Πώς εκτονώνεστε;

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
1. :whatever:
2.mp3
3.βόλτα
4.pc
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
1.pc
2.μουσικη
3.φαι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Latvala

Νεοφερμένος

Ο Latvala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
1) Ενισχυτής στο 10 και σπάνε τζάμια :P
2)Απλά παίζω κιθάρα χωρίς τον ενισχυτή
3)κλαίω από τα νεύρα μου και ξεσπάω σε τοίχους ή παγκάκια
4)Ξεσπάω πάνω σε άτομα
5)Βλέπω την ταινία Undisputed III: Redemption
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,791 μηνύματα.
καλά ρε παιδιά, σεξ κανείς δεν κάνει; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnnieShaki

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ζωγραφίζω.
Περπατάω.
Σκέφτομαι (οτι να ναι)..
και το καλύτερο για εκτόνωση είναι το ΟΥΡΛΙΑΓΜΑ!!!!!! Όπως τραγουδας ριχνεις και ενα ααααααα και εισαι κομπλε :D:D:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
σεξ. τέλος.
μονοο;
1. :whatever:(χμμ):P
2.mp3
3.βόλτα
4.pc

1.pc
2.μουσικη
3.φαι:P
Και εγω μια απ τα ιδια!!!!!
Ζωγραφίζω.
Περπατάω.
Σκέφτομαι (οτι να ναι)..
και το καλύτερο για εκτόνωση είναι το ΟΥΡΛΙΑΓΜΑ!!!!!! Όπως τραγουδας ριχνεις και ενα ααααααα και εισαι κομπλε :D:D:whistle:
Μια χαρα !:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexandra8

Νεοφερμένος

Η Alexandra8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
θελω να αρχισω καποιο αθλημα για να ξεσπαω εκει !!!!!!!!!!!!εχω βαρεθει να ξεσπαω στα πραγματα που βρισκω μπροστα μου χαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Συνήθως δεν εξωτερικεύομαι αλλά όταν πραγματικά έχω νεύρα ή απογοήτευση (όπως τώρα:mad:) το ρίχνω στο τραγούδι με τη συνοδεία δυνατής μουσικής (συνήθως κλασικά ελαφρολαικά ή μελαγχολικά ροκ). Η εκτόνωση.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Big Foot

Νεοφερμένος

Ο Big Foot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Συνηθως οταν με επηρεαζει κατι τοσο πολυ παιρνω τα headphones...μουσικουλα κ περπαταω αμετρητα χιλιομετρα μακρια...αλλες φορες παιζω μπασκετ ολομοναχος για πολλες ωρες!Ετσι παει το πραμα!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosMak

Νεοφερμένος

Ο PanosMak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Πως εκτονώνομαι?? Έχω μια αφίσα στο δωμάτιο μου,του Μητσοτάκη και πετάω βελάκια και λέω να μην γράψω καλά στις πανελλήνιες,να μην περάσω στην σχολή που θέλω,να μην μου τύχη το λαχείο και ξανά από την αρχή...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto0li

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η myrto0li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
παλια εκτονωνομουν στο χορο αλλα γ λυκειου δν εχω χρονο για χορο...ετσι τις περισσοτερες φορες τα κραταω μεσα μ...βεβαια καποιες φορες οταν η κατασταση φτανει σε αδιεξοδο προκειμενου να προλαβω ασχημα ξεσπασματα σε ατομα κλαιω μπροστα στη μαμα ή με την κολλητη μ...αλλα κυριως τα κραταω κ αν μ πιασεις απο τη μυτη θα σκασω..το ξερω δν κανει αλλα....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Κλαίω και ακούω μουσική...αλλά τελικά δεν είναι και πολλοί αποτελεσματικοί αυτοί οι τρόποι και καταλήγω να εκτονώνομαι στους άλλους :redface: (κακό αυτό το ξέρω)...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sunday(atlie)

Νεοφερμένος

Η sunday(atlie) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Πετάω μαξιλάρια στον τοίχο. Αν και συνήθως βάζω όσο πιο δυνατά μουσική και πέρα δώθε, πάνω κάτω εκτωνώνεσε κάποια στιγμή.. αφήστε που μετά κουρασμένος/μένη που θα έχεις γίνει κοιμάσαι και πςςς τέλεια!τέλεια! Όλα έφυγαν..

Συνήθως όταν διαβάζω και νευριάζω ή κάτι τέτοιο και χρειάζομαι εκτώνωση χαράζω όσο πιο δυνατά μου βγαίνει με στυλό ή με μολύβι σε χαρτί(προτιμήστε το μολύβι γιατί αν σπάσει ο στυλός -ε δεν λέει) και μετά σκίζω τα χαρτιά!/ Βέβαια δεν πολυβοηθάει όλο αυτό, οπότε προτιμήστε μουσική και ύπνο!Και τα μαξιλάρια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Απομονώνομαι....

Δεν είμαι άτομο που θα ξεσπάσει προς τα έξω το θυμό του....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
ακουω μουσικη και πινω (παλια καπνιζα κιολας:redface:)


επισης σκεφτομαι ενα συγκεκριμενο ατομο και ετσι ηρεμω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
ακουω μουσικη και πινω (παλια καπνιζα κιολας:redface:)


επισης σκεφτομαι ενα συγκεκριμενο ατομο και ετσι ηρεμω :)

παλια λεμε τωρα:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ets32katerina

Νεοφερμένος

Η Κατερινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βάρη (Αττική). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Με μουσικη φυσικα! Ειτε εχω νευρα,ειτε ειμαι στεναχωρημενη για κατι,η μουσικη ειναι η μονη που μπορει να βοηθησει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

morphine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Μαρεσει να κραταω την ψυχραιμια μου εχει φαση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zeratul

Νεοφερμένος

Ο Τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Ακούω μουσική , και όταν έχω πολλά νεύρα , το ρίχνω στο flaming :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefeli1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nefeli1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Ακούω μουσική, γυμνάζομαι και κάνω σεξ. Οι πιο αποδοτικοί τρόποι εκτόνωσης και συνάμα ευχαρίστησης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top