Πώς να της δείξω ότι μου αρέσει;

BilliSsS

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
οποτε αρχιζω να ψανχω αφορμη γι αυτη την τρυφερη συναντηση με τον φιλαρακο μας?? :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
μαθαμε κακα νεα σημερα... της αρεσει ενασ αλλος... :(
τι κανουμε σε αυτη την περιπτωση; :worry:την ξεχναμε ή εξαφανιζουμε τον αντιπαλο;:devil:
Γεια σου!

Κοίτα, αυτό έλειπε να μην της αρέσει και κανένας. Άμα είσαι ελεύθερος αναπόφευκτα θα παίζει το μάτι σου και θα σου αρέσουν κάποια άτομα. Να ξέρεις βέβαια το εξής: το ότι της αρέσει κάποιος άλλος δεν σημαίνει απαραίτητα ότι δεν της αρέσεις και εσύ, έτσι;

Θα πρέπει να έχεις δύο πράγματα όμως υπόψιν:

  • Εάν βιαστείς πάρα πολύ θα την "πνίξεις", θα την αγχώσεις και τελικά μπορεί να φας μία ωραιότατη χυλόπιτα επειδή δεν της έδωσες κι αυτής λίγο χώρο να ... κάνει παιχνίδι.
  • Εάν αργήσεις πάλι θα στην φάνε. Μαθηματικά βέβαιο.
Με λίγα λόγια, αν δεν βρεις την χρυσή τομή είτε θα χαρακτηριστείς "λιγούρι" είτε θα στην φάνε.

Επίσης έχε υπόψιν σου ότι εάν της αρέσεις πάντα έχεις πιθανότητες να την κερδίσεις, είτε υπάρχουν κι άλλοι είτε όχι. Αντίθετα, αν δεν της αρέσεις και κανείς να μην της αρέσει, εσύ δεν θα κερδίσεις κάτι. Εκεί πας γι' άλλη, δόξα τω Θεώ υπάρχουν πάμπολες.


Καιρός είναι να αρχίσεις να κάνεις κάτι... Μία έξοδο κατ' αρχάς για να κόψεις κινήσεις; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ranxa (Costas)

Νεοφερμένος

Ο Κωσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Αυτή η τελευταία άποψη είναι πιο συνετή. Δε χρειάζεται να καταφύγεις σε βία αλλά δε χρειάζεται ν'αργήσεις ή να περιμένεις. Αλλά δε ξέρεις που θα καταλήξει το θέμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

master 2011

Νεοφερμένος

Ο master 2011 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα σας κι από εμένα, θέλω λιγάκι την βοήθεια σας..
Λοιπόν πέρυσι γνώρισα μια κοπέλα στο φροντιστήριο αλλά μετά από λίγους μίνες έφυγε (πήγε σε άλλο πιο κοντά στο σπίτι της) και από τότε κρατάμε επαφή , μιλάμε συχνά στο fb kai msn και καμία φορά αν συναντηθούμε στο δρόμο. Αλλά ποτέ δεν μπόρεσα να της πως ότι μου αρέσει(είμαι και ντροπαλός :P)εδώ θέλω την βοήθεια σας. Πως μπορώ να τις το δείξω αυτό χωρίς να το πω στα ίσια;
thankss:redface::redface:
θα σου ενα καλο που πιανη σε τετοιες πριπτωσεις καταρχας το πρωτο βημα σου ειναι να μαθεισ απο αλλους τι της αρεσει !!!ωστε να ξεκινισεισ με αυτο το θεμα δευτερων ειναι να μαθεισ αν της αρεσεισ και αυτο το μαθενεις οταν εισαι κοντα της της κινησεις της αν οταν μηλας σε κοιταει στα ματια αν απο καποιο (τρακ) σου εκεινη την ωρα που εισαι μαζι της (δηλαδη οτι ειπες κατι χαζο)χελαει οτι αν πεις τοτε εισαι σε καλο δρομο και της ποιανης το χερι και της λες τι εστανεσε για αυτοι και μετα ολα θα παρουν το δρομο τος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannis95P

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Ειμαι 16 χρονών.Εδω και λίγο καιρο μου αρέσει μια κοπέλα που ειναι 14 χρονών,αλλά δεν ξέρω πως να την πλησιάσω γιατι δν γνωριζόμαστε,συν οτι πηγαινει σχολειο μακρια απο εμενα.Οι μόνοι άνθρωποι που μπορουν να βοηθησουν ειναι ένας ξαδερφός μου και ο καλύτερος του φίλος(που ειναι επίσης οικογενειακός μου φίλος και κατα κάποιο τρόπο και μακρινος συγγενης μου)που ειναι 14 χρονων,γνωρίζουν αυτή την κοπέλα και πηγαίνουν στο ακριβώς διπλανό σχολείο απο το δικό της.Να ζητήσω βοήθεια απο αυτούς ή να δοκιμάσω μόνος μου?Τι λέτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simosgl3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ουντάμπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 380 μηνύματα.
Ειμαι 16 χρονών.Εδω και λίγο καιρο μου αρέσει μια κοπέλα που ειναι 14 χρονών,αλλά δεν ξέρω πως να την πλησιάσω γιατι δν γνωριζόμαστε,συν οτι πηγαινει σχολειο μακρια απο εμενα.Οι μόνοι άνθρωποι που μπορουν να βοηθησουν ειναι ένας ξαδερφός μου και ο καλύτερος του φίλος(που ειναι επίσης οικογενειακός μου φίλος και κατα κάποιο τρόπο και μακρινος συγγενης μου)που ειναι 14 χρονων,γνωρίζουν αυτή την κοπέλα και πηγαίνουν στο ακριβώς διπλανό σχολείο απο το δικό της.Να ζητήσω βοήθεια απο αυτούς ή να δοκιμάσω μόνος μου?Τι λέτε?

Ζητα να σου την γνωρισουν αν την ξερουν αλλα απο εκει και περα εινα δικια σου δουλεια παντως αφου την γνωρισεις λιγο μην διστασεις να κανει βημα και να της πεις πως σου αρεσει γιατι πρωτον κινδυνευεις να γινεις φιλος της μετα και δευτερον στην χειροτερη θα σε πει οχι αλλα θα ξερεις πως εσυ εκανες οτι μπορουσες.Γενικα μην φοβηθεις να της μιλησεις και μην φοβασαι την απορριψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannis95P

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Ζητα να σου την γνωρισουν αν την ξερουν αλλα απο εκει και περα εινα δικια σου δουλεια παντως αφου την γνωρισεις λιγο μην διστασεις να κανει βημα και να της πεις πως σου αρεσει γιατι πρωτον κινδυνευεις να γινεις φιλος της μετα και δευτερον στην χειροτερη θα σε πει οχι αλλα θα ξερεις πως εσυ εκανες οτι μπορουσες.Γενικα μην φοβηθεις να της μιλησεις και μην φοβασαι την απορριψη.
Εγω φοβάμαι περισσότερο μην γίνει καμια στραβή με τα 2 παιδιά.Δηλαδή να της πει πχ ο ενας οτι έχω εναν ξαδερφο 2 χρονια μεγαλυτερό μας που του αρέσεις και θέλει να είστε μαζι κλπ.Δεν θέλω να γίνει έτσι.
Φοβάμαι βέβαια και κάτι άλλο.Αν αργότερα της ζητήσω να πηδ*****με θα δεχτεί λόγω ηλικίας η θα με παρατήσει?Θα μου πεις 15 σχεδόν αυτή και 17 σχεδον εγω αλλά αν δεν νιωθει ετοιμη...αστο καλυτερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Εγω φοβάμαι περισσότερο μην γίνει καμια στραβή με τα 2 παιδιά.Δηλαδή να της πει πχ ο ενας οτι έχω εναν ξαδερφο 2 χρονια μεγαλυτερό μας που του αρέσεις και θέλει να είστε μαζι κλπ.Δεν θέλω να γίνει έτσι.
Φοβάμαι βέβαια και κάτι άλλο.Αν αργότερα της ζητήσω να πηδ*****με θα δεχτεί λόγω ηλικίας η θα με παρατήσει?Θα μου πεις 15 σχεδόν αυτή και 17 σχεδον εγω αλλά αν δεν νιωθει ετοιμη...αστο καλυτερα

οταν σε ενδαφερει καποιος ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ δεν κοιτας χρονοδιαγραμματα.....συγγενεις....γνωστους...δεν κοιτας καν το μελλον...κοιτας το ΤΩΡΑ,ζεις τν στιγμη...αν ξεκινας με τν προοπτικη οτι θα στν γνωρισει ενας γνωστος ή οτι επειδη εισαι 16 εκεινη ειναι υποχρεωμενη να σου κατσει εισαι σε λαθος δρομο...και ο δρομος εχει σημασια...γιατι μπορει η ευτυχια να βρισκεται στο αποτελεσμα αλλα η πορεια προς την ευτυχια ειναι μοναδικη,συναρπαστικη και ΔΥΣΚΟΛΗ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Φοβάμαι βέβαια και κάτι άλλο.Αν αργότερα της ζητήσω να πηδ*****με θα δεχτεί λόγω ηλικίας η θα με παρατήσει?Θα μου πεις 15 σχεδόν αυτή και 17 σχεδον εγω αλλά αν δεν νιωθει ετοιμη...αστο καλυτερα
σόρρυ αλλά.... αααχαχαχαχαχαχαχα!!! :rofl:
Τα λες πολύ ωραία!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Φοβάμαι βέβαια και κάτι άλλο.Αν αργότερα της ζητήσω να πηδ*****με θα δεχτεί λόγω ηλικίας η θα με παρατήσει?Θα μου πεις 15 σχεδόν αυτή και 17 σχεδον εγω αλλά αν δεν νιωθει ετοιμη...αστο καλυτερα
Παίζει να μην δεχτεί λόγω ηλικίας, όχι λόγω της δικιάς της ... αλλά της δικιάς ΣΟΥ. Συνήθως παίρνουν από φοιτητές και πάνω. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγω φοβάμαι περισσότερο μην γίνει καμια στραβή με τα 2 παιδιά.Δηλαδή να της πει πχ ο ενας οτι έχω εναν ξαδερφο 2 χρονια μεγαλυτερό μας που του αρέσεις και θέλει να είστε μαζι κλπ.Δεν θέλω να γίνει έτσι.
Φοβάμαι βέβαια και κάτι άλλο.Αν αργότερα της ζητήσω να πηδ*****με θα δεχτεί λόγω ηλικίας η θα με παρατήσει?Θα μου πεις 15 σχεδόν αυτή και 17 σχεδον εγω αλλά αν δεν νιωθει ετοιμη...αστο καλυτερα

Να της δείξεις ότι σου αρέσει θες, ή να την πηδήξεις;
Έλα μαζέψου λίγο, το κοριτσάκι το καημένο -.-
Αν ξεκινάς με τη προοπτική αυτού, γάμησέ τα λέω γω, δε πρόκειται να σε πάρει καμία στα σοβαρά.
Κι αν υποθέσουμε ότι αργότερα της ζήταγες να πηδηχτείτε (Θεέ μου νεολαία, πώς μιλάει έτσι -.-) και σου έλεγε όχι, εσύ θα την παράταγες να υποθέσω, χα;
Αν είναι έτσι, μόλις μάθεις το τηλ της, δώστο κι από δω με πμ.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εγω φοβάμαι περισσότερο μην γίνει καμια στραβή με τα 2 παιδιά.Δηλαδή να της πει πχ ο ενας οτι έχω εναν ξαδερφο 2 χρονια μεγαλυτερό μας που του αρέσεις και θέλει να είστε μαζι κλπ.Δεν θέλω να γίνει έτσι.
Φοβάμαι βέβαια και κάτι άλλο.Αν αργότερα της ζητήσω να πηδ*****με θα δεχτεί λόγω ηλικίας η θα με παρατήσει?Θα μου πεις 15 σχεδόν αυτή και 17 σχεδον εγω αλλά αν δεν νιωθει ετοιμη...αστο καλυτερα
με αυτη τη λογικη αστο γενικα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Εγω φοβάμαι περισσότερο μην γίνει καμια στραβή με τα 2 παιδιά.Δηλαδή να της πει πχ ο ενας οτι έχω εναν ξαδερφο 2 χρονια μεγαλυτερό μας που του αρέσεις και θέλει να είστε μαζι κλπ.Δεν θέλω να γίνει έτσι.
Φοβάμαι βέβαια και κάτι άλλο.Αν αργότερα της ζητήσω να πηδ*****με θα δεχτεί λόγω ηλικίας η θα με παρατήσει?Θα μου πεις 15 σχεδόν αυτή και 17 σχεδον εγω αλλά αν δεν νιωθει ετοιμη...αστο καλυτερα

Πιστεύω πως την θες μονο για αυτό.Αν ισχύει δεν νομίζω να αντιδράσει θετικά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannis95P

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Ρε παιδιά με παρεξηγήσατε..εγω για σχεση μιλαω.Απλα ρωτησα οταν ερθει η ωρα γι αυτο μετα απο μερικους μηνες μηπως φοβηθει επειδη ειναι σχετικα μικρή.Αυτο μονο.

Nα ρωτησω και κατι ακομα..επειδη δεν γνωριζω αν ειναι ελευθερη η οχι,τι κανω σε περιπτωση που δεν ειναι?Παω γι αλλα,περιμενω να χωρισει αλλα ταυτοχρονα κοιταζω κ για καμια αλλη η τι αλλο?Για πεστε μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
Εχω φαει λιγο ψιλοκολλημα με μια υπαλληλο που δουλευει ταμειο σε ενα σουπερ μαρκετ αλλα δεν ξερω ποσο ευκολο ειναι να κανω καποια κινηση στο συγκεκριμενο περιβαλλον;Να κανω κινηση ή οχι ποια η γνωμη σας;
 

Nihilist

Τιμώμενο Μέλος

Ο Nihilist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 1,355 μηνύματα.
Πάρε ντούρεξ και κλεισ’ της το μάτι.
 

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

damn

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο damn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,771 μηνύματα.
μην πέφτεις στην παγίδα. Θέλει να σε χρησιμοποιήσει σαν guinea pig, για να δει αν πιάνει :hehe: :shifty:


δεν ειχα σκοπο να κινηθω οπως μου προτεινε απλα για πλακα τον ρωτησα:hehe:;Καμια ιδεα εσυ εχεις:P;
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,016 μηνύματα.
Εχω φαει λιγο ψιλοκολλημα με μια υπαλληλο που δουλευει ταμειο σε ενα σουπερ μαρκετ αλλα δεν ξερω ποσο ευκολο ειναι να κανω καποια κινηση στο συγκεκριμενο περιβαλλον;Να κανω κινηση ή οχι ποια η γνωμη σας;
Θα σου απαντησει ο @Devil! Είναι ειδικός στο να παρενοχλεί ... εεε να γνωρίζει γυναίκες στο εργασιακό τους περιβάλλον. :yes:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top