Πώς νιώθετε για του χρόνου;

Tzeka chocola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tzeka chocola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Γιατι κοριτσι μου? Δωσε βαση στην υπογραφη μου...

χαχαχαχα ευχαριστώ! Με έκανες να χαμογελάσω! :) Κοίτα απλά... μου φαίνονται άπειρα για να τα συγκρατήσω και να τα γράψω στο τέλος. Είναι τρομακτικό όπως και να το δεις... Τέλοσπαντων θα προσπαθήσω να υιοθετήσω την στάση σου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Tι κατευθυνση εισαι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Η σωστη ερωτηση ειναι "Πως νιωθετε για τα επομενα χρονια".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzeka chocola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tzeka chocola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Η ερώτηση του θέματος δεν έχει νόημα, νομίζω!
Υπάρχει περίπτωση να απαντήσει υποψήφιος "όλα χαλαρά, όλα ωραία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ναι, αυτός που πηγαίνει τουρίστας :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Η ερώτηση του θέματος δεν έχει νόημα, νομίζω!
Υπάρχει περίπτωση να απαντήσει υποψήφιος "όλα χαλαρά, όλα ωραία;

Ε ναι, εχουμε πανω απο την μιση χρονια της Β λυκειου ακομα, ποιος ο λογος να ειμαστε αγχωμενοι; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Συμφωνω! Ακομα και εγω που ειμαι Γ Λυκειου και δεν ειμαι τουριστας, ΔΕΝ αγχωνομαι! Τι πρεπει να κανω δηλαδΗ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Εγω δεν ανχωθει σχεδον καθολου αλλα φοβαμαι οτι θα φαω ολο το ανχος στη μαπα προς το τελος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Πιο λογικό μου ακουγεται αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Συμφωνω! Ακομα και εγω που ειμαι Γ Λυκειου και δεν ειμαι τουριστας, ΔΕΝ αγχωνομαι! Τι πρεπει να κανω δηλαδΗ???

Μπράβο!:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Eιρωνικα το λες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρύσαα

Νεοφερμένος

Η χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
εγώ ήμουν αγχωμένη όλο το καλοκαίρι..πριν ξεκινήσουμε..
πλέον για έναν ανεξήγητο λόγο δεν έχω άγχος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Μέχρι του χρόνου...ουυυυ ποιος ζει ποιος πεθαίνει...! :P
άμα αρχίσω από τώρα να αγχώνομαι του χρόνου τι θα κάνω? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Εγω το ξανασκεφτηκα και λεω..ποιος ο λογος να παθω νευρικο κλωνισμο;
Θα κανω την προσπαθεια μου εννοειται,αλλα απο εκει και περα δεν ηρθε και το τελος του κοσμου!
Με ψυχραιμια,μεθοδικοτητα και τα λοιπα, ολα καλα θα πανε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NeNoOz95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η NeNoOz95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
[παιδια δεν χρειαζεται αγχος απλα σκληρη θεληση και μεθοδικοτητα !!!!! θετικες σκεψειςς θα λιωσουμε για μια χρονια αλλα σκεφτειτε το μετα τι ωραια που θα ναι !!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Χμμ άγχος για τις πανελλήνιες όχι δεν έχω από τώρα. Με πιάνει βέβαια ένα αίσθημα νοσταλγίας όταν σκέφτομαι ότι έχω ακόμα μια τάξη για να τελειώσω το σχολείο και για αυτό θέλω τόσο στο καλοκαιρινό, όσο και στη διάρκεια της χρονιάς να περάσω πολυ καλά! ;) Βέβαια έχω ένα αγχός για το καλοκαίρι, επειδή δεν θα συνεχίσω φροντιστήριο σε όλα τα μαθήματα και ψάχνομαι για καθηγητές. Πιστεύω όμως ότι στις δυο πρώτες εβδομάδες που θα κάνω μάθημα θα μου περάσει... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azsxd

Νεοφερμένος

Ο azsxd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
αγχος,φοβος,αγχος,φοβος, και δυστυχως παει λεγοντας :( αλλα ισως ειναι νωρις ακομα..θα τα ξεπερασω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Το μόνο που με φοβίζει είναι η ιστορία και βιολογία. Δεν ξέρω αν θα είμαι καλός παπαγάλος. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Το μόνο που με φοβίζει είναι η ιστορία και βιολογία. Δεν ξέρω αν θα είμαι καλός παπαγάλος. :(

Δυστυχώς, δεν είναι μόνο αυτά τα δύο μαθήματα που χρειάζονται παπαγαλία, αλλά όλα!
Ακόμα και μαθηματικά-φυσική θέλει απ έξω τις αποδείξεις.
Αν τα κατάφερνες καλά τόσα χρόνια, θα είσαι μια χαρά παπαγάλος ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top