Πώς νιώθετε για του χρόνου;

ΛΑΓΟΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

Νεοφερμένος

Ο ΛΑΓΟΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
Μα αν είσαι θετική δεν χρειάζεσαι βιολογία για να δηλώσεις το 3ο πεδίο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timbakiforever

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Ετσι κ αλλιως δεν ενδιαφέρομαι καθόλου για το 3ο πεδιο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Μια συμβουλη και απο μενα που μολις τελειωσα:Κοιταξτε να περασετε ενα πολυ ωραιο καλοκαιρι με παρεα ή γονεις και να αρχισετε φροντιστηρια μετα τις 16-17 Αυγουστου....Ολη τη χρονια να διαβαζετε πολυ(και καλα) και να μην ξενυχτατε...Οι εξοδοι τουλαχιστον 3 σαββατα απο τα 4 του μηνα ειναι απαραιτητοι γιατι αλλιως θα μπουχτισετε και θα τρελαθειτε!Α,και μην εχετε αγχος...Θα δειτε,το πρωτο μαθημα ειναι το μεγαλο ζορι;)Μετα απλα δινεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timbakiforever

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Μια συμβουλη και απο μενα που μολις τελειωσα:Κοιταξτε να περασετε ενα πολυ ωραιο καλοκαιρι με παρεα ή γονεις και να αρχισετε φροντιστηρια μετα τις 16-17 Αυγουστου....Ολη τη χρονια να διαβαζετε πολυ(και καλα) και να μην ξενυχτατε...Οι εξοδοι τουλαχιστον 3 σαββατα απο τα 4 του μηνα ειναι απαραιτητοι γιατι αλλιως θα μπουχτισετε και θα τρελαθειτε!Α,και μην εχετε αγχος...Θα δειτε,το πρωτο μαθημα ειναι το μεγαλο ζορι;)Μετα απλα δινεις

ωραια τα λες!εγω αρχιζω μαθηματα 1η ιουλιου!θελω δεν θελω!δηλ θελω!θελω να γραψω καλα και να μπω στο πολυτεχνιο.τωρα για τον αν θα βγαινω ουτε που το διαπραγματευομαι!εδω δεν με αφηναν φετος!για 3η λυκειου ουτε να το συζητησω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S1RHC

Νεοφερμένος

Ο S1RHC αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
ωραια τα λες!εγω αρχιζω μαθηματα 1η ιουλιου!θελω δεν θελω!δηλ θελω!θελω να γραψω καλα και να μπω στο πολυτεχνιο.τωρα για τον αν θα βγαινω ουτε που το διαπραγματευομαι!εδω δεν με αφηναν φετος!για 3η λυκειου ουτε να το συζητησω!
Και πότε θα ξεσκάς άμα δεν βγαίνεις πού και πού;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Θα πάθεις καμιά ζημιά Στέλλα.
Πρέπει να χαλαρώνεις που και που.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliaki

Νεοφερμένος

Η Έλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
εμένα το μόνο που με κρατάει λίγο χαλαρή είναι ότι ξέρω πολύ καλά αγγλικά οπότε λογίκα θα γράψω καλά στο ειδικό που παίρνει αρκετά μόρια... για τα υπόλοιπα ξέρω ότι χρειάζεται πολύ καλή προετοιμασία... το καλοκαίρι θα κανω κάποια μαθήματα για να καλύψω ότι κενά εχω... από εκεί και πέρα το μόνο που χρειάζεται είναι διάβασμα και πάλι διάβασμα... το να αγχώνομαι δε μου προσφέρει τίποτα... και στο κάτω κάτω, ακόμα κι αν δεν μπω εκεί που θέλω, θα έχω προσπαθήσει τουλάχιστον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftkox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Όντως ρε παιδιά χαλαρώστε... Εγώ να φανταστείτε άρχισα το ΠΟΙΟΤΙΚΟ διάβασμα μετα τα χριστούγεννα, έβγαινα να ξεσκάω και σταμάτησα να βγαίνω μια βδομάδα πριν τις πανελλήνιες χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν σκίστηκα στο διάβασμα (σε σχέση με τις άλλες χρονιές τουλάχιστον). Εξ' άλλου όλη την ώρα που είστε σπίτι δε θα διαβάζετε, θα χαζεύετε κιόλας οπότε καλύτερα να διαβάζετε πιο συστηματικά και όπως θα δείτε με κατάλληλη οργάνωση υπάρχει χρόνος για έξοδο. Σχετικά με το άγχος, κοιτάξτε να διαβάσετε όσο κρίνετε ότι πρέπει ώστε να αισθάνεστε εντάξει με τον εαυτό σας. Τουλάχιστον όταν βγείτε από τις πανελλήνιες θα λέτε ότι δώσατε τον καλύτερό σας εαυτό ό,τι και να είναι το αποτέλεσμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mixalis91

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης...heh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά δεν αισθάνομαι και τόσο άγχος ( προς το παρόν τουλάχιστον).Σίγουρα θα υπάρξει κάποια πίεση αλλά φαντάζομαι ότι δεν πρόκειται να λιώσω κιόλας.Σταθερό διάβασμα όσο νιώθω ότι χρειάζεται κατά τη διάρκεια όλης της χρονιάς...ε μετα το φεβρουάριο/μάρτιο βέβαια λογικό είναι να ενταθούν οι προσπάθειες και να με πιάνει καμια πιλάλα πού και πού αλλά με σωστό διάβασμα και καλή προετοιμασία πιστεύω θα μπορώ να μείνω ψύχραιμος.
Ε το PC θα κοπεί με το μαχαίρι και λογικό ειναι...οι βόλτες θα μειωθούν αλλά δν πρόκειται να κοπούν κιόλας.;)
Άλλωστε τώρα έρχεται ένα όμορφο καλοκαίρι το οποίο πρέπει να χαρούμε...και μην ξεχνάμε: η καλή ψυχολογία μετράει πολύ :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timbakiforever

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Τι να κάνω;;;Μα δεν με αφηνουν οι γονεις μου να βγαινω...με εχουν για μεγαλες σχολες και πιστευουν οτι αν βγαινω δεν θα μπω...τι να σας πω;;εγω θελω να βγαινω!!!αλιμονο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΑΓΟΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

Νεοφερμένος

Ο ΛΑΓΟΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
εξαρτάται από την σχέση που έχεις μαζί τους!αν για παράδειγμα έχουν δείγματα ότι παρασύρεσαι εύκολα και ότι αυτό μπορεί να επηρεάσει την απόδοση σου τότε λογικό!!!!!!(εννόω από την πλευρά τους) είναι να αντιδρούν έτσι!σε κάθε περίπτωση πιστεύω πρέπει να ξεκαθαρίσεις τα εξής:ότι από εμένα εξαρτάται αν θα περάσω σε μια σχολή!οτι κανείς που δεν πέρασε σε κάποια σχολή
δεν προχώρησε στην ζωή του! και ότι στην τελική αν βγω ένα σάββατο δεν σημαίνει ότι θα αποτύχω και στις εξετάσεις!α και κάτι άλλο να δηλώσεις μια σχολή που γουστάρεις και όχι γιατί έβγαλες τα μόρια που απαιτούνται ή επειδή το θέλουν οι γονείς σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timbakiforever

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
μα και γω θελω να πετυχω...!!!τεσπα γονεις ειναι και πληρωνουν τοσα λεφτα τους καταλαβαινω...τοσα χρονια διαβαζω,για εναν χρονο δε χαλασε και ο κοσμος...ε ολο και καπου θα βγαινω το καλοκαιρι!!τον χειμωνα δυσκολο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νανσυ

Νεοφερμένος

Η νανσυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
αυτο με τις εξοδους ειναι ενα θεμα!παντως εγω θα βγαινω εκτος κ αν γραφω κυριακη θεμα...κ στη 3η οι περισσοτερες κυριακες εχουν θεμα.οσο για του χρονου δεν εχω αγχος,λιγα νευρα εχω μονο που θα κανω θερινα απο 18 ιουνιου μεχρι τις 15 ιουλιου
αντε να δουμε πια ποσα φροντιστηρια!:sick::!::down::s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stella X

Νεοφερμένος

Η Stella X αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εγω παλι, προς τ παρον......ολα ΟΚ!!!!!!!!!!!!! Να σας πω τν αληθεια ακομα δν τ εχω συνειδητοποιησει, γι΄ αυτο κι απο αγχος ¨¨γιοκ¨!!! Παιδια...Χ Α Λ Α Ρ Α...μν τσιμπατε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timbakiforever

Νεοφερμένος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
ναι αλλα οι κοποι τόσων ετών κρινονται σε μια....ειναι αδικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

virginia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η, αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
ένα βίντεο που νομίζω ταιριάζει με το ύφος της συζήτησης μας
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=HVYYFFjshJI[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maraki!

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Εγω δε γνωρίζω το γιατί, αλλά δεν αγχώνομαι καθόλου!!!! Αντιθέτως λέω να έρθει και αυτή η χρονιά να τελειώνουμε!!!!

Τέλειο το βιντεάκι...Ωστόσο, δεν ήρθε και η συντέλεια του κόσμου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

potentilla.anserina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Εγώ που αποφάσισα τελευταία (κυριολεκτικά) στιγμή να πάρω μαθηματικα είμαι απόλυτα ικανοποιημένη με την επιλογή μου!! Και ξέρω αρκετά παιδια που πήραν βιολογία και όταν είδαν πόση παπαγαλία θέλει μετάνιωσαν για την επιλογή τους! Ψηφίζω ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΓΕΝΙΚΗΣ.. Οσο για τις εξόδους εγώ δεν τις στερήθηκα ΚΑΘΟΛΟΥ! Κάθε παρασκευή (που δεν είχα φροντιστήριο) κατεβαινα κέντρο και μετά πήγαινα σινεμά! Όλα τα Σάββατα εβγαινα και δεν υπήρχε καμία περίπτωση να αρνηθώ πρόταση για καφέ ή για βόλτα! Βέβαια αυτά μέχρι αρχες Απριλίου γιατί μετά αρχισα να μην βγαίνω! Και το ίδιο μπορείτε να κάνετε κι εσείς αν κατα τα άλλα κάνετε συστηματικό διαβασμα! Δείτε το κι αλλιώς.. αν καμία από τις μέρες δεν βγαίνετε και κάθεστε πχ το σάββατο από τις 8 το πρωι ως τις 12 το βραδυ μέσα είναι δυνατόν να διαβάζετε και τις 16 ώρες;;;; δεν νομίζω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

virginia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η, αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
μου έλεγε μια φίλη μου,που έδωσε πανελλήνιες τώρα,οτι τελικά είναι μεγάλος μύθος το άγχος των εξετάσεων..απλά είχε,΄σοο είχε πάντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Η γ λυκείου είναι μία ζωτική χρονιά που καθορίζει σε σημαντικό βαθμό το μέλλον της επαγγελματικής μας καριέρας-συνεπώς και τη ζωή μας. Εγώ άγχωμαι αρκετά αλλά με μεθοδική δουλειά πιστεύω πως θα προκύψει ένα θετικό αποτέλεσμα. Άντε καλό κουραάγιο σε όλους μας του χρόνου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top