Γενικό -  Πώς περνάω την A' Λυκείου;

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Στα μαθηματικα πρεπει να εκανες κοπανες για καφεδακι

Πάει με στρογγυλοποιηση ρε
(Όντως έκανα κοπάνες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Πάει με στρογγυλοποιηση ρε
(Όντως έκανα κοπάνες)

Οντως? Ηδη νιωθω πολυ γέρος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
πρεπει να βγαλεις γενικο Μ.Ο πανω απο 9,5 (δηλαδη να το θες εσυ, να υποβαλεις αίτηση για να μην περασεις την ταξη και να γραψεις κατω απο 10 σε 7-8 μαθηματα )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.
Πάει με στρογγυλοποιηση ρε
Δεν νομίζω ότι στρογγυλοποιείται ο βαθμός. 10,5 θα βγαίνει λογικά ο βαθμός των τετραμήνων. Αν έγραψε 6 στις εξετάσεις (10,5+6):2=8,25 άρα 8,3 με στρογγυλοποίηση (εδώ στρογγυλοποιείται στο 1ο δεκαδικό ψηφίο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
@Stefaniat γαμωτο θα με κανεις να ξεχασω κι αυτα που ξερω. Δεν εχει λογικη να γινεται στρογγυλοποιηση αν ο προβιβασιμος μ.ο ειναι 9,5. Αλλιως θα επρεπε να ηταν ή 9 ή 10

Ηρεμησα τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,442 μηνύματα.
Παιδιά ο βαθμός σε κάθε μαθήματα στρογγυλοποιεται, ο μέσος όρος όμως όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@Stefaniat γαμωτο θα με κανεις να ξεχασω κι αυτα που ξερω. Δεν εχει λογικη να γινεται στρογγυλοποιηση αν ο προβιβασιμος μ.ο ειναι 9,5. Αλλιως θα επρεπε να ηταν ή 9 ή 10

Ηρεμησα τωρα

Όταν στο στοίχημα παίζεις over 2.5 αλλά τα γκολ είναι ακέραιος αριθμός τι γίνεται? Άρχισε να αγχώνεσαι πάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Όταν στο στοίχημα παίζεις over 2.5 αλλά τα γκολ είναι ακέραιος αριθμός τι γίνεται? Άρχισε να αγχώνεσαι πάλι.

Εισαι και γάμο τους χρήστες , αυτές η απαντήσεις σου !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Όταν στο στοίχημα παίζεις over 2.5 αλλά τα γκολ είναι ακέραιος αριθμός τι γίνεται? Άρχισε να αγχώνεσαι πάλι.

Καταρχας δεν παιζω στοιχημα αρα δεν γνωριζα καν τι εγραψες. Βεβαια γκουγκλαρα αλλα δεν εχει καμια σημασια. Το παραδειγμα σου ηταν τελειως ακυρο. Αν το καταλαβαινεις καλως, αν οχι μαλλον πρεπει να αρχισεις να αγχωνεσαι εσυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπορείς να έχεις σαν όριο το 9,5 και οι βαθμοί να είναι ακέραιοι μέσω στρογγυλοποίησης έτσι ώστε να περνάς με 10 και να κόβεσαι με 9.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GIANNIS12345

Νεοφερμένος

Ο GIANNIS12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά είμαι νέος στο forum να ρωτήσω εγώ πάω Α λυκείου αυτές τις μέρες γράφουμε εξετάσεις έχω Μ.Ο Α τετραμήνου 14.8,και Β τετραμήνου 15.9 ανησυχώ για τα άλγεβρα και την γεωμετρία στα οποία έχω στο Α τετράμηνο 12 και στο Β τετράμηνο 14 στα άλγεβρα ήδη γράψαμε εγώ έγραψα μία άσκηση με σωστό λάθος που μετρούσε 10 μονάδες πείτε ότι παίρνω μόνο τις 6 ή τις 8,μετά ήταν μία άσκηση με διακρίνουσα έγραψα τον τύπο και έκανα και αντικατάσταση αλλά στο τέλος το αποτέλεσμα που έβγαλα δεν νομίζω να είναι σωστό αυτή η άσκηση μετρούσε 15 μονάδες ύστερα έλεγε να φτιάξουμε την ευθύγραμμη στήλη με αρνητικούς και θετικούς αριθμούς εγώ το έκανα αλλά με τα λάθος αποτελέσματα που είχα βγάλει μετά ήταν άσκηση με γεωμετρική πρόοδο που μετρούσε 6 μονάδες εγώ έγραψα τον τύπο και έκανα και λίγο την αντικατάσταση και τελευταίο ήτανε μια αλγεβρική πρόοδος που μετρούσε 5 μονάδες όπου και εκει πέρα έκανα πάλι το αντίστοιχο με την γεωμετρική πρόοδο εσείς τη λέτε θα με περάσουν στα άλγεβρα και όσον αφορά την γεωμετρία πόσο πιστεύετε ότι πρέπει να γράψω για να περάσω να επισημάνω ότι πάω σε EΠΑΛ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γειά σας παιδιά είμαι νέος στο forum να ρωτήσω εγώ πάω Α λυκείου αυτές τις μέρες γράφουμε εξετάσεις έχω Μ.Ο Α τετραμήνου 14.8,και Β τετραμήνου 15.9 ανησυχώ για τα άλγεβρα και την γεωμετρία στα οποία έχω στο Α τετράμηνο 12 και στο Β τετράμηνο 14 στα άλγεβρα ήδη γράψαμε εγώ έγραψα μία άσκηση με σωστό λάθος που μετρούσε 10 μονάδες πείτε ότι παίρνω μόνο τις 6 ή τις 8,μετά ήταν μία άσκηση με διακρίνουσα έγραψα τον τύπο και έκανα και αντικατάσταση αλλά στο τέλος το αποτέλεσμα που έβγαλα δεν νομίζω να είναι σωστό αυτή η άσκηση μετρούσε 15 μονάδες ύστερα έλεγε να φτιάξουμε την ευθύγραμμη στήλη με αρνητικούς και θετικούς αριθμούς εγώ το έκανα αλλά με τα λάθος αποτελέσματα που είχα βγάλει μετά ήταν άσκηση με γεωμετρική πρόοδο που μετρούσε 6 μονάδες εγώ έγραψα τον τύπο και έκανα και λίγο την αντικατάσταση και τελευταίο ήτανε μια αλγεβρική πρόοδος που μετρούσε 5 μονάδες όπου και εκει πέρα έκανα πάλι το αντίστοιχο με την γεωμετρική πρόοδο εσείς τη λέτε θα με περάσουν στα άλγεβρα και όσον αφορά την γεωμετρία πόσο πιστεύετε ότι πρέπει να γράψω για να περάσω να επισημάνω ότι πάω σε EΠΑΛ

Στα ΕΠΑΛ περνάς και με λευκή κόλλα. Μην αγχώνεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,442 μηνύματα.
Ναι ειναι αληθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δήμοσθενης Ε.

Νεοφερμένος

Ο Δήμοσθενης Ε. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Καλησπέρα !! Ειμαι στη 2α λυκειου !! Γενικα στην θεωρητική ειμαι και σε ολα τα μαθηματα παω καλα !! Εκτος απο την αλγεβρα και τηκ γεωμετρία !! Αλγεβρα ειχα 11 και 12 αρα 11.5 και γεωμετρια 13 και 13 αρα 13 !! Ξερω ποσο πρεπει να γραψω αλλα δεν ξερω αν το εχω πετυχει !! Αν δεν το εχω πετύχει τι γινεται ? Κανονικα Γ.Μ.Ο 9,5 δεν θελει ? Συνολικα ? Οχι ξεωριστα !! Ετσι ειναι ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,442 μηνύματα.
Για να περασεις πρεπει να εχεις γ.μ.ο 9.5+ σε ολα τα μαθηματα αρα εισαι οκ!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,989 μηνύματα.
Λοιπον παιδια φοβαμαι πως εχω μεινει .Εχω μπερδευτει με τα συστηματα που αλλαζουν καθε χρονια .Λοιπον .Μαθηματικα(και ΑΛγεβρα και Γεωμετρια) και στα δυο τετραμηνα πηρα 9 και τωρα στις εξετασεις πιστευω τα πηγα χαλια(την βαση δεν πιστευω να την περασω).Μ.Ο Α Τετραμηνου 14,8 Β Τετραμηνου 15,2 .. Περναω???Ολοι λενε πως θα μεινω αλλα δεν θα παω να ξαναγραψω γιατι θα με σωσουν τα αλλα μαθηματα και θα περασω χωρις επαναληπτικες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,442 μηνύματα.
Αν βγαλεις Γ.Μ.Ο πανω απο 9.5 σε ολα τα μαθηματα περνας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,989 μηνύματα.
Στο καθε μαθημα ξεχωριστα ή συνολικα ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,442 μηνύματα.
Συνολικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,989 μηνύματα.
Ωραια με καθησυχασες γιατι το 9.5 στα μαθηματικα δεν το περνουσα με τιποτα.Συνολικα το περναω ..Ουφ ησυχασα τωρα και αυριο γραφω Αλγεβρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top