Πώς να πλησιάσω μια κοπέλα;

χρηστaras

Νεοφερμένος

Ο χρηστaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
εγω παιδια εχω ενα αλλο παρομοιο θεματακι. Συνηθως κανω παρεες και με κοπελες αλλα μου αρεσει εδω και 6 μηνες μια συγκεκριμενη κοπελα συμφοιτητρια μου. Οταν γνωριστηκαμε στην αρχη γενικα ειχαμε καλη σχεση βγαιναμε για καφεδες κλπ σε σπιτια κια ετσι. Αλλα ειδα καποια μερα κατα τυχη σε μηνυματα στο κινητο οτι τα εχει με καποιον μεγαλυτερο της 5 χρονια ο οποιος τελικα αποδεικτηκε μαπας και την κοροιδεψε πραγματικα μετα απο 1 χρονο σχεσης τεσπα χωρισαν και την παρατησε σαν την καλαμια στον καμπο.Επειτα λιγο καιρο μετα η κοπελα μου ειπε τι της συνεβη με λεπτομερεια και της συμπαρασταθηκα οσο ποτε αλλωτε πιο πολυ και απο την κολλητη της στο θεμα αυτο + οτι την εκανα να νιωσει καλυτερα και να τον ξεχασει μετα απο λιγους μηνες. Περνωντας ο καιρος, γνωριζομαστε ολο και πιο πολυ ερχομαστε ολο και πιο κοντα και ενα βραδυ στο σπιτι μου αρχισα τα κομπλιμεντα για να δω την αντιδραση της. Εν τω μεταξυ δεν ειχα κινηση και μου εχει πει οτι ειμαστε φιλοι και θελει να τα μοιραζομαστε ολα/ Ομως εγω τελευταια την βλεπω ερωτικα και δεν ξερω πως να της το πω οτι την θελω για να το καταλαβει γτ δεν μου αφηνει περιθωρια γαι αν μιλησω ανοιχτα για το θεμα αυτο. (Ξερετε ειμαστε φιλοι , επιμενει) ομως παρ'ολα αυτα καποιες φορες νομιζω οτι ερχεται πιο κοντα μ δλδ με αγγιζει με πιανει απο το χερι, μου λεει οτι μονο εγω την κανω να αισθανεται ο εαυτος της και τετοια. Απο την αλλη, τπτ προσφατα , ανακαλυψα οτι ψαχνεται για εναν μεγαλυτερο της επι 4 χρονια. Ρε παιδι μου λεω μεσα μου μετα σκεφτομαι εχει διπλη προσωπικοτητα η κοπελια?? δλδ την μια με βλεπει φιλικα την αλλη ερωτικα??? Λοιπον για να συνοψισω το θεμα μου ειναι οτι θελω αυτες τις μερες να της πω τι νιωθω οτι την θελω και εαν θελει να κανουμε κατι παραπανω απο απλοι φιλοι. (αλλα μεσω facebook, μηνυματος η απο κοντα)??? ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Παράτα την, χαμένη υπόθεση είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λοιπον για να συνοψισω το θεμα μου ειναι οτι θελω αυτες τις μερες να της πω τι νιωθω οτι την θελω και εαν θελει να κανουμε κατι παραπανω απο απλοι φιλοι. (αλλα μεσω facebook, μηνυματος η απο κοντα)??? ευχαριστω


Αν θες να κάνεις κάτι, κάντο από κοντά! Τι χαζομάρες και αυτές; Από fb, μηνύματα κτλ!!! :down: Στο τέλος αυτά θα αντικαταστήσουν τελείως τις ανθρώπινες σχέσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.
Αλλα ειδα καποια μερα κατα τυχη σε μηνυματα στο κινητο οτι τα εχει με καποιον μεγαλυτερο της 5 χρονια ο οποιος τελικα αποδεικτηκε μαπας και την κοροιδεψε πραγματικα μετα απο 1 χρονο σχεσης τεσπα χωρισαν και την παρατησε σαν την καλαμια στον καμπο

Ολα αυτά τα είδες κατα τύχη στο κινητό της... Κατα τύχη θα πει, αντε να δω 1 μήνυμα. Για να τα έμαθες όλα αυτά, μάλλον το έψαχνες για αρκετή ώρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
εγω παιδια εχω ενα αλλο παρομοιο θεματακι.
Συνηθως κανω παρεες και με κοπελες αλλα μου αρεσει εδω και 6 μηνες μια συγκεκριμενη κοπελα συμφοιτητρια μου. Οταν γνωριστηκαμε στην αρχη γενικα ειχαμε καλη σχεση βγαιναμε για καφεδες κλπ σε σπιτια κια ετσι. Αλλα ειδα καποια μερα κατα τυχη σε μηνυματα στο κινητο οτι τα εχει με καποιον μεγαλυτερο της 5 χρονια ο οποιος τελικα αποδεικτηκε μαπας και την κοροιδεψε πραγματικα μετα απο 1 χρονο σχεσης τεσπα χωρισαν και την παρατησε σαν την καλαμια στον καμπο.Επειτα λιγο καιρο μετα η κοπελα μου ειπε τι της συνεβη με λεπτομερεια και της συμπαρασταθηκα οσο ποτε αλλωτε πιο πολυ και απο την κολλητη της στο θεμα αυτο + οτι την εκανα να νιωσει καλυτερα και να τον ξεχασει μετα απο λιγους μηνες. Περνωντας ο καιρος, γνωριζομαστε ολο και πιο πολυ ερχομαστε ολο και πιο κοντα και ενα βραδυ στο σπιτι μου αρχισα τα κομπλιμεντα για να δω την αντιδραση της. Εν τω μεταξυ δεν ειχα κινηση και μου εχει πει οτι ειμαστε φιλοι και θελει να τα μοιραζομαστε ολα/ Ομως εγω τελευταια την βλεπω ερωτικα και δεν ξερω πως να της το πω οτι την θελω για να το καταλαβει γτ δεν μου αφηνει περιθωρια γαι αν μιλησω ανοιχτα για το θεμα αυτο. (Ξερετε ειμαστε φιλοι , επιμενει) ομως παρ'ολα αυτα καποιες φορες νομιζω οτι ερχεται πιο κοντα μ δλδ με αγγιζει με πιανει απο το χερι, μου λεει οτι μονο εγω την κανω να αισθανεται ο εαυτος της και τετοια. Απο την αλλη, τπτ προσφατα , ανακαλυψα οτι ψαχνεται για εναν μεγαλυτερο της επι 4 χρονια. Ρε παιδι μου λεω μεσα μου μετα σκεφτομαι εχει διπλη προσωπικοτητα η κοπελια?? δλδ την μια με βλεπει φιλικα την αλλη ερωτικα??? Λοιπον για να συνοψισω το θεμα μου ειναι οτι θελω αυτες τις μερες να της πω τι νιωθω οτι την θελω και εαν θελει να κανουμε κατι παραπανω απο απλοι φιλοι. (αλλα μεσω facebook, μηνυματος η απο κοντα)??? ευχαριστω

Γιατί πνίγεστε ρε πούστη μου σε μία κουταλιά νερό;;
Την βλέπεις διαφορετικά;Πές της το.Τέλος!!
Και απο κοντά ρε φίλε...τί fb twitter mitter και μαλακίες.Τουλάχιστον δεν θα μπορεί να εξαφανιστεί και να σου πεί "μου έπεσε η σύνδεση":P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χρηστaras

Νεοφερμένος

Ο χρηστaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Ολα αυτά τα είδες κατα τύχη στο κινητό της... Κατα τύχη θα πει, αντε να δω 1 μήνυμα. Για να τα έμαθες όλα αυτά, μάλλον το έψαχνες για αρκετή ώρα :P

ειμασταν στην σχολη μια μερα και ενω εστελνε μηνυματα φαινοταν ολα (δυστυχως η ευτυχως) πολλοι φιλοι μου λενε να την παρατησω και να ψαξω αλλου εφοσον εκεινη ενδιαφερεται για μεγαλυτερους και δεν μου ξεκαθαριζει την θεση της για μενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Σε ποια σχολη ειστε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ellas95

Νεοφερμένος

Ο Ellas95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Φιλε ή το χεις ή δεν το εχεις.
Εγω προσωπικα ανηκω στη κατηγορια ,της Κοτας.Και εχω βρεθει πολλες φορες στη θεση σου με διαφορα ερωτηματα.
Γενικα η προσεγγιση ενος κοριτσιου θεωρω οτι πρεπει να το χεις,η τουλαχιστον να εχεις θαρρος.Εαν εχεις κατι απτα 2 τοτε μην ρωτας τιποτα.Απλα πηγαινε ,αυτοσχεδιασε και τελος.

Οπως κανω και εγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giogWgiog

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giogWgiog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Επιστήμης Υπολογιστών Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Φιλε ή το χεις ή δεν το εχεις.
Εγω προσωπικα ανηκω στη κατηγορια ,της Κοτας.Και εχω βρεθει πολλες φορες στη θεση σου με διαφορα ερωτηματα.
Γενικα η προσεγγιση ενος κοριτσιου θεωρω οτι πρεπει να το χεις,η τουλαχιστον να εχεις θαρρος.Εαν εχεις κατι απτα 2 τοτε μην ρωτας τιποτα.Απλα πηγαινε ,αυτοσχεδιασε και τελος.

Οπως κανω και εγω.

Εσύ τελικά το χεις ή όχι;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Happily.Motionless

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Happily.Motionless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 186 μηνύματα.
Συμφωνώ, το έχει κανείς ή όχι! (αν και πολλές φορές κάνουμε εμείς το 1ο βήμα!) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandrosss

Νεοφερμένος

Ο alexandrosss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Είμαι νεο μελος του φορουμ και το βρισκω ιδιαιτερα ενδιαφερον κ χρησιμο για ολα τα θεματα!
θα μπω κατευθειαν στο θεμα:
μου αρεσει μια κοπελα στο σχολειο μ η οποια σε καθε διαλλειμα πηγαινει και καθεται με μια φιλη της σε ενα παγκακι και συζητανε.το προβλημα ειναι οτι προσωπικα δεν τις ξερω και θα ηθελα με καποιο τροπο να της πιασω κουβεντα να δω αν μπορει να τραβηξει η κατασταση.το προβλημα μου ειναι οτι στο σχολειο δεν εχω φιλους με τους οποιους μπορω να παω να μιλησω σε αυτες .αν και το εχω προτεινει :whistle::whistle: επισης αν παω μονος θα φανει πιστευω περιεργο και λιγο ακυρο εδω π τα λεμε.:redface:
τι θα μποορουσα να κανω και με τι τροπο;εχετε αντιμετωπισει τετοιου ειδους καταστασεις;:/:

Σημείωση: Τα μηνύματα 275-293 προήλθαν από συγχώνευση με το θέμα: "Συμβουλές για να μιλήσω σε μια άγνωστη κοπέλα.."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Μίλα της για τον καιρό.
Διαχρονικό θέμα συζήτησης που ποτέ δεν γίνεται βαρετό.
Ο παππούς σου το έκανε...ο μπαμπάς σου το έκανε...
Και δεδομένου πως βρίσκεσαι εδώ και μας γράφεις...Είχε αποτέλεσμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tamisss

Νεοφερμένος

Ο tamisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ναι ρε φίλε και εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω... Δεν ξέρω πως να προσεγγίσω ένα κοριτσι από το σχολείο μου (άγνωστη)... Συνέχεια την βλέπεις με φίλες της... Εχουν γίνει κολιτσιδα και ειναι αδυνατο να την βρω ποτέ μόνη της και να την προσεγγίσω... Τι να κάνω ρε παιδιά καταντάει σπαστικό όλο αυτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
την επόμενη φορά που θα τη δεις στο κυλικείο ρώτα την απλά τι ώρα είναι.Όταν σου πει, πες της ευχαριστώ και συστήσου.Από εκεί και πέρα όταν την ξαναδείς μπορείς να την ξαναχαιρετίσεις και να πιάσεις εύκολα κουβέντα. Δεν είναι πυρηνική φυσική ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ο παππούς σου το έκανε...ο μπαμπάς σου το έκανε...

σωστο, παρε παράδειγμα απο αυτούς, και μην κάνεις την ίδια @@ια :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Πλησίασε και πες

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Αν είστε συμμαθητές ζήτα της σημειώσεις κάποιου μαθήματος προφασιζόμενος πως έλειπες
Ρίξε ένα ραβασάκι στην τσάντα της όταν δεν κοιτάει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
αυτό με την ώρα είναι πολύ ωραίο,,πες το(ειδικά αν τη δεις να κρατάει κινητό ή να φοράει ρολόι)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexandrosss

Νεοφερμένος

Ο alexandrosss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ωραιος ρε φιλε!ευκολη και απλη λυση!:clapup::clapup:

ρε συ αυτο με τις σημειωσεις δεν πιανει επειδη εχω αδελφο που καθεται διπλα μ και στην γενικη και στην κατευθυνση (θετικη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δοκίμασε αυτό με την ώρα που είπαν πιο πάνω είναι δοκιμασμένο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top