Πώς να της δείξω ότι μου αρέσει;

BilliSsS

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Καλησπέρα σας κι από εμένα, θέλω λιγάκι την βοήθεια σας..
Λοιπόν πέρυσι γνώρισα μια κοπέλα στο φροντιστήριο αλλά μετά από λίγους μίνες έφυγε (πήγε σε άλλο πιο κοντά στο σπίτι της) και από τότε κρατάμε επαφή , μιλάμε συχνά στο fb kai msn και καμία φορά αν συναντηθούμε στο δρόμο. Αλλά ποτέ δεν μπόρεσα να της πως ότι μου αρέσει(είμαι και ντροπαλός :P)εδώ θέλω την βοήθεια σας. Πως μπορώ να τις το δείξω αυτό χωρίς να το πω στα ίσια;
thankss:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Πρότεινέ της να βγείτε για ένα καφέ/ποτό και δείξτο με τις κινήσεις, το ενδιαφέρον σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BilliSsS

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
της το ειχα προτεινει αλλα δεν... το κακο ειναι οτι σχεδον παντα βγαινει με τις φιλεσ της...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ε ξανά πες το.
Από facebook και msn δε λέει...
Αν σου πει πάλι όχι, ok πάσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
μμμ τότε μάλλον πρέπει να πλησιάσεις κάποια από τις φίλες της, να πω ? είναι περίεργα αυτά τα πράγματα με τις κλίκες πάντος
αλλά δεν μπορεί να βγει και μια φορά μαζί σου ? και πες ότι βγαίνεται και γίνει κάτι, ε μετά τι θα κάνετε ? θα βγαίνετε όλοι μαζί ? Εγώ έχω καεί από κάτι τέτοια με φίλες ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BilliSsS

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
δεν νομιζω να δεχτει, με την δικιολογια του διαβασματος...μεσο κουβεντας δεν γινετε κατι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
αχ αυτο με τις φιλες δεν το καταλαβα ποτε,απαραιτητο αξεσουαρ,οπου γαμος κ χαρα κ εκεινες μαζι.
ειναι μερικα πραγματα π πρεπει να τα κανει μονη της,ετσι δεν ειναι?
ποσο ανετος μπορες να αισθανθεις μαζι με τις φιλες της?που ξερεις οτι σε περνανε απο σκανερ μεσα σε 1 δευτερολεπτο,και μετα θα πουνε τις παρατηρησεις στη φιλη τους.
τεσπα
αν κολωνεις τοσο πολυ να της το πεις απο κοντα,αφιερωσε της ενα ωραιοτατο τραγουδι στο φβ,με καποια αφιερωση στα σχολια και δες πως θα αντιδρασει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BilliSsS

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
καμια προταση εχεισ?(γιατι εγω μονο απο metal ξερω :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Με το ενδιαφέρον πάλι. Πχ αν είναι down να δείξεις ενδιαφέρον και έτσι.
Γενικά πάντως πρότεινέ της να βγείτε, πες έχουμε καιρό να βρεθούμε, να κανονίσουμε και κανέναν καφέ, μην τα λέμε μόνο μέσω internet.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
συνηθως εμεις τα κοριτσακια παραπονιομαστε οτι εσεις τα αγορακια δεν κανετε κινησεις αλλα μετα το παιζουμε δυσκολες κ σας σπαμε τα νευρα:P....

λοιπον για μενα αν σ αρεσει πλ η κοπελιτσα συνεχισε το. μπορει να θελει να δει μεχρι που θα φτασεις.απο την αλλη δες τις παρεες της αν εχετε κοινους φιλους.ειναι ενα πρωτο βημα να βγειτε ολοι μαζι. μπορεις επισης αν την συναντησεις να το γυρισεις στην πλακα οτι δλδ τοσες φορες σ χω πει να βγουμε κ εσυ τπτ

αν δεις οτι σε αποφευγει καλυτερα να το αφησεις παντως....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BilliSsS

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
τις το εχω πει αρκετεσ φορες, αλλα ολο θα δουμε και ισως...

αλλα ετσι που το βλεπω, αν δεν δω ανταποκριση την επομενη φορα που θα τη δω, παμε γι αλλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

makis07

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο makis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 195 μηνύματα.
Καλησπέρα σας κι από εμένα, θέλω λιγάκι την βοήθεια σας..
Λοιπόν πέρυσι γνώρισα μια κοπέλα στο φροντιστήριο αλλά μετά από λίγους μίνες έφυγε (πήγε σε άλλο πιο κοντά στο σπίτι της) και από τότε κρατάμε επαφή , μιλάμε συχνά στο fb kai msn και καμία φορά αν συναντηθούμε στο δρόμο. Αλλά ποτέ δεν μπόρεσα να της πως ότι μου αρέσει(είμαι και ντροπαλός :P)εδώ θέλω την βοήθεια σας. Πως μπορώ να τις το δείξω αυτό χωρίς να το πω στα ίσια;
thankss:redface::redface:

αυτό φίλε μου το έχω πάθει και εγώ με μια κοπέλα που μου άρεσε πολύ αλλά δεν είχα τον χρόνο αλλά και την ευκαιρία για να της το πω.....όχι βέβαια απο φροντιστήριο όπως στην δική σου περίπτωση.αφού εσύέχεις τα χρονικά περιθώρια μπορείς σε κάθε ευκαιρία να της κάνεις γοητευτικά σχόλια στο facebook κάτω απο φωτογραφίες ή σχόλια της.έτσι θα σε εκτιμήσει πολύ...έπειτα μπορείς άμα μένετε και σχετικά κοντά να της ζητήσεις να σου λύσει τίποτα απορίες για το σχολείο ή το φροντιστήριο και να πάτε και για κανενα καφέ το απογευματάκι ή για κανά ποτό το βράδυ στο χαλαρό.Αφού βγείτε και γνωριστείτε πολύ καλά για να μην σε βάλει στο μυαλό της "σε βλέπω αποκλειστικά ως φίλο'' θα της έλεγες ότι είσαι χαρούμενος που βγαίνετε πάντα μαζί,θα έλεγες και κανα αστειάκι για να σπάσεις τον πάγο και σε κάποια στιγμή θα της έλεγες ότι την βλέπεις αλλιώς και θα την ρωτούσες αν όντςως σε βλέπει και εκείνη ετσι.αν σου πεί ναι πέτυχες διάνα,αν σου πει οχι τρως χιλόπιτα και πας παρακάτω.......:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
πες της να πάτε για κανένα καφέ. Έτσι στο χαλαρό. Μετά ο καφές θα επαναληφθεί άλλες 2-3 φορές το πολύ, αυτή θα αρχίσει κάτι να ψυλλιάζεται, κάλεσέ την καμιά φορά να έρθει μαζί με την παρέα σου, και μετά πες της το. ;) Δεν μπορώ να σκεφτώ άλλο τρόπο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εχμ...Κάτι μου λέει πως δεν ψήνεται. :/:

Πάρε βαθιές ανάσες και πες της: ''Θα μου κάνεις μια χάρη; Θέλω να βγούμε για ένα καφέ, θέλω κάτι να σου πω''
Έτσι θα καταλάβει αυτό το κάτι και βλέπεις την αντίδρασή της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
αυτό φίλε μου το έχω πάθει και εγώ με μια κοπέλα που μου άρεσε πολύ αλλά δεν είχα τον χρόνο αλλά και την ευκαιρία για να της το πω.....όχι βέβαια απο φροντιστήριο όπως στην δική σου περίπτωση.αφού εσύέχεις τα χρονικά περιθώρια μπορείς σε κάθε ευκαιρία να της κάνεις γοητευτικά σχόλια στο facebook κάτω απο φωτογραφίες ή σχόλια της.έτσι θα σε εκτιμήσει πολύ...έπειτα μπορείς άμα μένετε και σχετικά κοντά να της ζητήσεις να σου λύσει τίποτα απορίες για το σχολείο ή το φροντιστήριο και να πάτε και για κανενα καφέ το απογευματάκι ή για κανά ποτό το βράδυ στο χαλαρό.Αφού βγείτε και γνωριστείτε πολύ καλά για να μην σε βάλει στο μυαλό της "σε βλέπω αποκλειστικά ως φίλο'' θα της έλεγες ότι είσαι χαρούμενος που βγαίνετε πάντα μαζί,θα έλεγες και κανα αστειάκι για να σπάσεις τον πάγο και σε κάποια στιγμή θα της έλεγες ότι την βλέπεις αλλιώς και θα την ρωτούσες αν όντςως σε βλέπει και εκείνη ετσι.αν σου πεί ναι πέτυχες διάνα,αν σου πει οχι τρως χιλόπιτα και πας παρακάτω.......:P
Συμφωνώ σε όλα ΕΚΤΟΣ από τα "γοητευτικά σχόλια" στο Fb. Πίστεψέ με, τους εκνευρίζουν. Κ γίνεσαι κ ρεζίλι σε όοοοοολους όσους έχουν πρόσβαση στις φωτογραφίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
αλλα ετσι που το βλεπω, αν δεν δω ανταποκριση την επομενη φορα που θα τη δω, παμε γι αλλα...
αυτο ακριβως!οσο busy και να ηταν αν ηθελε θα εβρισκε τον τροπο:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fly

Δραστήριο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 441 μηνύματα.
μπας κ ειναι απο αυτες που θελουν να τις παρακαλας???? αν ειναι ετσι αστην!!! παμε γι αλλα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BilliSsS

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
γι αυτο επειση δεν ξερω αν θελει παρακαλια ή δεν ενδιαφερετε, γι ααυτο θελω να μου πειτε πως να το μαθω με εμεσο τροπο, να την ψαρεψω και καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
να σου πω την αλήθεια, δεν νομίζω ότι υπάρχει έμμεσος τρόπος. Ο μόνος τρόπος είναι μπαμ και κάτω. Κ είναι κ πιο αποτελεσματικός στην περίπτωση χυλόπιτας (το ξεπερνάς πιο γρήγορα). Πάντως μη σε νοιάζει και τόσο πολύ μην εκετεθείς, δεν κάνεις κάτι κακό εξάλλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
γι αυτο επειση δεν ξερω αν θελει παρακαλια ή δεν ενδιαφερετε, γι ααυτο θελω να μου πειτε πως να το μαθω με εμεσο τροπο, να την ψαρεψω και καλα

καλα μην πιασετε και κολλητιλικια γτ τοτε θα σε θεωρησει κολλητο της και στο τελος θα σ πει ''σε βλεπω σαν φιλο'':P

χμμ,αν το ξεκινουσες απο σενα(γενικα και αοριστα) πχ και καταληγατε σ αυτην?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top