Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
ξεκίνα!! θα πορωθείς :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ξεκίνα supernatural τζιτζίκο, και όοοοοταν φτάσεις 6η-7η σίζον μη βιαστείς να πεις πως η σειρά κάνει κοιλιά, στις επόμενες σίζονς ξαναγίνεται τέλεια. :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
Ξεκίνα supernatural τζιτζίκο, και όοοοοταν φτάσεις 6η-7η σίζον μη βιαστείς να πεις πως η σειρά κάνει κοιλιά, στις επόμενες σίζονς ξαναγίνεται τέλεια. :P :D

χμμ... κατά τη γνώμη μου η 6η σεζόν ήταν τέρμα αδιάφορη, στην 7η η σειρά σαν να έπαιρνε τα πάνω της αλλά η 8η σεζόν ήταν όοο,τι να 'ναι. η 9η δεν είχε τίποτα καινούργιο να δείξει. περιμένω να δω τη 10η τώρα το καλοκαίρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Τέλειωσα πριν καμιά βδομάδα το Hannibal.Απίστευτη σειρά, περιμένω τον 3ο κύκλο
Μετά την εξεταστική σκέφτομαι να δω το Homeland και το The Walking Dead.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τέλειωσα πριν καμιά βδομάδα το Hannibal.Απίστευτη σειρά, περιμένω τον 3ο κύκλο
Μετά την εξεταστική σκέφτομαι να δω το Homeland και το The Walking Dead.

Και εγώ περιμένω 3η σίζον Hannibal πως και πως. Δυστυχώς λόγω εξετάσεων θα περιοριστώ μόνο σε Dr Who και θα χρειαστεί να περιμένω να τελειώσουν για να δω και Hannibal.

χμμ... κατά τη γνώμη μου η 6η σεζόν ήταν τέρμα αδιάφορη, στην 7η η σειρά σαν να έπαιρνε τα πάνω της αλλά η 8η σεζόν ήταν όοο,τι να 'ναι. η 9η δεν είχε τίποτα καινούργιο να δείξει. περιμένω να δω τη 10η τώρα το καλοκαίρι.


Στην έκτη σερνόμουν. Παρόλο που τελείωνα κάθε βδομάδα απο μια σίζον, στην 6η μου πήρε 2-3. Δε μου άρεσε καθόλου. Η 7η είχε ενδιαφέροντα επεισόδια αλλά και πάλι δεν εντυπωσιάστηκα τόσο. Η όγδοη ήταν για μένα κάπως ιδιαίτερη (το επεισόδιο που με έκανε να ξεκινήσω τη σειρά ήταν αυτό με τη δημοπρασία) και είχε ωραίο τέλος. Και η ένατη είχε πολύ όμορφο τέλος και πολλά ωραία επεισόδια. Τώρα η 10η, είναι πολύ καλή σίζον αν εξαιρέσεις τα επεισόδια στη μέση της. Στην αρχή θα εντυπωσιαστείς μάλλον, στη μέση θα ξενερώσεις και στα τελευταία επεισόδια θα είσαι με το στόμα ανοιχτό, ειδικά με το φινάλε που είναι ΕΠΟΣ. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
spoiler: υπάρχει και 3η season :P

το ξέρω :P αλλά το συγκεκριμένο επεισόδιο ήταν απλά εξαιρετικό. θέλω πολύ να δω την 3η σεζόν αλλά δεν το βιάζομαι, θα τελειώσει τόοοοσο γρήγορα και μετά θα πρέπει να περιμένω μέχρι το '16 για νέα επεισόδια :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Και εγώ περιμένω 3η σίζον Hannibal πως και πως. Δυστυχώς λόγω εξετάσεων θα περιοριστώ μόνο σε Dr Who και θα χρειαστεί να περιμένω να τελειώσουν για να δω και Hannibal.

Εγώ λόγω εξεταστικής θα περιοριστώ στο Hannibal και το GOT μια φορά τη βδομάδα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ λόγω εξεταστικής θα περιοριστώ στο Hannibal και το GOT μια φορά τη βδομάδα :p

Την καλύτερη δουλειά θα κάνεις!:P
το ξέρω :P αλλά το συγκεκριμένο επεισόδιο ήταν απλά εξαιρετικό. θέλω πολύ να δω την 3η σεζόν αλλά δεν το βιάζομαι, θα τελειώσει τόοοοσο γρήγορα και μετά θα πρέπει να περιμένω μέχρι το '16 για νέα επεισόδια :(

Φινάλε δεύτερης, έτσι;
Είναι τόοοοοσο τέλειο!
Εγώ τα τέλειωσα και τα βλέπω επαναλήψεις όταν δεν έχω τι να κάνω.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
χμμ... κατά τη γνώμη μου η 6η σεζόν ήταν τέρμα αδιάφορη, στην 7η η σειρά σαν να έπαιρνε τα πάνω της αλλά η 8η σεζόν ήταν όοο,τι να 'ναι. η 9η δεν είχε τίποτα καινούργιο να δείξει. περιμένω να δω τη 10η τώρα το καλοκαίρι.

Η εκτη δεν ηταν τοσο ασχημη απλα επειδη η 5η ηταν επικη και κανονικα θα τελειωνε "μειωσε" την 6η.Η 7η ηταν η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΜΑΚΡΑΝ!!Η 8η ειναι εξαιρετικη με εξαιρετικο φιναλε καθως και η 9η δε μπορω να πω μου αρεσε και η 10η οπως ειπαν κι αλλοι εκτος απο λιγο ενδιαμεσα,αρτια με πλοκη και φιναλε οντως επος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Πότε πρόλαβε να πάει στην 10η season το supernatural; :P Εγώ θυμάμαι ότι ήθελα να το ξεκινήσω όταν ήταν στην 6η και σε διάστημα ενός μήνα ξεκινούσε η 7η :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Η εκτη δεν ηταν τοσο ασχημη απλα επειδη η 5η ηταν επικη και κανονικα θα τελειωνε "μειωσε" την 6η.Η 7η ηταν η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΜΑΚΡΑΝ!!Η 8η ειναι εξαιρετικη με εξαιρετικο φιναλε καθως και η 9η δε μπορω να πω μου αρεσε και η 10η οπως ειπαν κι αλλοι εκτος απο λιγο ενδιαμεσα,αρτια με πλοκη και φιναλε οντως επος!


Για μένα το καλύτερο επεισόδιο της 6ης ήταν το 10. :P Και το 17 μου άρεσε πάρα πολύ. Δε ξέρω.
Οι Λεβιάθαν στην 7η ήταν όντως η χειρότερη ιδέα που θα μπορούσαν να έχουν οι σεναριογράφοι. Αλλά επαναλαμβάνω, είχε παραπάνω επεισόδια που μου άρεσαν απ'ότι η 6η. :P Αυτό που με είχε καραξενερώσει στην 6η ήταν ο άψυχος Σαμ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Για μένα το καλύτερο επεισόδιο της 6ης ήταν το 10. :P Και το 17 μου άρεσε πάρα πολύ. Δε ξέρω.
Οι Λεβιάθαν στην 7η ήταν όντως η χειρότερη ιδέα που θα μπορούσαν να έχουν οι σεναριογράφοι. Αλλά επαναλαμβάνω, είχε παραπάνω επεισόδια που μου άρεσαν απ'ότι η 6η. :P Αυτό που με είχε καραξενερώσει στην 6η ήταν ο άψυχος Σαμ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑΤΙ;
Θυμησε μου το Σαμ κ τον καστιελ μαζι τους εσωσε και καλα ο Θεος; Ή ο Καστιελ εσωσε το Σαμ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Θυμησε μου το Σαμ κ τον καστιελ μαζι τους εσωσε και καλα ο Θεος; Ή ο Καστιελ εσωσε το Σαμ;

Απο τους Λεβιάθαν; Ή απο το φινάλε 5ης που συναντήθηκαν Λούσι και Μιχαλιός; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Απο τους Λεβιάθαν; Ή απο το φινάλε 5ης που συναντήθηκαν Λούσι και Μιχαλιός; :P

Απο Λεβιαθαν νομιζω ο Ντιν βγηκε με τη βοηθεια τ βρικολακα απο μεσα και στο φιναλε 5ης θελω να μου πεις αν εσωσε ο Καστιελ Σαμ ή ο Σαμ κ ο Καστιελ απο Θεο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Απο Λεβιαθαν νομιζω ο Ντιν βγηκε με τη βοηθεια τ βρικολακα απο μεσα και στο φιναλε 5ης θελω να μου πεις αν εσωσε ο Καστιελ Σαμ ή ο Σαμ κ ο Καστιελ απο Θεο!

Νομίζω ο Θεός αλλά δεν παίρνω και όρκο, γιατί δε θυμάμαι τι ακριβώς είπε ο Σαμ στον Ντην όταν τον είδε για πρώτη φορά μετά το πατατράκ του φινάλε 5ης. :P
Το μόνο που έκανε ο Κας σχετικά με αυτά ήταν η Heeey Assbutt μολότοφ που έριξε στα αγαπημένα αδερφάκια, Λούσι και Μιχαλάκη στο φινάλε 5ης. Τώρα αν έγινε κάτι άλλο δε θυμάμαι. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragneel

Νεοφερμένος

Ο dragneel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Για όποιον δε το χει δει, προτείνω οπωσδήποτε Breaking Bad. Και μετα το Breaking Bad να ξεκινήσει Better Call Saul!!! Βασίζεται στο δικηγόρο που παίζει στο Breaking Bad και ειναι επικο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
GoT.
OMFG
Νταξει από την μέση και μετά ήταν μπόμπα το επεισόδιο.
Αρχικά Καλίσι Τύριον φοβερό δίδυμο :clapup: Η Σάνσα σαν άρχισε να αγριεύει, ο Θήον μου σπαράζει την καρδιά. Νομίζω ότι όταν βγει η Σέρσει από τη φυλακή θα γίνει χαμός. Και η ιστορία της Άρια εξελίσσεται πολύ καλά.
Τώρα στα του Σνόου. WTFFF τι ήταν αυτό; Έχω κ απορίες. Εκείνος ο αρχικαβαλάρης που τους ανέστησε όλους στο τέλος είναι κάποιος συγκεκριμένος; Το σπαθι του Τζον γιατί δεν έσπασε; Εκείνη η καλούλα γιατί έπρεπε να πεθάνει; :mad: Πρέπει να μάθω να μη συμπαθώ νέους χαρακτήρες στο GoT.

Νομίζω το 2ο τoυ επ ήταν το καλύτερο της season :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
GoT.
Εκείνος ο αρχικαβαλάρης που τους ανέστησε όλους στο τέλος είναι κάποιος συγκεκριμένος; Το σπαθι του Τζον γιατί δεν έσπασε; Εκείνη η καλούλα γιατί έπρεπε να πεθάνει

Πολύ καλό επεισόδιο. Περιμένω με αγωνία τα επόμενα δυο.

Εκείνος πρέπει να είναι κάτι σαν βασιλιάς, η τέλος πάντων ανώτερος. Αλλά γενικά δεν έχουν έναν ανώτερο γιατί πάντα όταν δείχνουν κάτι σημαντικό τους δείχνουν τέσσερις. Στο internet τους ονομάζουν "Four Horsemen of the Apocalypse".

Είναι φτιαγμένο από Valyrian Steel νομίζω αυτό παίζει ρόλο. Είναι εξαιρετικά σπάνια όμως. Τα μόνα που έχουμε δει μέχρι στιγμής είναι:
Jon Snow - Longclaw
Tommen Baratheon - Widow's Wail
Brienne of Tarth - Oathkeeper
Unknown - Petyr Baelish's dagger

Εκείνη η καλούλα είπε "I will be right behind you". Ποτέ δεν λες αυτές τις λέξεις στο GoT, αλλιώς πεθαίνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Πολύ καλό επεισόδιο. Περιμένω με αγωνία τα επόμενα δυο.

Εκείνος πρέπει να είναι κάτι σαν βασιλιάς, η τέλος πάντων ανώτερος. Αλλά γενικά δεν έχουν έναν ανώτερο γιατί πάντα όταν δείχνουν κάτι σημαντικό τους δείχνουν τέσσερις. Στο internet τους ονομάζουν "Four Horsemen of the Apocalypse".

Είναι φτιαγμένο από Valyrian Steel νομίζω αυτό παίζει ρόλο. Είναι εξαιρετικά σπάνια όμως. Τα μόνα που έχουμε δει μέχρι στιγμής είναι:
Jon Snow - Longclaw
Tommen Baratheon - Widow's Wail
Brienne of Tarth - Oathkeeper
Unknown - Petyr Baelish's dagger

Εκείνη η καλούλα είπε "I will be right behind you". Ποτέ δεν λες αυτές τις λέξεις στο GoT, αλλιώς πεθαίνεις.
Ναι όταν το πε νόμιζα ότι θα πεθάνουν κάπως τα παιδάκια όμως :P Φαντάστηκα ότι θα παίζει Main ρόλο στα επόμενα επεισόδια.Βασικά την παρασυμπάθησα σε λίγα λεπτά. Κακώς .
το φινάλε θα 'ναι καθηλωτικό. :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top