Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Για το Σνοου ο μαρτιν ειχε πει παντως oh you think he is dead, don't you?γιατι και το βιβλιο καπως ετσι κλεινει ;)
Respect στην Lena Headey. :worship:
O Stannis κακομοίρης ζουσε κακομοίρης ψωφησε. Ήθελε και iron throne τρομαρα του.
Η Αrya ειδωλο. Ο Theon ξυπνησε. Ο Ramsay ζει ακόμα. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
GOT
Τι να πρωτοπείς για το επισόδειο, όλα τρομερά.Δε μπορώ να καταλάβω γιατί έχετε τοσο μίσος για τον Stannis όλοι :\ .Είμαι σίγουρος πάντως πως δεν τον σκότωσε .Η Cersei κρίμα κι αυτή,αν και πιστεύω πως τώρα θα πάρει φόρα που έχει και το Βουνό.Sansa μαζί με Theon θα κάνουν πανικό.Όσο πήγαινα τους Dornianούς και τη γυναίκα του Oberyn, τώρα τη μισώ, κρίμα το Myrcellaki μας.Ο Γιαννάκης ο Χιόνης είμαι σίγουρος πως του χρόνου θα αναστηθεί, ή θα εμφανιστεί υπό κάποια άλλη μορφή.Δεν παίζει να μείνει νεκρός.O Drogon θυμίζει κλασικό γιο που βαριέται να κάνει τα χατήρια της μάνας του xD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,858 μηνύματα.
GOT
Αναμενόμενος ο θάνατος του Χιονιά. Τον ευχαριστήθηκα καθώς με κούρασε όλη τη season. Δεν νομίζω να τον αναστήσει η μάγισσα. Λυπήθηκα για τον Stannis. Ο Theon και η Sansa μας αποχαιρέτησαν και αυτοοί... ή μήπως όχι; Ωραία η επιστροφή του βουνού αλλά και η επιστροφή της Σέρσει στο κάστρο. Σημασία δεν είναι πως γύρισε αλλά ότι γύρισε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
GOT
Αναμενόμενος ο θάνατος του Χιονιά. Τον ευχαριστήθηκα καθώς με κούρασε όλη τη season. Δεν νομίζω να τον αναστήσει η μάγισσα.

Θα σε στεναχωρήσω αλλά κατά 99% θα αναστηθεί γιατί είναι ο azor ahai, ο άνθρωπος που θα νικήσει τους whitewalkers.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Είδατε το καινούριο hannibal?
Δεν λέω, πολύ ωραίο, αλλά το βρίσκω κάπως κουραστικό και δυσνόητο. Μερικές φορές δεν ξεχωρίζω πότε ο κάθε χαρακτήρας φαντάζεται κάτι και πότε όντως συμβαίνει. Ειδικά το πρώτο επεισόδιο με μπέρδεψε αρκετά γιατί δεν θυμόμουν πως είχε τελειώσει ο δεύτερος κύκλος.
Επίσης δεν έχουμε δει καθόλου τα υπόλοιπα πρόσωπα, δεν θα τους ξαναδούμε αυτούς?
Πως είναι δυνατόν αυτό?

Μπορεί να το είχε δει πριν απο πολύ καιρό, αν και εγώ που το τελείωσα τον δεύτερο κύκλο τον Απρίλη (νομίζω) στο τέλος είχα μπερδευτεί αρκετά. Το μόνο που θυμόμουν ήταν η έξτρα σκηνή. :hehe: Μετά το είδα ξανά όμως.

Δεν ξέρω :p , αν και ήταν τρομερός είχα ξεχάσει τι έγινε. Ειδικά εκεί στην αρχή που έδειχνε τον hannibal στην ιταλία με την ψυχίατρό του νόμιζα ότι ήταν από το παρελθόν. Δεν υποτίθεται ότι είχε σταματήσει να μιλάει με αυτήν? Στο imdb μετά διάβασα ότι πήγε στην ιταλία με αυτή για να διαφύγει.

Δεν έχεις δει την έξτρα σκηνή, amigo. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,858 μηνύματα.
Θα σε στεναχωρήσω αλλά κατά 99% θα αναστηθεί γιατί είναι ο azor ahai, ο άνθρωπος που θα νικήσει τους whitewalkers.

Είναι κάτι που το περιμένουν όλοι. Ότι περιμένουν όλοι στο GOT στο τέλος δεν γίνεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Είναι κάτι που το περιμένουν όλοι. Ότι περιμένουν όλοι στο GOT στο τέλος δεν γίνεται

Έχει χτίσει πολύ πάνω στον Jon για να τον αφήσει, δεν είναι όπως ο Rob και άλλα παραδείγματα. Επίσης υπάρχει λόγος που πήγε εκεί η Melisandre θα μπορούσε να πάει οπουδήποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Συνέντευξη του Kit Harington για τον θάνατο του Snow

This is my understanding of it. I had a sit-down with Dan and David, we did the Tony Soprano walk [letting an actor know they’re being whacked]. And they said, “Look, you’re gone, it’s done.” And as far as the salary thing goes, that angered me when that story came out. I don’t know where it came from, but it was inaccurate in many ways. It’s going to put questions into your head and into fans’ heads that things are not what they are. Quite honestly, I have never been told the future of things in this show, but this is the one time I have. They sat me down and said, “This is how it is.” If anything in the future is not like that, then I don’t know about it – it’s only in David and Dan and George’s heads. But I’ve been told I’m dead. I’m dead. I’m not coming back next season. So that’s all I can tell you, really.
Aχ πείτε μου ότι λέει ψέματα :(

https://www.mtv.com/news/2184712/game-of-thrones-jon-snow-dead/ Με πείθει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
GoT

Του θανατά το 10ο επισόδειο.
Καλά δεν ξέρω πόση εμπιστοσύνη γίνεται να έχουν στα οράματα της κόκκινης. Θυσίασε το κοριτσάκι και έφυγε το χιόνι μόνο. Όλοι οι άλλοι πέθαναν (για τον στάνις το ευχαριστίθηκα κιόλας). Μακάρι να κάνει κάτι να φέρει πίσω τον σνόου. Όχι ότι του έχω καμιά αδυναμία αλλά έχει κάνει πολλά για το τείχος και τον σκότωσαν οι ηλίθιοι σαν δειλοί.
Η γυναίκα ο όμπεριν πραγματικά τη μίσησα. Δεν μπορώ να καταλάβω τι της έφταιγε η μαρσέλα. Στην τελική ο άντρας της μόνος του πήγε στη μονομαχία δεν τον έβαλε κανείς με το ζόρι.
Η σέρσει θα τους γαμήσει όλους τώρα με αυτό που έγινε το πιστεύω. :P
Ο θύον και η σάνσα που στο καλό θα πάνε ρε παιδιά και δεν θα τους βρει ο άλλος; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
GoT

Του θανατά το 10ο επισόδειο.
Καλά δεν ξέρω πόση εμπιστοσύνη γίνεται να έχουν στα οράματα της κόκκινης. Θυσίασε το κοριτσάκι και έφυγε το χιόνι μόνο. Όλοι οι άλλοι πέθαναν (για τον στάνις το ευχαριστίθηκα κιόλας). Μακάρι να κάνει κάτι να φέρει πίσω τον σνόου. Όχι ότι του έχω καμιά αδυναμία αλλά έχει κάνει πολλά για το τείχος και τον σκότωσαν οι ηλίθιοι σαν δειλοί.
Η γυναίκα ο όμπεριν πραγματικά τη μίσησα. Δεν μπορώ να καταλάβω τι της έφταιγε η μαρσέλα. Στην τελική ο άντρας της μόνος του πήγε στη μονομαχία δεν τον έβαλε κανείς με το ζόρι.
Η σέρσει θα τους γαμήσει όλους τώρα με αυτό που έγινε το πιστεύω. :P
Ο θύον και η σάνσα που στο καλό θα πάνε ρε παιδιά και δεν θα τους βρει ο άλλος; :worry:

Ο Stannis δεν έχει πεθάνει.Είμαι 99% σιγουρος πως δεν παίζει να έχει πεθάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Συνέντευξη του Kit Harington για τον θάνατο του Snow


Aχ πείτε μου ότι λέει ψέματα :(

https://www.mtv.com/news/2184712/game-of-thrones-jon-snow-dead/ Με πείθει :P

Ψέματα δε λέει. Μια χαρά τα λέει. Απλά για ποιο λόγο να στηθεί τέτοιο μυστήριο για το ποιοι είναι οι γονείς του πραγματικά και να αφήνεται να εννοηθεί ότι μόνο αυτός μπορεί να νικήσει τα τερατίνια? Για να πεθάνει έτσι απλά? Μπορεί να μην παίξει του χρόνου ή να αναστηθεί στην τελευταία σκηνή του τελευταίου επεισοδίου ξέρω γω αλλά γενικά δεν παίζει να μην τον ξαναδείξει.

Επίσης ξέχασα να πω κρίμα μωρέ η Μυρσελα και ήταν ωραίο ζευγάρι με τον Τρισταν. Και ο Τζειμι πάνω που φέρθηκε σαν πατέρας για ένα από τα παιδιά του να του πεθαίνει μέσα στα χέρια. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ο Stannis δεν έχει πεθάνει.Είμαι 99% σιγουρος πως δεν παίζει να έχει πεθάνει.

Λες; Καλά και να έζησε τι να κάνει η κόκκινη έφυγε, οικογένεια δεν έχει ούτε στρατό. Άχρηστος είναι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Signor Positivo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Signor Positivo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Είδα και Vikings. Να δείτε και Vikings.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Είδα και Vikings. Να δείτε και Vikings.

Σκέφτομαι να το αρχίσω το καλοκαίρι, μαζί με GoT και 3η σίζον Hannibal.
Επίσης αντί για αυτό έχω σκεφτεί και Constantine (μια σίζον είναι αφού το κόψανε) - Gangland Undercover - Dominion.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Signor Positivo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Signor Positivo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Σκέφτομαι να το αρχίσω το καλοκαίρι, μαζί με GoT και 3η σίζον Hannibal.
Επίσης αντί για αυτό έχω σκεφτεί και Constantine (μια σίζον είναι αφού το κόψανε) - Gangland Undercover - Dominion.

Εγώ άλλες που έχω κατά νου είναι το Penny Dreadful και το Doctor Who. Καμία σχέση το ένα με το άλλο βέβαια. Οι καλές σειρές τελειώνουν και σύντομα δε θα έχουμε τι να δούμε, το κόβω... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Το Doctor Who το ξεκίνησα πριν ένα μήνα, είμαι στη μέση. Δεν είναι μεγάλη η νέα σειρά, έχει όμως πολλά σπέσιαλ. Αν βαριέσαι στα πρώτα επεισόδια, υπομονή, θα αλλάξει. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Signor Positivo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Signor Positivo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Το Doctor Who το ξεκίνησα πριν ένα μήνα, είμαι στη μέση. Δεν είναι μεγάλη η νέα σειρά, έχει όμως πολλά σπέσιαλ. Αν βαριέσαι στα πρώτα επεισόδια, υπομονή, θα αλλάξει. ;)

Μού έχει πει άτομο που εμπιστεύομαι ότι αν το δω θα μπει στο τοπ 3 μου. ^_^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ισχύει. Εγώ πορώνομαι με οτιδήποτε βλέπω, αλλά αυτό είναι το κάτι άλλο. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Wayward pines άνθρωποι. Το είπε και κάποιος πιο πάνω πολύ ωραία σειρά!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top