Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
HTGAWM
Να πω για αλλη μια φορά οτι η Αναλιζ ειναι θεά. Χειρίστηκε τελεια το θεμα με τον εισαγγελέα και την αστυνομία που ήθελε το ένταλμα να ψάξει το σπίτι της. Επίσης,ο Φρανκ ακομα δεν έχει πει στη Λορελ οτι δεν τον έβαλε η Αναλιζ να σκοτώσει την Layla αλλα ο Σαμ. Ήμουν σίγουρη οτι ο Ουες δεν είχε σκοτώσει την μητέρα του. Στην τελευταία σκηνή που η Αναλιζ μπήκε στο διαμέρισμα του Ουες πίστευα ή οτι θα ήταν ο Φιλιπ μέσα ή οτι θα είχε κανει κακό στον εαυτό του ο Ουες και τελικά αποδείχθηκε το πρώτο. Σ'ολη την διάρκεια ήμουν σε φάση "Που πας,ο Φιλιπ θα ειναι μέσα,μηηη" :P Και νομίζω οτι ίσως η ίδια με κάποιο τροπο προσπάθησε να αποβάλει το μωρό της,είτε λόγω τύψεων,είτε επειδή δεν ένιωθε έτοιμη,είτε απο το σοκ,παντως κατι τέτοιο θα έγινε.Tι κριμα που τελειωνει συντομα,ακομα δεν αρχισε! Αλλα διαβασα οτι θα εχει και τριτη σεζον.Ελπιζω να μην περιμενουμε παρα πολυ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εξαρτάται από την ικανότητα σου να ανοίγεις μπουκάλια κρασί και την πνευματική σου λειτουργία υπό την επήρεια αλκοόλ.

Εγώ ας πούμε δυσκολεύτηκα πολύ με το πρώτο, αλλά όταν τα κατάφερα η πνευματική λειτουργία έκανε φτερά.

Καλά το αφήνω γιατί έχω πολύ δουλειά το ΣΚ. Από Δευτέρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ρε παιδιά, έχω ξεκινήσει εδώ και καιρό Mr. Robot και έχω κολλήσει στη μέση της σίζον...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
The 100
Ντάξει έχω μείνει. Τι να πρωτοσχολιάσω δεν ξέρω. Η Alie πως κατάφερε και πήρε το σώμα της ερευνήτριας που την έφτιαξε? Επίσης οι commanders AI? :confused: Και πάλι πως κατάφερε η άλλη να κρατήσει τη ζωή στη γη με τόση ραδιενέργεια? Με ενα βαλιτσάκι με το αίμα της? Κρίμα η Lexa ρε γαμώτο. Να δω ποιο υπέροχο πλάσμα θα βρεθεί και θα σκοτώσει το Τζαχα. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
HTGAWM
Να πω για αλλη μια φορά οτι η Αναλιζ ειναι θεά. Χειρίστηκε τελεια το θεμα με τον εισαγγελέα και την αστυνομία που ήθελε το ένταλμα να ψάξει το σπίτι της. Επίσης,ο Φρανκ ακομα δεν έχει πει στη Λορελ οτι δεν τον έβαλε η Αναλιζ να σκοτώσει την Layla αλλα ο Σαμ. Ήμουν σίγουρη οτι ο Ουες δεν είχε σκοτώσει την μητέρα του. Στην τελευταία σκηνή που η Αναλιζ μπήκε στο διαμέρισμα του Ουες πίστευα ή οτι θα ήταν ο Φιλιπ μέσα ή οτι θα είχε κανει κακό στον εαυτό του ο Ουες και τελικά αποδείχθηκε το πρώτο. Σ'ολη την διάρκεια ήμουν σε φάση "Που πας,ο Φιλιπ θα ειναι μέσα,μηηη" :P Και νομίζω οτι ίσως η ίδια με κάποιο τροπο προσπάθησε να αποβάλει το μωρό της,είτε λόγω τύψεων,είτε επειδή δεν ένιωθε έτοιμη,είτε απο το σοκ,παντως κατι τέτοιο θα έγινε.Tι κριμα που τελειωνει συντομα,ακομα δεν αρχισε! Αλλα διαβασα οτι θα εχει και τριτη σεζον.Ελπιζω να μην περιμενουμε παρα πολυ :P

HTGAWM
Η φάση είναι γάάάάμησε τα.Ακόμα να μάθουμε γιατί ο Φρανκ σκότωσε την Λαιλα.Τι στο διάολο χρωστούσε στον Σαμ; Όσο περνούν τα επεισόδια όλο και περισσότερο απεχθάνομαι την Μπόνι.Βλέπω τη μούρη της και θέλω να τη σκοτώσω:PΝταξ προς στο τέλος γάμησε το επεισόδιο.Μάθαμε οτι ο Wes δε σκότωσε τη μαμά του τελικά,ήθελα πολύ να το πιστέψω και ευτυχώς έτσι έγινε.Η φάση στο τέλος με την Άναλιζ στο σπίτι του Wes όλα τα λεφτά!!!

Πάω να δω the 100.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Padme

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xanax party αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 357 μηνύματα.
Πάω να δω the 100.
Όταν το δεις, και νιώσεις έτοιμος πες μας τη γνώμη σου.

Johnny15 καλή απόφαση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
Τhe 100
Από τα αγαπημένα μου επεισόδια μέχρι στιγμής.Μου άρεσε που έδειξε λίγο την ιστορία με τν Polaris.Eντύπωση μου προξένησε αυτό το υψηλης τεχνολογίας thing από τον αυχένα της Λεξα.Και τώρα πάμε στο sad part του επεισοδιου που μου γάμησε τη βραδιά.Όταν άρχισε ο άλλος ο μαλάκας να πυροβολεί το ψιλιάστηκα ότι θα μπει ξαφνικά η Λέξα και θα χτυπηθεί.Κρίμα ρε γαμώτο και την πήγαινα,αν και έχω μια ελπίδα ότι θα την ξαναδούμε στο city of light.Δε ξέρω αν έχει καταπιεί αυτό το ιερο σύμβολο αλλά για να είχε αυτό το πράγμα στον αυχένα της ίσως και να μπορει να βρεθεί στο city of light.Τι να πω δε ξέρω τα έχω χαμένα δε το περίμενα :P
Παρακαλείται όποιος βρεθεί εύκαιρος να σκοτώσει τον Τζάχα,ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παρακολούθησα τα 3-4 πρώτα επεισόδια του black seals. Καλή σειρά είναι προτείνω να τη δείτε αν επιθυμείτε την σπατάλη χρόνου με παρέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Τhe 100
Από τα αγαπημένα μου επεισόδια μέχρι στιγμής.Μου άρεσε που έδειξε λίγο την ιστορία με τν Polaris.Eντύπωση μου προξένησε αυτό το υψηλης τεχνολογίας thing από τον αυχένα της Λεξα.Και τώρα πάμε στο sad part του επεισοδιου που μου γάμησε τη βραδιά.Όταν άρχισε ο άλλος ο μαλάκας να πυροβολεί το ψιλιάστηκα ότι θα μπει ξαφνικά η Λέξα και θα χτυπηθεί.Κρίμα ρε γαμώτο και την πήγαινα,αν και έχω μια ελπίδα ότι θα την ξαναδούμε στο city of light.Δε ξέρω αν έχει καταπιεί αυτό το ιερο σύμβολο αλλά για να είχε αυτό το πράγμα στον αυχένα της ίσως και να μπορει να βρεθεί στο city of light.Τι να πω δε ξέρω τα έχω χαμένα δε το περίμενα :P
Παρακαλείται όποιος βρεθεί εύκαιρος να σκοτώσει τον Τζάχα,ευχαριστώ

Είδα το the 100.

Ξεκινώ από το αρνητικό: Η ιστορία για την καταστροφή του κόσμου είναι τελείως προχειρογραμμένη, rushed, και ηλίθια. Έτσι είναι :/:

Τα καλά: Το πως δένει η πρώτη commander και αυτό το AI που βγήκε από την Λέξα ήταν καταπληκτικό. Αν το καλοσκεφτείτε αυτό είναι που υποτίθεται ότι θα έσωζε τον κόσμο, δηλαδή με λίγα λόγια η commander των γήινων είναι η υποτιθέμενη σωτήρας, ή κάτι τέτοιο καταλαβαίνω τέλος πάντων. Ωστόσο αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι η αρχηγός έχει δική της θέληση και σκέφτεται για τον εαυτό της, δηλαδή η AI δεν συμβάλλει σε τίποτα, απλώς επιλέγει τον επόμενο leader πράγμα που μου φαίνεται παράξενο, ίσως να αποκαλύψει ακόμη περισσότερα πράγματα στη συνέχεια. Τέλος 2 πράγματα για τα οποία δεν μίλησε, τι έγινε με τον όγδοο διαγωνιζόμενο που η Λέξα απέφυγε να μιλήσει (ίσως το δούμε στην τελετή στο άλλο επεισόδιο), και πως ακριβώς εκείνος ο σύμβουλος συνεννοήθηκε με το AI. Κάτι του είπε και αυτό μπήκε σε εκείνο το κουτάκι. Φιλαράκια είναι; Επιτέλους μας είπε πάντως πως ακριβώς διαλέγει το "πνεύμα" του ηγέτη τους τον επόμενο ηγέτη. Έλεγα θα είναι καμιά μαλακία, ευτυχώς αποδείχτηκε καλό.

Γενικά είμαι πολύ hyped για το επόμενο επεισόδιο, γιατί το ποιος θα βγει commander θα παίξει πολύ σημαντικό ρόλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
The 100
O δεύτερος βασικό χαρακτήρας που πεθαίνει. Αν και ήταν αναμενόμενο καθώς ο σκηνοθέτης μας έδειχνε συνέχεια το μικρό ξανθό που μοιάζει με το jofrey που θα τη διαδεχτεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
The 100
O δεύτερος βασικό χαρακτήρας που πεθαίνει. Αν και ήταν αναμενόμενο καθώς ο σκηνοθέτης μας έδειχνε συνέχεια το μικρό ξανθό που μοιάζει με το jofrey που θα τη διαδεχτεί.

Κάτι μου λέει ότι δεν θα γίνει αυτό και θα έχουμε κάποιο twist. Το ότι θα πεθάνει ήταν αναμενόμενο, μια ακόμη διαφορά σε σχέση με το GoT όπου έχεις αναπάντεχους θανάτους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Padme

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xanax party αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 357 μηνύματα.
The 100
O δεύτερος βασικό χαρακτήρας που πεθαίνει. Αν και ήταν αναμενόμενο καθώς ο σκηνοθέτης μας έδειχνε συνέχεια το μικρό ξανθό που μοιάζει με το jofrey που θα τη διαδεχτεί.

The 100
Εγώ πάλι λέω ότι επόμενη commander θα είναι η Ontari
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
The 100
Εγώ πάλι λέω ότι επόμενη commander θα είναι η Ontari

Πολύ πιθανό, την έδειξε πολύ badass.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
Teen Wolf
Ωραιο το finale,σε διάφορα σαιτ είδα ότι δεν άρεσε γενικά αλλα νταξ ( ίσως το έλεγες απλά αναμενόμενο) Εγώ καταρχάς κατενθουσιάστηκα που η Hayden έγινε Beta werewolf :redface: (μπαίνει φαντάζομαι στο main cast πλέον) Ανυπονονώ για τον έκτο κύκλο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Καλα ουτε εγω περιμενα ο Ουες να σκοτωσει την μητερα του.Εκτος και αν ηταν σκηνη που φανηκε οτι την σκοτωσε,ακομα δεν μπορω να το πιστεψω.Με τον Φιλιπ οντως δεν ξερω τι παιζει.Συνεχεια τους παρακολουθει;Το φιλι του Ουες και της Λορελ ηταν της στιγμης πιστευω,δεν θα γινει κατι παραπανω.Ενταξει καλο επεισοδιο οχι και απο τα συγκλονιστικα ομως.Ξερετε ποτε τελειωνει η 2η σεζον και αν θα παει και για 3η;
Eγω σας τα ελεγα αλλα δεν με ακουγατε.
HTGAWM
Να πω για αλλη μια φορά οτι η Αναλιζ ειναι θεά. Χειρίστηκε τελεια το θεμα με τον εισαγγελέα και την αστυνομία που ήθελε το ένταλμα να ψάξει το σπίτι της. Επίσης,ο Φρανκ ακομα δεν έχει πει στη Λορελ οτι δεν τον έβαλε η Αναλιζ να σκοτώσει την Layla αλλα ο Σαμ. Ήμουν σίγουρη οτι ο Ουες δεν είχε σκοτώσει την μητέρα του. Στην τελευταία σκηνή που η Αναλιζ μπήκε στο διαμέρισμα του Ουες πίστευα ή οτι θα ήταν ο Φιλιπ μέσα ή οτι θα είχε κανει κακό στον εαυτό του ο Ουες και τελικά αποδείχθηκε το πρώτο. Σ'ολη την διάρκεια ήμουν σε φάση "Που πας,ο Φιλιπ θα ειναι μέσα,μηηη" :P Και νομίζω οτι ίσως η ίδια με κάποιο τροπο προσπάθησε να αποβάλει το μωρό της,είτε λόγω τύψεων,είτε επειδή δεν ένιωθε έτοιμη,είτε απο το σοκ,παντως κατι τέτοιο θα έγινε.Tι κριμα που τελειωνει συντομα,ακομα δεν αρχισε! Αλλα διαβασα οτι θα εχει και τριτη σεζον.Ελπιζω να μην περιμενουμε παρα πολυ :P
Οντως η Αναλιζ χειριστηκε πολυ καλα το θεμα με τον εισαγγελεα.Οταν εχεις ειδοποιησεις απο παντου ολα γινονται.Η Μικαελα με τον Κονορ εγιναν κοληταρια και δεν θελουν να αφησουν ο ενας τον αλλον;Τι φαση.Στο τελος του επεισοδιου που πηρε η Ιβ τηλεφωνο την Αναλιζ και ειπε οτι ο Ουες ειναι μαζι της αναρωτηθηκα τοτε ποιος ειναι μεσα;Αμαν αυτος ο Φιλιπ πολυ υπουλος ειναι.
HTGAWM
Η φάση είναι γάάάάμησε τα.Ακόμα να μάθουμε γιατί ο Φρανκ σκότωσε την Λαιλα.Τι στο διάολο χρωστούσε στον Σαμ; Όσο περνούν τα επεισόδια όλο και περισσότερο απεχθάνομαι την Μπόνι.Βλέπω τη μούρη της και θέλω να τη σκοτώσω:PΝταξ προς στο τέλος γάμησε το επεισόδιο.Μάθαμε οτι ο Wes δε σκότωσε τη μαμά του τελικά,ήθελα πολύ να το πιστέψω και ευτυχώς έτσι έγινε.Η φάση στο τέλος με την Άναλιζ στο σπίτι του Wes όλα τα λεφτά!!!
Σε καθε επεισοδιο περιμενεις να μαθουμε τι χρωσταει ο Φρανκ στον Σαμ.Μην ανησυχεις ισως αποκαλυφθει στον 3ο κυκλο.Να σου πω την αληθεια και εγω δεν θελω να βλεπω Μπονι πια.Στην σκηνη που ηταν με τον Φρανκ στο μπαρ αναρωτηθηκα λες να γινει φαση μεταξυ τους;Αλλα μπα που να την κοιταξει ο Φρανκ τοσα χρονια ειναι μαζι στο γραφειο.Εσυ στο προηγουμενο επεισοδιο ησουν σιγουρος οτι σκοτωσε την μητερα του ο Ουες.Κακια αλλα δεν μπορουσα να μην το πω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleop:
Σε καθε επεισοδιο περιμενεις να μαθουμε τι χρωσταει ο Φρανκ στον Σαμ.Μην ανησυχεις ισως αποκαλυφθει στον 3ο κυκλο.Να σου πω την αληθεια και εγω δεν θελω να βλεπω Μπονι πια.Στην σκηνη που ηταν με τον Φρανκ στο μπαρ αναρωτηθηκα λες να γινει φαση μεταξυ τους;Αλλα μπα που να την κοιταξει ο Φρανκ τοσα χρονια ειναι μαζι στο γραφειο.Εσυ στο προηγουμενο επεισοδιο ησουν σιγουρος οτι σκοτωσε την μητερα του ο Ουες.Κακια αλλα δεν μπορουσα να μην το πω.:P

Ε ναι πιστεύω πολλοί το περιμένουν.
Δεν τον έχεις ικανό δηλαδή; Τόσα και τόσα έχει κάνει. Τον είχα ικανό αλλά δεν ήθελα να το εχει κάνει.
like sorry for my guesses

Περιμένω πως και πως να βγει το νέο επεισόδιο από the 100.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Ε ναι πιστεύω πολλοί το περιμένουν.
Δεν τον έχεις ικανό δηλαδή; Τόσα και τόσα έχει κάνει. Τον είχα ικανό αλλά δεν ήθελα να το εχει κάνει.
like sorry for my guesses

Περιμένω πως και πως να βγει το νέο επεισόδιο από the 100.
Οχι δεν το ειχα ικανο γιατι φαινοταν πως ηθελε να μαθει τι εγινε.Αν το ειχε κανει ο ιδιος δεν θα εψαχνε.
Σημερα βγαινουν βγαινει το προτελευταιο επεισοδιο ετσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
Μπορεί από το σοκ/whatever να μη το θυμόταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
HTGAWM
ΤΙ ΦΑΣΗΗ ο Ασερ με την Μικειλα; Τόσο που είχαν πιει βέβαια,λογικό θα μου πείτε. Ώστε γι'αυτο η Αναλιζ έχασε το παιδί της. Μπορώ να πω οτι αυτο δεν το περίμενα. Και επιτέλους έμαθε οτι ο Φρανκ σκότωσε τη Λάιλα (εμείς ακομα να μάθουμε γιατι αλλα τέλος πάντων). Κατα τ'αλλα δεν έγινε κατι συνταρακτικό σ'αυτο το επεισόδιο αλλα ελπίζω το επόμενο που ειναι και τελευταίο να μας αφήσει άφωνους.
Α και έβαλαν το ZVVL απο Chvrches :D :D Εκτος απο φοβερή σειρά βάζουν και φοβερή μουσική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Πφφ ήθελα να δω τι γίνεται με τους grounders...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top