Μαθηματικά - Πώς σάς φαίνεται σαν μάθημα; Εύκολο ή δύσκολο;

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
αν καταλαβεις τους κανονες ενταξι τοτε μια χαρα ειν αλλα αν δν καταλαβενεις τπτ τοτε.....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΙΩΑΝΝΑ ΔΡΑΜΑ

Νεοφερμένος

Η ΙΩΑΝΝΑ ΔΡΑΜΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Τι να σου πω , δεν ξέρω .Ούτε κρύο ούτε ζέστη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

astromakis

Νεοφερμένος

Ο Μάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Κατά την γνώμη μου τα μαθηματικά είναι πανεύκολα.Τώρα που έχουμε μπει στις
συναρτήσεις πιστεύω πως θα είναι επίσης εύκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakingMirrors

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ντένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
εμένα πάντως δεν μου αρέσουν καθόλου αν και απο τότε που μπήκαμε στις σσυναρτήσεις μου φαίνονται πολύ εύκολα...;) :attack:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftepetri

Νεοφερμένος

Ο leftepetri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Πώς σας φαίνονται τα μαθηματικά της Β' γυμνασίου ;Εμένα μου φαίνοντα πανδύσκολα . . .η καθηγήτριά μας δεν μας τα εξηγεί καθόλου και πάλι καλά που έχω τον αδερφό μου και μου τα εξηγεί αλλιώς ...άσ'τα να πάνε . . .
εμεις εχουμε ευτυχως καλο καθηγητη και μας τα εξηγει σε βαθος:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΦΗ-ΜΑΡΙΑ

Νεοφερμένος

Η ΕΦΗ-ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Aκαταλαβιστηκα,απαισια,βαρετα:mad::mad::mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftepetri

Νεοφερμένος

Ο leftepetri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
παντως τα μαθηματικα της βγυμνασιου μου φαινονται να ειναι αρκετα δυσκολοτερα απο της α.:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Εχμ πάντως αν σας φαίνονται "ακαταλαβίστικα", για αυτό είστε εδώ. Να ρωτάτε τις απορίες σας και θα δείτε πόσο εύκολα θα σας φανούν τα μαθηματικά της Β'.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΦΗ-ΜΑΡΙΑ

Νεοφερμένος

Η ΕΦΗ-ΜΑΡΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Εχμ πάντως αν σας φαίνονται "ακαταλαβίστικα", για αυτό είστε εδώ. Να ρωτάτε τις απορίες σας και θα δείτε πόσο εύκολα θα σας φανούν τα μαθηματικά της Β'.
Οκ ευχαριστουμε...;)παντως εγω για αυτα τα μαθηματικα πηγαινω ενισχυτικη και λεω να αρχισω και φροντιστηριο.Ειναι μπελας:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ellog96

Νεοφερμένος

Η Ellog96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Πανδύσκολα είναι! Εγώ δεν καταλαβαίνω τίποτα..Χρειάστηκα να πάρω βοήθημα για αυτό το μάθημα! Παρόλα αυτά..έβγαλα στο πρώτο τρίμηνο στα Μαθηματικά 18!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dreamy girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dreamy girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
λιγο δυσκολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loko

Νεοφερμένος

Ο loko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Τα μαθηματικα ειναι ΠΟΛΥ δυσκολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
γενικα παλουκια..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanna ?

Νεοφερμένος

Η Dunno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
ευκολα ειναι :) αρκει να τα αντιμετωπιζεις χαλαρα και οχι να τα φοβασαι,οπως κανουν πολλοι..
εξαλλου ειναι και πολυ ωραιο και ενδιαφερον μαθημα και γενικοτερα ωραια επιστημη ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
ευκολα ειναι :) αρκει να τα αντιμετωπιζεις χαλαρα και οχι να τα φοβασαι,οπως κανουν πολλοι..
εξαλλου ειναι και πολυ ωραιο και ενδιαφερον μαθημα και γενικοτερα ωραια επιστημη ;)


αυτα ελεγα και γω στην ηλικια σου:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanna ?

Νεοφερμένος

Η Dunno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
χαχα :)
-----------------------------------------
δεν καταλαβαινω ομως γιατι τα παιδια φοβουνται τα μαθηματικα και οχι την ιστορια για παραδειγμα,η τα αρχαια...:P
εγω αγαπαω τα μαθηματικα απο μικρη και δυσανασχετω με ολα αυτα τα θεωρητικα..
τα μαθηματικα ειναι ομορφα :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
χαχα :)
-----------------------------------------
δεν καταλαβαινω ομως γιατι τα παιδια φοβουνται τα μαθηματικα και οχι την ιστορια για παραδειγμα,η τα αρχαια...:P
εγω αγαπαω τα μαθηματικα απο μικρη και δυσανασχετω με ολα αυτα τα θεωρητικα..
τα μαθηματικα ειναι ομορφα :xixi:

και γω προτιμω τα μαθηματικα παρα ιστορια,αρχαια κτλ....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ioanna ?

Νεοφερμένος

Η Dunno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 101 μηνύματα.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Όταν λέμε όμως σχεδόν τελείως άλλο πράγμα τα μαθηματικά ως επιστήμη από τα μαθηματικά της β' γυμν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki2396

Νεοφερμένος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Αυτη η ερωτηση μου χαλασε τη μερα!!! Πφφ... τα μαθηματικα ειναι ΧΑΛΙΑ!!!! κανουμε πραγματα που τα περισσοτερα ουτε καν θα μας χρησιμεψουν στο μελλον ... προσωπικα σιχενομαι οτιδηποτε σχετικο με μαθηματικα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top