Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

~Παύλος~

Νεοφερμένος

Ο ~Παύλος~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
1)Game of thrones
2)Breaking Bad
3)Arrow
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Μόλις τελείωσα την δεύτερη σεζόν sons :P Λίγο το άγχος για τα αποτελέσματα, λίγο που είναι γαμάτη σειρά, ε δεν θέλει και πολύ
Bobby και chibs όντως, οι πιο γαμάτοι χαρακτήρες από τους υπόλοιπους (εννοώ εκτός από τους κεντρικούς)
Τώρα το άφησα στο σημείο που απαγάγουν τον γιο του jax, απορώ πως κρατήθηκα να μην αρχίσω και την 3η σεζόν...

Δεν πάει με σένα κάτι στραβά. Απλά είναι να κάτσεις λίγο στην αρχή και να σου αρέσει το είδος. Για το breaking bad τα ίδια έλεγα κι εγώ στην αρχή μέχρι που έφθασα προς το τέλος της 1ης σεζόν. Είναι που δημιουργούν και υψηλές προσδοκίες λόγω πολύ καλών κριτικών και περίμενα με το καλημέρα η σειρά να είναι σούπερ ουάου. Τώρα που την έχω δει όλη όμως πιστεύω ότι αξίζει την υψηλή βαθμολογία στο imdb
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

salazar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο salazar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Κρίμα για το Hanibal.Λογικά η τρίτη season δεν θα "κλείνει" την ιστορία αφού έχει γυριστεί ήδη.Άρα θα μείνουμε ξεκρέμαστοι ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeRns

Νεοφερμένος

Ο GeorgeRns αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Gane Of Thrones
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

doublepoulos

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Έχω δει όλα τα επεισόδια από Two and a half men,Big Bang Theory,Fresh Prince of Bel Air,Dr House και δεν συμμαζεύεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Superhuman

Δραστήριο μέλος

Ο Νικηφόρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 797 μηνύματα.
Έχω δει όλα τα επεισόδια από Two and a half men,Big Bang Theory,Fresh Prince of Bel Air,Dr House και δεν συμμαζεύεται...

Πρέπει να σου δώσουμε κάποιο βραβείο γι'αυτό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Κρίμα για το Hanibal.Λογικά η τρίτη season δεν θα "κλείνει" την ιστορία αφού έχει γυριστεί ήδη.Άρα θα μείνουμε ξεκρέμαστοι ....

Και εγώ έχω σπαστεί πολύ... Σε μερικά σάιτ μαζεύουν υπογραφές μήπως το netflix πάρει τη σειρά, αλλά αδύνατο..
Μόλις τελείωσα την δεύτερη σεζόν sons :P Λίγο το άγχος για τα αποτελέσματα, λίγο που είναι γαμάτη σειρά, ε δεν θέλει και πολύ
Bobby και chibs όντως, οι πιο γαμάτοι χαρακτήρες από τους υπόλοιπους (εννοώ εκτός από τους κεντρικούς)
Τώρα το άφησα στο σημείο που απαγάγουν τον γιο του jax, απορώ πως κρατήθηκα να μην αρχίσω και την 3η σεζόν...

Δεν πάει με σένα κάτι στραβά. Απλά είναι να κάτσεις λίγο στην αρχή και να σου αρέσει το είδος. Για το breaking bad τα ίδια έλεγα κι εγώ στην αρχή μέχρι που έφθασα προς το τέλος της 1ης σεζόν. Είναι που δημιουργούν και υψηλές προσδοκίες λόγω πολύ καλών κριτικών και περίμενα με το καλημέρα η σειρά να είναι σούπερ ουάου. Τώρα που την έχω δει όλη όμως πιστεύω ότι αξίζει την υψηλή βαθμολογία στο imdb

ΜΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΠΟΣ;;; Αυτό το φινάλε είναι ίσως απο τα αγαπημένα μου... Και τα πιο λυπηρά. Καλά, θα μου πεις στο SoA και πιο φινάλε δεν είναι λυπηρό.:/:
Σου υπόσχομαι πως η 3η δεν θα σε απογοητεύσει καθόλου. :D
(Κρατιέμαι μη σου κάνω σπόιλερ αυτή τη στιγμή...)


Και εγώ πιστεύω είναι αυτό με τις βαθμολογίες και τις κριτικές.. Αν και ποτέ σχεδόν δεν κοιτάω τη βαθμολογία μιας σειράς, anywayz.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Signor Positivo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Signor Positivo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Πολλά νεύρα για το Hannibal. Τέλος πάντων.

Το True Detective βγήκε πολύ καλό. Το trailer μας είχε αφήσει λίγο αδιάφορους, αλλά προσωπικά, έχοντας δει το πρώτο επεισόδιο, σκέφτομαι ότι ίσως η δεύτερη σεζόν βγει καλύτερη και από την πρώτη. (Μη με λιθοβολήσετε, όλα ήταν πολύ καλοστημένα. ^_^ )

Ακόμα και ο Colin Farrell έπαιξε καλά. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

doublepoulos

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Πρέπει να σου δώσουμε κάποιο βραβείο γι'αυτό;

Είπα εγώ τίποτα τέτοιο?Και σε παρακαλώ την ειρωνεία να πας να την κάνεις αλλού.Άντε είσαι πίσω από ένα πληκτρολόγιο και νομίζεις ότι μπορείς να κάνεις μαγκιές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Και εγώ είδα True Detective
Πολύ μου άρεσε αν και με μπέρδεψαν οι χαρακτήρες.
Δεν κατάλαβα τι έκανε ο Κόλιν Φάρελ όταν μπήκε σ ένα σπίτι και έκανε "shh" στο πρεζάκι.:worry:
Έχω μεγάλη απορία πάντως να δω τι θα παίξει με τους 4 main χαρακτήρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Signor Positivo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Signor Positivo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Και εγώ είδα True Detective
Πολύ μου άρεσε αν και με μπέρδεψαν οι χαρακτήρες.
Δεν κατάλαβα τι έκανε ο Κόλιν Φάρελ όταν μπήκε σ ένα σπίτι και έκανε "shh" στο πρεζάκι.:worry:
Έχω μεγάλη απορία πάντως να δω τι θα παίξει με τους 4 main χαρακτήρες.

Έδειρε έναν αρθρογράφο για ένα άρθρο που έγραψε που θα μπορούσε να προκαλέσει "προβλήματα" στο μαφιόζο :P (ο μαφιόζος είναι ο ψηλός που τού έδειξε ποιος είχε βιάσει τη γυναίκα του)
Ανυπομονώ για το 2ο ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos1195

Νεοφερμένος

Ο τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Είπα μιας και τέλειωσε η εξεταστική να του δώσω να καταλάβει :P. Είδα σήμερα τα 4 πρώτα επεισόδια του the walking dead και μου φάνηκε ωραίο..λίγο ωμό μεν αλλά ωραίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Καλό είναι το walking dead. Βέβαια να ξέρεις ότι μένει στο ακριβώς ίδιο στυλ 5 σεζόν τώρα. Έχει κάποιες καλές στιγμές αλλά γενικά είναι κάπως μονότονο με την έννοια ότι ξέρεις πάνω κάτω πως θα κινηθεί. Αν σου αρέσει το θέμα με τα ζόμπι δες την.

Από την άλλη εγώ είδα True Detective (2η σεζόν). Καλό φάνηκε το πρώτο επεισόδιο όμως δεν έχει ανοίξει καθόλου η πλοκή, πιο πολύ εισαγωγή στους χαρακτήρες ήταν. Δεν φαίνεται να έχουμε κάποιον ιδιαίτερο χαρακτήρα όπως ήταν ο Rust, αλλά οι χαρακτήρες όντως φαίνονται κάπως "προβληματικοί" με την έννοια ότι αντιμετωπίζουν προβλήματα με την τωρινή ζωή τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Όντως, οι πρώτες σεζόν του walking dead είναι πολύ ωραίες. Μετά γίνεται αρκετά μονότονο, εγώ την 5η σεζον σταμάτησα να την βλέπω τον Ιανουάριο, βαρέθηκα και γύρισα σε άλλες σειρές όπως το get away with murder (μου άρεσε αρκετά) και το modern family (κι αυτό έχει γίνει λίγο βαρετό, αλλά δεν πειράζει 20λεπτο είναι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasos1195

Νεοφερμένος

Ο τάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
To HTGAWM είναι πολύ ωραίο! Από τις λίγες σειρές που με κράτησαν..άντε να βγει και ο δεύτερος κύκλος να δούμε τι θα δούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
True Detective 2x01

:worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
ΤΕλειώνω δεύτερο κύκλο Game of thrones...
Μου φαίνεται έχω α΄φησει το Mad men στον 6ο κύκλο...

True Detective 2x01

:worship:

Προσωπικα θα κάτσω να δω δεύτερο κύκλο σε μια-δυο μέρες. Μου τη δίνει να περιμένω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Προσωπικα θα κάτσω να δω δεύτερο κύκλο σε μια-δυο μέρες. Μου τη δίνει να περιμένω :P

Νόμιζα πως ήμουν η μόνη που το κάνει αυτό.:P Αλλά συνήθως καταλήγω να βλέπω απο τη μέση της σεζόν και μετά να περιμένω κάθε βδομάδα.:hmm:
Εγώ μέχρι να βγει ο τρίτος κύκλος Hannibal θα έχω τελειώσει Doctor Who (δύο σίζον ακόμη!!!) και θα έχω δει Constantine, ελπίζω. Και μετά GoT ή Breaking Bad.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
κατι ακουσα οτι η τριτη σεζον hannibal ειναι η τελευαταια
ισχυει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
κατι ακουσα οτι η τριτη σεζον hannibal ειναι η τελευαταια
ισχυει?
Για το κανάλι στο οποίο παίζεται τώρα, ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top