Πώς να πλησιάσω μια κοπέλα;

NapoleonG

Νεοφερμένος

Ο NapoleonG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Πρωτα απο όλα θα με σέβεσαι οπως σε σέβομαι και εγω.δευτερον δεν το συνεχίζω γιατι έχουμε διαφορετική οπτική γωνία,αν θελει να παει για γάμο ναι εχεις δικιο ισως και μην κανει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
συγνωμη αγαπητε μα δεν προσεξα ηλικια ( ειμαι λιγο εργο αυτη την στιγμη ) αν σε προσεβαλα να ξερεις πως δεν ηταν στις προθεσεις μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NapoleonG

Νεοφερμένος

Ο NapoleonG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Δεν το ειπα επιθετικά συγγνώμη και εκμερους αν φανικε ετσι.να ξερεις κατι , δεν το παίζω ουτε ιστορία ουτε μάστερ του καμακιου ,οι περισσότερες ειναι σαν την αγαπητή κυρια που μας απασχόλησε.ΟΠοτε αναγκάστηκα προσαρμοζόμαστε με τις κατάλληλες άμυνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
οχι ρε μαν δεν τα αγγιζω αυτα τα προ και τα μπαφους

συγνωμη για το οφφ τοπικ μανς

Πιομένος είσαι πάντως

Δεν το ειπα επιθετικά συγγνώμη και εκμερους αν φανικε ετσι.να ξερεις κατι , δεν το παίζω ουτε ιστορία ουτε μάστερ του καμακιου ,οι περισσότερες ειναι σαν την αγαπητή κυρια που μας απασχόλησε.ΟΠοτε αναγκάστηκα προσαρμοζόμαστε με τις κατάλληλες άμυνες.

οι περισσότερες δεν ξέρουν τι θέλουν.Και καλό είναι να μην ξοδεύεις πολύ ενέργεια για αυτές.γυναικείες ορμόνες είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tonyler

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tonyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
η κοπέλα φαίνεται μεγάλη βρώμα ( αν μου επιτρέπεις τον χαρακτηρισμο) και θα ήθελα να σκεφτεις σοβαρα το ενδεχομενο να συνεχισεις με αυτην γιατι θα μπορουσε να αποτελεσει την αφορμη και την υποσυνειδητη αιτια να μισησεις τις γυναικες και γενικοτερα την ανθρωποτητα ως συνολο .
ΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑ....ναι μου το χουν ξαναπει ότι ίσως είναι παλιοχαρακτήρας...ο κολλητός μου την θεωρεί καιρό τώρα παλιοχαρακτήρα... :Ρ Πάντως με αυτή την κοπέλα μόνο εγώ ασχολούμαι...δηλαδή δεν υπάρχει κανένας άλλος που να ενδιαφέρεται.
Μπα δεν νομίζω να μισήσω τις γυναίκες...έχω μεγάλο στομάχι και γενικά είμαι "θετικός" άνθρωπος..
Θα της πω να συναντηθούμε και λογικά θα αρνηθεί. Πιστεύω θα'ναι το πιο "solid" άκυρο που θα'χω φάει...Και δεν νομίζω να πάθω μεγάλο σοκ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Αν αρνηθει στα παπαρια σου..Προβλημα θα εχεις αν δεχτει, βγειτε 2-3 φορες, εσυ καψουρευτεις κι αυτη το κανει απλα για να περναει το χρονο της.

Βεβαια ειναι και τι ζητας εσυ..Αν θελεις απλα να γ@@@@ τοτε ορμα, αν θελεις πιο σοβαρα πραγματα (οσο σοβαρα μπορει να ειναι σε αυτη την ηλικια) τοτε προσεχε..

@dr tasos πρεπει να εχεις περασει δυσκολα με τις γυναικες, σωστα? Απο τα γραφομενα σου διακρινω μια πικρια..Μπορει να κανω και λαθος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tonyler

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tonyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Αν δεν το κοίταγα σοβαρα και ήθελα να κανω κατι για πλακα δεν θα πήγαινα σ'αυτη... :Ρ
Τόσες κατακτήσεις εχω...και μάλιστα σε πιο εμφανισιμες κοπέλες. :Ρ
Τι εννοείς να προσέχω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
ΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑ....ναι μου το χουν ξαναπει ότι ίσως είναι παλιοχαρακτήρας...ο κολλητός μου την θεωρεί καιρό τώρα παλιοχαρακτήρα... :Ρ Πάντως με αυτή την κοπέλα μόνο εγώ ασχολούμαι...δηλαδή δεν υπάρχει κανένας άλλος που να ενδιαφέρεται.
Μπα δεν νομίζω να μισήσω τις γυναίκες...έχω μεγάλο στομάχι και γενικά είμαι "θετικός" άνθρωπος..
Θα της πω να συναντηθούμε και λογικά θα αρνηθεί. Πιστεύω θα'ναι το πιο "solid" άκυρο που θα'χω φάει...Και δεν νομίζω να πάθω μεγάλο σοκ...

πες της να συναντηθείτε,αν πει ναι βγες και δες πως θα πάει το πράγμα.Πήγαινε την κάπου ερημωμένα και προσπάθησε να την αγκαλιάσεις κτλ.Μπορείς να πεις και για άλλες,και αν ζηλέψει τότε σίγουρα θα ενδιαφέρεται σε έναν βαθμό.Αν τώρα δεν θέλει γενικά δεν πειράζει σιγά.Επίσης ρώτα την αν υπάρχει κάποιος,αυτό υποννοεί ότι ενδιαφέρεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Αν δεν το κοίταγα σοβαρα και ήθελα να κανω κατι για πλακα δεν θα πήγαινα σ'αυτη... :Ρ
Τόσες κατακτήσεις εχω...και μάλιστα σε πιο εμφανισιμες κοπέλες. :Ρ
Τι εννοείς να προσέχω?

Κοψε κατι ρε κουμπαρε σε λιγο θα @@@@ κι εμας..

Εννοω να προσεχεις μη δεθεις συναισθηματικα...Εισαι σε επικινδυνη ηλικια για τετοια ''κολπα''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnys

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Καθώς τα κονέ έχουν στερέψει και η προσέγγιση μιας άγνωστης κοπέλας σε μαγαζί με δυσκολεύει αρκετά,έχω αρχίσει να δοκιμάζω την τύχη μου μιλώντας σε άγνωστα κορίτσια του fb.To ξέρω ότι είναι αρκετά δύσκολο να γνωριστώ και στη συνέχεια να γίνει κάτι με μία κοπέλα από το fb,αλλά θα ήθελα να ρωτήσω τα κορίτσια πως μιλάμε σε τέτοιες περιπτώσεις.Το πρώτο μήνυμα πώς θα θέλατε να είναι;"Γεια σου τι κάνεις;Θα ήθελα να γνωριστούμε; Ένα σχόλιο του τύπου "Ωραία μάτια έχεις".Επίσης,όταν ένας άκυρος σας πιάνει κουβέντα στο fb,καταλαβαίνετε ότι 90% ενδιαφέρεται,οπότε να μπαίνω κατευθείαν στο ψητό ή να αρχίζω φιλική συζήτηση με κίνδυνο όμως να μπω στο friendzone.Θέλω τη βοήθεια σας,να με κατατοπίσετε περίπου πως θέλετε να σας προσεγγίζουν και τι να αποφεύγω να λέω σε τέτοιες περιπτώσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Μιλά προσεκτικά απο το fb (μη γίνεις ρεζίλι καμία ωρα , εύκολο ειναι πίστεψε με ) και μόλις γνωρίσεις άτομα τα οποία μπορούν να σ γνωρίσουν κάποια , γαμησετω το κατευθείαν ,μηνξανασχοληθεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Πεσιμο απο fb εκτος απο ακυρο ειναι ναι 99% failure...Ο,τι κανεις απο κοντα ψηλε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Ζούμε σε μια εποχή, όπου καλώς ή κακώς στο διαδίκτυο για πολύ κόσμο είναι η δεύτερη φύση τους. Αρκετά με την υποκρισία. Πλέον οι περισσότεροι και οι περισσότερες γνωρίζονται μέσω των social media, άσχετα τι λένε δημόσια. Θα ήταν κάπως αφελές να παραδεχτεί κάποιος ότι γνώρισε μια κοπέλα μέσω διαδικτύου. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos1987

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Giorgos1987 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Υποκρισία κατά την γνώμη σου. Εμένα δεν θα μου άρεσε καθόλου να αρχίσω να ψάχνω για κοπέλες και να κάνω πρόταση να βγούμε έξω από το facebook και τα social media. Οτι είναι να κάνω θα το κάνω έξω, είτε σε συγκέντρωση/party είτε αλλού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,788 μηνύματα.
Συμφωνώ. Βέβαια όλοι με τον άλλο τρόπο κινούνται, απλά κανείς δεν το ομολογεί. Η κοινωνία πρέπει κάποτε να κοιταχτεί τον καθρέπτη. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.



ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΑΠ΄ΤΟΥΣ ΕΙΔΙΚΟΥΣ.
ΤΥΦΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙ Ο ΕΡΩΤΙΑΡΗΣ DIAS.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Καθώς τα κονέ έχουν στερέψει και η προσέγγιση μιας άγνωστης κοπέλας σε μαγαζί με δυσκολεύει αρκετά,έχω αρχίσει να δοκιμάζω την τύχη μου μιλώντας σε άγνωστα κορίτσια του fb.To ξέρω ότι είναι αρκετά δύσκολο να γνωριστώ και στη συνέχεια να γίνει κάτι με μία κοπέλα από το fb,αλλά θα ήθελα να ρωτήσω τα κορίτσια πως μιλάμε σε τέτοιες περιπτώσεις.Το πρώτο μήνυμα πώς θα θέλατε να είναι;"Γεια σου τι κάνεις;Θα ήθελα να γνωριστούμε; Ένα σχόλιο του τύπου "Ωραία μάτια έχεις".Επίσης,όταν ένας άκυρος σας πιάνει κουβέντα στο fb,καταλαβαίνετε ότι 90% ενδιαφέρεται,οπότε να μπαίνω κατευθείαν στο ψητό ή να αρχίζω φιλική συζήτηση με κίνδυνο όμως να μπω στο friendzone.Θέλω τη βοήθεια σας,να με κατατοπίσετε περίπου πως θέλετε να σας προσεγγίζουν και τι να αποφεύγω να λέω σε τέτοιες περιπτώσεις!

Μωρέ ανάλογα τι κορίτσια ψάχνεις.
Ένας άντρας κάνει μπαμ για ποιόν ακριβώς λόγο στέλνει στο φβ σε κάποια.
Υπάρχουν οι νορμάλ και οι καρακούκου, για αυτό λεω πάει ανάλογα με τι ψάχνεις.

Εσύ που θα της πεις "ωραία μάτια έχεις" θα είσαι ίσως κ ο 20ος που της το λέει τον τελευταίο χρόνο.

Το "ενδιαφέρεται" που λες χωρίζεται σε δυο μέρη, τον πηδήκουλα ο οποίος μπορεί να πει τα πάντα για λίγο κουτούπωμα και φαίνεται ότι του τρέχουν τα σαλάκια γιατί έτυχε να τον απορρίψουν 5-6 και παθαίνει κρίση και τον σχετικά νορμάλ ας πούμε.

Γιατί δεν μιλάς σε κορίτσια που ανήκουν σε κοντινό σου κύκλο έστω;
Όχι απαραίτητα να είναι φίλες σου αλλά να έχετε συστηθεί ρε παιδί μου και μια φορά.
Αυτά είναι τα πιο ωραία.

Αν ντε και καλά θες από φβ. Βρες κάποια κοινά με την εκάστοτε, π.χ μουσική ή κάτι άλλο που έχει ανεβάσει...

Απλά να ξέρεις ότι αν πηγαίνεις επί τούτου και στέλνεις σε διάφορες, φαίνεται... και ας μη το καταλαβαίνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Μωρέ ανάλογα τι κορίτσια ψάχνεις.
Ένας άντρας κάνει μπαμ για ποιόν ακριβώς λόγο στέλνει στο φβ σε κάποια.
Υπάρχουν οι νορμάλ και οι καρακούκου, για αυτό λεω πάει ανάλογα με τι ψάχνεις.

Εσύ που θα της πεις "ωραία μάτια έχεις" θα είσαι ίσως κ ο 20ος που της το λέει τον τελευταίο χρόνο.

Το "ενδιαφέρεται" που λες χωρίζεται σε δυο μέρη, τον πηδήκουλα ο οποίος μπορεί να πει τα πάντα για λίγο κουτούπωμα και φαίνεται ότι του τρέχουν τα σαλάκια γιατί έτυχε να τον απορρίψουν 5-6 και παθαίνει κρίση και τον σχετικά νορμάλ ας πούμε.

Γιατί δεν μιλάς σε κορίτσια που ανήκουν σε κοντινό σου κύκλο έστω;
Όχι απαραίτητα να είναι φίλες σου αλλά να έχετε συστηθεί ρε παιδί μου και μια φορά.
Αυτά είναι τα πιο ωραία.

Αν ντε και καλά θες από φβ. Βρες κάποια κοινά με την εκάστοτε, π.χ μουσική ή κάτι άλλο που έχει ανεβάσει...

Απλά να ξέρεις ότι αν πηγαίνεις επί τούτου και στέλνεις σε διάφορες, φαίνεται... και ας μη το καταλαβαίνεις.

ναι κοπέλα μου βάζε ταμπέλες.Ο τάδε είναι πηδήκουλας,ο α΄λος ξενέρωτος,ο άλλος που είναι ευγενικός είναι καλό παιδί ή "ψάχνεται".Το έχετε τερματίσει γενικώς στις ταμπέλες.Έχετε ένα σωρό κόμπλεξ και βάζετε ταμπέλες στον καθένα που ίσως φλερτάρει γτ εσείς είσται οι τέλειες,μορφωμένες,υψηλού επιπέδου και αυτός που φλερτάρει(πάντα με ωραίο τρόπο) είναι πέφτουλας.Αν βέβαια είναι γυμνασμένος και ωραίος,και επίσης έχει λεφτά(που ισχύει σε κάποιες) είναι γλυκούλης.Αν και βέβαια αυτά τα κόμπλεξ τα έχω δει μόνο στο ιντερνετ στην πραγματική ζωή έχω τύχει σε καταστάσεις που μπορεί και οι γυναίκες να είναι πιο ανοιχτές και ανοιχτόμυαλες και όχι αυτό που βλέπω στο ιντερνετ.Δεν έχω δει άτομα με τον τρόπο που το λες εσυ΄στην πραγματική ζωή δλδ να τρώνε χυλόπιτες και να νευριάζουν έτσι.Προσωπικά εγώ απογοητεύομαι όταν μαρέσει κάποια και δεν ανταποκρίνεται και νομίζω είναι λογικό.Το να φλερτάρεις μέσω internet δεν νόμιζω να είναι κατι άσχημο,αρκεί να γνωρίζεις την κοπέλα απο κοντά και να κάνει μια ενακτήρια συζήτηση απο τα "απαλά".π.χ αν σαρεσει κάποια και δεν την βλέπεις συχνά ίσως μπορείς να την προσεγγίσεις έτσι.Το να μην την γνωρίζεις και να βρεθείτε δεν ξέρω αν γίνεται γενικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
ναι κοπέλα μου βάζε ταμπέλες.Ο τάδε είναι πηδήκουλας,ο α΄λος ξενέρωτος,ο άλλος που είναι ευγενικός είναι καλό παιδί ή "ψάχνεται".Το έχετε τερματίσει γενικώς στις ταμπέλες.Έχετε ένα σωρό κόμπλεξ και βάζετε ταμπέλες στον καθένα που ίσως φλερτάρει γτ εσείς είσται οι τέλειες,μορφωμένες,υψηλού επιπέδου και αυτός που φλερτάρει(πάντα με ωραίο τρόπο) είναι πέφτουλας.Αν βέβαια είναι γυμνασμένος και ωραίος,και επίσης έχει λεφτά(που ισχύει σε κάποιες) είναι γλυκούλης.Αν και βέβαια αυτά τα κόμπλεξ τα έχω δει μόνο στο ιντερνετ στην πραγματική ζωή έχω τύχει σε καταστάσεις που μπορεί και οι γυναίκες να είναι πιο ανοιχτές και ανοιχτόμυαλες και όχι αυτό που βλέπω στο ιντερνετ.Δεν έχω δει άτομα με τον τρόπο που το λες εσυ΄στην πραγματική ζωή δλδ να τρώνε χυλόπιτες και να νευριάζουν έτσι.Προσωπικά εγώ απογοητεύομαι όταν μαρέσει κάποια και δεν ανταποκρίνεται και νομίζω είναι λογικό.Το να φλερτάρεις μέσω internet δεν νόμιζω να είναι κατι άσχημο,αρκεί να γνωρίζεις την κοπέλα απο κοντά και να κάνει μια ενακτήρια συζήτηση απο τα "απαλά".π.χ αν σαρεσει κάποια και δεν την βλέπεις συχνά ίσως μπορείς να την προσεγγίσεις έτσι.Το να μην την γνωρίζεις και να βρεθείτε δεν ξέρω αν γίνεται γενικά.

Μμ, δεν με ξέρεις καθόλου για να μου μιλάς με αυτόν τον τρόπο.

Έχω κάνει σχέση πολλά χρόνια με άτομο που έχω γνωρίσει από αυτό εδώ το φόρουμ ακριβώς.
όπως επίσης συνεχίζω και κάνω πάρα πολλές γνωριμίες μέσω ίντερνετ/φβ κτλ. Έχω βγει πολλές φορές και έχω κάνει γνωριμίες με άτομα που δεν γνώριζα πριν από κοντά και ταιριάξαμε σε συνομιλίες κτλ.
και μπορώ να πω πως η πλειοψηφία από τα άτομα που έχω γνωρίσει από ίντερνετ είναι άνθρωποι που έχω δεθεί για πολλά χρόνια και φιλικά και ερωτικά.

Μιλάω για το στυλάκι "ωραία μάτια έχεις" και άλλα τέτοια κλασσικά. Για αυτόν ακριβώς το λόγο είπα να το πιάσει αλλιώς, με κοινά ενδιαφέροντα και όχι κάτι τέτοιο.

Είπα και για πέφτουλες και για νορμάλ άτομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
το κακό δεν είναι πως φαίνεται καθ αυτό, δεν είναι προσβλητικό εκ μέρους κάποιου να δείξει τις προθέσεις του ευθέως, απλά με αυτόν τον τρόπο δεν αφήνεις περιθώρια στην άλλη να σε γνωρίσει με τον τρόπο που θα ήθελε εκείνη οπότε καλούμενη να αποφανθεί άμεσα θα επιλέξει το safest scenario ---> deny.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top