Ρατσισμός

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι οταν καποιοι αλλοδαποι ειναι πιο εξυπνοι απο τους "ελληναρες" δεν μπορουν να το δεχτουν καποιοι,και μονο να ξερατε ποσα καλα αλλοδαπα μυαλα εχουν βοηθησει σε καποιες σχολες τα κοπροσκυλα-κακομαθημενα ελληνοπουλα,δεν ηξερα πως το μυαλο παει αναλογα με τη χωρα καταγωγης του καθενος αλλα ακουσαμε και αυτην την παπαρια απο δω...Αλλα οταν καποιοι απο δω πανε σε πανεπιστημια τυπου ΜΙΤ χαβαρντ και Γκεηλ τα ιδια λενε και για μας " ηρθαν τα κοπροσκυλα οι Ελληνες" αλλα ναι οκ...βλεπουμε-ακουμε μονο αυτα που θελουμε να δουμε-ακουσουμε..


Στο αίμα του Έλληνα κυλάει φραπές και τεμπελίτιδα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Γιώργο χωρίς αλλοδαπούς ποιος θα έχτιζε το σπιτάκι σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Συμφωνώ απόλυτα koulis. Δεν είμαστε ίδρυμα εδώ. Με έξοδα του κράτους θα σπουδάσουν εδώ. Και αυτά τα χρήματα τα χρειάζεται η παιδεία μας.


αν χρειαζεται η παιδεια λεφτα να μην ψηφιζετε οτι να ναι...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
αν χρειαζεται η παιδεια λεφτα να μην ψηφιζεται οτι να ναι...:mad:
Έγραψες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Μα μιλάω με βάση ότι η γνώση προφανώς ΔΕΝ είναι επιδίωξη του 99% των αλλοδαπών. Τώρα η εξαίρεση που ανέφερε ο nPb υπάρχει απλά για να επιβεβαιώσει τον κανόνα. Δεν λένε αυτό οι στατιστικές. Από δέκα χρονών στις οικοδομές είναι όλοι τους... Γιατί να επιβαρύνουν τον κρατικό προυπολογισμό μόνο και μόνο για να αποδείξουμε σαν κράτος ότι δεν είμαστε "άσπλαχνοι" ;;;;;
Τον κρατικο προυπολογισμο δεν τον τρωει κανεις αλλος απο τους 300 τεμπεληδες που παρασιτουν εναντια στον ελληνικο λαο και τα τσιρακια τους φυσικα σιγα μη τρωνε κρατικο προυπολογισμο για την παιδεια οι αλλοδαποι,ημαρτον δεν εχω ακουσει πιο μεγαλη μαλακια σε αυτο,και πως το κανουν αυτο ρε μεγαλε?Μα διαβαζεις τι γραφεις ρε ανθρωπε?Ας πηγαιναν τα λεφτα εκει που επρεπε και μετα μιλα για αλλοδαπους...αυτο που ειπε ο nPB δεν ειναι εξαιρεση υπαρχουν πολλες τετοιες "εξαιρεσεις"οπως λεει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimiper

Νεοφερμένος

Η dimiper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Εγώ μπορεί και να φτάσω στο σημείο να την αναλογιστώ, αλλά αν το κάνω αυτό τότε ποιος θα αναλογιστεί τη δική μου δυστυχία. Απάντησε μου και θα συμφωνήσω με όσα είπες με τόση αληθοφάνεια...

Ποια ακριβώς δυστυχία??? Δεν έχεις να φας ή μήπως μένεις σε καμιά τρώγλη???
Είναι δουλειά των πολιτικών μας να φροντίσουν για μας....Αλλά αυτοί...πέρα βρέχει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Ποιος θα έχτιζε το σπίτι μου ;;; Μα εννοείται οι αλλοδαποί !!! Εγώ δεν τους σνόμπαρα σε εργασιακό επίπεδο. Αυτό αδυνατείτε να καταλάβετε. Δεν έχουν θέση στη μάθηση, όχι στην εργασιακή ζωή. ίσα ίσα που ωφέλιμοι είναι σε επίπεδα δουλειάς. Και όσο για τα περί τεμπελιάς των Ελλήνων μήπως το έχουμε παρακάνει λίγο με την αυτοκριτική ; Είμαστε ο μόνος λαός που υπερτονίζει τα ελαττώματα του τόσο. Είπαμε έχουμε αυτογνωσία, αλλά έλεος. Τελείως μαζόχες ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Eννοώ ότι δεν μπορούν να σου κάνουν κάτι!!!Και αυτοί για κάτι καλό πάνε:no1:
χαιρω πολυ...

εγω ειπα πως ειμαι υπερ στη εισαγωγη τους στην τριτοβαθμια εκπαιδευση,δεν υποστηριξα το αντιθετο....


συμφωνα με την γνωμη καποιων η εισαγωγη των ΑΜΕΑ στα πανεπιστημια μηπως δεν ειναι σωστη?:xixi:λεω μηπως και εκει σπαταλονται χρηματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Μέτεστι πασοις το ίσον... έλεγαν οι αρχαίοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Ποιος θα έχτιζε το σπίτι μου ;;; Μα εννοείται οι αλλοδαποί !!! Εγώ δεν τους σνόμπαρα σε εργασιακό επίπεδο. Αυτό αδυνατείτε να καταλάβετε. Δεν έχουν θέση στη μάθηση, όχι στην εργασιακή ζωή. ίσα ίσα που ωφέλιμοι είναι σε επίπεδα δουλειάς. Και όσο για τα περί τεμπελιάς των Ελλήνων μήπως το έχουμε παρακάνει λίγο με την αυτοκριτική ; Είμαστε ο μόνος λαός που υπερτονίζει τα ελαττώματα του τόσο. Είπαμε έχουμε αυτογνωσία, αλλά έλεος. Τελείως μαζόχες ;

ποια ελαττωματα τονιζει ΤΙ ΛΕΣ????Μονο αυτοκριτικη δεν κανουμε,ολοι εχουν δικαιωμα στην μαθηση ελεος λιγο στοιχειωδες μυαλο χρειαζεται να χει καποιος για να το καταλαβει,ακου εκει "εννοειται θα στο χτισουν το σπιτι αλλοδαποι"και μονο οι αποψεις σου αυτες δειχνουν ποσο φτωχη και αθλια ειναι η ελληνικη παιδεια(αν υπαρχει)....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ποιος θα έχτιζε το σπίτι μου ;;; Μα εννοείται οι αλλοδαποί !!! Εγώ δεν τους σνόμπαρα σε εργασιακό επίπεδο. Αυτό αδυνατείτε να καταλάβετε. Δεν έχουν θέση στη μάθηση, όχι στην εργασιακή ζωή. ίσα ίσα που ωφέλιμοι είναι σε επίπεδα δουλειάς. Και όσο για τα περί τεμπελιάς των Ελλήνων μήπως το έχουμε παρακάνει λίγο με την αυτοκριτική ; Είμαστε ο μόνος λαός που υπερτονίζει τα ελαττώματα του τόσο. Είπαμε έχουμε αυτογνωσία, αλλά έλεος. Τελείως μαζόχες ;
οχι αλλα εχουμε την ταση να υποτιμαμαι τις χειρωνακτικες εργασιες...

και εχουν θεση στη μαθηση ξεκολλα...ανθρωποι ειναι και αυτοι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,963 μηνύματα.
Όχι εννοείται. Απλά ίσως η κατάσταση των πανεπιστημίων και γενικότερα του εκπαιδευτικού συστήματος να ήταν καλύτερη.

Οι αλλοδαποί υποψήφιοι φοιτητές είναι το πρόβλημα; ;)
Τα κοπρόσκυλα αιώνιοι Έλληνες φοιτητές που καυλαντίζουν ολιμερίς στις λέσχες των σχολών (καφεταίριες) δεν "σπαταλούν" κρατικά κονδύλια με το να συντηρούν την ιδιότητα του....ανενεργού φοιτητή; Η σπατάλη που γίνεται σε απαντητικά φυλλάδια εξετάσεων, σε κάθε εξεταστική όταν κατεβαίνει το 95% των φοιτητών αδιάβαστο και τα παραδίδει λευκά;...κτλ. Υπάρχουν πολλά παραδείγματα για τα οποία φταίμε εμείς για την κατάντια των Ελληνικών Πανεπιστημίων και ας μην ψάχνουμε για φταίχτες αλλού. Αγαπητέ, στο Τμήμα μου, έχω αλλοδαπό καθηγητή και είναι καλύτερος επιστήμονας (οργάνωση μαθήματος, ανώτερου επιπέδου γνώσεις,..κτλ) από ορισμένους συναδέλφους Έλληνες καθηγητές. Τι θέλεις να πεις; Ότι και αυτός αποτελεί δαπάνη για το Ελληνικό κράτος*;

* Το Ελληνικό Πανεπιστήμιο δεν έχει έσοδα δικά του ή κεφάλαια δικά του (για μισθοδοσίες,...κτλ), εφόσον είναι δημόσιο και δωρεάν. Όλα τα κακόστραγγίζει από τον κρατικό κορβανά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
οχι αλλα εχουμε την ταση να υποτιμαμαι τις χειρωνακτικες εργασιες...

και εχουν θεση στη μαθηση ξεκολλα...ανθρωποι ειναι και αυτοι..


και αν καταφέρουν να μπουν στην τριτοβάθμια έχουν κάνει ίσως κιαι διπλή προσπάθεια. Τους αξίζουν διπλά συγχαρητήρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Αν δεν πρόσεξες το θέμα είναι στην τριτοβάθμια παιδεία... Το να μάθει ένας αλλοδαπός να διαβάζει και να γράφει, οκ... Τώρα καίγεται ο αλλοδαπός να μάθει μηχανική στερεού σώματος και ολοκληρώματα... Χα, χα,χα !!! Είναι πολύ γελοίο. Αν πράγματι υπάρχει κάποια εξαίρεση θα προωθηθεί αναλόγως, αλλά και κανόνας τώρα να είναι οι αλλοδαποί λέκτορες πανεπιστημίου από σένα το άκουσα πρώτη φορά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Ποιος θα έχτιζε το σπίτι μου ;;; Μα εννοείται οι αλλοδαποί !!! Εγώ δεν τους σνόμπαρα σε εργασιακό επίπεδο. Αυτό αδυνατείτε να καταλάβετε. Δεν έχουν θέση στη μάθηση, όχι στην εργασιακή ζωή. ίσα ίσα που ωφέλιμοι είναι σε επίπεδα δουλειάς. Και όσο για τα περί τεμπελιάς των Ελλήνων μήπως το έχουμε παρακάνει λίγο με την αυτοκριτική ; Είμαστε ο μόνος λαός που υπερτονίζει τα ελαττώματα του τόσο. Είπαμε έχουμε αυτογνωσία, αλλά έλεος. Τελείως μαζόχες ;

...αχχ...εσύ χάνεσε.....έπρεπε να ζείς στον Νότο της Αμερικής το '50 πολύ θα σου άρεσε....θα είχες τους δούλους σου, θα τους μαστίγωνες, θα τους εξεφτέλιζες αλλά θα ήσουν καλός αφέντης γιατι ένα κομματι ψωμί θα τους το έδινες...ααα...το σωστό να το λέμε!







...εντελώς καμένος όμως....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Επειδή βαριέμαι να παραθέτω τα λεγόμενα του ZIGFRID:

1) Η κατασπατάληση των πόρων πού γίνεται;
2) Ποιος είσαι εσύ που θα υποχρεώσεις κάποιον να σταματήσει να μορφώνεται; Έχεις συμφέρον από αυτό;
3) Το δικαίωμα στην καλύτερη ζωή είναι δικό τους και δεν εξαρτάται από σένα.
4) Το ότι ένα ποσοστό κάνει ό,τι κάνει (εννοώ φαινόμενα βίας από μετανάστες) γίνεται γιατί έχουμε δώσει το δικαίωμα με τη συμπεριφορά μας να μας το κάνουν.
5) Ο κρατικός προϋπολογισμός περίμενε τους μετανάστες για να επιβαρυνθεί; (φυσικά και δεν ισχύει αυτό) ΟΤΑΝ ΟΙ 300 ΚΑΙ ΟΙ ΛΟΙΠΟΙ ΠΑΡΑΤΡΕΧΑΜΕΝΟΙ ΤΡΩΝΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΜΑΣ ΑΥΤΟ ΔΕ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΠΙΒΑΡΥΝΣΗ ΤΟΥ ΚΡΑΤΙΚΟΥ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ; ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΦΟΡΟΔΙΑΦΥΓΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΑΥΤΟ ΔΕ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΠΙΒΑΡΥΝΣΗ ΤΟΥ ΚΡΑΤΙΚΟΥ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ; ΟΤΑΝ ΟΙ ΤΕΜΠΕΛΗΔΕΣ ΚΡΑΤΑΝΕ ΘΕΣΕΙΣ ΣΤΑ ΑΕΙ/ΑΤΕΙ ΤΖΑΜΠΑ ΚΑΙ ΒΕΡΕΣΕ ΑΥΤΟ ΔΕ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΠΙΒΑΡΥΝΣΗ ΤΟΥ ΚΡΑΤΙΚΟΥ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ;
6) Ναι, είμαστε ο μόνος λαός που υπερτονίζει τα ελαττώματά του τόσο, αλλά δεν κάνουμε και τίποτα!
7) Το όνειρο του Έλληνα είναι να κάθεται και να το ξύνει! Όταν ακούω ότι ο τάδε και ο δείνα ζητάει ακριβό μεροκάματο καλά κάνει! Εμείς γιατί δεν πάμε να δουλέψουμε; Είμαστε οι ανώτεροι, ε; Καλά κάνουν και είμαι μαζί τους!

Τέλος, για σκέψου μήπως είσαι εσύ αλλοδαπός και συνεπώς (όπως ισχυρίζεσαι) ανθέλληνας... Γιατί για Έλληνας δεν το κόβω...
:thanks:
-----------------------------------------
Αν δεν πρόσεξες το θέμα είναι στην τριτοβάθμια παιδεία... Το να μάθει ένας αλλοδαπός να διαβάζει και να γράφει, οκ... Τώρα καίγεται ο αλλοδαπός να μάθει μηχανική στερεού σώματος και ολοκληρώματα... Χα, χα,χα !!! Είναι πολύ γελοίο. Αν πράγματι υπάρχει κάποια εξαίρεση θα προωθηθεί αναλόγως, αλλά και κανόνας τώρα να είναι οι αλλοδαποί λέκτορες πανεπιστημίου από σένα το άκουσα πρώτη φορά...

*εκπαίδευση
Το υπόλοιπο το αφήνω ασχολίαστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Αν δεν πρόσεξες το θέμα είναι στην τριτοβάθμια παιδεία... Το να μάθει ένας αλλοδαπός να διαβάζει και να γράφει, οκ... Τώρα καίγεται ο αλλοδαπός να μάθει μηχανική στερεού σώματος και ολοκληρώματα... Χα, χα,χα !!! Είναι πολύ γελοίο. Αν πράγματι υπάρχει κάποια εξαίρεση θα προωθηθεί αναλόγως, αλλά και κανόνας τώρα να είναι οι αλλοδαποί λέκτορες πανεπιστημίου από σένα το άκουσα πρώτη φορά...

Περίμενε λίγο και θα το δεις κι αυτό. Στην Γαλλία ο καθηγητής μου είχε αλλοδαπούς καθηγητές και ήταν υποδειγματικοί.

-----------------------------------------


*εκπαίδευση
Το υπόλοιπο το αφήνω ασχολίαστο.

Δεν πειράζει. Είναι Έλληνας και έτσι το καταλαβαίνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αν δεν πρόσεξες το θέμα είναι στην τριτοβάθμια παιδεία... Το να μάθει ένας αλλοδαπός να διαβάζει και να γράφει, οκ... Τώρα καίγεται ο αλλοδαπός να μάθει μηχανική στερεού σώματος και ολοκληρώματα... Χα, χα,χα !!! Είναι πολύ γελοίο. Αν πράγματι υπάρχει κάποια εξαίρεση θα προωθηθεί αναλόγως, αλλά και κανόνας τώρα να είναι οι αλλοδαποί λέκτορες πανεπιστημίου από σένα το άκουσα πρώτη φορά...
γιατι ξερω γω οι Ελληνες καιγονται να μαθουν ολοκληρωματα κτλ...

σκεψου μονο οτι σε πολλες περιοχες οι σημαιοφοροι ειναι αλλοδαποι και αυτο επειδη ηρθαν στην χωρα μας για ενα καλυτερο μελλον και πασχιζουν για αυτο...οχι σαν καποιους Ελληνες που εχουν τ κοσμου τα καλα, με τα φροντηστηρια τους και κwλοβαρανε στο σχολειο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Δεν μπορείς να δεχτεί ότι κάποιοι "βάρβαροι" μπορεί να είναι καλύτεροι από τους "'Ελληνες" Λες μήπως η φραπεδιά μετάλλαξε το ελληνικό γονιδίωμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Βασικά ειπώθηκε ότι και καλά το να μας δίνουν οι γονείς μας λεφτά θεωρείται επιβάρυνση του κρατικού προυπολογισμού !!! Κορυφαία μαλακία όμως !!! Ήθελε μεγάλη προσπάθεια να το σκεφτεί κανείς... Λοιπόν χαλαρέ φίλε Χρόνη έχεις οξύτατη κριτική στα 15 σου και πολύ ώριμες απόψεις... Τι να πω ;;; Έσκασα στα γέλια. Αν έχεις την τάση να κάνεις αυτά που ανέφερα ή έχεις παρακολουθήσει τους γονείς σου να φοροδιαφεύγουν αυτό είναι άλλο θέμα. Μην μας το πλασάρισεις σαν κανόνα. Εγώ σαν τρια χρόνια μεγαλύτερος να ξέρεις ότι και δουλεύω και βγάζω δικά μου λεφτά και να είσαι σίγουρος ότι ξέρω πολλά περισσότερα από σένα... Και από πότε επίσημα στατιστικά στοιχεία που θέλουν τους αλλοδαπούς να εγκαταλείπουν στα 16 το σχολείο ή και λιγότερο κάνουν εμένα καταπατητή του δικαιώματος τους στη γνώση... ;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top