Πώς τα πήγατε στις τελικές εξετάσεις Μαίου-Ιουνίου;

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
και μετά αναρωτιόμαστε γιατί πάει η χώρα όπως πάει. Tschüs.

Γράψε μου ένα ορθό επιχείρημα για αυτό που λες, γιατί δεν σε καταλαβαίνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΤηλέμαχοςΚ

Νεοφερμένος

Ο ΤηλέμαχοςΚ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
πραγματικά δεν θα ξοδέψω το χρόνο μου για άτομα αδιάφορα. Όταν εμφανιστούν Ανθρωποι που ξερουν να συζητουν ευχαριστως να μιλησω. Προς το παρον, παραμενω αναγνωστης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
πραγματικά δεν θα ξοδέψω το χρόνο μου για άτομα αδιάφορα. Όταν εμφανιστούν Ανθρωποι που ξερουν να συζητουν ευχαριστως να μιλησω. Προς το παρον, παραμενω αναγνωστης.

Έχεις, δίκαιο. Είναι πολύ αδιάφορα άτομα. Αξίζεις μεγαλύτερου σεβασμού. Πώς σου φαίνεται το παρακάτω:
«Πώ μαλάκα μου, πήρες 19+ στην β' γυμνασίου;!;! Πώς το κατάφερες ρε θηρίο;!;! Και ΤΙ ΒΓΗΚΕΣ. ΠΡΩΤΟΣ. ΣΤΟΝ. ΤΟΠΙΚΟ. ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ. ΤΟΥ. ΧΩΡΙΟΥ. ΣΟΥ;!;!... Ρε εσύ είσαι ΔΙ-Α-ΝΟΙ-Α!!!!!!!!! Eistein, Gauss, Newton και όλα αυτά σε ένα!!!»
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οταν βγεις απο τον μικροκοσμο της ταξης/σχολειου σου τοτε θα καταλαβεις οτι εισαι πολυ χαμηλοτερα συγκριτικα με την αρχικη σου εκτιμηση και τοτε θα ειναι που θα πεσεις απο τα συννεφα . Εκτιμω οτι το πεσιμο θα θα γίνει είτε με την είσοδο σου στο λύκειο ή στις αρχές της τρίτης οπου σφιγγουν οι κωλοι .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
πραγματικά δεν θα ξοδέψω το χρόνο μου για άτομα αδιάφορα. Όταν εμφανιστούν Ανθρωποι που ξερουν να συζητουν ευχαριστως να μιλησω. Προς το παρον, παραμενω αναγνωστης.
Σιγά ρε ντίβα :confused:
Βασικά σε φόρουμ βρισκόμαστε, άρα αν δεν κάνω λάθος, κάνουμε συζήτηση. Δεν σε έβρισε κανείς φίλε μου, απλά μην προκαλείς λέγοντας πόσο σπουδαίος είσαι...
Και γω πέρασα στην 2η φάση στον Ευκλείση της ΕΜΕ, so what? :worry: Δεν βγήκα με τη ντουντούκα να πω "Hey κόσμε, είμαι ένας μικρός Einstein, brace yourselves" γιατί απλά δεν είμαι. Οπότε χαλάρωσε λίγο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

socially excluded

Δραστήριο μέλος

Η socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Έχεις, δίκαιο. Είναι πολύ αδιάφορα άτομα. Αξίζεις μεγαλύτερου σεβασμού. Πώς σου φαίνεται το παρακάτω:
«Πώ μαλάκα μου, πήρες 19+ στην β' γυμνασίου;!;! Πώς το κατάφερες ρε θηρίο;!;! Και ΤΙ ΒΓΗΚΕΣ. ΠΡΩΤΟΣ. ΣΤΟΝ. ΤΟΠΙΚΟ. ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ. ΤΟΥ. ΧΩΡΙΟΥ. ΣΟΥ;!;!... Ρε εσύ είσαι ΔΙ-Α-ΝΟΙ-Α!!!!!!!!! Eistein, Gauss, Newton και όλα αυτά σε ένα!!!»

Στον φοβερό διαγωνισμό της 6ης δημοτικού.

Στον οποίο συμμετείχαν 15 άτομα? ή μήπως είναι λάθος? 5 ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
πραγματικά δεν θα ξοδέψω το χρόνο μου για άτομα αδιάφορα. Όταν εμφανιστούν Ανθρωποι που ξερουν να συζητουν ευχαριστως να μιλησω. Προς το παρον, παραμενω αναγνωστης.

Σου είμαστε τόσο αδιάφοροι, επειδή δεν σε θαυμάζουμε και δεν λέμε πόσο γαμάτος είσαι ε; Αχ τι κρίμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

socially excluded

Δραστήριο μέλος

Η socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 509 μηνύματα.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Αυτό που κολλάει πάλι??
Προφανώς πουθενά, εφόσον ζήτησα ένα ορθό επιχείρημα για το που κολλάει αυτό με την συζήτηση και δεν είχε να πει κάτι το παιδάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΤηλέμαχοςΚ

Νεοφερμένος

Ο ΤηλέμαχοςΚ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Ξέρετε υπάρχει και η τελεία στη Γλώσσα μας. Υπάρχουν πιο σοβαρά θέματα να ασχοληθούμε από αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ξέρετε υπάρχει και η τελεία στη Γλώσσα μας. Υπάρχουν πιο σοβαρά θέματα να ασχοληθούμε από αυτό.
μα γιατι; ηταν τοσο ωραια να σε βλεπω να μαλωνεις και να μην ξερεις πως να υπερασπιστεις αυτα που λες! Τεσπα! πες μας ενα ποιο σοβαρο θεμα και τα λεμε!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Τα παραθετω με τη σειρα που τα εδωσα δεν ειναι οι βαθμοι μου οι υπολογισμοι μου ειναι :
Ιστορια:20-19
Χημεια:19-18
Αρχαια:αν οχι 20 τοτε 19
ΚΠΑ:19
Γλωσσα:18-17 (οχι ρε φιλε με τετοιο παλουκι στην εκθεση)
Η/Υ: μακαρι να μην ειναι κατω απο τη βαση
Ελενη:18
Βιολογια:17(και πολυ μου ειναι)
Φυσικη:16-17
Θρησκευτικα:17-19
Γερμανικα:20 (εννοειται αυτο)
Αγγλικα:20
Κειμενα:18-19 (τοση αναλυση ουτε το βοηθημα δεν ειχε)
Μαθηματικα:16-18 (εκανα πατατες)
Τωωρα ελπιζω οταν παρω βαθμους να εχω πεσει μεσα ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

socially excluded

Δραστήριο μέλος

Η socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 509 μηνύματα.
οχι ρε φιλε με τετοιο παλουκι στην εκθεση

Τι σας έβαλε έκθεση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΤηλέμαχοςΚ

Νεοφερμένος

Ο ΤηλέμαχοςΚ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Εντάξει έκανα λάθος ήμουν απότομος, υπερψωνιστηκα και ζητώ συγνώμη.. Από ότι φαίνεται ειμαι μικρος ακομα για να συμμετασχω σε τετοια συζητηση. I concede defeat ... Παμε παρακατω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Πολύ καλό που λες ότι ήταν λάθος.
Όταν το πιστέψεις κιόλας, θα 'ναι μια χαρά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εντάξει έκανα λάθος ήμουν απότομος, υπερψωνιστηκα και ζητώ συγνώμη.. Από ότι φαίνεται ειμαι μικρος ακομα για να συμμετασχω σε τετοια συζητηση. I concede defeat ... Παμε παρακατω;

ετσι σε θελω! μπραβο σου που παραδεχτηκες και καταλαβες το λαθος σου!!! Παμε παρακατω οπως λες!! μπραβο σου Τηλεμαχε κι παλι μπραβο σου! ( ηξερα οτι καποια στιγμη θα το καταλαβαινες απλα δεν ηξερα αυτο θα γινοταν αργα ή γρηγορα;);):)
socially excluded: αν και δεν αναφερεσαι σε εμενα! Εμας εβαλε: να προβαλετε τα επιχειρηματα σας ωστε να πεισετε τους φιλους σας να σταματησουν να μολυνουν το περιβαλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
ετσι σε θελω! μπραβο σου που παραδεχτηκες και καταλαβες το λαθος σου!!! Παμε παρακατω οπως λες!! μπραβο σου Τηλεμαχε κι παλι μπραβο σου! ( ηξερα οτι καποια στιγμη θα το καταλαβαινες απλα δεν ηξερα αυτο θα γινοταν αργα ή γρηγορα;);):)
socially excluded: αν και δεν αναφερεσαι σε εμενα! Εμας εβαλε: να προβαλετε τα επιχειρηματα σας ωστε να πεισετε τους φιλους σας να σταματησουν να μολυνουν το περιβαλλον

Πανευκολο;p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Πήρα και εγώ σήμερα βαθμούς:P
Θρησκευτικά 20-->ΓΜΟ 20
Ιστορία 19-->ΓΜΟ 20
Αγγλικά 20-->ΓΜΟ 20
Γερμανικά 20-->ΓΜΟ 20
Μαθηματικά 18-->ΓΜΟ 19
Βιολογία 20-->ΓΜΟ 20
Κπα 20-->ΓΜΟ 20
Πληροφορική 20-->ΓΜΟ 20
Ελένη 19-->ΓΜΟ 20
Αρχαία 18-->ΓΜΟ 19
Κείμενα 20-->ΓΜΟ 20
Γλώσσα 20-->ΓΜΟ 20
Φυσική 17-->ΓΜΟ 20
Χημεία 20-->ΓΜΟ 20
Έβγαλα την τάξη με 19 και 12/13
Ντάξει μια χαρά. :) Τέλος το Γυμνάσιο.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Πηρα τους βαθμους!
γραπτα:
θρησκευτικα: 20
αρχαια: 19
οδυσσεια: 19
γλωσσα: 20
κειμενα: 20
ιστορια: 19
μαθηματικα: 20
βιολογια: 20
γεωγραφια:20
γερμανικα: 20
αγγλικα: 19
Γ. Μ.Ο:
θρησκευτικα: 20
αρχαια: 20
οδυσσεια:20
γλωσσα: 20
κειμενα: 20
ιστορια: 20
μαθηματικα: 19
βιολογια: 20
γεωγραφια: 20
ολα τα δευτερεύοντα μαθηματα 20
γερμανικα: 20
αγγλικα: 20
αρα 19 12/13
ΜΙΑ ΧΑΡΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους παιδιά!! :)\
---------
Μαρία το ίδιο βγάλαμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top