Πώς να της το πω;

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
φιλε οπως ξερεις πολυ ειμαστε σε τετοια φαση και εγω εχω τα δικα μου αλλα δεν θα γραψω λεπτομεριες γιατι δεν βγαζει και δεν χρειαζετα

στα δικα σου τωρα νομιζω οτι πρεπει να δεις αν μπορεις να την προσελκησεις με ατακες( αυτο που δεν κανω εγω:worry::hmm:)
και δες τι θα γινει


χαχαχαχα με ατάκες?Του στυλ ζαχαροπλάστης ήταν ο πατέρας σου? :rofl: :rofl: :rofl:
Το μόνο που έχει να κάνει το παιδί είναι να την πιάσει και να της ζητήσει να πάνε μια βόλτα.Τόσο απλό.Αν πει όχι δεν έγινε και τίποτα.Αν πει ναι ζήτα σε άλλο post καμιά συμβουλή για το πρώτο ραντεβού. :laugh:

Ένα να ξέρετε.Ο ντροπαλός πάντα χάνει στη ζωή του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
χαχαχαχα με ατάκες?Του στυλ ζαχαροπλάστης ήταν ο πατέρας σου? :rofl: :rofl: :rofl:
Το μόνο που έχει να κάνει το παιδί είναι να την πιάσει και να της ζητήσει να πάνε μια βόλτα.Τόσο απλό.Αν πει όχι δεν έγινε και τίποτα.Αν πει ναι ζήτα σε άλλο post καμιά συμβουλή για το πρώτο ραντεβού. :laugh:

Ένα να ξέρετε.Ο ντροπαλός πάντα χάνει στη ζωή του!
αν θελει γρηγορα αποτελεσματα :P ακου ενα γνωστο
εε να σου πω θελεις να κανουμε μαθηματικα;;;
θα προστεθουμε θα βγαλουμε τα ρουχα μας και θα πολλαπλασιαστουμε:P

εε τι να κανω νομιζεις οτι ξερω:/::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
χαχαχαχα με ατάκες?Του στυλ ζαχαροπλάστης ήταν ο πατέρας σου? :rofl: :rofl: :rofl:

αν θελει γρηγορα αποτελεσματα :P ακου ενα γνωστο
εε να σου πω θελεις να κανουμε μαθηματικα;;;
θα προστεθουμε θα βγαλουμε τα ρουχα μας και θα πολλαπλασιαστουμε:P

εε τι να κανω νομιζεις οτι ξερω:/::hmm:

Gosh, αν ρίξει κοπέλα με τέτοια σαχλά σημαίνει ότι δεν άξιζε καν να ασχοληθεί μαζί της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Οχι,οχι μαν,αν δεν έχεις εξασκηθεί στις αυτοσχέδιες ατάκες(που έχουν χιούμορ) και χρησιμοποιείς ανούσιες ατάκες που γράφουν κατά καιρούς στο φβ,αυτό μπορεί να αποβεί καταστροφικό.
Υπάρχει ενδεχόμενο να απομακρύνεις το κορίτσι,χωρίς να το θελεις.
Καλύτερο αυτό που λέει ο Solmyr,έτσι για αρχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aalex

Νεοφερμένος

Ο Aalex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Προσοχή με τις ατάκες μπρε!
-Ζαχαροπλάστης ήταν ο πατέρας σου;
-Ο δικός σου τί έφτιαχνε,χαλβά;
χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Πολύ το κουράζετε το πράγμα. Δεν θέλει ιδιαίτερη τεχνική και ατάκες για να πέσει κάποια. Την προσεγγίζεις, ψιλομιλάτε για κάποιο διάστημα(εμένα πάντα μ'άρεσε το διάστημα 2-3 εβδομάδων) και προτείνεις έναν καφέ/μια μπύρα. Καθαρά και παστρικά. Ούτε να πεις πράγματα που τα σκέφτηκες πριν 800 χρόνια και τα έχεις σε ένα τεφτέρι, ούτε τίποτα τέτοιο. Άσε που οι γυναίκες πέφτουν με διαφορετικό τρόπο η κάθε μία. Εγώ έχω πέσει με μουσική, με τρόπο ομιλίας ακόμη και με καφρίλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Με μουσικη δηλαδη πως ειχες πεσει?Κανταδα ή αφιερωση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
πρωτα πρεπει να περασεις την ντροπαλοτητα που ειναι οτι χειροτερο
παλια ημουν 10 φορες χειροτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Με μουσικη δηλαδη πως ειχες πεσει?Κανταδα ή αφιερωση?

Ο άνθρωπος είναι αυτό που λέμε(εγώ τον λέω έτσι τουλάχιστον) "Kινητό Τζούκμποξ". Το πιο χαρακτηριστικό που θυμάμαι ήταν αυτό, όταν ήθελε το κινητό μου. Ε τότε μου είχε αρέσει αυτό το στυλ, τα υπονοούμενα μέσα από τα τραγούδια. Βέβαια, bonus ήταν ότι ενέκρινα την μουσική του, γιατί αλλιώς... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Καλα σου αφιερωνω ενα και εγω,λες ναμαι τυχερος?:hmm:

Το καλυτερο σεξ ειναι πανω σε ...αιωρα...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Πάλιωσε αυτός ο τρόπος. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Καλα θα βρω αλλες λεξεις γιατι ακομα και σαγαπω να σου πω δεν φτανει στις νεραιδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Ακούστε λίγο σε τι φάση είμαι.Δε περίμενα να γράψω πραγματικά ποτέ εδώ και δε νομίζω να βγάλει πουθενά αλλά δε μαμιέται.
Είμαι Β λυκείου,και μέχρι τώρα δεν είχα θέμα με την συγκεκριμένη κοπέλα,μέχρι την 2ήμερη εκδρομή μας.Από το μεσημέρη της 2ήμερης που μπήκε στο δωμάτιο μας για κάτι μέχρι τώρα την σκέφτομαι συνέχεια.Το θέμα είναι πως αυτή βγαίνει με μεγαλύτερους φάση 20+.Το βράδυ της εκδρομής στο clubbaki είχαμε 2-3 φάσεις επικοινωνίας αλλά μέχρι εκεί.Τίποτα παραπάνω.

Τι προτείνεται; Έχει συμβεί σε άλλους;

Τράβα πες της,"χάρισε μου ένα βράδυ σου...και θα σου κάνω δίδυμα"

:hump:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Και αν προκύψουν πεντάδυμα;
Και έχουν τις φάτσες των one direction ;
Μαμααααααααααααααααααααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
χαχαχαχα με ατάκες?Του στυλ ζαχαροπλάστης ήταν ο πατέρας σου? :rofl: :rofl: :rofl:
...

εννοείται

- Ζαχαροπλάσης είναι ο πατέρας σου;
- Ναι πού το κατάλαβες;
- Από τα δόντια. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andante

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Andante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Γενικά πρίν κάνεις οποιαδήποτε κίνηση πρέπει να της δείξεις οτι σου αρέσει, δηλαδή προσπάθησε να είσαι περιποιητικός, κοίταξε την στα μάτια, χαμογέλα. Ψήστην λίγο δηλαδή πρίν προχωρήσεις. Μετά απο λίγο καιρό πές της θέλω να μιλήσουμε αλλά δεν μπορώ να σου πώ εδώ αυτό που θέλω αλλά έξω για έναν καφέ.
Στον καφέ λοιπόν επάνω θα της πιάσεις το χέρι με αυτοπεποίθηση, θα το κρατήσεις κάποια ώρα χωρίς να πείς τίποτα και μετά θα της πείς "σε θέλω". Απλά και σταράτα. Ούτε μου αρέσεις, ούτε είσαι ωραία κοπέλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γενικά πρίν κάνεις οποιαδήποτε κίνηση πρέπει να της δείξεις οτι σου αρέσει, δηλαδή προσπάθησε να είσαι περιποιητικός, κοίταξε την στα μάτια, χαμογέλα. Ψήστην λίγο δηλαδή πρίν προχωρήσεις. Μετά απο λίγο καιρό πές της θέλω να μιλήσουμε αλλά δεν μπορώ να σου πώ εδώ αυτό που θέλω αλλά έξω για έναν καφέ.
Στον καφέ λοιπόν επάνω θα της πιάσεις το χέρι με αυτοπεποίθηση, θα το κρατήσεις κάποια ώρα χωρίς να πείς τίποτα και μετά θα της πείς "σε θέλω". Απλά και σταράτα. Ούτε μου αρέσεις, ούτε είσαι ωραία κοπέλα...
Έτσι, έτσι και να το πάω και πιο πέρα: να είσαι ένα καλό παιδί. Πάρ' της και σοκολατάκια και λουλουδάκια στο ραντεβουδάκι σας. Να είσαι μετρημένος, σεμνός, να κρατάς τις αποστάσεις, να της κάνεις κοπλιμέντα, να είσαι a nice guy. Και στο τέλος, πήγαινε για την μεγάαααλη κίνηση να της πιάσεις το χέρι. Και όλα θα πάνε καλά.. :) αν σ' έχει λυπηθεί μέχρι τότε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Ε οχι βρε Γιωργο λουλουδια και σοκολατακια στη 16χρονη....Εγω τουλαχιστον (που φαντασου θεωρουμαι και αρκετα ρομαντικο ατομο ) δε θα το ηθελα....Καλα τα μελια...αλλα αν ειναι σε μεγααααλο βαθμο , σε πνιγουν.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ε οχι βρε Γιωργο λουλουδια και σοκολατακια στη 16χρονη....Εγω τουλαχιστον (που φαντασου θεωρουμαι και αρκετα ρομαντικο ατομο ) δε θα το ηθελα....Καλα τα μελια...αλλα αν ειναι σε μεγααααλο βαθμο , σε πνιγουν.. :P
That's exactly my point.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top