Γενικό -  Πώς περνάω την A' Λυκείου;

paodim

Νεοφερμένος

Ο paodim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ναι νομιζω ειναι στο μ.ο ...αλλα και ετσι μπορεισ να καταλαβεισ αν περνασ η οχι...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hraklis

Νεοφερμένος

Ο Hraklis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ετσι ειναι 11 ομως και οχι 12.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ ΣΑΛΟΝΙΚΑ

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ ΣΑΛΟΝΙΚΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Ετσι ειναι 11 ομως και οχι 12.....
Για ενα μαθημα δεν εχει πολυ μεγαλη διαφορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hraklis

Νεοφερμένος

Ο Hraklis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Για ενα μαθημα δεν εχει πολυ μεγαλη διαφορα
Κανεις λα8ος....στην συγκεκριμενη περιπτωση που λειπει η τεχνολογια(Στην τεχνολογια οι πιο πολλοι περνουν μεγαλο βα8μο) ανεβαινει αρκετα ο γενικος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ ΣΑΛΟΝΙΚΑ

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ ΣΑΛΟΝΙΚΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Κανεις λα8ος....στην συγκεκριμενη περιπτωση που λειπει η τεχνολογια(Στην τεχνολογια οι πιο πολλοι περνουν μεγαλο βα8μο) ανεβαινει αρκετα ο γενικος...
ε ναι ρε αυτο εννοω οτι δεν εχει μεγαλη σημασια να πας προς τα κατω αν εχεις π.χ στο ελλιπες αυτο τεστ πανω απο 9.5 περνας γιατι τεχνολογια θα εχεις σιγουρα μεγαλο βαθμο.με επιασες?;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis3600

Νεοφερμένος

Ο panagiotis3600 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ναι φιλε. μου εδωσε ενας φιλος μου ενα cd που βαζεις τους βαθμους σου στα τετραμηνα και τι πιστευεις οτι θα γραψεις στις εξετασεις.εγω εβαλα φυσικη γεωμετρια οτι θα γραψω χαλια μου εβγαλε σε αυτα τα 2 κατω απο 9.5 μεσο ορο π.χ 8 αλλα εγραφε ο μαθητης προαγεται λογω του μεσο ορου που ηταν γυρω στο 14
Γεια σας. Θα ηθελα να εχω και εγω αυτο το CD αν γινετε παρακαλω :DΕιμαι λιγο εξω απο τα θεματα σας,σημερα 1η φορα ειδα το Φορουμ και επειδη το βρηκα πολυ ενδιαφερον!!!:):)
-----------------------------------------
Κανεις λα8ος....στην συγκεκριμενη περιπτωση που λειπει η τεχνολογια(Στην τεχνολογια οι πιο πολλοι περνουν μεγαλο βα8μο) ανεβαινει αρκετα ο γενικος...
Σε εμας ο καθηγητης της Τεχνολογιας χαριζει βαθμους λεει οσοι εχουν 15 και κατω 2 βαθμους πανω (τεχνολογια 10 αρα 12) και οσοι 15 και πανω 1 βαθμο πανω εγω ειχα 15 και εχω τωρα 16 !:P:Pκαι ο καθηγητης των θρησκευκων λεει αυτη η ερωτιση οποιος την απαντισει εχει 20 και σε καθε μαθημα εβαζε 20αρια αλλα εγω δεν μπορεσα να το πετυχω το 20αρι (12 ειχα στα θρησκευτικα) αλλα αυτα που με βασανιζουν περισσοτερο ειναι τα κειμενα Γλωσσα και ιστορια :(:( Κειμενα 09 Γλωσσα 10 ιστορια 10 :(Σε ολα τα αλλα πανω απο 11 περναω;;;:P Συγνωμη κιολας για οσα ειπα, ελπιζω να μην σας κουρασα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vossinas kostas

Νεοφερμένος

Ο vossinas kostas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
πρεπει να εχεις αθρισμα στοκαθε μαθημα 28 ή να εχεισ 9.5 μεσο ορο γραπτων και προφορικα μαζι τωρα αν φοβασε μαθηματικα ο βαθμοι γεω. και αλγ. συμψηφιζονται;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ ΣΑΛΟΝΙΚΑ

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ ΣΑΛΟΝΙΚΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
πρεπει να εχεις αθρισμα στοκαθε μαθημα 28 ή να εχεισ 9.5 μεσο ορο γραπτων και προφορικα μαζι τωρα αν φοβασε μαθηματικα ο βαθμοι γεω. και αλγ. συμψηφιζονται;)
εκτος τοπου εσυ.δεν ειμαστε στο γυμνασιο ρε αγορι μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εγω με αυτα που εγραψα εμεινα γεωμετρια,αλλα περναω λογω του μεσου ορου. :P.μαλλον. :D
οχι ενταξει,17 εβγαλα στο 2ο τετραμηνο,καλα θα γραψω.ως τωρα καλυτερα εχω γραψει ιστορια και θρησκευτικα(καπου 18-19).φυσικη καπου στο 10,γεωμετρια καπου στο 5,οικονομια καπου στο 16 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ ΣΑΛΟΝΙΚΑ

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ ΣΑΛΟΝΙΚΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
δειτε αυτο:https://www.epe.org.gr/showarticle.jsp?articleid=201
περασαμε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Εγώ θα βγάλω κάτω από 9,5 σε Άλγεβρα και Φυσική. Αλλά έχω μέσο όρο Α' τετραμήνου 15,4 και Β' 16,6...Καλά δεν μένω με τίποτα, αυτό είναι σίγουρο...Αλλά η πληροφορική είναι από τα μαθήματα επιλογής που υπολογίζονται στον Μ.Ο. των εξετάσεων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ ΣΑΛΟΝΙΚΑ

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ ΣΑΛΟΝΙΚΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εγώ θα βγάλω κάτω από 9,5 σε Άλγεβρα και Φυσική. Αλλά έχω μέσο όρο Α' τετραμήνου 15,4 και Β' 16,6...Καλά δεν μένω με τίποτα, αυτό είναι σίγουρο...Αλλά η πληροφορική είναι από τα μαθήματα επιλογής που υπολογίζονται στον Μ.Ο. των εξετάσεων;
Οχι δεν ειναι γραπτως εξεταζομενο.Δηλαδη εγς που θα εχω κατω απο 9.5 φυσικη και γεωμετρια περναω?14 μεσο ορο τετραμηνων.13,5 στο πρωτο 14,5 στο δευτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sakelas

Νεοφερμένος

Ο Sakelas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Γεια σας παιδια...ειμαι καινουριος εδω...Για πειτε μου εγω εβγαλα 13,8 στο α τετραμηνο και στο β τετραμηνο 14,02...ποσο πρεπει να γραψω στις εξετασεις για να περασω?Ή γενικα πώς περναω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaliorova

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Λοιπόν, στην Ιστορία 1ο τετράμηνο είχα 11 και δεύτερο 13 και στα δύο τετράμηνα είχα μέσο όρο 14,5 ! Στις εξετάσεις πρέπει να έχω φράξει γύρω στο 3! Θα περάσω την τάξ ή θα μείνω μεταξεταστεά?? Βοήθεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
@NikosSalonika : Δέν έχει σχέση αυτό που λες. Εφόσον έχεις Μ.Ο τετραμήνων 14 , πρέπει να έχεις Μ.Ο γραπτών πάνω απο 5 ! :)
@Sakelas : Για να περάσεις εσυ συγκεκριμένα θες Μ.Ο γραπτών πανω απο 5,1 :D
@kaliorova : Δε θα μείνεις σε καμία περίπτωση μεταξεταστέα ! Αφού έχεις 14,5 Μ.Ο τετραμήνων , πρέπει να γράψεις Μ.Ο γραπτών πάνω 4,5 ! Δεν έχεις τίποτα να φοβάσαι απλώς θα έχεις χαμηλό βαθμό Μ.Ο Ιστορίας που στη συγκεκριμένη περίπτωση είναι 7,5 (αν έχεις γράψει 3) :P

Γενικότερα και οι τρείς δεν έχετε σε τίποτα να φοβόσαστε!Πρέπει να κάνετε φοβερή προσπάθεια για να μείνετε!
Αυτοι που πρέπει να φοβούνται αν θα μείνουν ειναι οι μαθητές του 9-11!:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaliorova

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
@NikosSalonika : Δέν έχει σχέση αυτό που λες. Εφόσον έχεις Μ.Ο τετραμήνων 14 , πρέπει να έχεις Μ.Ο γραπτών πάνω απο 5 ! :)
@Sakelas : Για να περάσεις εσυ συγκεκριμένα θες Μ.Ο γραπτών πανω απο 5,1 :D
@kaliorova : Δε θα μείνεις σε καμία περίπτωση μεταξεταστέα ! Αφού έχεις 14,5 Μ.Ο τετραμήνων , πρέπει να γράψεις Μ.Ο γραπτών πάνω 4,5 ! Δεν έχεις τίποτα να φοβάσαι απλώς θα έχεις χαμηλό βαθμό Μ.Ο Ιστορίας που στη συγκεκριμένη περίπτωση είναι 7,5 (αν έχεις γράψει 3) :P

Γενικότερα και οι τρείς δεν έχετε σε τίποτα να φοβόσαστε!Πρέπει να κάνετε φοβερή προσπάθεια για να μείνετε!
Αυτοι που πρέπει να φοβούνται αν θα μείνουν ειναι οι μαθητές του 9-11!:iagree:
Μπορώ να πω πως σ΄αγάπησα!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ ΣΑΛΟΝΙΚΑ

Νεοφερμένος

Ο ΝΙΚΟΣ ΣΑΛΟΝΙΚΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Μπορώ να πω πως σ΄αγάπησα!!!:D
και εγω το ιδιο με το παλικαρι σε λατρεψα αυτο ειναι σιγουρο οτι δεν μενουμε ε?εγω μεσο ορο εξετασεις πρεπει να εχω γραψει γυρω στο 12
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaliorova

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
και εγω το ιδιο με το παλικαρι σε λατρεψα αυτο ειναι σιγουρο οτι δεν μενουμε ε?εγω μεσο ορο εξετασεις πρεπει να εχω γραψει γυρω στο 12
Εεεε.. Κοπέλα είμαι!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tompiskas gate 4

Νεοφερμένος

Ο tompiskas gate 4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
εγω που ειχα 10,5 και 11,3 μ.ο τετραμηνων περναω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
@ΝΙΚΟΣ ΣΑΛΟΝΙΚΑ : Είναι απολύτως σίγουρο !Αν έχεις γράψει γύρω στο 12 Μ.Ο γραπτών , το μόνο κακό είναι οτι ο Γ.Μ.Ο σου θα είναι γύρω στο 13 :)
@tompiskas gate 4 : πρέπει να προσέξεις αρκετά.Για να περάσεις πρέπει να γράψεις Μ.Ο γραπτών πάνω απο 8,1 !:what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top