Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ναι μωρε ο Τζεσι τραβηξε πολλα ειδικα στο τελος.Ενα κακομοιρο πρεζονι ηταν και τελικα δεν νοιαζοταν για τα χρηματα τοσο.Αυτο που εκανε ο Γουολτ στον Μπροκ ηταν απαραδεκτο.Ηταν εντελως απληστος και εγωιστης.
Καλα στην σκηνη με το λειζερ τους κατατρομαξε αυτους.Πολυ σνομπ και οι δυο και τον ειχαν πουλησει τον Γουολτ στο παρελθον με την εταιρεια.Εγω να σου πω δεν καταλαβα οτι ηταν ο Μπατζερ και ο αλλος,αλλα μετα γελασα πολυ.Και η σκηνη με το οπλο στο πορτπαγκαζ ηταν κορυφαια.Μιλαμε μυαλο ο τυπος για να σκεφτει κατι τετοιο.Μιας και εχεις δει πολλες σειρες ποια θεωρεις καλυτερη για να την δω προσεχως;
Αμα θες καλη θα προτεινα how to get away with murder,the 100,the leftovers,house,teen wolf(με λυκανθρωπους ειναι αλλα οχι τοσο εφηβικη εκτος απο τον λιγο light 1ο κυκλο),sense8,mr robot.Ολα αυτα κατα τη γνωμη μου ειναι αρκετα δυνατα και ειδικα το htgawm θα σε πορρωσει μπορω να πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
Το htgawm είναι ναρκωτικό τι να λέμε :P
Άντε να ξεκινήσει η υπόλοιπη season
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Αμα θες καλη θα προτεινα how to get away with murder,the 100,the leftovers,house,teen wolf(με λυκανθρωπους ειναι αλλα οχι τοσο εφηβικη εκτος απο τον λιγο light 1ο κυκλο),sense8,mr robot.Ολα αυτα κατα τη γνωμη μου ειναι αρκετα δυνατα και ειδικα το htgawm θα σε πορρωσει μπορω να πω.
mr robot εχω δει φυσικα και περιμενω με αγωνια 1ο κυκλο.Απο ολα αυτα που ειπες μαλλον θα ξεκινησω το htgawm.Οι λυκανθρωποι δεν με τρελαινουν τοσο για αυτο δεν εχω δει καμια απο αυτες τις σειρες.Και το sense8 δεν φαινεται ασχημο.
Χτες ειδα λιγο το 1ο επεισοδιο του Better Call Saul ενταξει δεν ειναι ασχημο,αλλά καπως αργα πηγαινει.Θα εχει δραση μετα ή οχι;Χαρηκα που ειδα και τον Μαικ ξανα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως πρέπει να δεις htgawm. Την Πέμπτη θα βγει το πρώτο επεισόδιο της δεύτερης σεζόν και δεν θα χρειαστεί να περιμένεις πολυ για καινούργια επεισόδια αν τελειώσεις την πρώτη σεζόν :hehe: Ειναι φοβερή σειρά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
mr robot εχω δει φυσικα και περιμενω με αγωνια 1ο κυκλο.Απο ολα αυτα που ειπες μαλλον θα ξεκινησω το htgawm.Οι λυκανθρωποι δεν με τρελαινουν τοσο για αυτο δεν εχω δει καμια απο αυτες τις σειρες.Και το sense8 δεν φαινεται ασχημο.
Χτες ειδα λιγο το 1ο επεισοδιο του Better Call Saul ενταξει δεν ειναι ασχημο,αλλά καπως αργα πηγαινει.Θα εχει δραση μετα ή οχι;Χαρηκα που ειδα και τον Μαικ ξανα.:P
Καλο ειναι σιγα σιγα και τωρα θα προβληθει ο δευτερος και θα εχει περισσοτερη δραση σιγουρα.
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως πρέπει να δεις htgawm. Την Πέμπτη θα βγει το πρώτο επεισόδιο της δεύτερης σεζόν και δεν θα χρειαστεί να περιμένεις πολυ για καινούργια επεισόδια αν τελειώσεις την πρώτη σεζόν :hehe: Ειναι φοβερή σειρά :D
Καλα τον 1ο θα τον βγαλει σε 2-3 μερες το μαξιμουν ειναι αρρωστια:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
Εγώ πρέπει να τον τελείωσα σε 2 μέρες,δε θυμάμαι,ρωτήστε τη methexys :hehe:
Θέλω να πάρω μια δόση από Αναλιζ μου έλειψε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Λογω χρονου τωρα επειδη ξεκινησαμε και μαθηματα δεν το κοβω να το τελειωσω σε 2-3 μερες.Ειδα λιγο το πρωι 1ο επεισοδιο αλλα δεν προλαβα να το ολοκληρωσω επειδη επρεπε να φυγω.Πολυ καλο μεχρι τωρα με βλεπω να πορωθω.Θα επιστρεψω συντομα με σποιλερ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Εγώ πρέπει να τον τελείωσα σε 2 μέρες,δε θυμάμαι,ρωτήστε τη methexys :hehe:
Θέλω να πάρω μια δόση από Αναλιζ μου έλειψε :P

2 μέρες και πολύ λες :hehe:
Κλεοπ πραγματικά θα πωρωθείς, ειδικά στο τέλος κάθε επεισοδίου ανατρέπονται όλα εκεί που δεν το περιμένεις. Λίγες μέρες έμειναν μέχρι τις 11/2 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
Πάρτε λίγη Αναλιζ μέχρι τις 11/2 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Πάντως η Αναλιζ στο δικαστήριο μέσα είναι από τις σταθερά καλύτερες σκηνές των επεισοδίων. Βγάζει μια ηρεμία, μια σιγουριά, μια απάθεια και μια στιγμή πετάει τη βόμβα και όλοι ψάχνουν να δουν από που τους ήρθε αλλά τα OBJECTION δεν βοηθάνε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Πάντως η Αναλιζ στο δικαστήριο μέσα είναι από τις σταθερά καλύτερες σκηνές των επεισοδίων. Βγάζει μια ηρεμία, μια σιγουριά, μια απάθεια και μια στιγμή πετάει τη βόμβα και όλοι ψάχνουν να δουν από που τους ήρθε αλλά τα OBJECTION δεν βοηθάνε. :P


Εγώ την λατρεύω όταν τα παίρνει και αρχίζει να μιλάει ασταμάτητα,με νεύρα και δεν μπορεί να την διακόψει κανεις :hehe:
Θέα ειναιιι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
Πάρτε λίγη Αναλιζ μεχρι τις 11/2 vol.2 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Ξεκίνησα doctor who και πορώθηκα. Έχω παρατήσει τις υπόλοιπες σειρές !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ξεκίνησα doctor who και πορώθηκα. Έχω παρατήσει τις υπόλοιπες σειρές !

Με Eccleston ή Tennant ξεκίνησες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
Τeen wolf
Από τα καλύτερα επεισόδια,έχω συγκλονιστεί! Καταρχήν στην αρχή εκεί με την Hayden μας έδειξε ό,τι έδειξε για να μας ανάψει; Γιατί το πέτυχε :P
Λοιπόν το επεισόδιο γάμησε,είχε συνεχώς δράση.Όταν η Lydia έκανε το κεφάλι του άλλου σαν καρπούζι που έσπασε,το ευχαριστήθηκα.Αν και το γεγονός ότι ο Theo πήρε τη μάσκα των dread doctors δε μου άρεσε καθόλου.Και η μάνα Martin είχε τη φάση της στο τέλος με τη Tracy,παράπονο δεν έχω.Μου άρεσε που η Ηayden επιτέλους έδειξε τις were-jaguar δυνάμεις της,καιρός ήταν.Ευελπιστώ στον 6ο κύκλο,στον οποίο θα παίζει κιολας,να ειναι πιο δραστήρια.Αν και ο Deaculion της είπε ότι είναι πιο δυνατή από τις άλλες χίμαιρες κτλ ( ίσως να ήταν και λόγια του αέρα για να τη πάρει με το μέρος του,who knows).
Επίσημα καταλάβαμε ότι η Lydia άμα θέλει τους σκοτώνει όλους,πυρηνικη βόμβα έγινε όχι αστεία!
Σε μια φάση αυτός που σκότωσε,όταν την ρώτησε για το ποιος ειναι το the beast of gevaudan,της ειπε ότι μπορεί να είναι και κάποιο γνωστό της πρόσωπο,ποιος θα μπορούσε; Αφού από τον τοίχο βγήκε.
Φίλε Σπυράκο,πόσο παίζει να ευχαριστήθηκες το επεισόδιο με τόσα stydia που είχε; :P
Θα επανέλθω με post για το the 100 ( να τη δείτε )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Με Eccleston ή Tennant ξεκίνησες; :P

Eccleston κανονικά από την αρχή. Τώρα έχω φτάσει 6η σεζόν και τα επεισόδια γίνονται όλο και καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
The 100
Δυνατός,αρκετά δυνατός ο δεύτερος κύκλος.Είσαι στη φάση όπου όλα ειναι κομπλε και κανονισμένα,ενώ ξαφνικά επειδή η Λέξα έφαγε άκυρο από την Κλαρκ τα γάμησε όλα.Σίγουρα στον 3ο θα έχουμε αντιπαραθέσεις grounders με sky people.Λυπήθηκα την Maya,δεν της αξιζε να πεθάνει έτσι,γενικά να πεθάνει,μου άρεσε ο ρόλος της ( και οχι μονο ),έδειχνε μεγαλείο ψυχής. Αυτό το ολόγραμμα/γυναίκα που συνάντησε ο Jaha, δε πολυκατάλαβα τι ρόλο βαράει,δεν έδειξε και πολλα βασικά.Aρχικά σκέφτηκα οτι είναι από το παρελθόν αλλά δε παίζει.Στο βίντεο ο τυπάς που αυτοκτόνησε,κάτι για πύραυλο είπε,λογικά θα έγινε υποχείριο της γυναικας.Όταν ξεπεράσω το σοκ της όλης φάσης,θα μπω και στον 3ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
The 100
Δυνατός,αρκετά δυνατός ο δεύτερος κύκλος.Είσαι στη φάση όπου όλα ειναι κομπλε και κανονισμένα,ενώ ξαφνικά επειδή η Λέξα έφαγε άκυρο από την Κλαρκ τα γάμησε όλα.Σίγουρα στον 3ο θα έχουμε αντιπαραθέσεις grounders με sky people.Λυπήθηκα την Maya,δεν της αξιζε να πεθάνει έτσι,γενικά να πεθάνει,μου άρεσε ο ρόλος της ( και οχι μονο ),έδειχνε μεγαλείο ψυχής. Αυτό το ολόγραμμα/γυναίκα που συνάντησε ο Jaha, δε πολυκατάλαβα τι ρόλο βαράει,δεν έδειξε και πολλα βασικά.Aρχικά σκέφτηκα οτι είναι από το παρελθόν αλλά δε παίζει.Στο βίντεο ο τυπάς που αυτοκτόνησε,κάτι για πύραυλο είπε,λογικά θα έγινε υποχείριο της γυναικας.Όταν ξεπεράσω το σοκ της όλης φάσης,θα μπω και στον 3ο.

Εγώ τώρα που τελειώνω εξεταστική θα το ξεκινήσω :D

Ελπίζω να είναι τουλάχιστον ισάξιος της 2ης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top