Πώς να πλησιάσω μια κοπέλα;

hakuna matata23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η hakuna matata23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Ασε το φβ!βγειτε εξω με με τον φιλο σου και την κοπελα και κανα 2 3 αλλους ετσι για ξεκαρφωμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Μην κανεις τιποτα.......αν η γκομενα γουσταρει θα σου κ@**ει χωρις να κανεις τιποτα (θα μιλησει στο φιλο σου κτλ.)......ολα τα αλλα ειναι για αγαπουληδες!;) (το μονο που εχεις να κανεις ειναι να βγειτε μια παρεα ξανα και να της μιλησεις...απο εκει και περα ας πραξει αυτη! )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gata_eisai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gata_eisai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
κοιτα αφου εχεις το μεσο και μπορεις να την γνωρισεις πρωτα απ κοντα καντο!και αφου συναντηθειτε και βγειτε μερικες φορες μιλα της υστερα και απο το φβ..:)αν εχεις τροπο και σε παρει με καλο ματι απο την αρχη δεν θα σε θεωρησει πεφτουλα..αλλα μην φανεις και λιγουρης.:P..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Βαλε τον φιλο σου να κανονισει στην αρχη συναντηση και εαν δεν γινει τιποτα παρε το τηλεφωνο της και επιδιωξε να ξαναβρεθειτε και οι τρεις και να της στειλεις εσυ παραλληλα μηνυμα << αν και ειχα δουλεια ή εφευγα σε ταξιδι λεω να το καθυστερησω και σε περιμενω να ερθεις ή σε περιμενω να βρεθουμε κτλ>> δεν χρειαζεται να εισαι ειλικρινης βρες μια ιστορια ομως μιλα της στα ισα δειξε της οτι ενδιαφερεσαι και οτι την γουσταρεις αλλα με τροπο, το καλυτερο θα ειναι να της την πεσεις παντως γιατι μετα θα το μετανοιωσεις ετσι πανε αυτα τα πραγματα αλλα θελει τροπο ωστε να μην σε παρεξηγησει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nimos96

Νεοφερμένος

Ο nimos96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Με την κοπέλα έχουμε μιλησει μια-δυο φορές όπου θα μου έλεγε πληροφορίες για άλλη κοπέλα. Έχει περάσει καιρός αλλά με θυμάται. Οκ θα μιλήσω με τον φίλο και θα του πω για συνάντηση έξω. Απλά αν δεν πετύχει πως κινούμαστε μετα? Παρεμπιπτόντως είμαι φίλος με την καλύτερη φίλη της και με συμπαθεί πολύ(η φίλη) μήπως αυτό βοηθήσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Χαίρε κοινωνία του iSchool,
καταρχάς θέλω να ζητήσω συγνώμη αν η συζήτηση που ανοίγω έχει ξαναειπωθεί αλλά δεν βρήκα τίποτα παρόμοιο με αυτό που θέλω να σας πω-ρωτήσω. Γενικά είμαι ομιλιτκός τύπος με κοπέλες που ξέρω, αλλά γενικότερα είμαι νροπαλός με κοπέλες που δεν ξέρω και το θέμα είναι πως να μιλήσω σε κάποια που δεν ξέρω. Και εξηγώ: Μου αρέσει μια κοπέλα, φίλη του κολλητού μου, αλλά δεν την ξέρω ιδιαίτερα. Ο φίλος μου μου είπε να της μιλήσω και μετά μπορεί να κανονίσει και αυτός καμια έξοδο ή οτιδήποτε. Θέλω να της μιλήσω απο Facebook αλλά το θέμα είναι ότι δεν ξέρω πως να αρχίσω την συζήτηση, πως να την συνεχίσω και γενικά. Η κοπέλα αντιπαθεί τους "πέφτουλες" που δεν είμαι. Απλά το θέμα μου είναι ότι αν της μιλήσω μπορεί να φανεί ότι της την πέφτω. Και εδώ χρειάζομαι την βοήθεια σας: Πως να της αρχίσω την συζήτηση χωρίς να φανεί ότι της την πέφτω και έπειτα πως να την συνεχίσω; Η αλήθεια είναι πως κάθε αρχή και δύσκολη και ιδιαίτερα εδώ καθώς όλοι ξέρουμε πως οι κοπέλες δεν είναι πρόθυμες να συνεχίσουν την συζήτηση-πρέπει να το κάνεις εσύ. Ευχαριστώ προκαταβολικά και ελπίζω να έχω την συμπαράστασή σας και κάποια συμβουλή σας. Είναι ανάγκη την έχω δαγκώσηει γερά(την λαμαρίνα:P).
Πες της μωρό είσαι για μια νύχτα που δε θα ξεχάσει ποτέ κανείς;Κι έπεσε ήδη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eskl1nd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ۞_۞ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Πες της μωρό είσαι για μια νύχτα που δε θα ξεχάσει ποτέ κανείς;Κι έπεσε ήδη.

Να προσεξει μονο τη σειρα των λεξεων :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Πες της μωρό είσαι για μια νύχτα που δε θα ξεχάσει ποτέ κανείς;Κι έπεσε ήδη.

νυχτα μου εισαι για εναν μαγκα που κανεις ποτε δεν θα μας τον ξεχασει?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nimos96

Νεοφερμένος

Ο nimos96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Πες της μωρό είσαι για μια νύχτα που δε θα ξεχάσει ποτέ κανείς;Κι έπεσε ήδη.
Ναι. Όταν λέμε πέφτουλας εγώ θα είμαι ο βασιλιάς τους xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aggeliki! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Με την κοπέλα έχουμε μιλησει μια-δυο φορές όπου θα μου έλεγε πληροφορίες για άλλη κοπέλα. Έχει περάσει καιρός αλλά με θυμάται. Οκ θα μιλήσω με τον φίλο και θα του πω για συνάντηση έξω. Απλά αν δεν πετύχει πως κινούμαστε μετα? Παρεμπιπτόντως είμαι φίλος με την καλύτερη φίλη της και με συμπαθεί πολύ(η φίλη) μήπως αυτό βοηθήσει;
Νομίζω πως βοηθάει. Κάθε κοπέλα την ενδιαφέρει η γνώμη της φίλης της κι ας μην το δείχνει.;)

Πες της μωρό είσαι για μια νύχτα που δε θα ξεχάσει ποτέ κανείς;Κι έπεσε ήδη.
Respect:D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,806 μηνύματα.
μη κάνετε τα εύκολα δύσκολα..μια συζήτηση δεν θέλει και ιδιαίτερη φιλοσοφία για να ξεκινήσει αλλά ούτε και έχει κάποια συνταγή «εκτέλεσης»
καλή διάθεση, απουσία κόμπλεξ και χαζοχαμογελακίων εκατέρωθεν..και όλα τα άλλα έπονται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nimos96

Νεοφερμένος

Ο nimos96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
μη κάνετε τα εύκολα δύσκολα..μια συζήτηση δεν θέλει και ιδιαίτερη φιλοσοφία για να ξεκινήσει αλλά ούτε και έχει κάποια συνταγή «εκτέλεσης»
καλή διάθεση, απουσία κόμπλεξ και χαζοχαμογελακίων εκατέρωθεν..και όλα τα άλλα έπονται
λέγοντας συζήτηση εννοώ την πρώτη προσέγγηση από facebook. Αμα είναι συνάντηση όπως και να το κάνεις θα μιλήσεις κάτι θα πεις. Όταν όμως την θες και πρεπει να κάνεις την πρώτη κίνηση από μακριά? Τι κάνεις? Αυτό ρωτάω εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
λέγοντας συζήτηση εννοώ την πρώτη προσέγγηση από facebook. Αμα είναι συνάντηση όπως και να το κάνεις θα μιλήσεις κάτι θα πεις. Όταν όμως την θες και πρεπει να κάνεις την πρώτη κίνηση από μακριά? Τι κάνεις? Αυτό ρωτάω εδώ
Φιλε ασε το φβ. Τουλαχιστον πριν συναντηθειτε 1-2 φορες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iratus

Δραστήριο μέλος

Ο Iratus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Eγώ πάντως αυτό που σου είπαν να κάνεις το έκανα σε κοπέλα και έπιασε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos95

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Για σας παιδια θα παω τριτη λυκειου φετος κ ειμαι κολημενος με ενα κοριτσι επισης απο το σχολειο μου κ στην ηλικια μου, νομιζω πως την εχω ερωτευτει, εδω κ ενα χρονο δεν μπορω να την βγαλω απο το μυαλο μου!!! Υπαρχει ομως ενα μεγαλο μειονεκτημα, εχει σχεση εδω κ 2 χρονια με εναν μεγαλυτερο της. Ξερω πως τα πραγματα ειναι πολυ δυσκολα κ οι πιθανοτητες λιγες αλλα δεν θα αντεξω να ξεκινησουν τα σχολεια κ περα απο την πιεση που θα 'χω πανω στο διαβασμα λογω πανελληνιων να εχω κ εκεινη μεσα στο κεφαλι μου. Ο λογος που ασχολουμε με εκεινη ξερωντας οτι εχει αγορι ειναι διοτι ολον αυτον τον χρονο κοιταζομασταν στο σχολειο συχνα, βρισκοταν στα διαλειματα καπου κοντα στο μερος μου, με κοιτουσαν οι φιλες της οταν την κοιτουσα, καποιες φορες γυρνουσα ξαφνικα το κεφαλι μου κ την επιανα να με κοιταει. Τωρα τελευταια ξεκινησα να κανω παρεα με μια φιλη της κ εμαθα πως η κοπελα που θελω δεν δειχνει ενδιαφερον στη σχεση της αλλα της ειναι μια ρουτινα που σαν να το εχει βαρεθει καπως... εμαθα επισης οτι ειναι καλο κοριτσακι κ οχι πουτανακι οπως πολλες. Ειπα σε αυτην την φιλη μου να με βοηθησει με εκεινο το κοριτσι κ δεχθηκε, το κακο ειναι ομως οταν την πηρε τηλεφωνο για να της πει να ερθει μαζι μας για μπανιο δεν ηθελε επειδη ημασταν κ αγορια στην παρεα χωρις να ξερει συγκεκριμενα ποιοι... Τελος παντων για να μην τα πολυλογω αμα πιστευετε πως μπορειτε να με βοηθησετε σας παρακαλω καντε το! Ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.


'nuff said.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Αγαπητοί μου κύριοι,
να δίνετε βαρύτητα στα εσωτερικά και όχι στα εξωτερικά προσόντα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Αγαπητοί μου κύριοι,
να δίνετε βαρύτητα στα εσωτερικά και όχι στα εξωτερικά προσόντα.;)

Αυτα που βλεπεις ομως πρωτα ειναι τα εξωτερικα και οπως ειναι λογικο σ'αυτα δινεις βαρυτητα...
Τα εσωτερικα τα ανακαλυπτεις με τον καιρο...:smoke:
Ακομα οταν φτασουμε σε μια ηλικια που θα θελουμε να κανουμε οικογενεια τοτε πρεπει να ψαχτουμε πολυ ωστε να εχουμε εναν συνδυασμο και των δυο αλλα περισσοτερο τα εσωτερικα προσοντα αλλα ως τοτε εχουμε πολυ καιρο μπροστα μας!:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Ακομα οταν φτασουμε σε μια ηλικια που θα θελουμε να κανουμε οικογενεια τοτε πρεπει να ψαχτουμε πολυ ωστε να εχουμε εναν συνδυασμο και των δυο αλλα περισσοτερο τα εσωτερικα προσοντα αλλα ως τοτε εχουμε πολυ καιρο μπροστα μας!:smoke:

Οκ. Το παραδέχομαι. Δεν έχεις άδικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top