολυτεκνων.

Αυταααα......
την μια την αιτηση την συμπληρωνω ηλεκτρονικα και την εκτυπωνω.η αλλη ειναι η υπευθυνη δηλωση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
την μια την αιτηση την συμπληρωνω ηλεκτρονικα και την εκτυπωνω.η αλλη ειναι η υπευθυνη δηλωση?
θα σε γελασω....εγω εκει τις συμπληρωσα και τις 2!!!:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
το δικο μου πανεπιστημιο πρεπει να ειναι το μονο οπου ολοι οι φοιτητες δικαιουνται δωρεαν σιτιση! :)

το φαγητο παντως της λεσχης μας ειναι αξιοπρεπεστατο...ορισμενα μαλιστα πιατα θα τα χαρακτηριζα νοστιμα ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ann ann

Νεοφερμένος

Η ann ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Παιδιά ξέρει κανένας μέχρι πότε μπορούν να γίνουν οι αιτήσεις για την κάρτα σίτισης στο ΕΚΠΑ; Το site δεν ανέφερε κάποια ημερομηνία...:worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Παιδιά ξέρει κανένας μέχρι πότε μπορούν να γίνουν οι αιτήσεις για την κάρτα σίτισης στο ΕΚΠΑ; Το site δεν ανέφερε κάποια ημερομηνία...:worry::worry:
Στη λεσχη του ΕΚΠΑ μπορεις να βρεις μεχρι ποτε...νομιχω μεχρι 15 Νοεμβρη...αλλα δεν παιρνω και ορκο.Καλου κακου περνα απο εκει (Ιπποκρατους 15 4ος οροφος!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
Παιδιά ξέρει κανένας μέχρι πότε μπορούν να γίνουν οι αιτήσεις για την κάρτα σίτισης στο ΕΚΠΑ; Το site δεν ανέφερε κάποια ημερομηνία...:worry::worry:
νομιζω μεχτι την αλλη παρασκευη...εγω που ρωτησα τοτε μου ειπαν.

θα σε γελασω....εγω εκει τις συμπληρωσα και τις 2!!!:(:(:(
παντως στο ΕΚΠΑ λεει οτι την εκτυπωνεις και μετα την πας μαζι μες τα υπολοιπα διακιολογητικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
παντως στο ΕΚΠΑ λεει οτι την εκτυπωνεις και μετα την πας μαζι μες τα υπολοιπα διακιολογητικα.
Εμενα δεν μου ειπαν τιποτα....που δεν την ειχα.Απλως μου εδωσαν μια ακομη αιτηση και τη συμπληρωσα..

:/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ann ann

Νεοφερμένος

Η ann ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ok παιδιά,ευχαριστώ!Ούτως ή άλλως από την άλλη Δευτέρα ξεκινάμε,οπότε ελπίζω σε κάποια ενημέρωση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
Εμενα δεν μου ειπαν τιποτα....που δεν την ειχα.Απλως μου εδωσαν μια ακομη αιτηση και τη συμπληρωσα..

:/::/:
ανηκει το τμημα σου στο ΕΚΠΑ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.

salonikios007

Νεοφερμένος

Ο salonikios007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά. Ξέρει μήπως κανείς μέχρι πότε μπορούμε να κάνουμε αίτηση για κάρτα σίτισης στο ΑΤΕΙΘ ;;;Στο σάιτ του ιδρύματος λέει ότι μέχρι σήμερα ήταν η προθεσμία για τους πρωτοετείς αλλά για τους υπόλοιπους φοιτητές δεν λέει προθεσμία. Όποιος μπορεί να βοηθήσει ας απαντήσει.Ευχαριστώ πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanis

Δραστήριο μέλος

Ο Ioanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 434 μηνύματα.
μια φιλη μου εχει λαθος την ημερομηνια γεννησης οταν μπαινει στην ηλεκτρονικη αιτηση.τι πρεπει να κανει?η προθεσμια τελειωνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top