Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
Αναρωτιεμαι πώς ενιωθαν οσα παλαια μελη εβλεπαν religiously TBBT , οταν επεσε η ποιοτητα φουλ στις σεζον 8-12 (που σοβαρα ηταν αθλιες) ή αυτοι που εβλεπαν how i met your mother και ειχε το χειροτερο series finale στην ιστορια 💀🥺
 
Τελευταία επεξεργασία:

AfroChem

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AfroChem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.
τώρα γιατί ανοίγεις πληγές; Οριακά ήμουν να πετάξω το λάπτοπ από το μπαλκόνι.
Οι σεναριογράφοι woke up and chose violence
Εγω προσωπικα οκ το ειδα να συμβαινει και tbf μου αρεσε περισσοτερο η ρομπιν με τον τεντ . Αλλα waste of potential η 9η σεζον. Αποτυχια
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Αναρωτιεμαι πώς ενιωθαν οσα παλαια μελη εβλεπαν religiously TBBT , οταν επεσε η ποιοτητα φουλ στις σεζον 8-12 (που σοβαρα ηταν αθλιες)
Δε θυμάμαι να ήταν τόσο τραγικές, αλλά σίγουρα ήταν εμφανές το ότι ήταν πιο πρόχειρα γραμμένες από τις πρώτες. :mpliaks:
 

AfroChem

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AfroChem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Εγω προσωπικα οκ το ειδα να συμβαινει και tbf μου αρεσε περισσοτερο η ρομπιν με τον τεντ . Αλλα waste of potential η 9η σεζον. Αποτυχια
ακολουθεί σποιλερ για όσους δεν το έχουν δει
ρε ναι ίσως η Ρόμπιν με τον Τεντ να ήταν endgame αλλά ο τυπάς περίμενε όλη του τη ζωή να πει "and that kids is how i met your mother" μόνο και μόνο για να καταλήξει με τη Ρόμπιν;
που είναι τα χάπια μουυυ
 

monaxiko brizolaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alex from sheffield αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,864 μηνύματα.

AfroChem

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AfroChem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.

AfroChem

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AfroChem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Ηταν καλη αυτη η σειρα ? ηταν σαν τις μελισσες?
την είχα λατρέψει. Είναι αισθηματική κωμωδία, ολιγόλεπτα τα επεισόδια. το τέλος χάλια. Πάνω κάτω ίδιο μοτίβο με το friends που είναι επίσης sitcom
Καμία σχέση με τις μέλισσες όμως, τελείως διαφορετική εποχή και σενάριο
 

Oof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Oof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ναυπηγών Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
S tier σειρά είναι αυτή : https://m.imdb.com/title/tt2384811/
Είναι 2 σεζόν 6 επεισόδια η κάθε μία.
Προειδοποιω ότι έχει βία αλλά δεν είναι κλασικό τύπου, Α βγαίνει τυπάς σκοτώνει 48499494 άτομα και δε νιώθεις τπτ έτσι όπως δείχνεται. Αντίθετα σκοπός του σκηνοθέτη ήταν να προκαλεί τις αντιδράσεις του δέκτη που θα περίμενε κανείς αν έβλεπε βία , οπότε παρουσιάζεται πολύ ωμά.
Απλά πρόσεχετε μη δείτε το worthless Amazon adaptation αυτής γιατί είχε διακοπεί όταν είχε προβληθεί στην αγγλική τηλεόραση.
Έχει Intruiging πλοκή, οι ηθοποιοί παίζουν πολύ καλά, η σκηνοθεσία είναι άριστη (πχ θα προσέξετε ότι χρησιμοποιούν τις έντονες αποχρώσεις των χρωμάτων), η background μουσική δένει απίστευτα , τίθενται ηθικά διλήμματα γενικά έχουν προσέξει κάθε λεπτομέρεια.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
την είχα λατρέψει. Είναι αισθηματική κωμωδία, ολιγόλεπτα τα επεισόδια. το τέλος χάλια. Πάνω κάτω ίδιο μοτίβο με το friends που είναι επίσης sitcom
Καμία σχέση με τις μέλισσες όμως, τελείως διαφορετική εποχή και σενάριο
χμ..αισθηματικη ε ..αγαπες ε... οχι δεν με κανει... δεν με τραβανε οι αγαπες ,το ξυλο ,η βια ,η δραση ,τα εφε... η κομωδια ναι...εγω θελω κατι που να εχει παιχνιδισματα του μυαλου και ιστορικες αναδρομες
Εχω δει το κοκκινιο ποταμι, εχω δει το dr house, εχω δει το mr monk.
Τωρα με ειπαν για μια αλλη που δεν θυμαμαι το ονομα της.
 

AfroChem

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η AfroChem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
χμ..αισθηματικη ε ..αγαπες ε... οχι δεν με κανει... δεν με τραβανε οι αγαπες ,το ξυλο ,η βια ,η δραση ,τα εφε... η κομωδια ναι...εγω θελω κατι που να εχει παιχνιδισματα του μυαλου και ιστορικες αναδρομες
Εχω δει το κοκκινιο ποταμι, εχω δει το dr house, εχω δει το mr monk.
Τωρα με ειπαν για μια αλλη που δεν θυμαμαι το ονομα της.
Dr house, κόκκινο ποτάμι τα έχω δει όλα
θα ξεκινήσεις peaky blinders. επιχειρηματικά μυαλά μετά το τέλος του Α' Παγκοσμίου. ρούχα, συνήθειες και νοοτροπιες εποχής. Τώρα το άρχισα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Dr house, κόκκινο ποτάμι τα έχω δει όλα
θα ξεκινήσεις peaky blinders. επιχειρηματικά μυαλά μετά το τέλος του Α' Παγκοσμίου. ρούχα, συνήθειες και νοοτροπιες εποχής. Τώρα το άρχισα
ενταξει να το δω ... αλλα δεν μου στελνεις και λiνκ σε pm.
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,588 μηνύματα.
Μέλισσες δεν ξαναγίνονται,μελισσοπουλο και εγώ
ε μα ....αλλα το τελος ηταν φαστ τρακ , φαινεται τελειωσαν τα φραγκα. επρεπε να εχει πλοκή δικης.
τωρα που βαρας μύγες σου προτείνω να δεις dr house ..ειναι πολυ διδακτικο για εσενα
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
ε μα ....αλλα το τελος ηταν φαστ τρακ , φαινεται τελειωσαν τα φραγκα. επρεπε να εχει πλοκή δικης.
τωρα που βαρας μύγες σου προτείνω να δεις dr house ..ειναι πολυ διδακτικο για εσενα
Εννοείται ότι το έχω δει, καλή σκέψη να το ξαναδώ
 

Maria_Xagorari

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικής & Διοίκησης Τουρισμού Αιγαίου. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Έχουμε κάτσει και βλέπουμε House of the Dragon ξανά και ξανά μέχρι να βγει η επόμενη σεζόν να πούμε... θα αναγκαστώ στο τέλος να δω και Game of Thrones από την αρχή!:swoon2:
 

Maria_Xagorari

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Οικονομικής & Διοίκησης Τουρισμού Αιγαίου. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Έχουμε κάτσει και βλέπουμε House of the Dragon ξανά και ξανά μέχρι να βγει η επόμενη σεζόν να πούμε... θα αναγκαστώ στο τέλος να δω και Game of Thrones από την αρχή!:swoon2:
Supernatural
The Mandalorian (ΣΕΙΡΑΡΑΑΑΑΑΑ)
Bridgertone (ΑΓΑΠΩ)
Breaking Bad
Prison Break
 

Obi-Wan Kenobi

Δραστήριο μέλος

Ο Obi-Wan Kenobi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Γεωπονίας Πελοποννήσου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Twο and a half men.Για χρονια ολοκληρα παιζοταν στην τηλεοραση.Μια μερα ειχαν τελειωσει οι μπαταριες στο τηλεκοντρολ και βαριομουν να τις αλλαξω με αποτελεσμα να δω αναγκαστικα ενα επεισοδιο στην τηλεοραση.Την επομενη μερα κατεβασα ολα τα επεισοδια και εβλεπα 4 ωρες καθε μερα!!!!!Δεν υπαρχει καλυτερο πραγμα απο το να σου αρεσει μια σειρα καινα μπορεις να δεις ολα τα επεισοδια απο το να περιμενεις το επομενο!!!!!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top