Πώς φαντάζεστε τον εαυτό σας σε 10 χρόνια;

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
θα έχω μακρύ μαλλί.
θα το έχω και κόκκινο.
θα έχω ψηλώσει κιόλας.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
θα εχω τελειωσει ψυχολογια θα οδευω για μεταπτυχιακο:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
>> >> >> θα εχω παιδακια:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Θα ειμαι 23 χρονων! Ευχομαι να σπουδαζω χημικος και να μην ειμαι πανρεμενη με παιδια γιατι θα τρελαθω!!! Το μαλλι μου θα το εχω ξανθο και ισιο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Θα θελα μένω μόνη. Χωρίς κόσμο πάνω από το κεφάλι μου, χωρίς να έχω ανάγκη από κανέναν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Σε 10 χρόνια ε;
Θα είμαι 28 χρονών. Θα έχω τελειώσει με πτυχία, μεταπτυχιακά. Μάλλον θα έχω τελειώσει και με το στρατιωτικό. :D Αισιοδοξώ πως τα πράγματα στην Ελλάδα θα έχουν αλλάξει προς το καλύτερο (δεν είμαι εκ φύσεως απαισιόδοξος χαρακτήρας) :clapup: Μου αρέσει να φαντάζομαι τον εαυτό μου μέσα σε μία τάξη, να προσπαθώ να «εμφυσήσω» στα παιδιά την αγάπη μου για τα μαθήματα που θα έχω σπουδάσει (φιλολογικά), να με θεωρούν σαν φίλο και όχι σαν τον κέρβερο, σπαστικό, στρίτζο, καταπιεστικό καθηγητή... Έχω μέσα μου πολλές ιδέες για «διαφορετικού τύπου» παράδοσης των μαθημάτων, ώστε να γίνονται πιο ενδιαφέροντα ακόμη και για τα παιδιά που δεν θα ακολουθήσουν αυτό τον κλάδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Δε θα πάω γυμνάσιο :P
ούτε θα κάνω χημεία με την λατρεία μου :'(
ούτε θα με εξετάζει θεωρία :'(
μάλλον θα εξετάζω εγώ τα παιδάκια θεωρία :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christosxanthi

Δραστήριο μέλος

Ο christosxanthi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Ελπίζω να έχω τελειώσει με σχολή και στρατό και να ξεκινάω ειδικότητα.. Πάνω απόλα βέβαια ελπίζω να είμαι υγιής και να έχω δίπλα μου ανθρωπους που αγπάω και με αγαπάνε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Με φανταζομαι επιτυχημενη χημικο.... Με καταξανθα μαλλια και γεματη ορεξη να διδαξει στα παιδακια τα μυστικα της ΧΗΜΕΙΑΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
να εχω την υγεια μου οπως ολοι μας να ειμαι σε βρεφονηπιακο σταθμο :) να ειμαι με τον αντρα της ζωης μου:D και να σχεδιαζουμε μαζι το μελλον με γαμο και πολλα παιδακια:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
να εχω την υγεια μου οπως ολοι μας να ειμαι σε βρεφονηπιακο σταθμο :) να ειμαι με τον αντρα της ζωης μου:D και να σχεδιαζουμε μαζι το μελλον με γαμο και πολλα παιδακια:):):)

Απο τα 29 θα παντρευτεις?:confused:

Να μεινεις χηρα απο την δευτερη μερα ρε :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Απο τα 29 θα παντρευτεις?:confused:

Να μεινεις χηρα απο την δευτερη μερα ρε :P:P

και εσυ αγαμητος για αλλα 50 χρονια:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Η αληθινή αγάπη δεν ορίζεται από νούμερα.
Πες τα
να εχω την υγεια μου οπως ολοι μας να ειμαι σε βρεφονηπιακο σταθμο :) να ειμαι με τον αντρα της ζωης μου:D και να σχεδιαζουμε μαζι το μελλον με γαμο και πολλα παιδακια:):):)

Εσενα το λεει και το επαγγελμα σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Με φανταζομαι επιτυχημενη χημικο.... Με καταξανθα μαλλια και γεματη ορεξη να διδαξει στα παιδακια τα μυστικα της ΧΗΜΕΙΑΣ!

Απο τα 23 επιτυχημένη χημικός και να διδάσκεις; Οκ!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Goldern boy της nasa με 1 τρις στην Eλβετια και νόμπελ στην φυσική :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Σημείωση συντονιστή: Το θέμα καθαρίστηκε, σταματήστε να βγαίνετε off-topic.

Μερσί!
Συνεχίστε. :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ δεν ζητάω πολλά...Σε 10 χρονακια θα ηθελα να ειμαι χρηματιστης στην Wall Street και να βγαζω αρκετα χρηματα!!!!Ζητάω πολλά???:)
Ναι.
θα έχω μακρύ μαλλί.
θα το έχω και κόκκινο.
θα έχω ψηλώσει κιόλας.:P
Καλά.
θα εχω τελειωσει ψυχολογια θα οδευω για μεταπτυχιακο:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
>> >> >> θα εχω παιδακια:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:
Mακάρι.
Θα ειμαι 23 χρονων! Ευχομαι να σπουδαζω χημικος και να μην ειμαι πανρεμενη με παιδια γιατι θα τρελαθω!!! Το μαλλι μου θα το εχω ξανθο και ισιο....
Επαναλαμβάνεσαι.
Σε 10 χρόνια ε;
Θα είμαι 28 χρονών. Θα έχω τελειώσει με πτυχία, μεταπτυχιακά. Μάλλον θα έχω τελειώσει και με το στρατιωτικό. :D Αισιοδοξώ πως τα πράγματα στην Ελλάδα θα έχουν αλλάξει προς το καλύτερο (δεν είμαι εκ φύσεως απαισιόδοξος χαρακτήρας) :clapup: Μου αρέσει να φαντάζομαι τον εαυτό μου μέσα σε μία τάξη, να προσπαθώ να «εμφυσήσω» στα παιδιά την αγάπη μου για τα μαθήματα που θα έχω σπουδάσει (φιλολογικά), να με θεωρούν σαν φίλο και όχι σαν τον κέρβερο, σπαστικό, στρίτζο, καταπιεστικό καθηγητή... Έχω μέσα μου πολλές ιδέες για «διαφορετικού τύπου» παράδοσης των μαθημάτων, ώστε να γίνονται πιο ενδιαφέροντα ακόμη και για τα παιδιά που δεν θα ακολουθήσουν αυτό τον κλάδο.
Στρώσου στο διάβασμα.:/:
Δε θα πάω γυμνάσιο :P
ούτε θα κάνω χημεία με την λατρεία μου :'(
ούτε θα με εξετάζει θεωρία :'(
μάλλον θα εξετάζω εγώ τα παιδάκια θεωρία :hehe:
Εμ βέβαια,αφού μόνο τη θεωρία θα ξες,τη θεωρία θα εξετάζεις.
Ελπίζω να έχω τελειώσει με σχολή και στρατό και να ξεκινάω ειδικότητα.. Πάνω απόλα βέβαια ελπίζω να είμαι υγιής και να έχω δίπλα μου ανθρωπους που αγπάω και με αγαπάνε

Με φανταζομαι επιτυχημενη χημικο.... Με καταξανθα μαλλια και γεματη ορεξη να διδαξει στα παιδακια τα μυστικα της ΧΗΜΕΙΑΣ!
Αφού σε 10 χρόνια θα σπουδάζεις ακόμα.Εσύ το γραψες,παραπάνω.:confused:
και εσυ αγαμητος για αλλα 50 χρονια:whistle::whistle:
Τώρα ρίχνεις το επίπεδο.:redface:

Απο τα 23 επιτυχημένη χημικός και να διδάσκεις; Οκ!:confused:
Kαι με ντοκτορα μη σου πω./
Goldern boy της nasa με 1 τρις στην Eλβετια και νόμπελ στην φυσική :P
Golden boy και νόμπελ΄στη φυσική είναι εκ διαμέτρου αντίθετες έννοιες.
Σημείωση συντονιστή: Το θέμα καθαρίστηκε, σταματήστε να βγαίνετε off-topic.

Μερσί!
Συνεχίστε. :popcorn:

Αυτό θα κάνεις σε 10 χρόνια; :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Καλά.

Εμ βέβαια,αφού μόνο τη θεωρία θα ξες,τη θεωρία θα εξετάζεις.

Τώρα ρίχνεις το επίπεδο.:redface:

α)Καλαμαριά.
β)Ποτέ δε ξέρεις,στη πορεία θα μάθω και θα λύνω άριστες ασκήσεις.Μέχρι στιγμής δε ξέρω αν θα μ'αρέσει ακόμα η χημεία,στο γυμνάσιο καλή είναι,όμως παραπέρα;
Δε μ'αρέσει να μιλάω αόριστα,ούτε και λέω πως σκίζω στη χημεία.:worry:
Απλώς μ'αρέσει και αν προχωρήσω θέλω να τη μάθω καλύτερα,κακό είναι;
γ)Το δικό σου ή του χάουζ;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poseidon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Poseidon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αταλάντη (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 350 μηνύματα.
α)Καλαμαριά.
β)Ποτέ δε ξέρεις,στη πορεία θα μάθω και θα λύνω άριστες ασκήσεις.Μέχρι στιγμής δε ξέρω αν θα μ'αρέσει ακόμα η χημεία,στο γυμνάσιο καλή είναι,όμως παραπέρα;
Δε μ'αρέσει να μιλάω αόριστα,ούτε και λέω πως σκίζω στη χημεία.:worry:
Απλώς μ'αρέσει και αν προχωρήσω θέλω να τη μάθω καλύτερα,κακό είναι;
γ)Το δικό σου ή του χάουζ;:P

Το επίπεδο του χαουζ και το δικο μου,θες πολύ γάλα για να το φτάσεις.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Αυτό θα κάνεις σε 10 χρόνια; :P:D

Διαβάζουμε προσεκτικά την πρόταση :D
Χρησιμοποίησα κάπου α' ενικό?
Επίσης, λάθος ρήμα. Άλλο το τι "θα κάνω" σε 10 χρόνια, και άλλο το τι "φαντάζομαι ότι θα κάνω" σε 10 χρόνια. Spot the difference!:D

Το επίπεδο του χαουζ και το δικο μου,θες πολύ γάλα για να το φτάσεις.:whistle:

Κάποιοι δεν έπιναν πολύ γάλα όταν ήτανε μικροί...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Το επίπεδο του χαουζ και το δικο μου,θες πολύ γάλα για να το φτάσεις.:whistle:

Μάλλον εσείς για να φτάσετε το ανώτερο επίπεδο (των θυληκών) θέλετε ποοοοοοολυ γάλα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top