Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
καμια ξενη σειρα μυστηριου μπορειτε να μου προτεινετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
τσόκο και εγώ εχω κολλήσει με το "ταμάμ" και την "μάνα χ ουρανού".Είναι άπαιχτες σειρές.:P
Που και που όμως βλέπω και το ncis
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
τσόκο και εγώ εχω κολλήσει με το "ταμάμ" και την "μάνα χ ουρανού".Είναι άπαιχτες σειρές.:P
Που και που όμως βλέπω και το ncis

Επρεπε όμως να είναι καθημερινές σειρές και όχι 1-2 φορές την βδομάδα. :pfff:
NCIS ποτέ δεν έχει τύχει να δω, δεν μου πολύ αρέσει κιόλας η πλοκή οπότε ούτε που το επιδίωξα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Nαι έπρεπε να είναι καθημερινές.:redface:
Όσο για το ncis χάνεις.Κάμια άλλη σειρά έχεις να πρότεινεις να βλέπω για να περνά η ώρα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Χμ καλά κάποια στιγμή ίσως να την αρχίσω. Θα σου προτείνω την μια και μοναδική σειρά που έχω δει μέχρι τέλους.."Skins Uk" :inlove: προσωπικά πιστεύω πως αξίζει σαν σειρά πάρα πολύ αλλά επίσης ξέρω πως δεν έχουμε όλοι το ίδιο γούστο και μπορεί να μην σου αρέσει, δες όμως δυο-τρια επεισόδια για να βγάλεις ολοκληρωμένο συμπέρασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
οκ θα το τολμήσω.:)Και τι θέμα έχει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Τα τελευταία επεισόδια της πρώτης ήταν πολύ καλά και αρκετά σκοτεινά, αν συνεχιστεί με το ίδιο ρυθμό θα είναι πολύ καλό για την σειρά.

Ναι συμφωνώ. Και στη 2η είναι οι του διαστήματος στη γη, βλέπουμε το mount weather απο μέσα, τους grounders καλύτερα οπότε έχει πολύ ψωμί κατά τη γνώμη μου. :D Επίσης θεωρώ καλό ότι την κρατάνε σε λίγα επεισόδια οπότε είναι λίγο δύσκολο να τραβήξουν την πλοκή από τα μαλλιά, για την ώρα τουλάχιστον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Σε οσους αρεσουν οι καφρικες κωμωδιες, δειτε blue mountain state. 3 σεζον, 12-13 20λεπτα επεισοδια/σεζον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Έχει δει κανείς Six Feet Under?

Θέλω να δω αλλά δε μου έχει δοθεί ποτέ η ευκαιρία.

Από ελληνικές σειρές εγώ έχω κολλήσει με "Ταμάμ", "Οι συμμαθητές", "Μάνα Χ Ουρανού", "Μην αρχίζεις την μουρμούρα" και βλέπω όποτε τυχαίνει και "Δικαίωση".

Ταμάμ θέλω να δω και εγώωωω.:redface:
Αλλά δεν έχω κάτσει ποτέ να δω.

Κακώς, πολύ κακώς.
καμια ξενη σειρα μυστηριου μπορειτε να μου προτεινετε;

Εκτός απο sherlock, true detective δεν έχω κάτι άλλο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
Έχει δει κανείς Six Feet Under?
Ναι! Όλους τους κύκλους κιόλας!
Το τέλος τέρμα καταθλιπτικό
Σήμερα είδα και ahs!
H roberts πάλι πολύ μωρό B).Είχε ενδιαφέρον γενικά το επεισόδιο!Εν τω μεταξύ αυτός ο γιος της conroy,τέρμα ηλίθιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Hawaii 5 - 0 ... Vampire diaries ... The Originals :inlove: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akenef

Νεοφερμένος

Η Νεφέλη Ακεζίδη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Βλέπω το damages! Είμαι στην τρίτη σεζόν! Είναι φανταστικό και άκρως πορωτικό!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Τελείωσα Arrow πρώτη season, πολύ καλή για το ειδος της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τελείωσα Arrow πρώτη season, πολύ καλή για το ειδος της.

Είναι ΥΠΕΡΟΧΗ για το είδος της!!!:inlove: :D Αντε, σειρά τώρα έχουν οι επόμενες seasons! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Είναι ΥΠΕΡΟΧΗ για το είδος της!!!:inlove: :D Αντε, σειρά τώρα έχουν οι επόμενες seasons! :clapup:

Ειδικά προς το φινάλε της πρώτης ήταν όντως φοβερή. Γίνεται καλύτερη στις επόμενες σεζόν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ειδικά προς το φινάλε της πρώτης ήταν όντως φοβερή. Γίνεται καλύτερη στις επόμενες σεζόν?

Αμέ! ;) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Το "Arrow: Year One" το έχετε δει? Είναι canon?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρεντροουζ13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μόσχα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
Breaking Baaaaaaad :inlove: :inlove: :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το "Arrow: Year One" το έχετε δει? Είναι canon?

Η αλήθεια είναι πως αυτό δεν το έχω δει... :oops:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Παίζει να είμαι η μόνη που ακόμα της αρέσει το γκρέις ανάτομυ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top