Γενικό -  Πώς νιώθετε που θα πάτε Α' Λυκείου;

@titi

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αίγινα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Βασικά τώρα θα είστε όλοι η α' μια παρέα.Όχι 5-6 κορίτσια από δω άλλα 3-4 αγόρια από κει κτλ.Εμείς τουλάχιστον έτσι ήμασταν:)

:hmm: ετσι ημασταν και μεχρι τωρα, παρεα :pfff:
ολη η α' ειναι 4-5 τμηματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
:hmm: ετσι ημασταν και μεχρι τωρα, παρεα :pfff:
ολη η α' ειναι 4-5 τμηματα :P

Καλά κάνατε.Καλά κι εμείς πάντα ήμασταν πολύ δεμένοι αλλά στο Λύκειο ήταν αλλιώς.
Εντάξει δε λέω ρε παιδί μου ότι θα πάτε μαζί χέρι-χέρι 100 άτομα.Απλά πιο ενωμένοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
θυμάμαι (λες κι ήταν χθες) καθαρά τη μέρα που πάτησα το πόδι μου για 1η φορά στο λύκειο...
κατ'εμέ,σιγά το πράγμα,τίποτε σπουδαίο δεν είναι..βέβαια στο λύκειο που πήγα εγώ είμαστε κατά το 95% οι ίδιοι από το γυμνάσιο,μιας και μένουμε σε απομακρυσμένη περιοχή...
ούτε κατάλαβα πώς ήρθε η σειρά μου για πανελλήνιες τώρα,ειλικρινά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos27

Νεοφερμένος

Ο panos27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
εμένα μου άρεσε η δευτέρα γυμνασίου και ειδικά η τρίτη γυμνασίου ! Η πρώτη δεν μου άρεσε και τόσο ... Τώρα θα πάω πρώτη Λυκείου και αναρωτιέμαι πως θα είναι εκεί....Θέλω να δω με ποιους θα είμαι στην τάξη γιατί από όσο ξέρω αλλάζουν τα τμήματα μπαίνουν τα άτομα με διαφορετική σειρά ! ( πάνω που είχα συνηθήσει τα άτομα της τάξης μου τώρα θα αλλάξω..:( ) Εσείς μπορείτε να μου πείτε αν όντως ισχύει αυτό ?? δηλαδή δεν θα είμαστε τα ίδια άτομα στην Α Λυκείου ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Με τα ίδια άτομα θα είσαι, απλά μερικοί φεύγουν σε ιδιωτικά ή ΕΠΑΛ και αλλάζει λίγο η σειρά. Με αλφαβητική σειρά μας βάζουν πάντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
για μενα η πρωτη γυμνασιου ηταν η καλυτερη ταξη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggressive

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aggressive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 957 μηνύματα.
Εγώ γενικά πέρασα χάλια και στις 3 τάξεις του γυμνασίου. Άντε, λίγο καλύτερη μπορεί να ήταν η γ'.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Το γυμνάσιο ήταν ό,τι να 'ναι, indeed:P

Φέτος η άλλη έκλαιγε επειδή την έβαλαν στο Γ4 (το τμήμα μου) και χωρίστηκε με τη φίλη της (Γ3) και εν τέλει την άλλαξαν...

Πολύ τους πάω τους συμμαθητές μου. Πάνω απ' όλα ώριμοι:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@titi

Νεοφερμένος

Η Αφροδίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αίγινα (Αττική). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Καλά κάνατε.Καλά κι εμείς πάντα ήμασταν πολύ δεμένοι αλλά στο Λύκειο ήταν αλλιώς.
Εντάξει δε λέω ρε παιδί μου ότι θα πάτε μαζί χέρι-χέρι 100 άτομα.Απλά πιο ενωμένοι.
:P .. ενταξει σιγουρα θα ειναι αλλιως..απλα λεω :P
χ0α0χα0χ0αχ0α...ναι βρε το καταλαβα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Προσωπικά χαίρομαι που δεν θα ξαναπατήσω στο γυμνάσιο :whistle:

Δεν βιάζομαι και τόσο για το λύκειο λόγω του άγχους για τις πανελλήνιες :/:

Μου αρέσει φοβερά η Ιατρική! Και γενικά το θέμα της διάγνωσης και θέλω να περάσω γιατί ξέρω ότι μπορώ να κάνω κάτι καλό εκεί πέρα.. Το μόνο μου εμπόδιο ειναι οι Πανελλήνιες... αχχχ οι άτιμες!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Προσωπικά χαίρομαι που δεν θα ξαναπατήσω στο γυμνάσιο :whistle:

Δεν βιάζομαι και τόσο για το λύκειο λόγω του άγχους για τις πανελλήνιες :/:

Μου αρέσει φοβερά η Ιατρική! Και γενικά το θέμα της διάγνωσης και θέλω να περάσω γιατί ξέρω ότι μπορώ να κάνω κάτι καλό εκεί πέρα.. Το μόνο μου εμπόδιο ειναι οι Πανελλήνιες... αχχχ οι άτιμες!!
Λες και οι πανελλήνιες είναι η αρχή/τέλος της ζωής σου:P

Χαλάρωσε κι ασε αυτά τα 3 τελευταία χρόνια να σου μείνουν αξέχαστα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Προσωπικά χαίρομαι που δεν θα ξαναπατήσω στο γυμνάσιο :whistle:

Δεν βιάζομαι και τόσο για το λύκειο λόγω του άγχους για τις πανελλήνιες :/:

Μου αρέσει φοβερά η Ιατρική! Και γενικά το θέμα της διάγνωσης και θέλω να περάσω γιατί ξέρω ότι μπορώ να κάνω κάτι καλό εκεί πέρα.. Το μόνο μου εμπόδιο ειναι οι Πανελλήνιες... αχχχ οι άτιμες!!
κάτσε καλέ να δώσουμε εμείς τώρα πανελλήνιες,άρχισες να αγχώνεσαι κιόλας!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panos27

Νεοφερμένος

Ο panos27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εμας μας καταταξαν βαση δεύτερης ξένης γλωσσας δηλαδη γαλικω γερμανικων και ιταλικων... Εγώ είμουν στα ιταλικά ενω τα γαλλικα ηταν 2 τμηματα και τα γερμανικα 1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Το γυμνάσιο ήταν ό,τι να 'ναι, indeed:P

Φέτος η άλλη έκλαιγε επειδή την έβαλαν στο Γ4 (το τμήμα μου) και χωρίστηκε με τη φίλη της (Γ3) και εν τέλει την άλλαξαν...

Πολύ τους πάω τους συμμαθητές μου. Πάνω απ' όλα ώριμοι:hehe:
ενω εσυ μεσα στην ωριμοτητα :P

Εεεελα και ξεκιναει η αντιστροφη μετρηση 21 μερες ακομα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
ενω εσυ μεσα στην ωριμοτητα :P
Εννοείται:pfff::P Όχι θα κάθομαι να κλαίω επειδή δε θα βλέπω κάποιον φίλο μου για 45 λεπτά:hehe: Εδώ δεν έβλεπα καν τους φίλους μου εν ώρα σχολείου:P
Εεεελα και ξεκιναει η αντιστροφη μετρηση 21 μερες ακομα!
Άντε, άντε:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εδώ δεν έβλεπα καν τους φίλους μου εν ώρα σχολείου:P

Άντε, άντε:D:D
καλα ναι, αλλα δεν κλαιμε κιολας :hehe:

Περα απο την πλακα πως και πως το περιμενω :P Βαρεθηκα τις διακοπες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
καλα ναι, αλλα δεν κλαιμε κιολας :hehe:

Περα απο την πλακα πως και πως το περιμενω :P Βαρεθηκα τις διακοπες!
Ναι, θα κλαίμε τη μοίρα μας:P

Εμένα θα μου λείψουν τα ξενύχτια, πάντως:( Ειδικά τις πρώτες μέρες, κοιμάμαι μόνο 2-3 ώρες την ημέρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Ναι, θα κλαίμε τη μοίρα μας:P

Εμένα θα μου λείψουν τα ξενύχτια, πάντως:( Ειδικά τις πρώτες μέρες, κοιμάμαι μόνο 2-3 ώρες την ημέρα:P

Χχαχαχαχαχ όντως, αλλά μπορείς να ξενυχτάς άνετα και τα Χριστούγεννα :(
Κουράγιο 4 μήνες είναι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Χχαχαχαχαχ όντως, αλλά μπορείς να ξενυχτάς άνετα και τα Χριστούγεννα :(
Κουράγιο 4 μήνες είναι :P
Φέτος οι διακοπές των Χριστουγέννων ξεκινάνε 21 Δεκεμβρίου. Τι χαρά:happy::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Φέτος οι διακοπές των Χριστουγέννων ξεκινάνε 21 Δεκεμβρίου. Τι χαρά:happy::D
Δεν κατάλαβα, συνήθως πάντα τότε δεν ξεκινάνε; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top