Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
HTGAWM
Ειδα το 8,τρελα,να τρεχουν σα τρελοι να αθωωσουν τα αδερφια και τελικα η Καθριν ισως με τον αιμομηχτικο ( :-o ) αδερφο οι δολοφονοι.Ανυπομονω τοσο για το επομενο..Μπορω να πω οτι ειμαι ευχαριστημενος για ολα τα ζευγαρια της σειρας αν και δεν εστιαζουμε τοσο σε αυτα οποτε δε σχολιαζω καν!! But, #Who_shot_Annalise ??:hmm::hmm:Όλοι έχουν λόγο να το κάνουν,σχεδον δηλαδη- λογω του χαρακτηρα της Annalise-,βεβαια πiο πολυ Bonnie,Catherine,Sinclair,Philip,Bonnie.Αλλα επειδη μιλαμε για εξυπνη σειρα θα απορριψω τα πιο πολλα και θα πω ισως Catherine επειδη μεχρι και το 8 δεν εντοπισα καν καποιο hint για το οτι ειναι ενοχη και επισης θα κανω λογο για τρελο σεναριο (ποσο τρελο στo HTGAWM;) να εχει αυτοπυροβοληθει η Annalise.Ναι αν προκειται για δολοφονο κλειδωνω στο προφανες Catherine που θα βγω λαθος αλλα υποστηριζω την αποπειρα αυτοκτονιας ή οπως το θεσει ΑΝ ΓΙΝΕΙ διοτι η Ανναλιζ εχει πει οτι θεωρει τον κοσμο καλυτερο χωρις αυτην,διοτι μπορει να θελει να τους γλιτωσει στο 2Χ09 απο το φονο της Sinclair(σεναρια εγω) Αναμενουμε

HTGAWM
Πραγματικά είναι πολύ τρελό!! Έχω πάθει πλάκα με τον δεύτερο κύκλο, δεν πίστευα ότι θα ήταν καλύτερος από τον πρώτο! Γεμάτος ανατροπές είναι.
Εγώ βάζω και το σενάριο να σκότωσε ο wes την annalise για ακόμα μεγαλύτερη τραγικότητα μιας και μάλλον είναι και μάνα του η annalise (η τουλάχιστον έχουν κάποια στενή σχέση σίγουρα). Πιθανόν η bonnie να είπε στον wes ότι η annalise σκότωσε την rebecca, θα δείξει..
Διαφορετικά θα έλεγα catherine μαζί με philip, απλά μου φαίνεται λίγο πιο απίθανο επειδή η σειρά είναι γεμάτη ανατροπές και τώρα αυτή οι δύο είναι ο προφανής δολοφόνος.
Το σενάριο με την αυτοκτονία δεν το χα σκεφτεί και σε αυτή τη σειρά φαίνεται αρκετά πιθανό!

Αρχκά πήρε το μάτι μου ότι στο επόμενο θα δείξει ποιος την πυροβόλησε. :D
Εγώ πιστεύω ότι είναι σχέδιο. Κυρίως επειδή ο Φρανκ πήγε μεσα στην αγωνία στο νοσοκομείο και έφυγε like a boss σε φάση οκ τν έπαιξα το ρόλο μου. Πιστεύω κάτι ήθελαν να κάνουν για να βγάλουν από τη μέση τη Sinclair και πήγε υπερβολικά στραβά καθώς αυτή ψόφησε. Η Αναλιζ τους είπε να την πυροβολήσουν και τι να κάνουν μετά για να γλιτώσουν αυτοί και λογικά δεν θα πεθάνει. Αλλιώς η Sinclair εκβίασε τη Μπονι και καλά ότι θα πει σε όλους για το παρελθόν της αν δεν τη βοηθήσει να καταστρέψει την Αναλιζ, η Μπονι σεληνιάστηκε και τη σκότωσε και όλο αυτό γίνεται για να προστατευτεί η Μπόνι. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
AHS
Αυτο μάλιστα,ήταν επεισοδιάρα! Οι αναδρομές παρελθοντος με το παρόν μου αρέσουν γενικά και η χθεσινή ήταν αρκετά ενδιαφέρουσα.Αυτοί από το παρελθόν που τα είχαν με τη Gaga θα μας απασχολήσουν πιστεύω.Αυτό το ξανθό κορίτσι,η Wren,αν κατάλαβα καλά ξέρει ποιος κάνει αυτούς τους φόνους και είπε ότι ειναι από το Cortez.Nα εννοέι τον Peters? :hmm:
Βtw,πόσους ακόμα θα πάρει η gaga,δε χόρτασε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ακάλυπτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ακάλυπτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 240 μηνύματα.
HTGAWM
Πραγματικά είναι πολύ τρελό!! Έχω πάθει πλάκα με τον δεύτερο κύκλο, δεν πίστευα ότι θα ήταν καλύτερος από τον πρώτο! Γεμάτος ανατροπές είναι.
Εγώ βάζω και το σενάριο να σκότωσε ο wes την annalise για ακόμα μεγαλύτερη τραγικότητα μιας και μάλλον είναι και μάνα του η annalise (η τουλάχιστον έχουν κάποια στενή σχέση σίγουρα). Πιθανόν η bonnie να είπε στον wes ότι η annalise σκότωσε την rebecca, θα δείξει..
Διαφορετικά θα έλεγα catherine μαζί με philip, απλά μου φαίνεται λίγο πιο απίθανο επειδή η σειρά είναι γεμάτη ανατροπές και τώρα αυτή οι δύο είναι ο προφανής δολοφόνος.
Το σενάριο με την αυτοκτονία δεν το χα σκεφτεί και σε αυτή τη σειρά φαίνεται αρκετά πιθανό!
HTGAWM
Δεν ξέρω αν το έχεις προσέξει, αλλά η Catherine πεθαίνει ή την σκοτώνουν. Σε κάποια φάση την έχουν πετάξει σε αυτό το ρέμα, προτού ο Nate τους μαζέψει με το περιπολικό.
Κατά τ'άλλα, δεν νομίζω να πεθάνει τελικά η Annalise, θα χάσει πολύ η σειρά χωρίς αυτήν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Βλέπω πολύ καλά σχόλια για How to get away with a murder. Πιστεύετε αξίζει να το αρχίσω; Βλέπω ήδη Grey's Anatomy (το λέω επειδή και τα δύο η Shonda Rhimes τα γράφει.) και θα ήθελα να αρχίσω και ακόμα κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Βλέπω πολύ καλά σχόλια για How to get away with a murder. Πιστεύετε αξίζει να το αρχίσω; Βλέπω ήδη Grey's Anatomy (το λέω επειδή και τα δύο η Shonda Rhimes τα γράφει.) και θα ήθελα να αρχίσω και ακόμα κάτι.
Βλεπω κι εγω Greys anatomy Και αρχισα το HTGAWM πριν λιγο καιρο.Δεν εχουν καμια σχεση διοτι ενω το Greys ειναι καθαρα δραμα και μεταξυ μας εχει χαλασει αρκετα το HTGAWM ειναι αρτια σειρα,απιστευτη με πλοκη,αγωνια,δραση και μυστηριο! Το συνιστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ακάλυπτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ακάλυπτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Επίσης η Shonda Rhimes γράφει και το Scandal που είναι ακόμη πιο διαφορετική σειρά, με πολιτικό περιεχόμενο. Την συνιστώ αν και είναι κατώτερη από το House of cards που είναι κοινού περιεχομένου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
HTGAWM
Εντάξει έπεσα μέσα στη γενική ιδέα αλλά τι να πω έχω μείνει πραγματικά!! Αυτό που κάνανε με τη Sinclair στέκει όμως? Δεν θα φαινεται στο πτώμα ότι δεν τη σκότωσε η πτώση και ήταν νεκρή εδώ και 1-2 ώρες τουλάχιστον? Η Αναλιζ της έχει στρίψει λίγο. Θα ήταν καλύτερο να αφήσει τον Ασερ να παει στην αστυνομία και να τον αναλάβει. Τωρα έχει ξεφύγει η κατάσταση. Επίσης η τελευταία σκηνή wtf??? Αυτή με την Eve σκότωσαν τη μάνα του Γουες? :hmm: Αντί να αποκαλυφθεί ότι είναι η μάνα του και εδώ μπλεγμένα τα κάνουν ρε παιδί μου. Τι τεράστια μυαλά είναι αυτά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Αντιστάθηκα να μη δω το σποιλερ γιατί δεν έχω δει ακόμα το επεισόδιο :P
Η shonda rhimes γράφει και το htgawm? Δε το ξερα, αξίζει να το αρχίσεις πάντως, είναι τρομερή σειρά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Κόπηκε το Bastard Executioner.
Κρίμα, γιατί ήμουν πολύ ενθουσιασμένη. Ντάξει, δε συγκρινόταν με SoA (επίσης του Sutter) αλλά ήταν πολύ καλό.
Τέλος πάντων, αυτό το ΣΚ έχω να δω τα τελευταία τρία επεισόδια σε AHS και Supernatural - αμφιβάλλω αν γίνει πράξη γιατί έχω πολύ διάβασμα, αλλά οκ.

Επίσης, πρέπει να τελειώσω Game of Thrones κάποτε.
Έχει δει κανένας Gangland Undercover να μου πει άποψη ή να το πάω σε Narcos τα Χριστούγεννα;:D

Επίσης έχει αρχίσει να μου αρέσει το Death Note. :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Ένα spin off του sons of anarchy που λέγανε θα γίνει τελικά? Που θα δείχνει τα πράγματα στην αρχή, τους first 9 ?
Επίσης εγώ άρχισα φιλαράκια έτσι λίγο στο χαλαρό, είναι ωραία σειρά τελικά τώρα που την πήρα από την αρχή, στο star για κάποιο λόγο την είχα αντιπαθήσει πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ένα spin off του sons of anarchy που λέγανε θα γίνει τελικά? Που θα δείχνει τα πράγματα στην αρχή, τους first 9 ?
Επίσης εγώ άρχισα φιλαράκια έτσι λίγο στο χαλαρό, είναι ωραία σειρά τελικά τώρα που την πήρα από την αρχή, στο star για κάποιο λόγο την είχα αντιπαθήσει πολύ

First 9 ή Mayans θα γίνει, ναι.
Ανυπομονώ να το δω! Και εμένα μου αρέσουν τα φιλαράκια, έβλεπα στο star παλαιότερα αλλά δεν είμαι του είδους για να τη πάρω απο την αρχή. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,789 μηνύματα.
έχω τελειώσει το sons of anarchy εδώ και κάμποσο καιρό και τώρα σκέφτομαι να ξεκινήσω το lost. αξίζει? θα μου προσφέρει κάτι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Εγώ άρχισα λίγο lost το καλοκαίρι αλλά δεν με εντυπωσίασε, το βρήκα πολύ βαρετό και το παράτησα στο 3ο επεισόδιο... σαν το sons σίγουρα δεν είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
AHS
Αυτο μάλιστα,ήταν επεισοδιάρα! Οι αναδρομές παρελθοντος με το παρόν μου αρέσουν γενικά και η χθεσινή ήταν αρκετά ενδιαφέρουσα.Αυτοί από το παρελθόν που τα είχαν με τη Gaga θα μας απασχολήσουν πιστεύω.Αυτό το ξανθό κορίτσι,η Wren,αν κατάλαβα καλά ξέρει ποιος κάνει αυτούς τους φόνους και είπε ότι ειναι από το Cortez.Nα εννοέι τον Peters? :hmm:
Βtw,πόσους ακόμα θα πάρει η gaga,δε χόρτασε;

Ήταν υπέέροχο επεισόδιο πραγματικά !
Σίγουρα θα μας απασχολήσουν. Επιτέλους μάθαμε το παρελθόν της και γιατί μένει στο ξενοδοχείο.
Η Wren είναι κ αυτή βρικόλακας έτσι; :worry: Εγώ αυτό κατάλαβα. Νομίζω ξέρει ποιος κάνει τους φόνους αλλά τον νοιάζεται; κάτι τέτοιο. Γιατί μόλις άκουσε ότι ο αστυνομικός θέλει να τον σκοτώσει αν χρειαστεί έφυγε.
Δεν νομίζω να ναι ο Peters. Οι φόνοι ήταν εκτός ξενοδοχείου. Πως θα μπορούσε να τους κάνει;
Επίσης θέλω να δω τι έγινε με τα παιδιά από το νηπιαγωγείο. Δεν έδειξαν κάτι.
Εν τω μεταξύ στο τέλος του προηγούμενου επεισοδίου μόλις είπε οκ η gaga λέω "awww τι καλή " και μετά ξαφνικά όταν του κόβει το λαιμό, με σκότωσε :bye:

Γενικά πάντως πρέπει πολλά να δείξουν ακόμη. Είναι κ εκείνο το μωρό της Gaga που θέλω να δω τι παίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
HTGAWM
Δεν ξέρω αν το έχεις προσέξει, αλλά η Catherine πεθαίνει ή την σκοτώνουν. Σε κάποια φάση την έχουν πετάξει σε αυτό το ρέμα, προτού ο Nate τους μαζέψει με το περιπολικό.
Κατά τ'άλλα, δεν νομίζω να πεθάνει τελικά η Annalise, θα χάσει πολύ η σειρά χωρίς αυτήν.
Καλα σειρα χωρις την Ανναλιζ δεν υπαρχει και δεν εχουν λογο να τη βαλουν νεκρη!
HTGAWM
Εντάξει έπεσα μέσα στη γενική ιδέα αλλά τι να πω έχω μείνει πραγματικά!! Αυτό που κάνανε με τη Sinclair στέκει όμως? Δεν θα φαινεται στο πτώμα ότι δεν τη σκότωσε η πτώση και ήταν νεκρή εδώ και 1-2 ώρες τουλάχιστον? Η Αναλιζ της έχει στρίψει λίγο. Θα ήταν καλύτερο να αφήσει τον Ασερ να παει στην αστυνομία και να τον αναλάβει. Τωρα έχει ξεφύγει η κατάσταση. Επίσης η τελευταία σκηνή wtf??? Αυτή με την Eve σκότωσαν τη μάνα του Γουες? :hmm: Αντί να αποκαλυφθεί ότι είναι η μάνα του και εδώ μπλεγμένα τα κάνουν ρε παιδί μου. Τι τεράστια μυαλά είναι αυτά. :P
Εντελως φαουλ η Ανναλιζ για μενα αλλα θα μου πεις απο αυτην ολα τα περιμενεις και γι αυτο υπαρχει σειρα,οκ να προστατεψει τον Νειτ αλλα μπορουσε να πει τη αληθεια ο Ασερ και να τον προστατεψει.Θεωρω πως αισθανεται και πολλες τυψεις για την αυτοκτονια του πατερα του και με τοσα πολλα που εχει κανει στους αλλους προτιμα να περιπλεκει τα πραγματα για να τους βγαζει ολους λαδι.Καλα δε πιστευα να ναι μανα του του Γουες σιγουρα καποια πατατα θα χε κανει,εδω σε 2 σεζον εχει κανει τα χιλια μυρια οσα σιγα μην τη βαζανε μανα του.Εξαιρετικο επεισοδιο,παντως ο Φρανκ τι να πω,μεγαλη κουφαλα μα τη παναγια θεωρω πως ειναι πιο συναισθηματικα απαθης και απο την Ανναλιζ,θεωρω πως δεν εχει θεμα να κανει ο,τι και να του πεις.Ψιλοεπεσα μεσα παντως οχι για τον λογο βεβαια αλλα στο οτι η Ανναλιζ θα θελε να <<πυροβοληθει>>.Μπορει ο τροπος και ο λογος να μην ειναι ακριβως ιδιοι αλλα αυτη τους εκανε να τη πυροβολησουν :P Αντε τωρα να περιμενεις τοσο καιρο ..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Καλα σειρα χωρις την Ανναλιζ δεν υπαρχει και δεν εχουν λογο να τη βαλουν νεκρη!

Εντελως φαουλ η Ανναλιζ για μενα αλλα θα μου πεις απο αυτην ολα τα περιμενεις και γι αυτο υπαρχει σειρα,οκ να προστατεψει τον Νειτ αλλα μπορουσε να πει τη αληθεια ο Ασερ και να τον προστατεψει.Θεωρω πως αισθανεται και πολλες τυψεις για την αυτοκτονια του πατερα του και με τοσα πολλα που εχει κανει στους αλλους προτιμα να περιπλεκει τα πραγματα για να τους βγαζει ολους λαδι.Καλα δε πιστευα να ναι μανα του του Γουες σιγουρα καποια πατατα θα χε κανει,εδω σε 2 σεζον εχει κανει τα χιλια μυρια οσα σιγα μην τη βαζανε μανα του.Εξαιρετικο επεισοδιο,παντως ο Φρανκ τι να πω,μεγαλη κουφαλα μα τη παναγια θεωρω πως ειναι πιο συναισθηματικα απαθης και απο την Ανναλιζ,θεωρω πως δεν εχει θεμα να κανει ο,τι και να του πεις.Ψιλοεπεσα μεσα παντως οχι για τον λογο βεβαια αλλα στο οτι η Ανναλιζ θα θελε να <<πυροβοληθει>>.Μπορει ο τροπος και ο λογος να μην ειναι ακριβως ιδιοι αλλα αυτη τους εκανε να τη πυροβολησουν :P Αντε τωρα να περιμενεις τοσο καιρο ..:hmm:

Βασικα ο Ασερ σε δικαστηριο θα τη γλιτωνε γιατι θα ειχε δικηγοραρα και ειχε και ελαφρυντικο οτι μολις ειχε αυτοκτονησει ο πατερας του κλπ. Η θα μπορουσαν να κανουν οτι εκαναν και να μην ανακατεψουν τους αλλους. Τωρα που ξερουν ολοι τα παντα ειναι και δυσκλοτερο να τη γλιτωσουν ολοι. Ο Ασερ είδαμε σαν καλος μαλακας παει στην αστυνομια. :P Πλεον ουτε εγω πιστευω οτι ειναι μανα του αν και εχουν καποια σχεση φανεται στη χημεια τους ρε παιδι μου. Κατι παιζει με το θανατο της μανας του γουες. :hmm: Καλα ο Φρανκ σωστος hitman το παλικαρι μου. Ολοι να χωθουν μεσα ο Φρανκ δεν παιζει να μπλεξει. :clapup: Και ο Νειτ αν δεν ξεκόψει θα το φαει το κεφαλι του. Στο τελος θα φορτωθει ολους τους φονους και ειναι ο πιο αθωος.
Το τελευταιο 10λεπτο του επεισοδιου ηταν οτι καλυτερο εχω δει εδω και καιρο σε σειρα παντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
Ήταν υπέέροχο επεισόδιο πραγματικά !
Σίγουρα θα μας απασχολήσουν. Επιτέλους μάθαμε το παρελθόν της και γιατί μένει στο ξενοδοχείο.
Η Wren είναι κ αυτή βρικόλακας έτσι; :worry: Εγώ αυτό κατάλαβα. Νομίζω ξέρει ποιος κάνει τους φόνους αλλά τον νοιάζεται; κάτι τέτοιο. Γιατί μόλις άκουσε ότι ο αστυνομικός θέλει να τον σκοτώσει αν χρειαστεί έφυγε.
Δεν νομίζω να ναι ο Peters. Οι φόνοι ήταν εκτός ξενοδοχείου. Πως θα μπορούσε να τους κάνει;
Επίσης θέλω να δω τι έγινε με τα παιδιά από το νηπιαγωγείο. Δεν έδειξαν κάτι.
Εν τω μεταξύ στο τέλος του προηγούμενου επεισοδίου μόλις είπε οκ η gaga λέω "awww τι καλή " και μετά ξαφνικά όταν του κόβει το λαιμό, με σκότωσε :bye:

Γενικά πάντως πρέπει πολλά να δείξουν ακόμη. Είναι κ εκείνο το μωρό της Gaga που θέλω να δω τι παίζει.

Μου άρεσε ιδιαίτερα που την είδαμε πρώτη φορά να ανησυχεί και να μην είναι cool ξερωγω.Πριν ξεκινήσει η σειρά νομιζα ότι θα'ταν τελείως αγγούρι,αλλά τελικά νομίζω ότι μια χαρά τα πάει.
Και'γω έτσι κατάλαβα ότι ήταν σαν τα άλλα παιδάκια του ξενοδοχείου ( αν θυμάμαι καλα φορούσε ίδια ρούχα με αυτα; ) Φάνηκε σαν να νοιαζόταν τον δολοφόνο αλλά τον λόγο δε μπορώ να καταλάβω.Κατ εμε σίγουρα δε τους κάνει η gaga! Αμ μπράβο,τα'χα ξεχάσει τελείως αυτά,ολόκληρο τσούρμο βρικολάκων!
Όταν είπε το οκ,λέω νταξ κάτι θα γίνει δε παίζει να το δέχτηκε ετσι απλά.Ο συγκεκριμένος που σκότωσε πάντως περίμενα ότι δε θα πέθαινε λόγω της επιτυχίας του στο freak show.Tώρα για το μωρό της, να είναι εκείνου που υποκρινόταν ότι πέθανε; :hmm:
Να σημειωθεί ότι βλέπω επεισόδια σειρών/ταινίες πάντα με τα ακουστικά στο pc και όταν ο peters είπε στη gaga ότι αυτό το ζευγάρι ήταν κρυμμένο εκεί μέσα,κατατρόμαξα με το " that's what was back there?!" της :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
The walking dead
Και ναι ο Glenn ειναι παλι κοντα μας :clapup:Μονο αυτο ηταν το ουσιαστικο πράγμα του επεισοδιου, το υπόλοιπο ήταν βαρετό αν εξαιρέσουμε το τέλος όπου γκρεμίστηκε το τείχος.Έχω κακό προαισθημα γι'αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Teen wolf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.


Φαίνεται θα έχουμε γαμάτο 5B. Σε κάθε στιγμιότυπο της πουτάνας γινόταν :hehe:. Λυπήθηκα τη Lydia,τι στο διάολο θα της κανουν; Άντε να αρχίσει λοιπόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top