Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Η σειρά Locke & Key με είχε ξετρελάνει.Αναμένω δεύτερη σεζόν.
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,776 μηνύματα.
Γατάκια. Μαύρα Μεσάνυχτα, εκεί να δείτε εθισμό. Μέσα σε 4 μέρες έβγαλα 20 επεισόδια.
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,240 μηνύματα.
Ποιος θα το περίμενε οτι το kobra kai θα εξελισσόταν τόσο καλά.
Αυτή η σειρά συνεχίζει άξια πιστεύω τις ταινίες karate kid και γίνεται ολοένα και πιο ενδιαφέρουσα όσο προχωράνε οι σεζόν. Ανεκτίμητο το οτι κατάφεραν να φέρουν σχεδόν όλο το παλιό cast πάλι στις οθόνες μας.Πιστεύω με διαφορετικούς ηθοποιούς δεν θα είχε το ίδιο excitement. Και το καλύτερο είναι οτι έδεσαν πολύ και οι καινούριοι χαρακτήρες:popcorn:.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.
Άγριες μέλισσες για πάντα 🐝 δεν μπορώ να διαχειριστώ το τέλος της σειράς 😭

Επίσης, όλες οι σειρές του Κοκκινόπουλου (κόκκινος κύκλος, 3ος νόμος, 10η εντολή κτλ..)
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Το Band of Brothers το έχεις δει? έχω ακούσει ότι είναι πολύ καλή σειρά, αναφέρεται στο Β' Παγκόσμιο πόλεμο :) .
Masterpiece. To concept το έχουν αντιγράψει αρκετοί αλλά πιστεύω ότι ακόμα και σήμερα είναι η καλύτερη σειρά του είδου της.

Το Apple TV + ετοιμάσει αντίστοιχη σειρά.
 

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Άγριες μέλισσες για πάντα 🐝 δεν μπορώ να διαχειριστώ το τέλος της σειράς 😭

Επίσης, όλες οι σειρές του Κοκκινόπουλου (κόκκινος κύκλος, 3ος νόμος, 10η εντολή κτλ..)
Και γω έχω παρακολουθήσει όλα τα επεισόδια μέχρι στιγμής , ανυπομονώ να δω πως θα τελειώσει :D . Πολύ καλή σειρά πάντως.

Masterpiece. To concept το έχουν αντιγράψει αρκετοί αλλά πιστεύω ότι ακόμα και σήμερα είναι η καλύτερη σειρά του είδου της.

Το Apple TV + ετοιμάσει αντίστοιχη σειρά.
Θα το τσεκάρω αυτό σίγουρα. :)
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.
Και γω έχω παρακολουθήσει όλα τα επεισόδια μέχρι στιγμής , ανυπομονώ να δω πως θα τελειώσει :D . Πολύ καλή σειρά πάντως.


Θα το τσεκάρω αυτό σίγουρα. :)
Πολύ καλή δεν λες τίποτα:( Δεν το αντέχω ψυχικά να τελειώσουν 😭
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.
ρε εριφυλη εσυ που εισαι του δραματικου για πες τι θα γινει?
Τον ακυλα θα τον μαζεψουν, το τσιρακι του θα το συλλαβουν?
Θα κάνω γερό σποιλ τώρα


Τον Ακύλα τον σκοτώνει ο μελέτης:)
Γιατί ο Ακύλας σκοτώνει τον Δούκα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Θα κάνω γερό σποιλ τώρα


Τον Ακύλα τον σκοτώνει ο μελέτης:)
Γιατί ο Ακύλας σκοτώνει τον Δούκα
ωχ δεν μαρεσει... ειναι απλη τιμωρια
με το τσιρακι του ακυλα τι παιζει που σκοτωσε την μανα του ζαχου?
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Εγώ άρχισα Lucifer. Είχα πολυ καιρό να δω μια σειρα. Όταν αρχίζω μια κ μ αρεσει, κάθομαι να δω μια σεζόν μέσα σε 2 μέρες μαξ. Μου ελειψε αυτή η αποβλάκωση.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,588 μηνύματα.
Το Lucifer κοντεύω να το τελειώσω, βλέπω 1-2 επεισόδια πριν πάω για ύπνο και έχω φτάσει 5η σεζόν και φοβάμαι το να μην έχω κάτι να βλέπω μετά.
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.
ωχ δεν μαρεσει... ειναι απλη τιμωρια
με το τσιρακι του ακυλα τι παιζει που σκοτωσε την μανα του ζαχου?
Για αυτόν δεν ξέρω. Πάντως ο δούκας θα ξεγεννησει την Λενιώ και ο Ακύλας θα τους βρει στην αποθήκη που την ξεγέννησε και θα τον σκοτώσει, θα πάει να σκοτώσει και την Λενιώ αλλά θα λυπηθεί το μωρό και δεν θα την σκοτώσει
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Για αυτόν δεν ξέρω. Πάντως ο δούκας θα ξεγεννησει την Λενιώ και ο Ακύλας θα τους βρει στην αποθήκη που την ξεγέννησε και θα τον σκοτώσει, θα πάει να σκοτώσει και την Λενιώ αλλά θα λυπηθεί το μωρό και δεν θα την σκοτώσει
α μαλιστα... δεν με εξιταρει θα ειθελα την ακυλα να τος δικασει δικαστηριο .
εδω δικασαν αλλους για λιγοτερα
ενταξει τι να κανουμε
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Εγώ θέλω για την Λενιώ μόνο το happy end τι έχει περάσει αυτή η ψυχούλα 😂❤️
ενταξει η ελενη τωρα τελειωσε... δεν ειναι πλεον κεντρικη ηρωιδα.. θα κανει το μωρακι και θα ζησει τον ερωτα της
αλλα αφου το θες ας γινει ετσι
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,855 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Τι λες καλέ? Πάντα αυτή είναι η κεντρική ηρωίδα
ειπαμε ηταν,,τωρα δεν ειναι,,τωρα ειναι η Ζωη.
θα επρεπε να κανουν δικαστηριο στο ακυλα διοτι τα εγκληματα του τωρα ειναι απλα υποψιες εντος των οικιων.
η δολοφονια της χηρας ταξιαρχου
η δολοφονια των αντιστασιακων
η αποπειρα στο κωνσταντη
η δολοφονια της μανας του ζαχου
η δολοφονια του θανασακη

ε τωρα εσυ ξερεις απο σεναρια
 

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων & Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,240 μηνύματα.
Είναι ταινία όχι σειρά ,αλλά δεν βρήκα ανάλογο θέμα so...
So excited about this one:popcorn:. Ελπίζω να σταθεί αντάξια της ιστορίας αλλά και της προσωπικότητας ενός τόσο σημαντικού επιστήμονα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top