Πώρωση με τηλεοπτικές σειρές

Blue Rose

Νεοφερμένος

Η Blue Rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Το "new girl" είναι μια από τις καλύτερες σειρές κατά την γνώμη μου μετά το gossip girl εννοείται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Θυμάμαι πριν κάτι ποστ που έθαβα το supernatural που είχα βαρεθεί επειδή δε καταλάβαινα τίποτα,
και θυμάμαι τον εαυτό μου απο προχτές που ξεκίνησα να βλέπω στο σταρ και έχω το ύφος "δεν είπα εγώ τέτοια πράγματα, δεν είπα, άλλη τα έλεγεεε".:redface:

Πέτυχα αρχή σεζόν, μιλάμε για τη κωλοφαρδία. :P :3

Ένα επεισόδιο μένει για Sons of Anarchy και μετά πάμε δυναμικά για να τελειώσουμε επιτέλους πρώτη σεζόν BrBad. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
βλεπω modern family. αρκετα διασκεδαστικη ωρες ωρες
μοιαζει με το "the office" σε μεγαλο βαθμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
House of cards. Σειράρα. Αντε να περιμένουμε μέχρι το 2015 τώρα... :(
Την άνοιξη δε συνεχίζει; :D
Παιδιά αν ξέρει κάνεις ας με πει πως πάει το true blood. :P

Εμμ καλά πάει... Θα μπορούσε και πιο χάλια :P ένα επεισόδιο έχει ακόμα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evani

Νεοφερμένος

Η evani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
εγω παρακολουθω τωρα το true blood και θελω να δω και το UNFORGETTABLE το έχει δει κανεις να μου πει αν ειναι καλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τελείωσα sons of anarchy!:D
Αναμένουμε 7η σεζόν τώρα.

Να συνεχίσω Asylum ή BrBad?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marlo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 131 μηνύματα.
Grey's Anatomy :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
The Mentalist:thumbup::thumbup:
θέλω και κάποια στιγμή να τελειώσω και το Hawaii 5-0 :inlove::inlove:
και φυσικά big bangt heory!!!! :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εμμ καλά πάει... Θα μπορούσε και πιο χάλια :P ένα επεισόδιο έχει ακόμα :/:
Σοβαρά μιλάς; Πω και έχω δει ένα ή δύο επισόδεια μόνο.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Σοβαρά μιλάς; Πω και έχω δει ένα ή δύο επισόδεια μόνο.. :P

Ναι από την Κυριακή no more Eric. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Αυτό σημαίνει ότι ζει; :inlove:

Ναι ρε δε στο χα πει ότι βρήκε τρόπο; ;) τώρα άμα πεθάνει στο τελευταίο θα δω τη Δευτέρα :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ναι ρε δε στο χα πει ότι βρήκε τρόπο; ;) τώρα άμα πεθάνει στο τελευταίο θα δω τη Δευτέρα :whistle:
Πέθανε κανείς άλλος από τους πρωταγωνιστές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Πέθανε κανείς άλλος από τους πρωταγωνιστές;

Μπα :P μπορεί να ψοφήσει ο σύζυγος τώρα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Άκυρο.
Συζητώντας με το θείο μου,μου πρότεινε να ξεκινήσω το The Wireτο βλέπει κανείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ντάξυ θα το δω τότε. :hehe:

Με νιώθεις :P
Α ξέχασα φάγανε την τρελή που τα χε με το τζεισον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Με νιώθεις :P
Α ξέχασα φάγανε την τρελή που τα χε με το τζεισον
Χαχαχαχαχα αλληλούια. :hehe: Της άξιζε. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Άκυρο.
Συζητώντας με το θείο μου,μου πρότεινε να ξεκινήσω το The Wireτο βλέπει κανείς;
Εγώ σκέφτομαι να το αρχίσω μόλις γυρίσωω :D Μπορεί και σήμερα να δω 1-2 επεισόδια.
Μου το πρότειναν κάτι φίλοι.Έλα να το ξεκινήσουμε μαζί 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εγώ σκέφτομαι να το αρχίσω μόλις γυρίσωω :D Μπορεί και σήμερα να δω 1-2 επεισόδια.
Μου το πρότειναν κάτι φίλοι.Έλα να το ξεκινήσουμε μαζί 8)
Όπως τη δίαιτα;:whistle::redface::P
Εγώ πάντως ψήθηκα γιατί έχει πολύ καλές κριτικές.
Από Σεπτέμβρη..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top