Πώς νιώθετε για του χρόνου;

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Αγχώνομαιιι από τώρα.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
ειμαι ΠΑΝΕΤΟΙΜΟΣ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Μπράβο σου ;)
Αφού είσαι από τώρα πανέτοιμος,εντάξει... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Τρέμω την ώρα και την στιγμή! Α πα πα πα! Όποτε σκέφτομαι Πανελλήνιες με πιάνει κρίση. Τρέμω απ'τον φόβο μου. Κι ενώ γενικώς θεωρούμαι καλή μαθήτρια, θα πάρω το πουλί στις Πανελλήνιες και το πιστεύω (με συγχωρείτε για την έκφραση κιόλας)

Αχ όχι, μην πέφτεις στην παγίδα να σκέφτεσαι έτσι από τώρα.... πίστεψέ με, οι Πανελλήνιες δεν είναι κάτι που πρέπει να σε τρομάζει :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Αχ όχι, μην πέφτεις στην παγίδα να σκέφτεσαι έτσι από τώρα.... πίστεψέ με, οι Πανελλήνιες δεν είναι κάτι που πρέπει να σε τρομάζει :(
Εγώ πάλι γιατί τις έχω συνδυάσει με άγχος?? Πολύ άγχος όμως... -.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Μπράβο σου ;)
Αφού είσαι από τώρα πανέτοιμος,εντάξει... :P

ψυχολογικα εννοω.
Εννοειται πως κανενας της Β λυκειου δεν ειναι ετοιμος να γραψει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
ψυχολογικα εννοω.
Εννοειται πως κανενας της Β λυκειου δεν ειναι ετοιμος να γραψει :P
Κι εγώ στην ψυχολογία αναφέρομαι..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,261 μηνύματα.
Δεν είμαι αγχωμένος , ούτε αναίσθητος.
Περισσότερο αγωνία έχω για το τί ακολουθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Παιδια η Γ λυκειου δεν ειναι τοσο δυσκολη! Απλα χρειαζεται περισσοτερο και πιο συστηματικo διαβασμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
εΓΩ Φετος που ειναι τελευταια χρονια ηδη ειμαι κουρασμενη.. αρκετο διαβασμα ..κ πιεση... και παλιοτερα ειχαμε διαβασμα ωστοσο δεν ηταν ο χρονος που σε πιεζε,η υλη..και η αγωνια κ η λαχταρα να δωσεις, να περασεις(αν) κ να τελειωσεις το σχολειο... αλλα τι να κανουμε... μια χρονια ειναι.. και μετα ελπιζω να ειναι διαφορετικα τα πραγματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva.dim

Νεοφερμένος

Η Eva.dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 96 μηνύματα.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Εμείς τι να πούμε ρε παιδιά? :P

εμεις , τι να πουμε? εσεις μια χαρα ειστε (του λυκειου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva.dim

Νεοφερμένος

Η Eva.dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 96 μηνύματα.
εμεις , τι να πουμε? εσεις μια χαρα ειστε (του λυκειου)
Tι λόγο έχεις εσύ για να αγχώνεσαι αφού έχεις τελειώσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Tι λόγο έχεις εσύ για να αγχώνεσαι αφού έχεις τελειώσει;
δηλαδη το αγχος υπαρχει μονο στην 3η λυκειου??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
δηλαδη το αγχος υπαρχει μονο στην 3η λυκειου??:hmm:

ε ναι, από εκεί και μετά καταλαβαίνεις πόσο αστείο είναι να ταυτίζεις ολόκληρη την ύπαρξή σου με τις πανελλαδικές. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ε ναι, από εκεί και μετά καταλαβαίνεις πόσο αστείο είναι να ταυτίζεις ολόκληρη την ύπαρξή σου με τις πανελλαδικές. :P
ναι και βλεπεις τις υλες του πανεπιστημιου και γελας με τις αντιστοιχες των πανελλαδικων:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Tι λόγο έχεις εσύ για να αγχώνεσαι αφού έχεις τελειώσει;

Ειμαι απο τους 'τυχερους' που ξαναδινουν ,γι'αυτο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eva.dim

Νεοφερμένος

Η Eva.dim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 96 μηνύματα.
δηλαδη το αγχος υπαρχει μονο στην 3η λυκειου??:hmm:
Σ'αυτό το topic, ναι, για την Γ' λυκείου μιλάμε :)
Ειμαι απο τους 'τυχερους' που ξαναδινουν ,γι'αυτο :)
Κατάλαβα, εν μέρει είσαι "τυχερός", διότι έχεις ξαναπεράσει από αυτή τη διαδικασία και ξέρεις πάνω-κάτω πως είναι. Καλή επιτυχία όπως και να 'χει :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzeka chocola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tzeka chocola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Με μία λέξη: ΚΑΤΑΤΡΟΜΑΓΜΕΝΗ!!!!!!! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Γιατι κοριτσι μου? Δωσε βαση στην υπογραφη μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top