Πώς να πλησιάσω μια κοπέλα;

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η κοπέλα έχει βαρεθεί να περιμένει και θέλει να κάνεις κι εσύ κάτι για να την πλησιάσεις. Όπως φαίνεται, προσεγγίζει-προσεγγίζει, ανταπόκριση δεν παίρνει, οπότε τι θέλεις να κάνει; Κάνει κι εκείνη λίγο πίσω και προσπαθεί να καταλάβει τι θέλεις εσύ.
Γιατί το βλέπετε τόσο περίπλοκο το θέμα; Με τη συμπεριφορά σας, μπερδεύετε τις κοπέλες και δεν ξέρουν τι να κάνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ComUsr

Νεοφερμένος

Ο ComUsr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ρε παιδιά, έλεος με αυτό το Facebook....μιλα της Απο κοντά , φλέρταρε την....καν την να νιώσει τέλεια μαζί σου... Δηλαδή καν την να γελάει...είναι πολύ απλό... Απλά πρόσεχε μην το ΠΑΣ ΣΤΟ ΦΙΛΙΚΌ...κ χάσεις την μπάλα... Κανόνισε να βρεθείτε μαζί (μόνοι σας) κάπου ρομαντικά πχ στην παραλία κ φίλα την, αν τραβηχτεί Δεν έγινε κ τίποτα ..βρες άλλη...Δεν είσαι ούτε ο πρώτος ούτε ο τελευταίος που θα φάει άκυρο... Σημείωση ( αν είναι ρομαντικός τύπος κ αν είσαι κ εσύ φυσικά) ...επίσης Μην αλλάξεις για κανέναν.....είσαι αυτός που είσαι κ αυτό πρέπει να το καταλάβουν Όλοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ρε παιδια δεν ξερω τι γινεται μ αυτην την κοπελα.σημερα δεν μου εδινε καθολου σημασια ενω τις προηγουμενες μερες ολο κατι εκανε για να με κανειμνα την πλησιασω.τι θελει να πετυχει?

μας πηρε πρεφα πιερ :P
παρακολουθει το ισχουλ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andante

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Andante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 222 μηνύματα.
αν θέλεις να πλησιάσεις την κοπέλα καλύτερα μην την πλησιάσεις, στείλε ένα μήνυμα στο facebook και πές να είμαι εκείνος ο τύπος που κοιτάς αλλά δεν έχω κότσια να σου μιλήσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,825 μηνύματα.
Ρε παιδιά, έλεος με αυτό το Facebook....μιλα της Απο κοντά , φλέρταρε την....καν την να νιώσει τέλεια μαζί σου... Δηλαδή καν την να γελάει...είναι πολύ απλό... Απλά πρόσεχε μην το ΠΑΣ ΣΤΟ ΦΙΛΙΚΌ...κ χάσεις την μπάλα... Κανόνισε να βρεθείτε μαζί (μόνοι σας) κάπου ρομαντικά πχ στην παραλία κ φίλα την, αν τραβηχτεί Δεν έγινε κ τίποτα ..βρες άλλη...Δεν είσαι ούτε ο πρώτος ούτε ο τελευταίος που θα φάει άκυρο... Σημείωση ( αν είναι ρομαντικός τύπος κ αν είσαι κ εσύ φυσικά) ...επίσης Μην αλλάξεις για κανέναν.....είσαι αυτός που είσαι κ αυτό πρέπει να το καταλάβουν Όλοι

Και το cosmopolitan τα ίδια λέει. Στην Ελλάδα πουλάνε αυτές οι συμβουλές...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merden

Νεοφερμένος

Ο merden αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Γεια σας παιδια. ειμαι νεος στο site και εχω ενα προβλημα και θελω τη βοηθεια σας.ειμαι 17 και εδω και πολυ καιρο μου αρεσει μια κοπελα απο την ταξη μου αλλα κομπλαρα να παω να της μιλησω.το θεμα ειναι οτι εδω και μια εβδομαδα ολ μου χαμογελαει,με πλησιαζει,παει να μου μιλησει αλλα τελικα φευγει.τι σημαινει αυτο και τι να κανω?
Παλικάρι μου, το έχω ζήσει το πρόβλημά σου. Κι εγώ κι εκείνη, ενώ θέλαμε πολύ ο ένας τον άλλον, ντρεπόμασταν, φοβόμασταν και δεν τολμούσαμε. Έτσι, χάσαμε έναν ολόκληρο χρόνο. Γι αυτό, πες μέσα σου μερικά αρχαία ρητά, όπως: "θαρσείν χρη", "ή τώρα ή ποτέ", "τοις τολμηροίς η τύχη βοηθός", "ή ταν ή επί τας" και κάνε την αποφασιστική σου κίνηση.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mobby

Νεοφερμένος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γειά σου φίλε! Πραγματικά πολύ συγκινητική η ερώτησή σου μου θήμησε ωραίες στιγμές δικές μου και την απορία που είχα κι εγώ κάποτε. Αν και τώρα μεγάλωσα και πλησίασα κοπέλες και προσπαθώντας να βρώ κάποια κοπέλα στην εφηβεία κατάφερα έκανα και γερές φιλίες που μερικές κρατάνε ακόμα. Ακόμα όμως δεν έχω καταλήξει μέσα μου στο ποιός ειναι ο τρόπος να πλησιάσεις κάποια. Ομως θα σου πώ πως όταν έρθει η στιγμή και δείς ποια είναι η κατάλληλη για να πλησιάσεις θα σου έρθει απο μόνος σου ο τρόπος χωρίς καν να καταλάβεις ποιος ειναι ο τρόπος της επιτυχίας. ΚΙ αν κάποτε σου αρέσει κάποια τόσο πολύ ομως δεν θα μπορέσεις ποτέ να την πλησιάσεις αυτο θα σημάινει πως παρόλου που σου αρέσει υστερεί σε κάτι. Οταν η άλλη σου αρέσει πραγματικά θα βρεις τρόπο αν δεν μπορέσεις να βρεις τρόπο αει να πεί οτι καταβάθος δεν σου αρέσει πραγματικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ComUsr

Νεοφερμένος

Ο ComUsr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Και το cosmopolitan τα ίδια λέει. Στην Ελλάδα πουλάνε αυτές οι συμβουλές...:P

Δεν διαβάζω τέτοια... Αυτό κάνω τουλάχιστον εγώ κ λειτουργεί στισ προσεγγίσεις μου.... Τώρα ο καθένας ας κάνει ότι πιστεύει....Μην ξεχνάς είναι προσωπική οπτική γωνία....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pierre1996

Νεοφερμένος

Ο pierre1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ρε παιδια σημερα τη ρωτησα για σινεμα και μου ειπε οτι θα παει με τις φιλες της αλλα μολις σχολασαμε με λεριμενε για να φυγουμε μαζι.τελικα θελει η δε θελει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε παιδια σημερα τη ρωτησα για σινεμα και μου ειπε οτι θα παει με τις φιλες της αλλα μολις σχολασαμε με λεριμενε για να φυγουμε μαζι.τελικα θελει η δε θελει?
Απλά το χε κανονίσει από πριν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
Ρε παιδια σημερα τη ρωτησα για σινεμα και μου ειπε οτι θα παει με τις φιλες της αλλα μολις σχολασαμε με λεριμενε για να φυγουμε μαζι.τελικα θελει η δε θελει?

θελει ρε αν σου μιλαγε και γλυκα οτν γυρναγατε μαζι
αντε κανε την κινηση σου
ρουα ματ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,825 μηνύματα.
Ρε παιδια σημερα τη ρωτησα για σινεμα και μου ειπε οτι θα παει με τις φιλες της αλλα μολις σχολασαμε με λεριμενε για να φυγουμε μαζι.τελικα θελει η δε θελει?

Ότι σε περίμενε είναι θετικό στοιχείο. Όμως μην εκδηλωθείς και πέσεις αμαχητί. Οι κοπέλες "ξενερώνουν" με τους προβλέψιμους. Παίξε λίγο θέατρο να δεις τι ακριβώς παίζει, με ευγένεια πάντα και αξιοπρέπεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aladdin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο aladdin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 948 μηνύματα.
Οι φιλες της καλες καλες??? αγορι μου μας τρολαρεις? σινεμα θα της προτεινες? να κανετε τι? στο σινεμα δε μπορεις να μιλησεις με τον αλλον για 2 ωρες. Σε παρακαλω. Το σινεμα για ραντεβου ειναι αποτελεσμα της καπιταλιστικης κοινωνιας που μας προωθουν τα μιντια οπως τα καψουροτραγουδα και το θα βρεις γκομενα στα μπαρ και στις καφετεριες. Βολτα θα προτεινεις οχι σινεμαδες, να μπορειτε να μιλατε. Ο στοχος ειναι να δειτε την ταινια μαζι στο σπιτι ή ακομα καλυτερα να φτιαξετε το δικο σας χτειπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jasonosaj

Νεοφερμένος

Ο Ιασονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 119 μηνύματα.

Stefanos-20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stefanos-20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Εχω ενα προβλημα.μου αρεσει μια συμμαθυτρια μου και ειμαστε καλοι φιλοι.εχουμε κοινα ενδιαφεροντα αλλα δεν ξερω πως να την προσεγγισω.βοηθεια
Καλεσε την στο σπιτι σου με προφαση πχ στη γιορτη ή στα γενεθλια σου,και πλησιασε την και ξερω γω οτι επακολουθησει;)Αμα λαχει κανε και λιγο χιουμορ,πετα καμια ατακα.... τις αρεσουν αυτα,και μεσα στο τρελο κεφι πες της ποσο ομορφη ειναι,μετα τις επομενες μερες βγαλτην για κανα καφε,παρτης κανα δωρο αν και στην περιοδο της κρισης καλυτερα να αρκεστεις στο πρωτο μονο και οτι προκυψει,αλλωστε αμα ειναι τιποτα ψωναρα μαθητρια- φοιτητρια τυπου αυτες που εχουν τσαντες και ρουχα ακριβα ,με τη μυτη ψηλα και και με το iphone στο χερι,καλυτερα πηγαινε αλλου,δεν αξιζει,ξερεις τι ειναι....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Καποιες φορες το αποτομο δεν ειναι καλο..
Και εμενα μου αρεσει μια κοπελα απο τοτε που ημασταν 3η γυμνασιου και τωρα ειμαστε 2α λυκειου..
Καθε μερα την κοιταω και αυτο μου φτανει...
Μιλαμε αρκετα αλλα οπως και εσυ ετσι και εγω ντρεπομαι να παω να της μιλησω...
Πιο παλια που ημουνα μικροτερος απλα μου αρεσε ενω τωρα νιωθω κατι παραπανω γιαυτη την κοπελα!
Καμια συμβουλη?


χαχα αυτο μου θυμιζει τη δικη μ περιπτωση....μονο που εγω ειμαι 3η λυκειου και μου αρεσει απο τη 1η γυμνασιου :hmm: ειμαι καμμενος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andante

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Andante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 222 μηνύματα.
το μυστικό είναι να δείχνεις οτι ενδιαφέρεσαι αλλά οχι και οτι καίγεσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefanos-20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stefanos-20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Δες εδω και μερικες ατακες να της πεις για να αυξήσεις τις πιαθανοτητες σου.
1. Με κάνεις να λιώνω σαν γρανίτα το καλοκαιράκι...
2. Είσαι κουρασμένη; (Οχι) - Θα έπρεπε, γιατι όλη μέρα στριφογυρνούσες στο μυαλό μου..
3. Πως αισθάνεσαι που είσαι η πιο όμορφη γυναίκα σε αυτό το δωμάτιο ; 4. Κάτι πρέπει να έπαθαν τα μάτια μου γιατί δεν μπορώ να τα πάρω από πάνω σου !
5. Κοπελιά, πιστεύω να έχεις δίπλωμα οδήγησης, γιατί με οδηγείς στην τρέλα !
6. Κοπελιά κάτι έχεις πάνω στον πωπω σου. Τα μάτια μου !
7. Κοπελιά , θες να τα φτιάξουμε; Βγάζω πιο πολλά από όσα μπορείς να ξοδέψεις !
8. Ελπίζω να ξέρεις τεχνητή αναπνοή , γιατί μου έχεις κόψει την ανάσα !
9. Πρέπει να είσαι από το διάστημα, γιατί μπορώ να δω τα αστέρια στα μάτια σου !
10. Απο ποιο δρόμο να πάω για να φτάσω στην καρδιά σου ;
11. Γειά σου , είμαι ο κ. Τέλειος . Κάποιος μου είπε οτι με ψάχνεις...
12. Πιστεύεις στον έρωτα με την πρώτη ματιά ή να ξαναπεράσω σε κανα τέταρτο;
13. ( Για να σου πεί το όνομα της ) . Μόλις σε είδα λιποθύμησα, έπεσα και χτύπησα. Μου
έκανες ζημιά θέλω τα στοιχεία σου !
14. Τα μάτια σου έχουν το ίδιο χρώμα με την πόρσε μου...
15. Μήπως σου βρίσκετε κάνενας χάρτης , γιατι χάθηκα στα μάτια σου !
16. Υπάρχει κανένα αεροδρόμιο εδώ κοντά ή η καρδιά μου απογειώθηκε ;
17. Είσαι σαν τη gillete ( ξυριστική μηχανή ) . Οτι καλύτερο για την άνδρα !
18. Μωρό μου , είσαι για καμιά "ναυμαχία" στη μπανιέρα μου ;
19. - Εχεις βελόνα και κλωστή ;- (Οχι, γιατί;) - Γιατί με έσκισες !
20. Είσαι τόσο καυτή που όταν σε κοιτάζω μαυρίζω !
21. Είσαι τόσο γλυκιά που μου προκαλείς πονόδοντο !
22. Εκτός από το να προκαλείς σεισμό στο πέρασμα σου , τι άλλο κάνεις στη ζωή σου;
23. Δέχεσαι νέες αιτήσεις για το fun - club σου ;
24. Μήπως είσαι διακοσμήτρια , γιατί μόλις μπήκες στο δώματιο ,μου φαίνεται πιο όμορφο !
25. Τελικά θα με φιλήσεις ή θα αναγκαστώ να γράψω ψέμματα στο ημερολόγιο μου;
26. Αν ήσουν λέξεις γραμμένες σε χαρτί , θα ήσουν η τέλεια εκτύπωση !
27. Θα μου δώσεις μια φωτογραφία σου για να ξέρω τι δώρο θα ζητήσω απο τον Αι Βασίλη του χρόνου;
28. Τι θα πιείς; Βότκα , Ουίσκι , Κοκα κόλα , εμένα;
29. Ελα να μείνεις στην καρδιά μου , δε θα πληρώνεις νοίκι !
30. Δε με ξέρεις απο κάπου;
31. Συγνώμη , πρέπει να χάθηκα! θα με βοήθησεις να μάθω που πηγαίνεις ;
32. Συγνώμη μόλις κατάλαβα οτι ενδιαφέρεσαι και θέλω να σου πώ οτι και εγώ ενδιαφέρομαι !
33. Ο θεός θα πρέπει να είχε πολλά κέφια , όταν σε έφτιαξε !
34. Κάνε μου μια χάρη , πες στο αγόρι σου πόσο τυχερό είναι !
35. Θα μου δώσεις το νούμερο του κινητού σου , γιατί το δικό μου το ξέχασα !
36. Μήπως είσαι η θεά Αφροδίτη ;
37. Μοιάζεις πολύ με τη τρίτη μου κοπέλα. (Γιατί ποσές σχέσεις είχες;) ΔΥΟ!
38. Να η ευκαιρία που έψαχνες για να με γνωρίσεις !
39. Γειά σου γατούλα .Θές να περάσεις μια απο τις 9 ζώες σου μαζί μου ;
40. Νομίζω κάπου σε έχω ξαναδεί . Στα όνειρα μου.
41. Γειά σου με λένε (όνομα) . Βάζω για βουλευτής το 2016 και θα χρειαστώ την ψήφο σου. Γράψε μου το τηλέφωνο σου να σε πάρω να σου πώ το πρόγραμμα μου
42 . Ο Σωκράτης είπε να έχουμε το γνώθι σ'αυτόν. Εγώ το έχω αλλά τώρα θα ήθελα να γνωρίσω και σένα !
43. Αχ και να μούν το κραγιόν σου !
44. Εχω καρκίνο και πεθαίνω ! Θα μου δώσεις τη χαρά να βγώ ραντεβουδάκι για τελευταία φορά !
45. Αγόρασα μια γατούλα απο το petshop και μου είπε ότι θέλει οπωσδήποτε να σε γνωρίσει ..
46. Μπορεί να μην είμαι ο πιο όμορφος άντρας εδώ μέσα , αλλά είμαι ο μοναδικός που βρήκε το θάρρος να σου μιλήσει !
47. Νιώθω σαν τον Richard Geere. Στέκομαι δίπλα σε μια Pretty Woman !
48. Μακάρι να ήμουν δάκρυ σου ! Να γεννιόμουν στα μάτια σου , να ζούσα στα μάγουλα σου και να πέθαινα στα χείλη σου !
49. Αν κάθε φορά που σε σκεφτόμουν έπεφτε ενα αστέρι ο ουρανός θα ήταν άδειος
50. Αν ο θεός έφτιαξε κάτι πιο όμορφο από εσένα , σίγουρα θα το κράτησε για την πάρτη του
51. Αν δεν υπήρχε ο ήλιος θα ήσουν σίγουρα το πιο καυτό πράγμα !
52. Αν η ομορφιά ήταν χρόνος θα ήσουν η αιωνιότητα !
53. Αν η νοσταλγία μου ήταν άσπρη και το πάθος μου ήταν μαύρο , τότε η αγάπη μου για σένα θα ήταν σαν σκακιέρα .
54. Αν το νερό το λέγανε ομορφιά , τότε έσενα θα σε λέγανε ωκεανό
55. Αν ήσουν δάκρυ στα μάτια μου δε θα έκλαιγα ποτέ για να μη σε χάσω
56. Τελικά τα πόδια σου που ακριβώς τελειώνουν;
57. Συγνώμη μου είπες κάτι προηγουμένως; (Οχι) Ωραία λοιπόν ξεκίνα να μου το πείς τώρα !
58. Εχει πολύ ζέστη εδώ μέσα ή απλά εσύ ζεσταίνεις την ατμόσφαιρα;
59. Πρέπει να νύχτωσε έξω γιατί όλο το φως μπήκε εδω μέσα απο τη στιγμή που μπήκες !
60. Θέε μου, πριν σε γνωρίσω νόμιzα οτι είμαι gay !
61.Βοήθεια πνίγομαι , γρήγορα δώσε μου το φιλί της ζωής !
62. Εντάξει, σου έκανα τη χάρη με γνώρισες ! Τι άλλο δώρο θα ήθελες για τα γενέθλια σου ;
63. Αν σου αρέσω ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ !
64. Τι ώρα πρέπει να γυρίσεις στον παράδεισο;
65. Θα σε κέρναγα ποτό αν δε ζήλευα το ποτήρι σου !
66. Είσαι απο τη Χιροσίμα; (Οχι γιατί) Γιατί μωρό μου είσαι βόμβα!
67. Μωρό μου μήπως είσαι μαγνήτης; Συνέχεια με τραβάς προς τα σένα !
68. Ημουν κακό παιδί σήμερα, στείλε με τιμωρία στο δωμάτιο σου !
69. Κάνοντας πως ψάχνεις τις τσέπες σου και τον γύρω χώρο: «Να σε ρωτήσω κάτι;» «Τι;» «Με παντρεύεσαι;».
70. «Έχεις καλή ασφαλιστική εταιρία;» «Γιατί;» «Γιατί έπαθα μεγάλη ζημιά μαζί σου»
71. Αν σου ζητήσει αναπτήρα: «Εσύ μας άναψες φωτιά και δεν έχεις αναπτήρα; Πως το κατάφερες ; »
72. «Είσαι να μεθύσουμε μαζί σήμερα;»
73. Αν σου ζητήσει τσιγάρο: «Σου βρίσκεται ένα τσιγάρο;» «Ευχαρίστως να σου δώσω αλλά με σένα δίπλα μου δεν ξέρω πως θα βγάλω τη βραδιά με ένα πακέτο μόνο.»
74. «Είσαι μέσα για μετά;» «Που να πάμε;» «Όπου μας βγάλει»
75. Με αποφασιστικό ύφος: «Ελπίζω να έχεις καλό δικηγόρο» «Γιατί;» «Μου έκλεψες την καρδιά και νομίζεις ότι θα σε αφήσω έτσι;»
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εννοείται πως θα αυξηθούν οι πιθανότητες... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top