Πώς να πλησιάσω μια κοπέλα;

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,795 μηνύματα.
Γι' αυτό σαν «καλό παιδί» που είσαι, οφείλεις να σεβαστείς τις ανάγκες των κοριτσιών και να μην την πέφτεις σε γυναίκες. Άστο στην «τύχη» του και «μαγικά» μία μέρα θα έρθει η κατάλληλη Ματίνα Μανταρινάκη και για σένα. Κοινώς, μην κάνετε... τίποτα. Όλα θα γίνουν «μόνα τους», «μαγικά».

A γεια σου. Αφού οι ίδιες στην πλειοψηφία τους λένε το ίδιο ποίημα, απορώ πως το σκέφτηκες; :crazy: :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
A γεια σου. Αφού οι ίδιες στην πλειοψηφία τους λένε το ίδιο ποίημα, απορώ πως το σκέφτηκες; :crazy: :popcorn:
Σε σένα βασικά το λέω σοβαρά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,795 μηνύματα.
Μα τελείως σοβαρά το βλέπω το θέμα, όπως και οι κοπέλες..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinos4ev

Νεοφερμένος

Ο konstantinos4ev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
γεια σας παιδια.. λοιπον εχω ενα θεμα, ακουστε εμενα μου αρεσει μια κοπελα και μιλαμε καθε μερα μεσω facebook ομως καθε μερα της στελνω εγω πρωτος μηνυμα της λεω δηλαδη ενα γεια ξερω 'γω τι κανεις ή κατι τετοιο. και περιμενω καθε μερα να μου στειλει αυτη πρωτη να πει κατι αλλα δεν λεει τπτ και ετσι στελνω εγω. σημερα στελνω μηνυμα το μεσημερι γεια τι κανεις μου λεει καλα διαβαζω εσυ και της λεω συγνωμη συνεχισε το διαβασμα. και μου λεει θα τα πουμε τα βραδυ. παλι περιμενω να πει κατι αλλα τιποτα και λεω εγω στον εαυτο μου ''οχι δεν θα της στειλω θα περιμενω να στειλει εκεινη πρωτη αλλα παλι τιποτα. τι πρεπει να κανω να στελνω πρωτος εγω παντα να κανω τον αδιαφορο και να περιμενω απο εκεινη κατι??? ολες οι γνωμες δεκτες :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
γεια σας παιδια.. λοιπον εχω ενα θεμα, ακουστε εμενα μου αρεσει μια κοπελα και μιλαμε καθε μερα μεσω facebook ομως καθε μερα της στελνω εγω πρωτος μηνυμα της λεω δηλαδη ενα γεια ξερω 'γω τι κανεις ή κατι τετοιο. και περιμενω καθε μερα να μου στειλει αυτη πρωτη να πει κατι αλλα δεν λεει τπτ και ετσι στελνω εγω. σημερα στελνω μηνυμα το μεσημερι γεια τι κανεις μου λεει καλα διαβαζω εσυ και της λεω συγνωμη συνεχισε το διαβασμα. και μου λεει θα τα πουμε τα βραδυ. παλι περιμενω να πει κατι αλλα τιποτα και λεω εγω στον εαυτο μου ''οχι δεν θα της στειλω θα περιμενω να στειλει εκεινη πρωτη αλλα παλι τιποτα. τι πρεπει να κανω να στελνω πρωτος εγω παντα να κανω τον αδιαφορο και να περιμενω απο εκεινη κατι??? ολες οι γνωμες δεκτες :hmm:
Δυστυχώς η κοπέλα μάλλον δεν ενδιαφέρεται για σένα και σου απαντά τυπικά από ευγένεια. Δοκίμασε να μην της στείλεις μήνυμα μερικές μέρες. Αν δεν σου στείλει αυτή, πολύ απλά, ξέχασέ τη.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Nα της πεις ''το κουτακι κατω δεξια να το χρησιμοποιουμε και λιγο, ινμποξ ειναι!!!''... Δεν γινεται δουλειά αλλιώς!! :hehe::hehe::hehe:
Πλακιζω, δεν ξερω... Στελνε κι εσυ κανενα μηνυματακι βρε, τι θα παθεις? Μπορει να σε γουσταρει κι αυτη και να ντρεπεται να σου στειλει χοχοχο :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,795 μηνύματα.
.. λοιπον εχω ενα θεμα, ακουστε εμενα μου αρεσει μια κοπελα και μιλαμε καθε μερα μεσω facebook ...

Mε αυτό ως πραγματικότητα, νιώθω σκουπίδι. Μου αρέσουν πολλές κοπέλες αλλά θέλω όλη μέρα να είμαι έξω και να μιλάω μαζί τους. Θέλω όμως και αυτές να είναι έξω και όχι στο facebook κάνοντας check in από τοποθεσίες του google images για να δείξουν αυτό που δεν είναι. Θέλω φυσιολογικό κόσμο να ψήνεται αύριο το πρωί για καφέ, περπάτημα και συζήτηση και όχι για στημένες πόζες με γυαλί, μαλλί μπροστά από καθρέφτη. Που να θέλει τη διαπροσωπική επικοινωνία και όχι να υποτάσσεται στην μάστιγα του αιώνα, που είναι η νεκρή επικοινωνία και η τηλεπαρτούζα από 0101110111110000110100010...Ζητώ συγγνώμη για το offtopic αλλά δεν μπόρεσα να κρατήσω άλλο την μάσκα της "υποκρισίας".

Φίλε μου, μην κάθεσαι άλλο στο facebook. Η ζωή (τι όμορφη λέξη) είναι έξω από αυτό: γι' αυτό και λέγεται ζωή, επειδή χρησιμοποιείς αισθήσεις, αισθήματα, σκέψεις. Μη δίνεις άλλο σημασία σε ρηχά κοριτσάκια που κάνουν το χαβαλέ τους στη διαδικτυακή πραγματικότητα. Οι περισσότερες επειδή είναι ένα τίποτα, ένα μηδενικό αφού τρώνε και χέζουν, ψάχνοντας απεγνωσμένα ένα πρόσωπο..έστω και το προφίλ του facebook, ψάχνουν την αυτοεπιβεβαίωσή τους ως άνθρωποι, ως κοπέλες..μαζεύοντας likes, ξύνοντας την τρύπα τους, ποζάροντας ως Ατζελίνες Τζολί με all stars που σκυλοβρωμάνε και χασκογελούν με εικονίδια με το "ακροατήριό" τους που τους δίνει νόημα ύπαρξης όσο ο router λειτουργεί. Αν κοπεί η σύνδεση είναι ένα βήμα πριν το ..Δαφνί. Υπάρχουν κοπέλες έξω από το κόσμο του facebook που δεν είναι face αλλά ουσία: αληθινοί άνθρωποι με αξιοπρέπεια, που παλεύουν καθημερινά να φτιάξουν τη ζωή τους σε μια κοινωνία δίχως ελπίδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinos4ev

Νεοφερμένος

Ο konstantinos4ev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
μια μερα ετσι στο ακυρο μου εστειλε το συμβολακι του like
αλλα δεν νομιζω να απαντα μονο απο ευγενια διοτι αν αρχισει η κουβεντα μετα δεν σταματαει μετα την ρωταω εγω διαφορα με ρωταει εκεινη διαφορα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
ΤΙ ηλικια εχεις αν επιτρεπεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σταμάτα να της στέλνεις καθημερινά. Διέκοψε για 5-6 μέρες να δεις αν θα κάνει κάποια κίνηση. Αν όχι, τότε λογικά δεν θα ενδιαφέρεται. Την ξέρεις κανονικά, την βλέπεις δηλαδή από κοντά και μιλάτε κλπ ή την γνώρισες στο facebook και μιλάτε μόνο από κει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinos4ev

Νεοφερμένος

Ο konstantinos4ev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ειμαι 17 χρονων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
μια μερα ετσι στο ακυρο μου εστειλε το συμβολακι του like
αλλα δεν νομιζω να απαντα μονο απο ευγενια διοτι αν αρχισει η κουβεντα μετα δεν σταματαει μετα την ρωταω εγω διαφορα με ρωταει εκεινη διαφορα
Τι είναι το συμβολάκι του like; :P
Επίσης εγώ θα πρότεινα, αν δεν είσαι πολύ καψούρης μαζί της, να την αφήσεις μια-δυο μέρες να δεις αν θα σου μιλήσει...
Α και συμφωνώ απόλυτα(αν και έχω fb) με τον nPb από πάνω για τα δεινά του φβ.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinos4ev

Νεοφερμένος

Ο konstantinos4ev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
οκ αν ειναθα σταματησω να της στελνω καθε μερα. δεν ειμαστε και κολυτη αλλα μια καλημερα την εχουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,795 μηνύματα.
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ nbp αφιερωμενο ρε!

κατάντια φίλε μου..:P

το Σ' Αγαπώ ή το Μ' Αρέσεις είναι πιο όμορφο από το like..ακούγεται καλύτερα, πιο εύηχο :redface: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstantinos4ev

Νεοφερμένος

Ο konstantinos4ev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
χαχα εχεις απολυτο δικαιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
οκ αν ειναθα σταματησω να της στελνω καθε μερα. δεν ειμαστε και κολυτη αλλα μια καλημερα την εχουμε
Φίλε, χωρίς να θέλω να σε προϊδεάσω αρνητικά, αλλά μυρίζομαι friendzone... Γι αυτό προσπάθησε να της αφήσεις περιθώριο για να μην σε θεωρήσει κολλητό της , γιατί εσύ απ' ό,τι κατάλαβα θες κάτι παραπάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εντάξει ρε παιδιά, προφανώς δεν είναι ό,τι καλύτερο να βασίζουν δύο νέοι άνθρωποι την επικοινωνία τους στο facebook αλλά άλλο πράγμα ρωτάει ο άνθρωπος. Ας μην ειρωνευόμαστε τους πάντες και τα πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,795 μηνύματα.
Ελάχιστες κοπέλες στην ηλικία των 16-20 ξέρουν ακριβώς τι θέλουν. Οι περισσότερες ψάχνουν "φίλους" για λίστα. Οι συγκεκριμένες δε νομίζω να νοιάζονται για τις δύσκολες στιγμές ή γενικά για την πίεση της καθημερινής ζωής, αλλά μόνο αν ο μπαμπάς τους πληρώνει το lifestyle που ζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
κατάντια φίλε μου..:P

το Σ' Αγαπώ ή το Μ' Αρέσεις είναι πιο όμορφο από το like..ακούγεται καλύτερα, πιο εύηχο :redface: :)

Φτάνει βρε ρομαντικέ τυπά!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top