Πώς νιώθετε για του χρόνου;

vickie13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 244 μηνύματα.
Εγω ειμαι αισιοδοξη με βαση τους βαθμους μου στα διαγωνισματα της κατευθυνσης φετος αλλα φοβαμαι οτι θα χασω απο βλακειες και απροσεξιες γιατι ειμαι πολυ επιπολαιη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Εξαρτάται το χαρακτήρα.

Σίγουρα, αλλά εγώ αν κρίνω από το σχολείο μου, δεν βλέπω κανέναν που να μην διαβάζει και να αγχώνεται, οι καλοί αγχώνονται..Ίσως επειδή θέλουν πιθανόν να περάσουν κάπου ψηλά.

Προσωπικά εγώ δεν αγχώνομαι καθόλου ακόμα, οι γονείς μου ίσως...:P
Τί σαλλονικιός θα ήμουν αν δεν ήμουν χαλλλλαρά..:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
εε τοτε τι σκας στις επιλογες ρε?:D
αφου το'χεις. :P
το 1ο πεδιο εχει λιγες σχολες γι'αυτο δυσκκολευομαι. αλλα δεν πειραζει, και λογικα βιολογια θα παρω:D
θα δειξει. ειναι ενας ακομα χρονος ως τοτε.

Καλη επιτυχια παντως:D, ελπιζω να βρεις κατι που να σου κανει, εστω και την τελευταια στιγμη, "κλικ". :)

εχω να δηλώσω ότι αποφάσισα!:D;)
Δεν είναι βεβαια κάτι που με τρελαίνει,αλλά απο το τίποτα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
εχω να δηλώσω ότι αποφάσισα!:D;)
Δεν είναι βεβαια κάτι που με τρελαίνει,αλλά απο το τίποτα...:P


τι αποφασισες ?? :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar0oZz

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σύρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 71 μηνύματα.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
ε,τι να κανω βρε tebeli που δε με ενθουσιάζει τίποτα? να μην σπουδάσω καθόλου?:P
-----------------------------------------
τι αποφασισες ?? :D

θα σπουδάσω πληροφορική.
Ή οικονομικά.:D

συναρπαστικό:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εγω παιδια ανυπομονω για του χρονου!να δωσω να τελειωσω!συνεχεια ρωταω αυτη στο ιδιαιτερο πως θα ειναι οι εξετασεις και αν ειναι ευκολα κλπ...!!γιατι περιμενω να περασω για να ειμαι με...:inlove::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
φοιτητοlife:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
αμ τι,free life baby :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evangeline

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Μακάρι όλοι να περάσουμε! Χωρίς άγχος σίγουρα θα τα καταφέρουμε
(όχι σαν εμένα που στο διαγώνισμα Φυσικής Κατ/σης έκανα το φοβερό n=RT/PV και πάει το τρίτο θέμα...και ήταν τόσο εύκολο!!
Αχχχχχχχχχ, ελπίζω να το προσπεράσει ο καθηγητής, γιατί δεν έχω γράψει ποτέ κάτω από 20 στη φυσική)
και κάπως έτσι χάνεις τα πάντα από το άγχος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εγω απο καθαρη μαλακια στο διαγωνισμα τετραμηνου στο αγνωστο κατι που ηταν καθαρα παραθεση το εβαλα επιθετικοοοο :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
εγω απο καθαρη μαλακια στο διαγωνισμα τετραμηνου στο αγνωστο κατι που ηταν καθαρα παραθεση το εβαλα επιθετικοοοο :'(
Σιγά μωρέ μην στενοχωριέσαι γι'αυτό. Το μυστικό είναι να μαθαίνουμε από τα λάθη μας ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ναι αλλα το κειμενο που επεσε(το αγνωστο)το ειχα κανει στο ιδιαιτεροοοοο :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
εγω παιδια ανυπομονω για του χρονου!να δωσω να τελειωσω!συνεχεια ρωταω αυτη στο ιδιαιτερο πως θα ειναι οι εξετασεις και αν ειναι ευκολα κλπ...!!γιατι περιμενω να περασω για να ειμαι με...:inlove::P

Μπραβο, εχουμε τα ιδια κινητρα. Θα πας μπροστα.
:P
Περα απο την πλακα, αυτο πρεπει να ειναι απο τα τελευταια πραγματα που θα σε επηρεασει.. Οι σχεσεις ειναι εφημερες, η σχολη οσο να'ναι, θα σου φαει σταντε 4-5 χρονακια. Ελπιζω να αποφασισεις ωριμα. Οχι σαν εμενα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Μπραβο, εχουμε τα ιδια κινητρα. Θα πας μπροστα.
:P
Περα απο την πλακα, αυτο πρεπει να ειναι απο τα τελευταια πραγματα που θα σε επηρεασει.. Οι σχεσεις ειναι εφημερες, η σχολη οσο να'ναι, θα σου φαει σταντε 4-5 χρονακια. Ελπιζω να αποφασισεις ωριμα. Οχι σαν εμενα.:P


έεελα ρε συνάδελφε!
και γω είμαι στο club των χαζών :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,004 μηνύματα.
:jumpy:Να πω κάτι που όπου τόπα λίγο έλειψε να με δείρουν? Λοιπόν θα το πω γιατί εδώ όλοι λίγο πολύ φυτά είμαστε και δεν θα με παρεξηγήσετε:

Νομίζω ότι τα παιδιά τότε που δίνανε πανελλήνιες και στη δευτέρα ήτανε σε καλύτερη μοίρα από μας γιατί μπάινανε στο κλίμα πιο νωρίς και παίρνανε γεύση και δεν τους έπεφτε ο ουρανός στο κεφάλι σαν εμάς.

Ουφ, τόπα. Περιμένω να δω τι θα μου σούρετε!!! :jumpy:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
:jumpy:Να πω κάτι που όπου τόπα λίγο έλειψε να με δείρουν? Λοιπόν θα το πω γιατί εδώ όλοι λίγο πολύ φυτά είμαστε και δεν θα με παρεξηγήσετε:

Νομίζω ότι τα παιδιά τότε που δίνανε πανελλήνιες και στη δευτέρα ήτανε σε καλύτερη μοίρα από μας γιατί μπάινανε στο κλίμα πιο νωρίς και παίρνανε γεύση και δεν τους έπεφτε ο ουρανός στο κεφάλι σαν εμάς.

Ουφ, τόπα. Περιμένω να δω τι θα μου σούρετε!!! :jumpy:



λολ.εγώ προσωπικά συμφωνώ απόλυτα:no1:
το να φτάνεις 3η λυκείου κ να συνειδητοποιείς ξαφνικά ότι τώρα συναγωνίζεσαι με παιδιά από ολη τη χώρα,τα οποία μάλιστα πρέπει να βλεπεις κ ανταγωνιστικά,δεν είναι κ ότι καλύτερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KOMIS

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
+1....και αν φανταστεις οτι ηταν μεχρι το 2004....Για λιγο δεν προλαβαμε...0χα0χ0α
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαιρα43950

Νεοφερμένος

Η Μάιρα Φ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σύρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
ξερω οτι δεν ειναι καθολου καλο αλλα εχω φοβερο αγχος απο τωρα..
εχω βαλει ενα στοχο και θελω οπωσδηποτε να το πετυχω.
γι αυτο ακομα και στα τεστακια αγχωνομαι παρα πολυ.
το ξερω, δεν ειναι καθολου καλο! αλλα δν μπορω να κανω κατι! :/
βεβαια αν αγχωνομαι ετσι που αγχωνομαι απο τωρα, του χρονου τι θα κανω..?
ααααααααααααααχ.. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marizza92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Τάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Εγώ πάλι έχω ανχοθεί για το πόσες ώρες πρέπει να κάνω φροντιστήριο και πιο πολύ για τα μαθηματικά κατ. είναι το αδύνατο σημείο μου. Βιολογία κατ-γενικής πρέπει να κάνω οποσδηποτε φροντ? ή μπορώ να τα καταφέρω και μόνη μου? Εχω βάλει στόχο τουλαχιστον Βιολογία και χημεια να γράψω 100. Θέλω να περασω κτηνιατρική..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top