Πώς νιώθετε για του χρόνου;

rea_94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
χα0χ0α0χ0α σε μια βδομάδα γράφω πανελλήνιες και μου είναι πάρα πολύ δύσκολο να φαντάζομαι το ΜΕΤΑ της 1 Ιουνίου... Είναι τόσο παράξενο να σκέφτομαι ξαφνικά ότι κάποια στιγμή θα μου λείψουν οι δικοί μου επειδή θα είμαι φοιτήτρια...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
χα0χ0α0χ0α σε μια βδομάδα γράφω πανελλήνιες και μου είναι πάρα πολύ δύσκολο να φαντάζομαι το ΜΕΤΑ της 1 Ιουνίου... Είναι τόσο παράξενο να σκέφτομαι ξαφνικά ότι κάποια στιγμή θα μου λείψουν οι δικοί μου επειδή θα είμαι φοιτήτρια...:confused:

Αλλη φάση η φοιτητική ζωή...με ή χωρίς γονείς(καλύτερα χωρίς,απεξαρτητοποιήσαι κιόλας)....

Καλή επιτυχία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
απεξαρτητοποιήσαι κιόλας
Δε μ΄αρέσει να διορθώνω τους άλλους, αλλά όχι και απεξαρτητοποιήσαι από του γονείς. Δεν είναι δα και ναρκωτικά. :P
Ανεξαρτητοποιείσαι
Σόρρυ για το οφφ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Εντάξει παιδιά δικό μου λάθος...σορρυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Ουπς. Μόλις το άλλαξα.
Ίσως να το μπέρδεψα με απαρέμφατο αορίστου.

εγώ να δεις τι έχω μπερδέψει... :redface: (π.χ. υποτακτική αορίστου μ.φ. του ρ. διαψεύδομαι!)
αν δεν περάσει καμια μέρα χωρίς να κάνω κανένα "κουφό" λάθος, δεν ησυχάζω! :redface:

εγώ δε θα έλεγα ότι θα μου άρεσε να μένω μόνος. να απογαλακτιστείς (και όχι με -ης :P ) από τους γονείς σου, ναι, αλλά όχι και να εξοριστείς σε μια άγνωστη πόλη :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
η μανιακή μέχρι αηδίας στο διόρθωμα [ειδικά στα ορθογραφικά,στη σύνταξη,κτλ] είμαι εγώ!από μικρό την έσπαγα έτσι και στους γονείς μου! :P

πάντως,εγώ πιστεύω ότι από το να πας στην άλλη άκρη της Ελλάδος να σπουδάσεις,καλύτερα να μείνεις στην πόλη σου!για'μένα το ιδανικό είναι κάτι σαν την απόσταση Αλεξανδρούπολης-Θεσσαλονίκης όπως προανέφερα!ούτε μες στην πόλη σου,αλλά και ούτε τόσο μακριά,ώστε να μη σου δοθεί η δυνατότητα έστω ένα σαβ/κο να δεις τους δικούς σου...το θέμα είναι να μπορείς να μετακινείσαι οδικώς κατά βάση!αυτοί τώρα που μένουν σε νησιά ήδη,είναι άλλο θέμα.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
η μανιακή μέχρι αηδίας στο διόρθωμα [ειδικά στα ορθογραφικά,στη σύνταξη,κτλ] είμαι εγώ!από μικρό την έσπαγα έτσι και στους γονείς μου! :P

πάντως,εγώ πιστεύω ότι από το να πας στην άλλη άκρη της Ελλάδος να σπουδάσεις,καλύτερα να μείνεις στην πόλη σου!για'μένα το ιδανικό είναι κάτι σαν την απόσταση Αλεξανδρούπολης-Θεσσαλονίκης όπως προανέφερα!ούτε μες στην πόλη σου,αλλά και ούτε τόσο μακριά,ώστε να μη σου δοθεί η δυνατότητα έστω ένα σαβ/κο να δεις τους δικούς σου...το θέμα είναι να μπορείς να μετακινείσαι οδικώς κατά βάση!αυτοί τώρα που μένουν σε νησιά ήδη,είναι άλλο θέμα.. :P

Με την πολιτική που κρατούσε τα προηγούμενα χρόνια η ηγεσία του Υπουργείου, πλέον κάθε νησί έχει και το τμήμα του. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Με την πολιτική που κρατούσε τα προηγούμενα χρόνια η ηγεσία του Υπουργείου, πλέον κάθε νησί έχει και το τμήμα του. :P

εμ,πες το ψέματα.. ;) από νησιά το μεγαλύτερο μέρος των μαθητών (μιλάω για κυκλάδες,νησιά αιγαίου που ίσως δεν έχουν τα τμήματα που επιθυμούν πολλοί εξ'αυτών,ή και ιονιο) κυνηγάνε την αθήνα...τώρα για κάτι δικά μας εδώ πάνω (σαμοθράκη,θάσος) εννοείται πως προτιμούν περισσότερο θεσσαλονίκη/αλεξανδρούπολη/κομοτηνή/ξάνθη,κτλ κτλ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Όσον αφορά την Κρήτη και το Α.Ε.Ι. της έχει και το Τ.Ε.Ι της και το Πολυτεχνείο της. Προικισμένη λέμε..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Πλήρης η Κρήτη,όντως..αλλά για'μένα απλησίαστη! :P αν δεν έμενα στην άλλη άκρη της Ελλάδος θα τη δήλωνα σίγουρα.. :P και οι σχολές στη Θράκη ίδιες ακριβώς βάσεις έχουνε με τις αντίστοιχες στην Κρήτη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nicolettasp

Νεοφερμένος

Η Nicolettasp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Οκ,γιγνώσκω οτι ίσως είναι νωρίς ακόμα,αλλά τι πιστεύετε για τη χρονιά που έρχεται;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Ότι μας περιμένει πήξιμο:whistle:
..αλλά το στόχο μας θα τον πετύχουμε μόνο με τη θέληση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Ζόρικα τα πράγματα αδέρφια... Μάλλον πουλί θα πάρουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Έφτασε η σειρά του 95 λοιπόν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Όσο περνάει ο καιρός,αγχώνομαι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Έφτασε η σειρά του 95 λοιπόν..
:clapup:
Όσο περνάει ο καιρός,αγχώνομαι....
Μαρία κανόνισε...:sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Μαρία κανόνισε...:sly:
Τι να κανονίσω Κατερίνα?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Τι να κανονίσω Κατερίνα?? :P

Σταμάτα να αγχώνεστε πια! Εγώ το πήρα απόφαση..δεν θα αφήσω τον εαυτό μου να υποκύψει! Πάνω απ'όλα αισιοδοξία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL KEXA

Νεοφερμένος

Ο BILL KEXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
δεν ψαρώνουμε ρρ !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Σταμάτα να αγχώνεστε πια! Εγώ το πήρα απόφαση..δεν θα αφήσω τον εαυτό μου να υποκύψει! Πάνω απ'όλα αισιοδοξία!

Σε 11 μήνες δεν θα λέμε τα ίδια....ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ!!!!Καλό κουράγιο να έχουμε παιδιάααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top