Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Εγώ χθες τελείωσα 3ο κύκλο teen wolf. Είδα 18 επεισόδια:hehe::redface:
Αν και δεν την συμπαθούσα την Άλισον στεναχωρήθηκα πολύ όταν σκοτώθηκε.Πολύ δυνατή στιγμή.Ο Stiles απίστευτος(:inlove:) κ η Malia εξαιρετική επιλογή για το cast. Η Kira καλούλα...Επίσης δεν ήθελα να φύγουν οι δίδυμοι.Κατά κάποιον τρόπο το περίμενα ότι θα επιστρέψει η θεία της Άλισον .Δεν ξέρω γιατί :P
Γενικά πάντως η σειρά όσο πάει γίνεται και καλύτερη σε αντίθεση με όμοιες τις που έχουν πτωτική πορεία.Έχει δυνατή πλοκή και πραγματεύεται και άλλους "μύθους" πέρα από τα κλασικά βαμπιρ-λυκάνθρωποι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Supernaturall 10ος κυκλος!! ΜΕΤΡΑΜΕ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pioneer

Νεοφερμένος

Ο pioneer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Θα προτείνω και εγώ μια σειρά:"The Knick".Άρχισε να προβάλλεται από τις 8 Αυγούστου(4 επεισόδια έχουν προβληθεί μέχρι στιγμής).Λοιπόν είναι μία τύπου House σειρά με πρωταγωνιστή έναν badass,drug-addict χειρουργό.Τοποθετείται χρονικά στο 1900 σε ένα νοσοκομείο της Νέας Υόρκης και παρουσιάζει με αρκετά ρεαλιστικό και ακριβή τρόπο(κατά την άποψη μου) το πως ασκούνταν η ιατρική τότε.Ορίστε το trailer της σειράς:https://www.youtube.com/watch?v=JOXbU8TOZVM
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 5,498 μηνύματα.
Μετά από καιρό θυμήθηκα να τελειώσω ότι έχει παίξει από Homeland.
Αν και θα το προτιμούσα να έβγαζε η Καρι τον Μπροντι απο εκεί και να φεύγανε κάπου μαζί, οκ ταιριάζει έτσι όπως έγινε. Απλά τώρα δεν ξέρω τι νόημα έχει να συνεχίζεται. :P
Ναι φαντάζομαι όλοι αυτό θα θέλαμε. Όμως για να έχει και νεο κυκλο έχω μια τρελή ιδέα:
Ότι ο θάνατος του Μπρόντι σκηνοθετήθηκε για διάφορους λόγους. Δεν ξέρω αν παιζει κατι τέτοιο βέβαια... Αλλά ποιος ο λογος να συνεχιστεί η σειρα χωρίς τον βασικό της πρωταγωνιστή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από chester105026:
Ναι φαντάζομαι όλοι αυτό θα θέλαμε. Όμως για να έχει και νεο κυκλο έχω μια τρελή ιδέα:
Ότι ο θάνατος του Μπρόντι σκηνοθετήθηκε για διάφορους λόγους. Δεν ξέρω αν παιζει κατι τέτοιο βέβαια... Αλλά ποιος ο λογος να συνεχιστεί η σειρα χωρίς τον βασικό της πρωταγωνιστή?
υπό άλλες συνθήκες θα μπορούσε... Αλλά αυτόν τον κρέμασαν δημόσια. Δηλαδή οκ τον κρέμασαν δημόσια. Θα είναι πολύ γελοίο να εμφανιστεί μια στιγμή ολοζωντανος :P το μόνο που θα μαρεσει είναι η Κάρι κάπως να εκδικηθεί για το θάνατο του τον διευθυντή της Και αυτόν που τον έπιασε και η οικογένειά του να μάθει τι έκανε και να τελειώσει εδώ. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τελείωσα το game of thrones! :D :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΑΠΘ. Έχει γράψει 5,498 μηνύματα.
υπό άλλες συνθήκες θα μπορούσε... Αλλά αυτόν τον κρέμασαν δημόσια. Δηλαδή οκ τον κρέμασαν δημόσια. Θα είναι πολύ γελοίο να εμφανιστεί μια στιγμή ολοζωντανος :P το μόνο που θα μαρεσει είναι η Κάρι κάπως να εκδικηθεί για το θάνατο του τον διευθυντή της Και αυτόν που τον έπιασε και η οικογένειά του να μάθει τι έκανε και να τελειώσει εδώ. :hmm:
Αυτό που *είδαμε* ηταν ότι τον κρέμασαν δημοσια, έτσι φάνηκε. Θα μπορούσε να είναι ψέματα. Δεν ξέρω. Το θέμα είναι οτι αν οντως τον σκότωσαν,η σειρα από πολιτικο δράμα θρίλερ θα γινει κοινωνικό δράμα που θα εστιάζει στην Κάρι και θα χάσει κατεύθυνση σα σειρά, ταυτότητα. Θα το μάθουμε σύντομα ;-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peplin123

Νεοφερμένος

Η peplin123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Εχει δει κανεις το Chuck?...μηπως μπορειτε να μου προτείνετε καποιο αναλογο; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Μια κωμωδια που ειδα ολη τη 1 σεζον ,με πολυ υψηλα reviews αλλα δυστυχως χαμηλη τηλεθεαση για το FX , you 're the worst
Και μονο απο το trailer μπορει να κολλησετε

σας το προτεινω , 30 περιπου λεπτα κραταει το ενα επεισοδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gnx

Νεοφερμένος

Ο Gnx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Σήμερα τελειώνω το unforgettable και μπορώ να πω ότι είναι πολύ πορωτικό! Από αύριο θα αρχίσω το orphan black, έχω ακούσει πολύ καλά λόγια και για αυτο. Όσο για το game of thrones και για το sherlock τι να πω... Ανυπομονω για τις επομενες σεζόν :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 251 μηνύματα.
Εχω κολλησει με μια σειρά στο MTV
κι εγω και η κολλητη μου το Awkward.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Equilibria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Equilibria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 247 μηνύματα.
Παλιότερα είχα κολλήσει με το Breaking Bad
τώρα κάτι παρόμοιο συμβαίνει με το Sons of Anarchy.
Φοβερές σειρές και οι δύο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyb0ss

Δραστήριο μέλος

Ο eyb0ss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 742 μηνύματα.
Με το 24 είχα φάει τρελό κόλλημα, μόνο την πρόσφατη ένατη σεζόν (Live Another Day) δεν έχω δει. Από Breaking Bad βρίσκομαι ακόμη στην πρώτη σεζόν αλλά μου αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,799 μηνύματα.
Brace yourselves tv series are coming :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Πρέπει να βγάλω πρόγραμμα. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πρέπει να βγάλω πρόγραμμα. :hehe:
Χαχαχαχαχα άρχισε τώρα γιατί δεν θα προλάβεις! :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Χαχαχαχαχα άρχισε τώρα γιατί δεν θα προλάβεις! :P :D

Άσε. :P Μην κάτσω να μετρήσω τι θέλω να βλεπω φανατικα καλύτερα. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Άσε. :P Μην κάτσω να μετρήσω τι θέλω να βλεπω φανατικα καλύτερα. :whistle:
Εγώ θέλω να δω ουάτ και δεν έχω όρεξη. Άστα να πάνε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μεγάλο κόλλημα με το under the dome τώρα τελευταία! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εγώ θέλω να δω ουάτ και δεν έχω όρεξη. Άστα να πάνε! :P

Θα τη βρεις μόλις αρχίσει η σχολή. :P Και μενα στις πιο άκυρες στιγμές με πιάνει η πώρωση. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top