Γενικό -  Πώς περνάω την A' Λυκείου;

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,413 μηνύματα.
Καλή επιτυχία να διαβάσεις καλά τους τύπους του vietta πευτουν σαν δ θέμα στην Α λυκειου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GIANNIS12345

Νεοφερμένος

Ο GIANNIS12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
λοιπόν παιδιά μπείτε στο anatoliko.edu.gr και εκει πέρα μπορείτε υπολογίσετε τους βαθμούς σας θα μπείτε μέσα και θα πάτε εκεί που λέει πανελλαδικές εξετάσεις υπολογισμός βαθμών α λυκείου να επισημάνω ότι εγώ που πάω Επάλ δεν μου έχει τα μαθήματα και εγώ βάζω στην αρχή εκεί που λέει αρχαία και νεοελληνική λογοτεχνία τους βαθμούς απ τα μαθήματα ειδικοτήτων λοιπόν εσείς θα βάλετε τους βαθμούς που έχετε πάρει και στα δύο τετράμηνα στα κουτάκια που έχει και έχει δίπλα να βάλεις πόσο βαθμό έχεις πάρει στα γραπτά δηλαδή αυτά που γράφουμε τώρα εξετάσεις ε εγώ βάζω εκεί πέρα ένα τυχαίο βαθμό που φαντάζομαι ότι θα έχω πάρει και απο κάτω έχει τον γενικό βαθμό πρόσβασης βέβαια πάει με το παλιό σύστημα δηλαδή άν δεν έχεις γενικό μέσο όρο πάνω απο 10 σου λέει ότι δεν περνάς αλλά αυτό μήν το παίρνετε υπόψη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,413 μηνύματα.
Ναι εκει μπαινω και εγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,980 μηνύματα.
Λοιπον μαγκες Αλγεβρα πηρα 9 και στα 2 4μηνα και σημερα που εγραψα τα εκανα θαλασσα(κανα 5)... Μ.Ο. Τετραμηνων εχω 14.8 και 15.2 αντιστοιχα ... Με σωζουν τα υπολοιπα μαθηματα ή καλο Ιουνη?Γιατι σε Φυσικη-Χημεια-Μαθηματικα(Αλγεβρα και Γεωμετρια) με ελεγε πρεπει να ξαναδωσεις γιατι δεν περασες τα 8 και 10 αντιστοιχα.....Αυτο ειναι με το παλιο συστημα σωστα???Με το νεο περναω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Λοιπον μαγκες Αλγεβρα πηρα 9 και στα 2 4μηνα και σημερα που εγραψα τα εκανα θαλασσα(κανα 5)... Μ.Ο. Τετραμηνων εχω 14.8 και 15.2 αντιστοιχα ... Με σωζουν τα υπολοιπα μαθηματα ή καλο Ιουνη?Γιατι σε Φυσικη-Χημεια-Μαθηματικα(Αλγεβρα και Γεωμετρια) με ελεγε πρεπει να ξαναδωσεις γιατι δεν περασες τα 8 και 10 αντιστοιχα.....Αυτο ειναι με το παλιο συστημα σωστα???Με το νεο περναω??

Γιατί δε Ρωτάς τους καθηγητές/τον διευθυντή σου για σιγουριά βρε πουλάκι μου; Όπως βλέπεις,εδώ ξέρουμε και δεν ξέρουμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγγελος Κοκ

Τιμώμενο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Λοιπον μαγκες Αλγεβρα πηρα 9 και στα 2 4μηνα και σημερα που εγραψα τα εκανα θαλασσα(κανα 5)... Μ.Ο. Τετραμηνων εχω 14.8 και 15.2 αντιστοιχα ... Με σωζουν τα υπολοιπα μαθηματα ή καλο Ιουνη?Γιατι σε Φυσικη-Χημεια-Μαθηματικα(Αλγεβρα και Γεωμετρια) με ελεγε πρεπει να ξαναδωσεις γιατι δεν περασες τα 8 και 10 αντιστοιχα.....Αυτο ειναι με το παλιο συστημα σωστα???Με το νεο περναω??

Αυτο ακριβως απο το να σε παρουμε στον λαιμο μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δήμοσθενης Ε.

Νεοφερμένος

Ο Δήμοσθενης Ε. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ναι αλλα το σύστημα λεει Γ.Μ.Ο 9,5 που προκύπτει απο το Μ.Ο. των βαθμών ετήσιας επιδοσης αρα εννοει Γ.Μ.Ο 9,5 !! Γτ δεν εχω γραψει π.χ. οσο πρεπει !! Δεν με περνάει ο γ.μ.ο ? Δεν με προστατεύει ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstaspap1233

Νεοφερμένος

Ο kwstaspap1233 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
παιδια , θελω καποιος που να ξερει σιγουρα να μου απαντησει .
εβγαλα γενικο 16 στο πρωτο 4μηνο και 16,5 στο δευτερο 4μηνο ,
γενικο μεσο ορο πρεπει να εχω 9,5 για να περασω ?
καποιος που ειναι σιγουρος ας που απαντησει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
παιδια , θελω καποιος που να ξερει σιγουρα να μου απαντησει .
εβγαλα γενικο 16 στο πρωτο 4μηνο και 16,5 στο δευτερο 4μηνο ,
γενικο μεσο ορο πρεπει να εχω 9,5 για να περασω ?
καποιος που ειναι σιγουρος ας που απαντησει :)
Καλά, έχεις τέτοιους βαθμούς και ανησυχείς για το αν θα περάσεις την τάξη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstaspap1233

Νεοφερμένος

Ο kwstaspap1233 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Καλά, έχεις τέτοιους βαθμούς και ανησυχείς για το αν θα περάσεις την τάξη;

Απλως φοβάμαι μηπως μένω σε κάποιο μαθημα ατομικά , γτ χημεία ειχα 12 και 14 και δεν έγραψα και πολύ καλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Απλως φοβάμαι μηπως μένω σε κάποιο μαθημα ατομικά , γτ χημεία ειχα 12 και 14 και δεν έγραψα και πολύ καλά
Μην ανησυχείς, δεν μένεις. Καλά αποτελέσματα να έχεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstaspap1233

Νεοφερμένος

Ο kwstaspap1233 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Μην ανησυχείς, δεν μένεις. Καλά αποτελέσματα να έχεις!

Ευχαριστώ πολύ . είσαι σίγουρος έτσι ? Με γενικό μέσο ορο 9,5 περναω ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 991793

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,413 μηνύματα.
Ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,980 μηνύματα.
Οι καθηγητες...οι με λενε το ενα οι δε το αλλο.Αντε να βγαλεις ακρη .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lolosa

Νεοφερμένος

Ο Lolosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
@giannhs2001 Φίλε στο λέω για να βελτιωθείς και όχι για να σε θείξω, αλλά αν δυσκολεύεσαι να περάσεις τα μαθήματα στην Α λυκείου υπάρχει θέμα. Θέμα με το διάβασμά σου. Προσπάθησε να διαβάζεις παραπάνω και πιο ποιοτικά, γιατί αργότερα θα έρθουν Πανελλήνιες κλπ και μετά θα τρέχεις και δε θα προλαβαίνεις. Κάνε τον κόπο να αφιερώσεις παραπάνω χρόνο στο διάβασμα για να τα πας καλά αργότερα
Φιλικά

@giannhs2001 Φίλε στο λέω για να βελτιωθείς και όχι για να σε θείξω, αλλά αν δυσκολεύεσαι να περάσεις τα μαθήματα στην Α λυκείου υπάρχει θέμα. Θέμα με το διάβασμά σου. Προσπάθησε να διαβάζεις παραπάνω και πιο ποιοτικά, γιατί αργότερα θα έρθουν Πανελλήνιες κλπ και μετά θα τρέχεις και δε θα προλαβαίνεις. Κάνε τον κόπο να αφιερώσεις παραπάνω χρόνο στο διάβασμα για να τα πας καλά αργότερα
Φιλικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikosRMD

Νεοφερμένος

Ο NikosRMD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εγώ να μην ανησυχώ καθόλου αν θα περάσω ή όχι σωστά; 15,2 και 15,5. Φυσική είχα δύο 10αρια και γραπτά θα έγραψα τούλες. Με τους καθηγητές δεν πρόκειται να βγάλω άκρη, ειλικρινά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstaspap1233

Νεοφερμένος

Ο kwstaspap1233 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εγώ να μην ανησυχώ καθόλου αν θα περάσω ή όχι σωστά; 15,2 και 15,5. Φυσική είχα δύο 10αρια και γραπτά θα έγραψα τούλες. Με τους καθηγητές δεν πρόκειται να βγάλω άκρη, ειλικρινά.

Λογικά 9,5 γενικό μέσο ορο χρειαζεται . ας μας πει κάποιος που είναι σίγουρος 100%
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,413 μηνύματα.
Ναι παιδια απο 9.5+ θελει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstaspap1233

Νεοφερμένος

Ο kwstaspap1233 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top