Πώς να πλησιάσω μια κοπέλα;

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παίξε ποδόσφαιρο.
Σούταρε και πέτυχέ τη στο κεφάλι.
Η συζήτηση θα είναι έντονη και με πάθος μετά.

-Συγγνώμη :o
-Πας καλά ρε τούβλο;
-Ρε σόρρυ. Δεν το θελα.
-Α γ******
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
μου αρεσει μια κοπελα στο σχολειο μ η οποια σε καθε διαλλειμα πηγαινει και καθεται με μια φιλη της σε ενα παγκακι και συζητανε.το προβλημα ειναι οτι προσωπικα δεν τις ξερω και θα ηθελα με καποιο τροπο να της πιασω κουβεντα να δω αν μπορει να τραβηξει η κατασταση.το προβλημα μου ειναι οτι στο σχολειο δεν εχω φιλους με τους οποιους μπορω να παω να μιλησω σε αυτες .αν και το εχω προτεινει :whistle::whistle: επισης αν παω μονος θα φανει πιστευω περιεργο και λιγο ακυρο εδω π τα λεμε.:redface:
τι θα μποορουσα να κανω και με τι τροπο;εχετε αντιμετωπισει τετοιου ειδους καταστασεις;:/:
Θα σου προτείνω ένα σχέδιο που στηρίζεται στην αλήθεια και δεν είναι συνηθισμένο, οπότε έχει πολλές πιθανότητες να κάνει εντύπωση και να αποδώσει. (Έχω πολλές φορές πετύχει κάτι χρησιμοποιώντας την αλήθεια, ακόμα και παρουσιάζοντάς της σαν ψέμα). Λοιπόν:
Στο τελευταίο διάλειμμα και λίγο πριν χτυπήσει το κουδούνι για μέσα, καθώς το κορίτσι κάθεται στο παγκάκι, την πλησιάζεις, σταματάς μπροστά της, την κοιτάς στα μάτια και λες "γεια". Προφανώς η κοπέλα και η φίλη της σε κοιτούν με απορία, καθώς τους είσαι άγνωστος. Τότε, χαμογελάς και λες "Ήθελα να γνωριστούμε, αλλά δεν έβρισκα τρόπο. Το να ανοίξω συζήτηση για τον καιρό είναι ξεπερασμένο". Εδώ είναι σίγουρο ότι τα κορίτσια θα γελάσουν. Όμως, όπως θα το έχεις υπολογίσει, εκείνη τη στιγμή θα χτυπήσει το κουδούνι. Θα δείξεις ξαφνιασμένος και θα πεις "Με συγχωρείτε, αλλά πρέπει να δώσω κάτι σε κάποιον, τα λέμε" και θα φύγεις βιαστικός. Θα φροντίσεις να μην συναντηθείτε στο σχόλασμα. Την άλλη μέρα δεν θα βγεις έξω στα δύο πρώτα διαλείμματα, έτσι η περίεργη γνωριμία σας θα δουλέψει στο μυαλό της κοπέλας σαν βραδυφλεγής βόμβα. Στο τρίτο διάλειμμα θα πας χαμογελαστός κοντα στα κορίτσια και θα πεις "γεια σας, πού είχαμε μείνει?". Λογικά θα σου πουν και αυτές "γεια", οπότε θα συστηθείς "Χωρίς να με ρωτήσουν, με βάφτισαν Αλέξανδρο, εσάς?", οπότε θα σου πουν τα ονόματά τους. Τώρα πια ο πρώτος πάγος θα έχει σπάσει και μπορείς να ανοίξεις κουβέντα, αρχικά για σχολικά θέματα και αργότερα για πιο προσωπικά.
Πιστεύω ότι το σχέδιο θα πάει καλά, όμως υπάρχουν δύο πιθανότητες για επιπλοκές:
1) Να μην σε θέλει αυτή που σου αρέσει, αλλά η φίλη της.
2) Να διαβάζουν τα κορίτσια ischool και να σου πουν "τις μαλακίες του Δία ήρθες να μας πεις?".


Η εικόνα δεν έχει σχέση με το θέμα, αλλά με το βιβλίο που διαβάζω αυτή τη στιγμή.
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Θα σου προτείνω ένα σχέδιο που στηρίζεται στην αλήθεια και δεν είναι συνηθισμένο, οπότε έχει πολλές πιθανότητες να κάνει εντύπωση και να αποδώσει. (Έχω πολλές φορές πετύχει κάτι χρησιμοποιώντας την αλήθεια, ακόμα και παρουσιάζοντάς της σαν ψέμα). Λοιπόν:
Στο τελευταίο διάλειμμα και λίγο πριν χτυπήσει το κουδούνι για μέσα, καθώς το κορίτσι κάθεται στο παγκάκι, την πλησιάζεις, σταματάς μπροστά της, την κοιτάς στα μάτια και λες "γεια". Προφανώς η κοπέλα και η φίλη της σε κοιτούν με απορία, καθώς τους είσαι άγνωστος. Τότε, χαμογελάς και λες "Ήθελα να γνωριστούμε, αλλά δεν έβρισκα τρόπο. Το να ανοίξω συζήτηση για τον καιρό είναι ξεπερασμένο". Εδώ είναι σίγουρο ότι τα κορίτσια θα γελάσουν. Όμως, όπως θα το έχεις υπολογίσει, εκείνη τη στιγμή θα χτυπήσει το κουδούνι. Θα δείξεις ξαφνιασμένος και θα πεις "Με συγχωρείτε, αλλά πρέπει να δώσω κάτι σε κάποιον, τα λέμε" και θα φύγεις βιαστικός. Θα φροντίσεις να μην συναντηθείτε στο σχόλασμα. Την άλλη μέρα δεν θα βγεις έξω στα δύο πρώτα διαλείμματα, έτσι η περίεργη γνωριμία σας θα δουλέψει στο μυαλό της κοπέλας σαν βραδυφλεγής βόμβα. Στο τρίτο διάλειμμα θα πας χαμογελαστός κοντα στα κορίτσια και θα πεις "γεια σας, πού είχαμε μείνει?". Λογικά θα σου πουν και αυτές "γεια", οπότε θα συστηθείς "Χωρίς να με ρωτήσουν, με βάφτισαν Αλέξανδρο, εσάς?", οπότε θα σου πουν τα ονόματά τους. Τώρα πια ο πρώτος πάγος θα έχει σπάσει και μπορείς να ανοίξεις κουβέντα, αρχικά για σχολικά θέματα και αργότερα για πιο προσωπικά.
Πιστεύω ότι το σχέδιο θα πάει καλά, όμως υπάρχει δύο πιθανότητες για επιπλοκές:
1) Να μην σε θέλει αυτή που σου αρέσει, αλλά η φίλη της.
2) Να διαβάζουν τα κορίτσια ischool και να σου πουν "τις μαλακίες του Δία ήρθες να μας πεις?".
Εγώ πάντως έπεσα, βρε Δία. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,410 μηνύματα.
Παίξε ποδόσφαιρο.
Σούταρε και πέτυχέ τη στο κεφάλι.
Η συζήτηση θα είναι έντονη και με πάθος μετά.

-Συγγνώμη :o
-Πας καλά ρε τούβλο;
-Ρε σόρρυ. Δεν το θελα.
-Α γ******

Κ εγώ αυτό σκέφτηκα να κάνει όταν πρωτοείδα το topic αλλά λεω ας μη το γράψω... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandrosss

Νεοφερμένος

Ο alexandrosss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Θα σου προτείνω ένα σχέδιο που στηρίζεται στην αλήθεια και δεν είναι συνηθισμένο, οπότε έχει πολλές πιθανότητες να κάνει εντύπωση και να αποδώσει. (Έχω πολλές φορές πετύχει κάτι χρησιμοποιώντας την αλήθεια, ακόμα και παρουσιάζοντάς της σαν ψέμα). Λοιπόν:
Στο τελευταίο διάλειμμα και λίγο πριν χτυπήσει το κουδούνι για μέσα, καθώς το κορίτσι κάθεται στο παγκάκι, την πλησιάζεις, σταματάς μπροστά της, την κοιτάς στα μάτια και λες "γεια". Προφανώς η κοπέλα και η φίλη της σε κοιτούν με απορία, καθώς τους είσαι άγνωστος. Τότε, χαμογελάς και λες "Ήθελα να γνωριστούμε, αλλά δεν έβρισκα τρόπο. Το να ανοίξω συζήτηση για τον καιρό είναι ξεπερασμένο". Εδώ είναι σίγουρο ότι τα κορίτσια θα γελάσουν. Όμως, όπως θα το έχεις υπολογίσει, εκείνη τη στιγμή θα χτυπήσει το κουδούνι. Θα δείξεις ξαφνιασμένος και θα πεις "Με συγχωρείτε, αλλά πρέπει να δώσω κάτι σε κάποιον, τα λέμε" και θα φύγεις βιαστικός. Θα φροντίσεις να μην συναντηθείτε στο σχόλασμα. Την άλλη μέρα δεν θα βγεις έξω στα δύο πρώτα διαλείμματα, έτσι η περίεργη γνωριμία σας θα δουλέψει στο μυαλό της κοπέλας σαν βραδυφλεγής βόμβα. Στο τρίτο διάλειμμα θα πας χαμογελαστός κοντα στα κορίτσια και θα πεις "γεια σας, πού είχαμε μείνει?". Λογικά θα σου πουν και αυτές "γεια", οπότε θα συστηθείς "Χωρίς να με ρωτήσουν, με βάφτισαν Αλέξανδρο, εσάς?", οπότε θα σου πουν τα ονόματά τους. Τώρα πια ο πρώτος πάγος θα έχει σπάσει και μπορείς να ανοίξεις κουβέντα, αρχικά για σχολικά θέματα και αργότερα για πιο προσωπικά.
Πιστεύω ότι το σχέδιο θα πάει καλά, όμως υπάρχουν δύο πιθανότητες για επιπλοκές:
1) Να μην σε θέλει αυτή που σου αρέσει, αλλά η φίλη της.
2) Να διαβάζουν τα κορίτσια ischool και να σου πουν "τις μαλακίες του Δία ήρθες να μας πεις?".


Η εικόνα δεν έχει σχέση με το θέμα, αλλά με το βιβλίο που διαβάζω αυτή τη στιγμή.
.
φιλε δια ουτε στο ncis να ειμαισταν παντως πολυ πρωτο το σχεδιακι αυτες τις μερες θα δω τι θα εφαρμοσω anf the god with us;):clapup:παρεπιπτοντως εισαι φοιτητης και καποιοι τμημα ψυχολογιας η το εχεις δοκιμασεις;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,820 μηνύματα.
ψυχολογία και γυναίκα..φίλε αλέξανδρε πάνε τυχαίο περίπατοοοο...χαχα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nimos96

Νεοφερμένος

Ο nimos96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Καλησπέρα. Είμαι μαθητής που τον Σεπτέμβρη μετακόμισα σε άλλο μέρος από τον τόπο που γεννήθηκα και παω εκεί μόνο για διακοπές αλλα υπάρχει και το ενδεχόμενο να γυρίσω πίσω τη νεα χρονιά. Τα Χριστούγεννα που πήγα έπαιξε φάση με μια κοπέλα που δεν ήξερα. Εν το μεταξύ ένας φίλος μου τα είχε με μια φίλη μου(που μου άρεσε και στο παρελθόν)και ήθελε να την χωρίσει. Εγώ αφού έκανα κάτι με αυτή τη κοπέλα μετά με δικιά της πρωτοβουλία τελείωσε. Και όταν ο φίλος μου χώρισε εγώ την επόμενη μέρα(σσ. μια μέρα πριν τελειώσουν οι διακοπές και φύγω) μιλήσαμε στο facebook. Μετά χαθήκαμε(γιατί έκλεισε το facebook της) εώς την Κυριακή όπου ξανανοιξε το facebook της. Εκεί αρχίσαμε να μιλάμε τελείως φιλικά και καταλήξαμε να μιλάμε για πάνω από 2 ώρες για διάφορα θέματα(σσ2. αυτή έχει χάσει όλες τις σχέσεις με τον πρώην της και δηλώνει μόνη). Την Δευτέρα ο φίλος μου(και πρώην της) μου ζήτησε να την πέσει με εκείνη που έκανα κάτι στις διακοπές. Μ***ί καπέλο δηλαδή. Και πάλι εγώ μιλούσα στο facebook για 2+ ώρες με αυτή τη φίλη μου αλλα σε μια φάση μου έστειλε μια φωτογραφία μου που είμαστε σε κοινή παρέα και μου είπε γύρνα πίσω και μου αφιέρωσε ένα τραγούδι σχετικά με την απόσταση. Μετα αληλο-αφιερώναμε κανα-δυο τραγούδια. Οι καρδούλες και τα φιλάκια αρκετά. Σήμερα καθώς μιλήσαμε ελάχιστα καθώς διαβάζαμε και μου είπε να της στείλω το βραδυ στο viber να μιλήσουμε από εκει γιατί δεν θα μπει facebook. Τώρα το θέμα: εγώ μέχρι πριν λίγες μέρες δεν την έβλεπα τόσο ερωτικά αλλά περισσότερο φιλικά. Εχτές που δεν μιλήσαμε κατάλαβα ότι μου λείπει που δεν μιλάμε και ότι ίσως δεν την βλέπω τόσο φιλικά(αφου μιλησα και με τους 3 καλύτερους μου φίλους απο εκεί και μου είπαν προσπάθησε). Και το θέμα είναι ότι δεν ξέρω τι να της γράφω ώστε να γίνεται συζήτηση και θα κολήσω. Παρακαλώ πείτε μου κανα δυο θέματα που θα μπορέσω να μιλήσω ή να την ρωτήσω. Πότε να αρχίσω να εκδηλώνω τον ενδιαφέρον μου; Υπάρχει περίπτωση αυτή να νιώθει κάτι; Και αν γίνεται κανα τραγούδι να της στείλω γιατί δεν σκαμπάζω πολύ απο τέτοιου είδους μουσικές :D Ευχαριστώ προκαταβολικά και συγνώμη για το μεγάλο post:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metspanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο metspanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
απο τα πλαγια σιγα σιγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλησπέρα. Είμαι μαθητής που τον Σεπτέμβρη μετακόμισα σε άλλο μέρος από τον τόπο που γεννήθηκα και παω εκεί μόνο για διακοπές αλλα υπάρχει και το ενδεχόμενο να γυρίσω πίσω τη νεα χρονιά. Τα Χριστούγεννα που πήγα έπαιξε φάση με μια κοπέλα που δεν ήξερα. Εν το μεταξύ ένας φίλος μου τα είχε με μια φίλη μου(που μου άρεσε και στο παρελθόν)και ήθελε να την χωρίσει. Εγώ αφού έκανα κάτι με αυτή τη κοπέλα μετά με δικιά της πρωτοβουλία τελείωσε. Και όταν ο φίλος μου χώρισε εγώ την επόμενη μέρα(σσ. μια μέρα πριν τελειώσουν οι διακοπές και φύγω) μιλήσαμε στο facebook. Μετά χαθήκαμε(γιατί έκλεισε το facebook της) εώς την Κυριακή όπου ξανανοιξε το facebook της. Εκεί αρχίσαμε να μιλάμε τελείως φιλικά και καταλήξαμε να μιλάμε για πάνω από 2 ώρες για διάφορα θέματα(σσ2. αυτή έχει χάσει όλες τις σχέσεις με τον πρώην της και δηλώνει μόνη). Την Δευτέρα ο φίλος μου(και πρώην της) μου ζήτησε να την πέσει με εκείνη που έκανα κάτι στις διακοπές. Μ***ί καπέλο δηλαδή. Και πάλι εγώ μιλούσα στο facebook για 2+ ώρες με αυτή τη φίλη μου αλλα σε μια φάση μου έστειλε μια φωτογραφία μου που είμαστε σε κοινή παρέα και μου είπε γύρνα πίσω και μου αφιέρωσε ένα τραγούδι σχετικά με την απόσταση. Μετα αληλο-αφιερώναμε κανα-δυο τραγούδια. Οι καρδούλες και τα φιλάκια αρκετά. Σήμερα καθώς μιλήσαμε ελάχιστα καθώς διαβάζαμε και μου είπε να της στείλω το βραδυ στο viber να μιλήσουμε από εκει γιατί δεν θα μπει facebook. Τώρα το θέμα: εγώ μέχρι πριν λίγες μέρες δεν την έβλεπα τόσο ερωτικά αλλά περισσότερο φιλικά. Εχτές που δεν μιλήσαμε κατάλαβα ότι μου λείπει που δεν μιλάμε και ότι ίσως δεν την βλέπω τόσο φιλικά(αφου μιλησα και με τους 3 καλύτερους μου φίλους απο εκεί και μου είπαν προσπάθησε). Και το θέμα είναι ότι δεν ξέρω τι να της γράφω ώστε να γίνεται συζήτηση και θα κολήσω. Παρακαλώ πείτε μου κανα δυο θέματα που θα μπορέσω να μιλήσω ή να την ρωτήσω. Πότε να αρχίσω να εκδηλώνω τον ενδιαφέρον μου; Υπάρχει περίπτωση αυτή να νιώθει κάτι; Και αν γίνεται κανα τραγούδι να της στείλω γιατί δεν σκαμπάζω πολύ απο τέτοιου είδους μουσικές :D Ευχαριστώ προκαταβολικά και συγνώμη για το μεγάλο post:D:D
Προσωπικά δεν κατάλαβα χριστό! Με αυτήν η κοπέλα που "θες", έχετε ιστορικό ή όχι; Θα πάρω worst-case scenario, δηλ. όχι.

Πότε να αρχίσω να εκδηλώνω τον ενδιαφέρον μου;
Θα σταθώ μόνο σε αυτό. Όλες οι άλλες λεπτομέρειες είναι άχρηστες. Εάν έχω καταλάβει "γνωρίζεστε" αρκετό καιρό, αλλά δεν έχεις εκδηλώσει ακόμα τίποτα; Θα πω το κλισέ που θα σου πουν οι κοπέλες "να είσαι ο εαυτός σου". Αρκετά άργησες, πήγαινε και εκδήλωσέ της το ενδιαφέρον σου άμεσα. :)


Όταν σου πει "θέλω να μείνουμε φίλοι", ξαναρώτα τι έκανες λάθος. Και μετά προχώρα στην ΕΠΟΜΕΝΗ. Αν σου εξηγήσω τώρα, δεν θα καταλάβεις. Εκτός κι αν "σταθείς τυχερός". Στο εύχομαι, προσωπικά, να πάει καλά κι όπως το θες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Τι τιτλος ειναι αυτος? Πως να πλησιασω μια κοπελα; -Λογικα, στα μουλωχτα:hmm:(Αν δεν θες να σε καταλαβει, γιατι αλλιως την εβαψες;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rebel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 1,025 μηνύματα.

:hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karv2

Νεοφερμένος

Η Sandra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Να σας ρωτήσω παίδες κάτι; Στην περίπτωση που σας αρέσει μια κοπέλα, δεν είναι φίλη σας και ειστε ντροπαλοί τί κάνετε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,820 μηνύματα.
Να σας ρωτήσω παίδες κάτι; Στην περίπτωση που σας αρέσει μια κοπέλα, δεν είναι φίλη σας και ειστε ντροπαλοί τί κάνετε;;

Το αφήνουμε στην τύχη του, όπως λένε και οι περισσότερες Eλληνίδες κοπελιές, διότι όσο το σκέφτεσαι δεν έρχεται. :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Βασικά βλακεία ειν' αυτό ρε συ. Στην τύχη κι ό,τι κάτσει γενικά, ναι, αλλά αν έχεις πετύχει μια τύπισσα/τύπο που γουστάρεις, ε, πες το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,820 μηνύματα.
Βασικά βλακεία ειν' αυτό ρε συ. Στην τύχη κι ό,τι κάτσει γενικά, ναι, αλλά αν έχεις πετύχει μια τύπισσα/τύπο που γουστάρεις, ε, πες το.

Αφού ρε συ το λένε. Μάλιστα εδώ φαίνεται πόσο καλά έχουν μάθει το φαινόμενο doppler για Η/Μ κύματα, στην πράξη. Επίσης αν το δεις και από άλλη σκοπιά, έχει σχέση και με το Μωσαϊκό παραμύθι για το μάννα εξ' ουρανού. Οπότε φαίνεται και η καλή επίδοση στα σχολικά Θρησκευτικά. Περιμένεις και σου έρχεται ως από μηχανής Θεός: ιδού και η καλή μελέτη που έχουν κάνει στο σχολείο στην Ελένη του Ευριπίδη. Η πολυμαθειά τους νομίζω ότι είναι αποστομωτική. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Να σας ρωτήσω παίδες κάτι; Στην περίπτωση που σας αρέσει μια κοπέλα, δεν είναι φίλη σας και ειστε ντροπαλοί τί κάνετε;;
Πίνεις όσπου να φτιαχτείς και να μιλήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karv2

Νεοφερμένος

Η Sandra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Πίνεις όσπου να φτιαχτείς και να μιλήσεις.

Χαχαχα ασ'το καλυτερα γιατι δεν ξερω τι αλλο μπορει να κανω :hehe: :hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αφού ρε συ το λένε.
Γι' αυτό σαν «καλό παιδί» που είσαι, οφείλεις να σεβαστείς τις ανάγκες των κοριτσιών και να μην την πέφτεις σε γυναίκες. Άστο στην «τύχη» του και «μαγικά» μία μέρα θα έρθει η κατάλληλη Ματίνα Μανταρινάκη και για σένα. Κοινώς, μην κάνετε... τίποτα. Όλα θα γίνουν «μόνα τους», «μαγικά».
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top