Πώς τα πήγατε στις τελικές εξετάσεις Μαίου-Ιουνίου;

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Καμιά έκθεση δεν αξίζει ποτέ για 20. Κάτι πάντα θα λείπει, θα είναι λάθος κλπ, είναι και λίγο υποκειμενικά αυτά. Δλδ και ολόσωστη να είναι, σωστά δομημένη ένας καλός καθηγητής ΔΕΝ βάζει 20!

Μην βλέπετε που παίρνετε 20αρια στο γυμνάσιο και νομίζετε ότι είστε συγγραφείς, χαριστικά τα βάζουν.
Μόλις πάτε λύκειο, το 17 που θα σας βάζουν και πολύ θα είναι.

Δυστυχώς μερικοί φιλόλογοι ακόμα και στο λύκειο βάζουν 20αρια στην έκθεση. Θα μείνουν μ---κες μόλις πάρουν τους βαθμούς στις πανελλήνιες τα παιδιά :P

Βέβαια χαριστικούς βαθμούς βάζουν από όλα τα μαθήματα οι καθηγητές, δεν είναι αποκλειστικότητα των φιλόλογων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Καλά ηρέμησε με την μαθηματική εταιρία και τα λοιπά. Γιατί ξέρω ποιος βγήκε πρώτος στα Χανιά.Ψάξε στο διαδίκτυο.Σταματήστε τα ψέματα δεν αντέχεται άλλο... :mad:

δηλαδη ελεγε ψεματα;;;; :mad::mad::mad: και η χαζη τον πιστεψα! αχ! μερικοι ειναι τοσο καλοι στο να λενε ψεματα τελικα! i love the way you lie!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

socially excluded

Δραστήριο μέλος

Η socially excluded αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Για να πω κατι εδω, δεν ειναι ολοι που βγαζουν 20 κουτσουρα. Εχουμε παιδια στο σχολειο τα οποια το αξιζουν και με το παραπανω.

Εννοείται ρε φίλε πως υπάρχουν εξαιρέσεις, αλλά ελάχιστες.

Προσωπικα, δεν διαβαζω πολυ, δεν ειμαι φυτο.

Όποιος διαβάζει πολύ, δεν είναι απαραίτητα φυτό.

Το σχολειο μας εχει κακοβαθμολογους. Ομως το πρωτο τριμηνο εβγαλα 19 10/12 και στο 2ο 20 και στο τριτο το ιδιο. Εχω ρωτησει ολους τους καθηγητες μου και μου ειπαν ολοι πως εγραψα 20 στα τελικα, σε ολα τα μαθηματα ανεξαιρετως. Ειμαι ενας απο τα κουτσουρα? Μην ισοπεδωνετε τα παντα.

Έβγαλες 20 και καλά. Ζητάς αυτοεπιβεβαίωση μέσα από ένα φόρουμ? Δεν ξέρω αν είσαι καλός μαθητής ή όχι, δεν είμαι εγώ που θα σε κρίνω. Τι θες να σου πούμε μπράβο?? Μπράβο τότε!

Πάω β' γυμνασίου και έχω βγει πρώτος στη μαθηματική εταιρεία στα Χανιά. Δεν αξίζω εγώ δηλαδή; Ξέρετε κάτι; Όσα δε φτάνει η αλεπού, τα κάνει κρεμαστάρια. Για εμένα το 20 είναι ένας τρόπος αυτοαντάμειψης και χαρίζει τη σπουδαία αίσθηση πως οι κόποι μου ανταμείβονται.

Και τι μας λες ότι έχεις βγει πρώτος στη μαθηματική εταιρεία?? Για να σου πούμε πως αξίζεις? Δεν μου λέει τίποτα αυτό.
Και να σου πω και εγώ έχω πολύ καλούς βαθμούς, αλλά δεν βγαίνω να το λέω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Παρα πολυ καλα...:D
Παιζει Φυσικη γενικης κανενα 19 και στα άλλα 20....
Αντε καλο καλοκαίρι να εχουμε τωρα και υπομονη στα παιδια που δινουν πανελλαδικες..!!:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΤηλέμαχοςΚ

Νεοφερμένος

Ο ΤηλέμαχοςΚ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Στην έκτη δημοτικού είχα βγεί πρώτος...Πολύ καχύποπτοι είστε μου φαίνεται ! Φέτος δεν πήγα γιατί έδινα ECPE αλλά θα πάω από του χρόνου. Αν δεν με πιστεύετε ψάξτε το στο google ;)

*ΕCCE λάθος :P Και φυσικά το λέω γιατί κάποιοι βγάζουν το άχτι τους εδώ μέσα λέγοντας πως τους βαθμούς που παίρνουν τα πεδιά τη σημερινή εποχή δεν τους αξίζουν και καλά! Τι να κάνουμε, οι εποχές είναι άλλες αλλά δεν θέλουμε κανένα να υποτιμά τις προσπάθειές μας, όπως γίνεται σε αυτό το thread, λέγοντας πως εύκολα βάζουν τα εικοσάρια. Προσωπικά έχω αγανακτίσει με αυτό το φαινόμενο.

Και όχι δεν ψωνίζομαι γιατί δεν είμαι ο μόνος μαθητής στο σχολείο μας που βγάζει 20. Ίσως από τη δευτέρα ναι, αλλά δεν ισχυρίζομαι πως είμαι ο μόνος .

https://www.dipechan.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=423:11-3-&catid=36:-2-&Itemid=11 ... Και μάθετε να πιστεύετε κάτι μερικές φορές χωρίς να κατακρίνετε τον άλλο. ;)

Τέλος, τα ψέματα και καλά να τα αφήσετε για αυτούς που μας κυβερνούν! Γιατί εγώ μια χαρά αλήθεια λέω αλλά ορισμένοι εδώ μέσα ψάχνονται να βάλουν ταμπελίτσες >.< ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Και εγώ είχα βγει πρώτη στο νηπιαγωγείο είμαι πιο έξυπνη ;;; Σταματήστε να είστε τόσο ανταγωνιστικοί.Καταντάτε να γίνεστε χαζοί :@


*ΕCCE λάθος :P Και φυσικά το λέω γιατί κάποιοι βγάζουν το άχτι τους εδώ μέσα λέγοντας πως τους βαθμούς που παίρνουν τα πεδιά τη σημερινή εποχή δεν τους αξίζουν και καλά! Τι να κάνουμε, οι εποχές είναι άλλες αλλά δεν θέλουμε κανένα να υποτιμά τις προσπάθειές μας, όπως γίνεται σε αυτό το thread, λέγοντας πως εύκολα βάζουν τα εικοσάρια. Προσωπικά έχω αγανακτίσει με αυτό το φαινόμενο.

Μάθε πως γράφετε η λέξη παιδιά.Δεν νομίζω ότι είναι δύσκολη..

Τελικά είστε καταπληκτικοί μαθητές ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 106952

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μάθε πως γράφετε η λέξη παιδιά.Δεν νομίζω ότι είναι δύσκολη..
Γλυκιά ειρωνεία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΤηλέμαχοςΚ

Νεοφερμένος

Ο ΤηλέμαχοςΚ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
εμ και βεβαια, οταν δεν εχεις τι να κανεις για να μειωσεις τον αλλο, ψαχνεις για ανοησιες. Και φυσικα ειναι κατι η πρωτια στην εκτη! Οταν τον πετυχεις εσυ μιλα μου! Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια και τα μαθηματα σου αλλου. Σε εμενα δεν περνανε αυτα.

*την... Συγνωμη, γραφω απο κινητο. Για αυτο και το ορθογραφικο με τα παιδια...

Και το αν ειμαι καταπληκτικος μαθητης ή σκραπας δεν θα το κρινεις εσυ φυσικα! Και σταματα να ψαχνεις για λαθη στους αλλους μηπως και τους φτασεις στο επιπεδο σου, καρφωνεσαι αγαπητη. Φυσικα και δεν θα μπω και εγω στη φθηνη διαδικασια του να ψαχνω για ορθογραφικα στους αλλους. Αλλιως φαινεται η αξια.

vicky13 αυτο ειναι thread γυμνασιου. Αν εχεις ορεξη για καβγαδες πηγαινε στην κατηγορια οπου στεγαζονται συζητησεις λυκειου. Παρεπιμπτοντως, εδινες πανελληνιες φετος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Ούτε από τους βαθμούς φαίνεται η αξία, αλλά πήρατε ένα 19+ στο γυμνάσιο και νομίζετε μερικοί ότι έχετε πιάσει τον πάπα απ' τα @@.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Μάθε πως γράφετε η λέξη παιδιά.Δεν νομίζω ότι είναι δύσκολη..

Τελικά είστε καταπληκτικοί μαθητές ..
Τώρα εγώ να σχολιάσω το δικό σου ορθογραφικό; Επειδή σε συμπαθώ λέω να μην το κάνω...
*πώς γράφεται , you know, μέση φωνή : γράφομαι, γράφεσαι, γράφεται κτλ :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Ρε πραγματικά χαλαρώστε λίγο.. Δηλαδή όσοι βγάζουν 19 κ 12/13 ή 20 από την πρώτη γυμνασίου και στην πρώτη λυκείου, με αυτή τη λογική, πρέπει να βγαίνουν και να φωνάζουν
WOW ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΝΟΣ ΚΑΙ ΓΑΜΑΤΟΣ, ΠΗΡΑ 20 ΠΑΛΙ ΕΙΜΑΙ ΘΕΟΣ!!!!!!!!!
Και βασικά ο βαθμός σε μικρό βαθμό αντιπροσωπεύει την εξυπνάδα κάποιου, κυρίως με την επιμέλεια έχει να κάνει...
Όσο για τη μαθηματική εταιρία, είναι σίγουρα ένα δείγμα, αλλά βασικά εγώ πίστευα ότι εκεί πάει κανείς επειδή του αρέσουν τα μαθηματικά.. όχι για να πάρει μία διάκριση και να το φωνάζει.
Φιλικά πάντα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΤηλέμαχοςΚ

Νεοφερμένος

Ο ΤηλέμαχοςΚ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Δεν το είχα φωνάξει μέχρι που προσβλήθηκε η μαθητική ικανότητά μου από ορισμένους που πολλά επιβουλεύονται...:P :devil::whistle::/::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Τηλέμαχε, είχα την εντύπωση ότι στους διαγωνισμούς της ΕΜΕ σε Ε' και ΣΤ' Δημοτικού, δεν βγαίνουν κατατάξεις, απλώς κάποιους που διακρίθηκαν. Θέλω να πω ότι δεν υπάρχει επόμενος γύρος ώστε να δώσουν κατατάξεις. :hmm: Εμάς μια φορά τότε, δεν είχαν βγάλει, μόνο χαρτιά για διάκριση είχαν στείλει.


ON TOPIC:
Τελειώσαμε, έμαθα μερικούς βαθμούς, πολύ ικανοποιητικοί, μάλλον τις βαθμολογίες θα τις πάρουμε σε καμιά βδομάδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΤηλέμαχοςΚ

Νεοφερμένος

Ο ΤηλέμαχοςΚ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
livingthelife= ενας ανθρωπος που ξερει να συζητα! sweetymt, παρολο που κανω γερμανικα, ich habe nicht alles verstanden :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,410 μηνύματα.
Ρε κάθεστε και ασχολείστε με βαθμούς γυμνασίου/'δημοτικού; Την παλεύετε;
Τα 3/4 του γυμνασίου μας με 20 το τελείωσε. Οι περισσότεροι δε το άξιζαν. Οτι και να βγάζετε τώρα, στις πανελλήνιες θα κριθείτε, που ούτε γλυψίματα χωράνε, ούτε τίποτα άλλο. Εκεί θα φανεί ποιοι πραγματικά άξιζαν όλα τα 20 που έπαιρναν τις προηγούμενες χρονιές.
Οι βαθμοί του γυμνασίου είναι ψεύτικοι. Χαρίζουν τα 20 σαν καραμέλες. Μέχρι και στην έκθεση 20 βάζουν. Δεν είναι τραγικό; Η έκθεση δεν είναι μαθηματικά (ή την λύνεις την άσκηση, ή όχι). Και φιλόλογος να είσαι, 20 δεν γράφεις.
Παιδιά που απο το δημοτικό έγλυφαν απο το πρωί ως το βράδυ καθηγητές και δασκάλους μέχρι το τέλος οτυ λυκείου και είχαν σε όλα 20, στις πανελλαδικές έπιασαν 14-15. Γιατί απλά δεν ήταν του 20. Αλλοι μαθητές που απο το πρωί ως το βράδυ διάβαζαν και ποτέ δεν επιχείρησαν να γλύψουν, επειδή έπαιρναν με την αξία τους 20, έσκισαν στις πανελλαδικές.

Αφήστε τις χαζομάρες σας και όλη την επίδειξη γνώσεων σχετικά με μαθηματικές εταιρίες και μη ψάχνετε να βρείτε ο ένας λάθος στον άλλο (για τα ορθογραφικά μιλάω). Απο ταχύτητα όλοι κάνουμε λάθη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
εγω μια χαρα ικανοποιητηκα! παρα πολυ καλα! Απο οτι μου ειπε και ο μαθηματικος μου σημερα... διοτι ειδε ολα τα γραπτα μου ( εκεινος ειναι υπεύθυνος της ταξης!) καλα τωρα Γλωσσα, Κειμενα, Μαθηματικα, Γεωγραφια, Γερμανικα, Αγγλικα, Θρηκσευτικα 20! ( ΝΟΜΙΖΩ !!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Εντάξει είπαμε, χαρίζονται βαθμοί, προωθούνται οι παπαγαλίες, άλλοι αντιγράφουν, πάντα κάποιοι δεν θα αξίζουν αυτά που παίρνουν, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι ισχύει για όλους που παίρνουν υψηλούς βαθμούς. Στην τελική ανάλυση, εμάς αυτό που μας ενδιαφέρει αυτή τη στιγμή είναι να εμπεδώσουμε την δική μας ύλη, οι πανελλήνιες θα έπρεπε να μας απασχολούν; Το ξέρουμε ότι εκεί κρίνονται όλα, το θέμα είναι να έχεις βάσεις (όχι βαθμούς) αλλά αυτές οι βάσεις ακριβώς μας απασχολούν! δεν είπαμε ότι θα σκάσουμε κιόλας, δεν μετράνε και πουθενά εξάλλου...(οι βαθμοί)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Brainiac

Νεοφερμένος

Ο Mr.Brainiac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εγω πηγαινα-πηγαινα,μιας και τελειωσα φετος-σε Πειραματικο Γυμνασιο και Λυκειο και το φαινομενο την υψηλων βαθμων ανταποκρινοταν πληρως στο επιπεδο του μαθητη.Τουλαχιστον αυτο μεχρι την Α' Λυκειου και στα μαθηματα γενικης της Β'.Με ατοφιο 20αρι κανεις δεν εβγαλε το γυμνασιο,ενω οσο καλος και αν ησουν στην εκθεση στο α'τετραμηνο ο βαθμος εφτανε μεχρι το 18.Και οσον αφορα στους πανελληνιους διαγωνισμους για τους οποιους μιλατε παραπανω,αν ενας μαθητης καταπιαστει για κανα 6μηνο με ολες τις πιθανες ασκησεις κτλ ευκολα πετυχαινει.Εγω μια φορα πηγα σε διαγωνισμο φυσικης στην Α' Λυκειου και τα θεματα που βαλανε ηταν επιστημονικου επιπεδου...
Επισης,ρε φιλε Τηλεμαχε,μας δουλευεις?1ος σε τοπικο διαγωνισμο βγηκες,οχι πανελληνιο.Ελεος δηλαδη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
@ΤηλέμαχοςΚ: Κοίταξε να δεις, εδώ είναι ένα μαθητικό φόρουμ και είμαστε εδώ με σκοπό να ανταλλάσσουμε απόψεις και να συζητάμε. Στο συγκεκριμένο θέμα, γράφουμε απλά πως τα πήγαμε και αν είμαστε ευχαριστημένοι ή όχι, δεν είμαστε εδώ για να περηφανευτούμε. Μας λες πως έβγαλες 20. Μπράβο σου για αυτό, δεν θα κάτσω να κρίνω αν άξιζες ή όχι(γιατί ποια είμαι εγώ που θα σε κρίνει; ), ή να σε αμφισβητήσω. Απλά πρέπει να αρχίζεις να βλέπεις τα πράγματα λίγο διαφορετικά. Έβγαλες 20, αλλά σταμάτα να κάνεις έτσι και να μπαίνεις σε ένα φόρουμ προσπαθώντας να σου πούμε "WOW, ΕΙΣΑΙ ΔΙΑΝΟΙΑ!". Και εμείς βγάζουμε καλούς βαθμούς αλλά δεν βγαίνουμε με την ντουντούκα να το φωνάζουμε. Επίσης, μην παίρνεις τόσο στα σοβαρά τους βαθμούς του Γυμνασίου και με το 20 που βγάζεις να έχεις την εντύπωση πως είσαι κορυφή. Δεν σου λέω πως δεν είσαι έξυπνος ή πως δεν το άξιζες πραγματικά, αλλά οι βαθμοί των περισσότερων παιδιών δεν είναι αντιπροσωπευτικοί γιατί παίζονται πολλά. Τέλος, δεν λένε κάτι οι βαθμοί στο Γυμνάσιο. Στο Λύκειο κοίτα να τα πας καλά και να πετύχεις, γιατί εκεί θα φανεί η αξία του καθενός.
Φιλικά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΤηλέμαχοςΚ

Νεοφερμένος

Ο ΤηλέμαχοςΚ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
και μετά αναρωτιόμαστε γιατί πάει η χώρα όπως πάει. Tschüs.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top