Ρατσισμός

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
να πανε στην χωρα τους να σπουδασουν
Γιατί?Θα σου χαλάσουν την έμπνευση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Συμφωνώ απόλυτα koulis. Δεν είμαστε ίδρυμα εδώ. Με έξοδα του κράτους θα σπουδάσουν εδώ. Και αυτά τα χρήματα τα χρειάζεται η παιδεία μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Και εσύ μιας και είσαι μαύρο πρόβατο, προφανώς αντιμετωπίζεις προβλήματα κοινωνικοποίησης και σωστής συμπεριφοράς... Καλά θα κάνεις να μιλάς με επιχειρήματα άλλη φορά κ όχι να πετάς μια άκυρη προσβολή, αλλά πού τα λέω ; Προφανώς οι δικοί σου γονείς δεν έχουν κάνει καλή δουλειά...
Δηλαδή εγώ είμαι δολοφόνος...απλά μ'αρέσει....και ας αφήσουμε αυτο με τους γονείς και ας συγκεντρωθούμε στο θέμα μας
-----------------------------------------
Συμφωνώ απόλυτα koulis. Δεν είμαστε ίδρυμα εδώ. Με έξοδα του κράτους θα σπουδάσουν εδώ. Και αυτά τα χρήματα τα χρειάζεται η παιδεία μας.
Και να μην ερχόντουσαν πάλι θα είχαμε προβλήματα γιατί πάλι κάποιος θα "έτρωγε" τα λεφτά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Δεν το ξεκίνησα εγώ. Προφανώς η κοπελίτσα αντιμετωπίζει ποικίλα προβληματάκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Εγώ πάντως δε ντρέπομαι καθόοοολου να κατηγορήσω τη χώρα μου και να επισημανω που κανει λάθη. και δε το βρίσκω παράλογο αυτό.

Και έτσι πρέπει. Αλλιώς εθελοτυφλούμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αλλοδαποί στην τριτοβάθμια ;;; Χριστός και Παναγία ! Αυτό μας έλειπε... Δεν φτάνει που τους τρώμε στη μάπα δημοτικό και Γυμνάσιο θα τους έχουμε και μετά Λύκειο ;;; Ευτυχώς οι πνευματικές τους επιδόσεις σταματάνε στην τρίτη γυμνασίου... :lol:
και μετα ισχυριζομαστε πως δεν ειμαστε ρατσιστες....:xixi:


εγω δεν εχω κανενα απολυτος προβλημα με την εισαγωγη αλλοδαπων στη τριτοβαθια εκπαιδευση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Το ξέρω ότι δεν το ξεκίνησες εσύ αλλά το συνεχίζεις...τέλος αυτό το θέμα....!!!
Όλοι οι άνθρωποι έχουν δικαίωμα για 1 καλύτερο μέλλον!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Το "κάποιος" σχετικό είναι... Δεν είσαι σε θέση να γνωρίζεις. Πάντως ότι γίνεται κατασπατάληση πόρων για τους αλλοδαπούς είναι δεδομένο και αναμφισβήτητο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
και μετα ισχυριζομαστε πως δεν ειμαστε ρατσιστες....:xixi:


εγω δεν εχω κανενα απολυτος προβλημα με την εισαγωγη αλλοδαπων στη τριτοβαθια εκπαιδευση...
Και τι θα μπορούσαν να σου κάνουν δηλαδή;Θα σου έπαιρναν το φαγητό;....
Ήμαρτον..
-----------------------------------------
Το "κάποιος" σχετικό είναι... Δεν είσαι σε θέση να γνωρίζεις. Πάντως ότι γίνεται κατασπατάληση πόρων για τους αλλοδαπούς είναι δεδομένο και αναμφισβήτητο.
Έλα τώρα....στην Ελλάδα είσαι...μην κάνεις τον ανήξερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mavro Provato

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Ποτέ δεν θα γίνουν έλληνες. Δεν είναι όλα τόσο απλά. Μια υπηκοότητα δεν καθορίζει αν είσαι έλληνας ή όχι...


...ναι βέβαια γιατί όλοι οι υπόλοιποι είμαστε τρισέγγονα του Σωκράτη, και πεντοξάδελφα του Περικλή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,963 μηνύματα.
Έχω έναν συμφοιτητή από Αλβανία που πολύ καλός φοιτητής. Σας πλεροφορώ Zigfrid, Koulis,...κ.α., ότι ο συγκεκριμένος είναι πολύ καλύτερος σαν χαρακτήρας από κάτι Ελληνάρες-Πατριδοπωλητές. Συμφωνώ με την nefi και τον silent killer. Λιαν απαράδεκτες οι ρατσιστικές απόψεις ορισμένων ορισμένων. Μην επιδιώκουμε ύστερα πολιτισμική και κοινωνική πρόοδο ως χώρα, από την στιγμή που γινόμαστε καταπατητές αναφαίρετων ανθρωπίνων δικαιωμάτων όπως είναι το κοινωνικό αγαθό της μόρφωσης στους συνανθρώπους μας. :nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Όχι εννοείται. Απλά ίσως η κατάσταση των πανεπιστημίων και γενικότερα του εκπαιδευτικού συστήματος να ήταν καλύτερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
:P:lol: Υοu wrote!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Δεν είμαι απαράδεκτος. Είμαι απλά αντικειμενικός... Οι ίδιοι οι αλλοδαποί έρχονται σε μια χώρα κατά κύριο λόγο για να δουλέψουν. Άρα τους αρκεί ένα απολυτήριο γυμνασίου. Μην μου πείτε ότι επιδιώκουν να γίνουν πρύτανεις πανεπιστημίου ; Είναι και θέμα εξόδων από ένα σημείο και μετά...


επειδη ειναι αλλοδαποι τι παει να πει αυτο? οτι δν μπορουν να εχουν ονειρα? αν το αξιζουν ας γινουν κ πυρηνικοι φυσικοι εσυ τι ζορι τραβας?:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι οταν καποιοι αλλοδαποι ειναι πιο εξυπνοι απο τους "ελληναρες" δεν μπορουν να το δεχτουν καποιοι,και μονο να ξερατε ποσα καλα αλλοδαπα μυαλα εχουν βοηθησει σε καποιες σχολες τα κοπροσκυλα-κακομαθημενα ελληνοπουλα,δεν ηξερα πως το μυαλο παει αναλογα με τη χωρα καταγωγης του καθενος αλλα ακουσαμε και αυτην την παπαρια απο δω...Αλλα οταν καποιοι απο δω πανε σε πανεπιστημια τυπου ΜΙΤ χαβαρντ και Γκεηλ τα ιδια λενε και για μας " ηρθαν τα κοπροσκυλα οι Ελληνες" αλλα ναι οκ...βλεπουμε-ακουμε μονο αυτα που θελουμε να δουμε-ακουσουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Και τι θα μπορούσαν να σου κάνουν δηλαδή;Θα σου έπαιρναν το φαγητό;....
Ήμαρτον..

ε?
διαβασε καλυτερα τ ειπα...:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Μην τα θες όλα δικά σου!!zigfrid
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZIGFRID

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Άγιος Στέφανος (Αττική). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Μα μιλάω με βάση ότι η γνώση προφανώς ΔΕΝ είναι επιδίωξη του 99% των αλλοδαπών. Τώρα η εξαίρεση που ανέφερε ο nPb υπάρχει απλά για να επιβεβαιώσει τον κανόνα. Δεν λένε αυτό οι στατιστικές. Από δέκα χρονών στις οικοδομές είναι όλοι τους... Γιατί να επιβαρύνουν τον κρατικό προυπολογισμό μόνο και μόνο για να αποδείξουμε σαν κράτος ότι δεν είμαστε "άσπλαχνοι" ;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
ε?
διαβασε καλυτερα τ ειπα...:bye:
Eννοώ ότι δεν μπορούν να σου κάνουν κάτι!!!Και αυτοί για κάτι καλό πάνε:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top