Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Πολύ δυνατή η πρεμιέρα του walking dead! Μακάρι να συνεχισει έτσι!! :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
[/SPOILER][/SPOILER][/SPOILER] όντως αυτό με τα κουκούλια δεν είνια μεγάλη βλακεία???:D:D:D

πάντως εγώ δε θα μπορούσα να μη τη δω ρε συ...όσο κατώτερη κι αν είναι, θα θελα να την ολοκληρώσω τη σειρά
Μου χανε σπασει τα νευρα..:mad:
Πολύ δυνατή η πρεμιέρα του walking dead! Μακάρι να συνεχισει έτσι!! :popcorn:
Απο τις καλυτερες πρεμιερες που εχω δει..χωρις πλακα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 3,123 μηνύματα.
Παίζει να 'μαι ο μόνος που βλέπει Castle εδώ πέρα :P
Η σεζόν του ξεκίνησε με δυο δυνατά επεισόδια, αν και έχωσε και μελό μέσα.

Homeland: Σε κάθε πρώτα επεισόδια βαριέμαι μέχρι να μπει στο ζουμί. Ελπίζω όσο περνάει ο καιρός και προχωράει το πράγμα να έχουμε μία season αντάξια της 4ης που ήταν η προσωπική μου αγαπημένη.

TBBT και Modern Family: Κλασσικά πράγματα, ντάξει. Έχουν γίνει σειρές που δεν περιμένεις κάτι καινούριο, απλά τις βλέπεις λίγο από συνήθεια, λίγο για να περνάει η ώρα.

Σύντομα θα ξεκινήσω Heroes Reborn, και ελπίζω να είναι αξιόλογο. Ένα είδος "συνέχειας" του Heroes, που μου άρεσε αρκετά όσο παιζόταν.
(Ήταν και η δεύτερη που ξεκίνησα μετά το Lost, έχει ξεχωριστή θέση :redface: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ρε παιδιά το Homeland είναι καλό; Έχω δει μόνο την πρώτη σεζόν αλλά έχω ακούσει ότι από την τρίτη και μετά χαλάει τόσο πολύ που έχω χάσει το ενδιαφέρον μου για να δω ακόμα και την δεύτερη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miss marple

Πολύ δραστήριο μέλος

Η miss marple αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 859 μηνύματα.
Παίζει να 'μαι ο μόνος που βλέπει Castle εδώ πέρα :P
Η σεζόν του ξεκίνησε με δυο δυνατά επεισόδια, αν και έχωσε και μελό μέσα.

όχι, όχι δεν είσαι ο μόνος!! έχω δει φανατικά τις πρώτες 5 σεζόν, την 6η λίγο πιο χλιαρά και την 7η μόνο ως τη μέση....μετά την εξαφάνιση του castle ξενέρωσα για να μαι ειλικρινής...τώρα όμως χαζεύω 8η και φαίνεται κάπως καλύτερη από την 7η..

από τότε που τελείωσε η ιστορία με τον μπράκεν χάλασε! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
AHS
Εξαιρετικο δευτερο επεισοδιο,αρα gaga,πρεζακι και πρεζακι ειναι βαμπιρ και η αλλη η τζανκι,ο ιδρυτης serial killer και η καμαριερα φαντασματα;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Πολύ καλό το πρώτο επεισόδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
AHS
Εξαιρετικο δευτερο επεισοδιο,αρα gaga,πρεζακι και πρεζακι ειναι βαμπιρ και η αλλη η τζανκι,ο ιδρυτης serial killer και η καμαριερα φαντασματα;:hmm:

Νομίζω ότι ο 5ος κύκλος είναι ο καλύτερος . :D
Μ'αρέσει που έβαλαν τον Peters σε τέτοιο ρόλο. Συνήθως ήταν ο cute guy της σειράς.
Ναι και εγώ έτσι τα κατάλαβα.
Και τα παιδιά νομίζω τα μικρά είναι βρικόλακες και η gaga τρέφεται που κ που από το αίμα τους.Μάλλον είναι πολύ καλό; Δεν ξερω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
AHS
Εξαιρετικο δευτερο επεισοδιο,αρα gaga,πρεζακι και πρεζακι ειναι βαμπιρ και η αλλη η τζανκι,ο ιδρυτης serial killer και η καμαριερα φαντασματα;:hmm:

Νομίζω ότι ο 5ος κύκλος είναι ο καλύτερος . :D
Μ'αρέσει που έβαλαν τον Peters σε τέτοιο ρόλο. Συνήθως ήταν ο cute guy της σειράς.
Ναι και εγώ έτσι τα κατάλαβα.
Και τα παιδιά νομίζω τα μικρά είναι βρικόλακες και η gaga τρέφεται που κ που από το αίμα τους.Μάλλον είναι πολύ καλό; Δεν ξερω.

Καλά, όλοι πρεζάκια είναι εκεί μέσα; Ffs. :P
Γαμάτος ο Mr March! Και ο Tristan καλό κομμάτι, θέλω να τον δω περισσότερο. :redface:

Και εγώ παιδιά μαζί σας, έτσι τα κατάλαβα. :hehe: Η Iris (Bates) λέτε να'ναι άνθρωπος ή τίποτα εξωφρενικό; :hmm:

Μου άρεσε αυτό το επεισόδιο ΠΑΑΑΡΑ πολύ. :look:

ΥΓ. Ο ρόλος πάει γάντι στον Peters, μη τον ξαναδώ σε ρόλο γλυκούλη, θα κάνω φόνο! :P


Είδε κανείς spn? Θα το δω σε λίγο το νέο επεισόδιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Καλά, όλοι πρεζάκια είναι εκεί μέσα; Ffs. :P
Γαμάτος ο Mr March! Και ο Tristan καλό κομμάτι, θέλω να τον δω περισσότερο. :redface:

Και εγώ παιδιά μαζί σας, έτσι τα κατάλαβα. :hehe: Η Iris (Bates) λέτε να'ναι άνθρωπος ή τίποτα εξωφρενικό; :hmm:

Μου άρεσε αυτό το επεισόδιο ΠΑΑΑΡΑ πολύ. :look:

ΥΓ. Ο ρόλος πάει γάντι στον Peters, μη τον ξαναδώ σε ρόλο γλυκούλη, θα κάνω φόνο! :P


Είδε κανείς spn? Θα το δω σε λίγο το νέο επεισόδιο.

Αχνε ωραίος κ ο Tristan αλλα too bad guy για τα γουστα μου :redface: .
Για άνθρωπος μου κάνει αλλά θα δείξει :hmm:
Όλα πάνε στον Peters <3
Ρε πραγματικα όσο πάει είναι και καλύτερη.Έχω να ενθουσιαστώ έτσι από 2ο κύκλο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κομνηνός

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κομνηνός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,681 μηνύματα.
το χει ριξει η αμερικη στις σειρες ε! βλεπω βγαινουν με το τσουβαλι
λογικα επειδη απασχολουν κατα κανονα ασημους ηθοποιους(αν και απο ενα σημειο και μετα,μετα απο τυχουσα επιτυχια υποθετω πληρωνονται αδρα)
το κοστος ειναι μικροτερο ανα επεισοδιο και φερνει μεγαλυτερα κερδη η τηλεοπτικη διαφημιση/θεαση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αχνε ωραίος κ ο Tristan αλλα too bad guy για τα γουστα μου :redface: .
Για άνθρωπος μου κάνει αλλά θα δείξει :hmm:
Όλα πάνε στον Peters <3
Ρε πραγματικα όσο πάει είναι και καλύτερη.Έχω να ενθουσιαστώ έτσι από 2ο κύκλο. :P
Δε θεωρώ πως ο Kyle του ταίριαζε τόσο πάντως. :hmm:
Το ίδιο συμβαίνει και σε εμένα, tbh. Νιώθω πως βλέπω ξανά το Asylum.
Μιλάμε για τέτοια συναισθήματα! :hehe:

Supernatural S11E02
ΡΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ, ΡΕΕΕ, ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΔΩ ΠΕΡΑ, ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΕ ΠΕΘΑΝΕΤΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Signor Positivo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Signor Positivo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Παιδιά όσοι βλέπετε ακόμα The Big Bang Theory (χωρίς να ξετρελαίνεστε αφού πλέον έχει χαλάσει εντελώς) ξεκινήστε Doctor Who ή Star Trek. Αμαρτία είναι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Παιδιά όσοι βλέπετε ακόμα The Big Bang Theory (χωρίς να ξετρελαίνεστε αφού πλέον έχει χαλάσει εντελώς) ξεκινήστε Doctor Who ή Star Trek. Αμαρτία είναι. :P

To Doctor Who είναι αγάπη! Απο τις αγαπημένες μου σειρές. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jucticeee

Νεοφερμένος

Η jucticeee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
εχω τρελαθει με την 5η σεζον american horror story.. ειναι απιιστευτηηηη... μου φαινεται εντελως διαφορετικη απο τις προηγουμενες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
εχω τρελαθει με την 5η σεζον american horror story.. ειναι απιιστευτηηηη... μου φαινεται εντελως διαφορετικη απο τις προηγουμενες!

Τη θεωρώ άνετα ισάξια του Asylum!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Καλά, όλοι πρεζάκια είναι εκεί μέσα; Ffs. :P
Γαμάτος ο Mr March! Και ο Tristan καλό κομμάτι, θέλω να τον δω περισσότερο. :redface:

Και εγώ παιδιά μαζί σας, έτσι τα κατάλαβα. :hehe: Η Iris (Bates) λέτε να'ναι άνθρωπος ή τίποτα εξωφρενικό; :hmm:

Μου άρεσε αυτό το επεισόδιο ΠΑΑΑΡΑ πολύ. :look:

ΥΓ. Ο ρόλος πάει γάντι στον Peters, μη τον ξαναδώ σε ρόλο γλυκούλη, θα κάνω φόνο! :P


Είδε κανείς spn? Θα το δω σε λίγο το νέο επεισόδιο.
AHS
Ε λογικα ανθρωπος ειναι ξερω γω;;p Ετσι κι αλλιως η θεματολογια του season 5 ειναι η εξαρτηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
The walking dead
Περίμενα να πεθάνει κάποιος από τους βασικούς ρόλους για να'μαι ειλικρινής.Όπως φάνηκε ο Morgan τους ήξερε αυτούς που έκαναν την επιδρομή,κάτι έχει παιχτεί μεταξύ τους.Η άρνηση του για το όπλο παίζει να συνδέεται με το ότι αναγκάστηκε να σκοτώσει το γιο του.Το θέμα είναι ότι οκ,έφυγαν εν τέλει αυτοί αλλά μη ξεχνάμε ότι κάτι ζόμπι ακολουθούσαν τον ήχο της κόρνας!Η Carol με την κουκούλα σαν αναρχική πολύ badass! To μείον του επεισοδiου ήταν η γκουρμεδιά με τη χελώνα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
εχω τρελαθει με την 5η σεζον american horror story.. ειναι απιιστευτηηηη... μου φαινεται εντελως διαφορετικη απο τις προηγουμενες!
Έχει καμιά συνέχεια με κάποια από τις προηγούμενες σεζόν; Ή είναι από την αρχη ; Είχα δει την 1η και σταμάτησα στη μέση, μου φάνηκε αρκετά βαρετή,βασικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Έχει καμιά συνέχεια με κάποια από τις προηγούμενες σεζόν; Ή είναι από την αρχη ; Είχα δει την 1η και σταμάτησα στη μέση, μου φάνηκε αρκετά βαρετή,βασικα.
Συνδεεται με την 1η ,δε ξερω αν και με καποια αλλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top