Ραντεβού σε νοσοκομείο

SIAmia

Νεοφερμένος

Η SIAmia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 16 ετών και Μαθήτρια Β' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλησπέρα σας!
Θελω να κλεισω ένα ραντεβού για την μητερα μου σε νοσοκομειο ομως οταν καλω στο 1535 λεει οτι δεν υπαρχουν διαθεσιμα ραντεβού στην κλινική που χρειάζεται. . Στο νοσοκομείο που πηγε η μητερα μου της είπαν να προσπαθήσει μεσω διαδικτύου όμως δεν βρήκα κατι ....
Γνωρίζει μήπως κάνεις;
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Θελω να κλεισω ένα ραντεβού για την μητερα μου σε νοσοκομειο ομως οταν καλω στο 1535 λεει οτι δεν υπαρχουν διαθεσιμα ραντεβού στην κλινική που χρειάζεται.
Για τα πρωινά (δωρεάν) ιατρεία είναι δύσκολο να βρεις (γρήγορο) ραντεβού και μπορεί να σου πουν "μετά από 6 μήνες" (έλεος;!). Όμως, υπάρχουν τα απογευματινά ιατρεία, στα οποία θα βρεις ραντεβού, αλλά πρέπει να πληρώσεις 50€ - 80€ ανάλογα με το γιατρό. (Αυτή είναι η "δωρεάν υγεία" στην Ελλάδα. Σκέψου τι θα γίνει όταν την κάνουν εντελώς ιδιωτική).

Angry Throw GIF by BrownSugarApp
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Σκέψου τι θα γίνει όταν την κάνουν εντελώς ιδιωτική).
Τα χειρουργεία θα γίνονται επί πληρωμή και μάλιστα, στο πιο φθηνό αντί να σου κάνουν αναισθησία κανονικά με ορό, θα σου ρίχνουν ένα μπουνίδι.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,072 μηνύματα.
Καλησπέρα σας!
Θελω να κλεισω ένα ραντεβού για την μητερα μου σε νοσοκομειο ομως οταν καλω στο 1535 λεει οτι δεν υπαρχουν διαθεσιμα ραντεβού στην κλινική που χρειάζεται. . Στο νοσοκομείο που πηγε η μητερα μου της είπαν να προσπαθήσει μεσω διαδικτύου όμως δεν βρήκα κατι ....
Γνωρίζει μήπως κάνεις;
 

SIAmia

Νεοφερμένος

Η SIAmia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 16 ετών και Μαθήτρια Β' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top