Πώς περάσατε αυτή τη σχολική χρονιά;

Arianos95

Νεοφερμένος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Άγιος Παύλος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
για μενα η φετινη χρονια ηταν χαλια...πρωτα απο ολα γιατι ηταν πολυ πιο δυσκολη σε σχεση με περυσι επισης γιατι περσι ειχαμε πολυ καλους καθηγητες ενω φετος....και τελος γιατι φετος ειχαμε φυσικη και χημεια και εγω γενικα συχενομαι οτι εχει σχεση με θετικη (φυσικη χημεια μαθηματικα βιολογια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lefkadios95

Νεοφερμένος

Ο Lefkadios95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Παιδιά η καλύτερη χρονια απο όλες...... Πολυ πιο ωραία απο την 1η!!! Φετος επισης τα εφτιαξα με μια κοπελα μουρλια!!!! Ειμαι ο πιο ευτυχισμενος ανθρωπος στον κόσμο!!:lol::lol::lol::D:D:D:no1::no1::thanks::thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Και στον κόσμο?

Τέλος πάντων, για μένα άλλη μια χρονιά...αν δεν ήταν για τα Μαθηματικά - Φυσική - Χημεία θα μου ήταν τελείως αδιάφορη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rea

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 223 μηνύματα.
Eμενα αυτη η χρονια θα μου μεινει αξεχαστη!! Εκτος απο τις καθημερινες ζαβολιες, αταξιες και αποβολες μεσα στην ταξη ηταν και η διημερη που πηγαμε στην θεσσαλονικη!!!:D Περασε πολυ γρηγορα:( αλλα τωρα δεν θα ηθελα με τιποτα να παω στην τριτη γυμνασιου...........


Διημερα στη Β γυμν?? Μετακομιζω μαζι σου!!:jumpy::lol:
-----------------------------------------
για μενα η φετινη χρονια ηταν χαλια...πρωτα απο ολα γιατι ηταν πολυ πιο δυσκολη σε σχεση με περυσι επισης γιατι περσι ειχαμε πολυ καλους καθηγητες ενω φετος....και τελος γιατι φετος ειχαμε φυσικη και χημεια και εγω γενικα συχενομαι οτι εχει σχεση με θετικη (φυσικη χημεια μαθηματικα βιολογια)



:no1::no1::no1: Θετικη μακρια απο εμας!! Αλλα τα μαθηματα ειναι αναλογα με τους καθηγητες. Αν ο καθηγητης/ρια εναι μ****** τοτε ειναι και το μαθημα!
-----------------------------------------
χαλια με μερικες εξαιρεσεις.


Γιατι χαλια??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dimitra95

Δραστήριο μέλος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 782 μηνύματα.
Διημερα στη Β γυμν?? Μετακομιζω μαζι σου!!:jumpy::lol:
-----------------------------------------

Ελα κανενα προβλημα!!!:):xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Secragr

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Ήρθε και η ώρα μου ;)
Εγώ φέτος πέρασα καλύτερα από πέρυσι. Το κλίμα στην τάξη, οι καθηγητές και γενικά τα πάντα ήταν καλύτερα από την πρώτη.
Μεθαύριο φυσική, την Δευτέρα κείμενα και τελειώνουμε!
Μετά καλοκαιράκι, αραλίκι που λένε :D
Και γιατί ορισμένοι φοβάστε την τρίτη; Εγώ πιστεύω θα είναι καλύτερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
Διημερα στη Β γυμν?? Μετακομιζω μαζι σου!!:jumpy::lol:
-----------------------------------------




:no1::no1::no1: Θετικη μακρια απο εμας!! Αλλα τα μαθηματα ειναι αναλογα με τους καθηγητες. Αν ο καθηγητης/ρια εναι μ****** τοτε ειναι και το μαθημα!
-----------------------------------------



Γιατι χαλια??



χα κι εμεις πηγαμε τριημερη!Συρο!
Περασσαμε υπεροχα....Ισως ηταν το πιο σημαντικο πραγμα της φετινης χρονιας!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Ρε τριήμερη από Β' Γυμνασίου? Μείναμε πίιισω εμείς...:P Του χρόνου για μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εμείς οι φλώροι των ιδιωτικών σεβόμαστε τους νόμους ξαρόπ..Απλό:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Τι λενε οι νομοι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ποκαχοντας

Νεοφερμένος

Η ΕΙΡΗΝΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Εμένα πάντως αυτή η χρονιά θα μου μείνει αξέχαστη...Τα περάσαμε τέλεια και σαν τμήμα κάναμε πολλές βλακειες! :D
αλλα και πολλες πλακιτσες στους καθηγητες!!!!!!ΑΠΕΚΤΕΣ!!!!!!
Α΄ΛΥΚΕΙΟΥ τώρα.......!!!

Πάντως, πολύ γρήγορα πέρασε η χρονιά...Ούτε που το κατάλαβα!;)

Και πάρα πολύ ωραία και ξεχωριστά από κάθε άλλη χρονιά:jumpy::jumpy::jumpy::D:P;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Πως περασα;;
Γιατι παιζετε με τον πονο μου;
Ε;
Σκατα περασα.
Αθλια.
Αισχος.
Καθηγητες γτπ, εγω στην αρχη της χρονιας τελειως στον κοσμο μου, προβληματα με φιλες και καλα, και αλλα τετοια πιπερατα.
Παντως οκεη, το ομολογω.
Στο τελος της χρονιας ηταν καπως ωραια, και με την ταξη μου ριχναμε πολυ γελιο χωρις να ειμαστε στοκοι στα μαθηματα.
Και γνωρισα και ενα πολυ ξεχωριστο ατομο.:xixi:
Φιλικα οφ κορς.:Ρ
Πανω κατω τωρα που το σκεφτομαι νταξ.. ψιλομετρια την λες την βου Γυμνασιου.:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΑΛΛΗ ΧΡΟΝΙΑ:jumpy::jumpy::jumpy::D:P;);)[/color][/b][/i]

Εεεεεεεεεεεε τι έκανες εκεί....Δε τα έγραψα εγώ αυτά....:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Μια χαρά ήταν!!! Μόνο ευχάριστα έχω να θυμάμαι από τη φετινή σχολική χρονιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άλκης32962

Νεοφερμένος

Ο Άλκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Τελεια περασαμε και πηγαμε και τετραημερη.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
αυτη η χρονια ηταν δυσκολη.ηταν η προσαρμογη μου στο γυμνασιο.αχ!επιτελους!περασε!
Β' Γυμνασιου τωρα!!
οι βλακειες που καναμε δεν ηταν και πολλες,αλλα θα μου μεινουν αξεχαστες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 836 μηνύματα.
Χάλια. Τουλάχιστον πιο χάλια από τις άλλες χρονιές. Ήμαστε ή καλύτερα ήμασταν το χειρότερο τμήμα του σχολείου και όλοι είχαν τρελαθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ποκαχοντας

Νεοφερμένος

Η ΕΙΡΗΝΗ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Μια χαρά ήταν!!! Μόνο ευχάριστα έχω να θυμάμαι από τη φετινή σχολική χρονιά!
Aλλα στην μονοημερη που πηγαμε στη Αιγινα ητανε φανταστικα!!!!:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:;););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Η χρονιά πέρασε πολύ γρήγορα..
-----------------------------------------
Νταξ ωραία ηταν...Πιο ωραία απο το δημοτικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

flocki-@#!@$*

Νεοφερμένος

Ο Σωτηρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Εγω εριξα πολυ γελιο οταν τελευτεα ημερα ολα τα κοριτσια απο την ταξι μου εκλεγαν γιατι μια απο της φιλες τους θα πηγενε στο σχολειο που ηταν τρεια τετραγωνα πιο κατω:D:lol: γενικα η χρονια ηταν απεκτη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top